آیا دوستی بین دختر و پسر درسته؟؟؟!

nish nish

کاربر فعال
خب آره خودمم!!!
چیکار کنم آخه!!!؟؟؟
از اول عمرم به کسی که وجود نداشته وفادار بودم و هیشکی تا حالا نگفته وحید خرت به چند؟؟؟؟!!!!!
تو بازار میرم میبینم 10000تا دختر و پسر تیپ میزنن میان بازار و واسه هم میان!!!
هیشکی هم به پسرای ساده پوش و کسایی که موهاشو ساده اصلاح میکنه توجه نمیکنه!!!خب دیگه یه جورایی جامعه آدمایی مثه منو طرد کرده!!!
به نظر من دوستی خیلی خوبه!!!حداقل از ازدواج بهتره!!!!والا بخدا...

با حرفاتون موافقم ولی یه چیزی رو باید بدونین که پسرایی هستن که نگاه نمیکنن!!!پسرایی که نگاه میکنن و خیلی تو این فازا هستن خودشون میخوان!!!دخترا پوششون تأثیر گذار هست ولی پسر اگه نخواد نگاه کنه نمیکنه!!!

:دی...
ممنون

خدایش برا مثال تو پسر خوب ومودب وسربه زیر
بعد یه دختر با پوشش نامناسب وعشوه زنانه وحالت چسبونکی :surprised:بیاد سمتت نگو که دلت تکون نمیخوره مخصوصا پسرایی با این صفت که کمترهم یا اصن با کسی نبودن ناخوداگاه فکرشون میره سمت خانومه واین جور مسائل نمیتونی که رد کنی غریزه تو وجودتون رو
من با خیلی از مردا صحبت کردم اونم از همه نظروازهمه جور تیپشون به این نتیجه رسیدم
دو طرف مقصرن ودرصد بالاش به دختر برمیگرده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیعععععععععییییییییییییی
:cry:
میدونم اینا حرف دلت نیست...
همه چشمشون به جیب پسراست؟ نگو...
میدونی فائزه خانم گاهی آدم باید بر خلاف میل باطنیش همرنگ جماعت بشه!!!!
چیکار کنیم آخه!!!
مگه من سنگم؟؟؟
مگه دل ندارم!!!؟؟؟
همه ی دوستامو میبینم همیشه با دوستاشون میرن بیرون میرن میگردن کلی صفا میکنن!!!خب آخرش میدونم یه دختر رو باید بگیرم که قبلا ازین کارا کرده و خودم نکردم!!چون بلد نیستم دخترارو بشناسم!چون تجربه ندارم!!!بهم میندازن والا!!!!
کسی هم نمیتونه دخترارو بشناسه والا!!
خب هیچکس هم به دخترای ساده توجه نمیکنه. البته به نظرم بهتره که توجه هم نکنه یعنی بگرده دنبال یه آدم مثل خودش واسه دوستی...
قبول دارم...
:surprised:چرا انقدر عصبانی؟آره منم خسته شدم ازهمینایی که شما میگی ولی خوب دوستیرو هم قبول ندارم یعنی دوستی که واسه چن مدت آدم خودشو عذاب بده و آخرش طرف مال تو نباشه درصورتی که همه ی محبتتو خرجش کردی به چه درد میخوره آخه

عصبانی نیستم!!!وسط بحث میاین و الکی قضاوت میکنین!!!ما (یعنی اعضای تالار )خیلی جاها ازین بحثا کردیم و تقریبا با افکار هم آشناییم!!
ماهم دوستی رو قبول نداشتیم ولی چه کنیم!!!
شما که خودتون تو شیرازین میدونین چه خبره دنیا!؟؟؟؟

lopht

عضو جدید
دوستی به قصد اینکه همدم و هم نفس پیدا کنی کار خوبی نیست !

راهش همون ازدواجه!... ولی چون ازدواج کردن این روزا خیلی سخت شده .... خیلی خیلی سخت!

و هر کسی نیاز داره که یه همنفس داشته باشه ... نا خودآگاه همه به سمت دوست پیدا کردن کشیده میشن!

چون میتونن همه اون نیازها رو مرتفع کنن با کمترین هزینه و فشار!

lopht

عضو جدید
چیکار کنیم آخه!!!
مگه من سنگم؟؟؟
مگه دل ندارم!!!؟؟؟
همه ی دوستامو میبینم همیشه با دوستاشون میرن بیرون میرن میگردن کلی صفا میکنن!!!خب آخرش میدونم یه دختر رو باید بگیرم که قبلا ازین کارا کرده و خودم نکردم!!چون بلد نیستم دخترارو بشناسم!چون تجربه ندارم!!!بهم میندازن والا!!!!

نه عزیز من شما پاک بمون خدا پاک نصیبت میکنه! خودش گفته!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد یه دختر با پوشش نامناسب وعشوه زنانه وحالت چسبونکی :surprised:بیاد سمتت نگو که دلت تکون نمیخوره مخصوصا پسرایی با این صفت که کمترهم یا اصن با کسی نبودن ناخوداگاه فکرشون میره سمت خانومه واین جور مسائل نمیتونی که رد کنی غریزه تو وجودتون رو
من با خیلی از مردا صحبت کردم اونم از همه نظروازهمه جور تیپشون به این نتیجه رسیدم

اونوقت شما چطوری درصد گرفتی؟؟:cool:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بخدا نگاش نمیکنم!!!
نمیگم صد در صد ولی از هر صدتا دختری که از کنارم رد میشن فقط دوتا یه سه تاشو نگاه میکنم و اکثرا برای کار خاص میرم بازار و همیشه سرم تو لاک خودمه!!!واسه همینم احساس میکنم امل بودم تا حالا!!!!
کارم هم 100% اشتباه بوده!
آدم باید هیذ باشه تا عزیز باشه!!!!والا بخدا!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیز من شما پاک بمون خدا پاک نصیبت میکنه! خودش گفته!

تا کی آخه؟؟؟؟
این همه درست زندگی کردیم هییییییچ نتیجه ای نداشت!!!ملاکای خانوما برگشته ماهم بی ارزش شدیم رفت!!
گرچه اصن دوس ندارم حتی یه لحظه راجب ازدواج صحبت کنم که اصن بزرگترین حماقت زندگی یه پسر ازدواجه در این شرایط کنونی!!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن دوستی دختر وپسر مسخرست! وقت تلف کردنه ....! به هیچ دردی هم نمیخوره! من خود م معتقدم دختر باید خودش برای خودش شخصیت قائل بشه .! سنگین رنگین باوقار باکلاس...! شاد باشه بره بیاد بخنده اما با هم جنس خودش...!
اما اشنایی برای ازدواج زیر نظر خانواده عاقلانه -صحیح ومنطقیه !!
آفرین یک قدم بزرگ از خیلیها جلوتری.
اره اجی متاسفانه دنیای بدی داریم
هرچقد زمان به جلو میره شاهد همه چی میشیم
من نمیگم حرفای این دوستمون درسته ولی پسرا هم حق دارن
چند مدت پیش با همکلاسیامون بحث شد که چرا اینقد دوستیها زیاد شده
اولین موردی که پسرا گفتن همین پوشش بد ورفتارای عجیب غریبی که خانمهای جامعمون البته نه همشون که به شدت الان هم میبینیم رواج پیدا کرده انگشت گذاشتن
یه مرد دست خودش نیس غریزه جنسیشه چرا پوشش ما زنا اینقد بد شده یا شاید بگم انگار مسابقه عرض اندام داریم میکنیم که مردا اینقد راحت وشاید هم بدون اختیار تن به سوی این دوستیا کشیده بشن
به خدا اگه ما دخترا قدر وارزشمون رو بالاتراز این ظاهر وتیپهای جلف میدونستیم وبه جای اینکه 10ساعت روزانه جلوی اینه به ظاهرمون میرسیدیم به رفتار ومنش هامون فک میکردیم احتراممون بیشتز این دوستیهای زود گذر وشکننده میشد
قصد توهین به هیچ شخصی رو ندارم چون خودمم یه دخترم فقط دوس داشتم یه خرده به فکر بیایم
موفق:gol:
درسته به یک موضوع مهم تو این زمینه اشاره کردین : نوع رفتار دخترها در جامعه و پوشش و آرایششون از جمله مسایلی هست که بشدت رو این موضوع تاثیر داره ،که این بعهده دختر خانم ها هست که با رعایت کردنش میتونن بخوبی و تا حدود زیادی جلوی این مشکل رو بگیرن،که بازم اینجا پی به موضوع مهم حجاب و فواید ارزشمندش میبریم.
که این خودش زدن یک تاپیک میطلبه. اما در همین حد که باید مراقب رفتارهامون پوشش و رنگ و لعابمون توی اجتماع باشیم تا بتونیم جلوی معضلات رو از همین الان بگیریم. اگه الان مشکلات زیاده اشکال نداره اما اینو باید در نظر داشته باشیم که قابل حله و با یاریه همدیگه میتونیم جلوشو بگیریم.
از اونجایی که من هنوس به سن خانونی نلسیدم ....دخاتت نمیکنم.....
عزیزم سنت هر چیقد هست اما بالاخره به این موضوع بر خواهی خورد و بهتره با دیدن این تاپیک و خوندن نظرات چشاتو نسبت به این موضوع باز بکنی تا بعدا از گرفتن تصمیمات اشتباه در امان باشی.

• Like
واکنش ها: NYC

nish nish

کاربر فعال
بخدا نگاش نمیکنم!!!
نمیگم صد در صد ولی از هر صدتا دختری که از کنارم رد میشن فقط دوتا یه سه تاشو نگاه میکنم و اکثرا برای کار خاص میرم بازار و همیشه سرم تو لاک خودمه!!!واسه همینم احساس میکنم امل بودم تا حالا!!!!
اگه تو به نجابت خودتت میگی امل بودن :surprised::eek::surprised:من بهتر دیگه حرف نزنم البته تقصیر تونیس جامعه داره واسمون یه چیزایی رو ارزش میکنه یه چیزاییی که قدیم ارزشمند بودن بی ارزش

بعد اونوقت میخوای واسه کی عزیز شی واسه دخترایی که تنشون مال خودشون نیس یا مردایی که ذات وغیرتی واسشون نمونده اگه این عزیز بودنه میخوام منفور باشم تا اخرعمرم

mandana-n

عضو جدید
بخدا نگاش نمیکنم!!!

شما ببین دوست داری واسه کی عزیز باشی؟
واسه مردم؟ واسه آدمای دور و برت؟ یا واسه دل خودت و خدای خودت؟
شما که تا حالا خوب و سر به زیر بودی نباید به خاطر تنهایی این حرف رو بزنی ...

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هیعععععععععییییییییییییی

میدونی فائزه خانم گاهی آدم باید بر خلاف میل باطنیش همرنگ جماعت بشه!!!!
چیکار کنیم آخه!!!
مگه من سنگم؟؟؟
مگه دل ندارم!!!؟؟؟

قبول دارم...

عصبانی نیستم!!!وسط بحث میاین و الکی قضاوت میکنین!!!ما (یعنی اعضای تالار )خیلی جاها ازین بحثا کردیم و تقریبا با افکار هم آشناییم!!
ماهم دوستی رو قبول نداشتیم ولی چه کنیم!!!
شما که خودتون تو شیرازین میدونین چه خبره دنیا!؟؟؟؟

والا ماهم دل داریم...
تو همرنگ نشو... بخدا داری گریه امو در میاری با این حرفات

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به دوستی با جنس مخالف اعتقادی ندارم

البته به مسایل بعد ازدواج ربطی نداره

به اون مسایلی ربط داره که حین دوستی اتفاق میافته و بازنده اصلی دخترا هستن........................
بازنده هم دختره هست هم پسره و هم دیگران،عواقب خوبی نخواهد داشت و دامن همه ی مارو یواش یواش میگیره.
دوست عزیز اگر دوست شدن برای قصد ازدواج باشه مشکلی نداره نمیشه که چشم بسته کسی او انتخاب کرد برای یک عمر زندگی اگر دوستی هم به نتیجه نرسید مشکلی پیش نمیاد

به نظرم بعد ازداوج چی اگر خواست با کسی دیگه دوستی کنه چیکار میکنی بهتر نیست که ازاد باشه قبل ازدواج که خودش انتخاب کنه
درصورتی که با اطلاع خونواده ها باشه مشکلی نیست بذار با هم رابطه داشته باشن.
age ejtemaei bashe eshkali nadare

اگه اقتصادی باشه چی؟؟!!!:surprised:
عزیزان بحث رو منحرف نکنین.پیامای بدون ارتباط و بی معنی نذارین لطفا.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازنده هم دختره هست هم پسره و هم دیگران،عواقب خوبی نخواهد داشت و دامن همه ی مارو یواش یواش میگیره.

;)...

nish nish

کاربر فعال
آفرین یک قدم بزرگ از خیلیها جلوتری.

درسته به یک موضوع مهم تو این زمینه اشاره کردین : نوع رفتار دخترها در جامعه و پوشش و آرایششون از جمله مسایلی هست که بشدت رو این موضوع تاثیر داره ،که این بعهده دختر خانم ها هست که با رعایت کردنش میتونن بخوبی و تا حدود زیادی جلوی این مشکل رو بگیرن،که بازم اینجا پی به موضوع مهم حجاب و فواید ارزشمندش میبریم.
که این خودش زدن یک تاپیک میطلبه. اما در همین حد که باید مراقب رفتارهامون پوشش و رنگ و لعابمون توی اجتماع باشیم تا بتونیم جلوی معضلات رو از همین الان بگیریم. اگه الان مشکلات زیاده اشکال نداره اما اینو باید در نظر داشته باشیم که قابل حله و با یاریه همدیگه میتونیم جلوشو بگیریم.

عزیزم سنت هر چیقد هست اما بالاخره به این موضوع بر خواهی خورد و بهتره با دیدن این تاپیک و خوندن نظرات چشاتو نسبت به این موضوع باز بکنی تا بعدا از گرفتن تصمیمات اشتباه در امان باشی.

دقیقا
میدونی چیه من خودم برام جالب بود بدونم چرا روابط اینقد زیادشده به خدا من چندتا ازهمکلاسیام متاهلن ولی دوست پسر دارن واین منو داغون میکنه وخودشونم با افتخار وبدون هیچ ترسی میگن که بی اف دارن زمان قدیم اینجور زنایی تعدادشون کم بوده ولی الان داره بیشتر میشه
خودمم موندم چرا اگه هرزنی به پسری پا نده وحدودشو بفهمه یه پسرهم اینقد تحریک نمیشه

• Like

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

با این جملت واقعا موافقم...:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه تو به نجابت خودتت میگی امل بودن :surprised::eek::surprised:من بهتر دیگه حرف نزنم البته تقصیر تونیس جامعه داره واسمون یه چیزایی رو ارزش میکنه یه چیزاییی که قدیم ارزشمند بودن بی ارزش

بعد اونوقت میخوای واسه کی عزیز شی واسه دخترایی که تنشون مال خودشون نیس یا مردایی که ذات وغیرتی واسشون نمونده اگه این عزیز بودنه میخوام منفور باشم تا اخرعمرم
وقتی جامعه با آدمای مثه من اینجور رفتار میکنه یعنی من مشکل دارم!!!من عقب مونده ام!!!
همه بهم میگن سنتی هستی و مدرن نیستی و فکرت مثه پیرمرداست!!!!خب چیکار باید کرد!!!؟؟؟
شما ببین دوست داری واسه کی عزیز باشی؟
واسه مردم؟ واسه آدمای دور و برت؟ یا واسه دل خودت و خدای خودت؟
شما که تا حالا خوب و سر به زیر بودی نباید به خاطر تنهایی این حرف رو بزنی ...
دوس دارم واسه خودم عزیز باشم و بس!
تنهام و دارم از تنهایی میپوسم!!!
تا حالا شده 1ماه گوشیتون بدون اسمس باشه؟؟؟
تا حالا شده گوشیتونو با خودتون نبرین بیرون چون براتون مهم نباشه که گوشی همراتون باشه یا نه!!؟؟؟من الان اینجورم!!!
تواناییه ازدواج از همه ی پسرا گرفته شده!ازدواج یعنی حماقت!پس یه راه میمونه فقط!!!!
والا ماهم دل داریم...
تو همرنگ نشو... بخدا داری گریه امو در میاری با این حرفات

نمیدونم چی بگم واقعا!!

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
وقتی جامعه با آدمای مثه من اینجور رفتار میکنه یعنی من مشکل دارم!!!من عقب مونده ام!!!
همه بهم میگن سنتی هستی و مدرن نیستی و فکرت مثه پیرمرداست!!!!خب چیکار باید کرد!!!؟؟؟

تا حالا شده گوشیتونو با خودتون نبرین بیرون چون براتون مهم نباشه که گوشی همراتون باشه یا نه!!؟؟؟من الان اینجورم!!!
تواناییه ازدواج از همه ی پسرا گرفته شده!ازدواج یعنی حماقت!پس یه راه میمونه فقط!!!!

نمیدونم چی بگم واقعا!!

:(...

• Like

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من چیزی که باعث شده این روابط نا مشروع دامنه پیدا کنن .نداشتن ثبات شخصیتی است بصضی افراد خودشونو کوچیک میکنن واجازه میدهند هرکسی به حریم اونها وارده بشه .ما نباید اجازه بدهیم هر جور که بخواهند با ما رفتار کنند .به نظرم این باعث شده....

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمیدونم چی بگم واقعا!!
مثه پیرمردا:D؟!!!خب راس میگن دیگه(الکی) افکار خودتو درست کن برادر!!
راجبه گوشیو اس ام اسم بگم که آره واسه منم شده پس زیاد نگران نباش..

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آره خودمم!!!
چیکار کنم آخه!!!؟؟؟
از اول عمرم به کسی که وجود نداشته وفادار بودم و هیشکی تا حالا نگفته وحید خرت به چند؟؟؟؟!!!!!
تو بازار میرم میبینم 10000تا دختر و پسر تیپ میزنن میان بازار و واسه هم میان!!!
هیشکی هم به پسرای ساده پوش و کسایی که موهاشو ساده اصلاح میکنه توجه نمیکنه!!!خب دیگه یه جورایی جامعه آدمایی مثه منو طرد کرده!!!
به نظر من دوستی خیلی خوبه!!!حداقل از ازدواج بهتره!!!!والا بخدا...

با حرفاتون موافقم ولی یه چیزی رو باید بدونین که پسرایی هستن که نگاه نمیکنن!!!پسرایی که نگاه میکنن و خیلی تو این فازا هستن خودشون میخوان!!!دخترا پوششون تأثیر گذار هست ولی پسر اگه نخواد نگاه کنه نمیکنه!!!

:دی...
ممنون
وحید،آخه نباید مهم باشه برات که اگه موهات ساده هست و ... کسی بهت توجه نمیکنه تازه این خوبه.
جان من اذیت نکن... بذار دلمون خوش باشه یه پسر خوبم هست...

نگات نکنن بهتر...
آفرین اگه توی چشم نباشی خیلی بهتره. آخه نگات هم بکنن آخرش چی میخواد بشه.؟!

به نظر من که درست نیست هیچ وقت از همچین دوستی هایی خوشم نمی اومده.
ولی متاسفانه الان خیلی زیاد شده اونم تو سن های خیلی پایین...
ممنون و در مورد اینکه زیاد شده درسته که گفتیم باید ماها توجیه بشیم و دیگرانو توجیه بکنیم تا جلوشو بگیریم و بعدا مشکلاتمون بیشتر نشه.
پسر خوب هست زیاد!!!!تا خوب بودن رو تو چی ببینین!!!؟؟؟
وقتی خوبی پسرا شده قلمبه بودن جیبشون پس هرکی پولدارتره بهتره!!!!
پولدارم هست زیاد!!!!
نگام نکنن بهتره!!!!!کجاش بهتره؟؟؟؟
خداییش خشته شدم ازین زندگی!!!
هیشکی تو این دنیا ندارم که فک کنم بهش و بهم فک کنه!!!کسی که نگرانم بشه و نگرانش بشم!!!کسی که برام اشک بریزه و بخنده!!کسی که بهم امید بده!!بسه دیگه!!مگه ما قراره چند بار جوون باشیم و زندگی کنیم!؟
وحید جان،مشخصه که وقت وقته ازدواجته،داداش بخاطرش کمی سعی بکن و سختی بکش،والله چیزی نیست که نتونی بدستش بیاری.
خب هیچکس هم به دخترای ساده توجه نمیکنه. البته به نظرم بهتره که توجه هم نکنه یعنی بگرده دنبال یه آدم مثل خودش واسه دوستی...
آفرین .
تو که اولو آخر باید مال یه نفر باشی پس توی چشمها نباشی بهتره.

• Like

mandana-n

عضو جدید

نه نشده چون اس ام اس های گوشی من همش از طرف دختراییه که باهاشون دوستم ولی تا حالا نشده از طرف یه پسر اس ام اس داشته باشم واسه اینم اصلا ناراحت نیستم چون دوست دارم احساسم رو واسه کسی خرج کنم که احساسش بهم همیشگی باشه نه یه دوستی کوتاه مدت و مسخره.
نه راه صبر کردن هم هستش. اگه اعتقاد داری از خود خدا بخواه که شرایط ازدواج رو واست جور کنه. مطمئن باش که جوابت رو میده.

nish nish

کاربر فعال
به نظر من چیزی که باعث شده این روابط نا مشروع دامنه پیدا کنن .نداشتن ثبات شخصیتی است بصضی افراد خودشونو کوچیک میکنن واجازه میدهند هرکسی به حریم اونها وارده بشه .ما نباید اجازه بدهیم هر جور که بخواهند با ما رفتار کنند .به نظرم این باعث شده....
کاملا تایید میشه;)

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
وحید،آخه نباید مهم باشه برات که اگه موهات ساده هست و ... کسی بهت توجه نمیکنه تازه این خوبه.

ممنون و در مورد اینکه زیاد شده درسته که گفتیم باید ماها توجیه بشیم و دیگرانو توجیه بکنیم تا جلوشو بگیریم و بعدا مشکلاتمون بیشتر نشه.

وحید جان،مشخصه که وقت وقته ازدواجته،داداش بخاطرش کمی سعی بکن و سختی بکش،والله چیزی نیست که نتونی بدستش بیاری.

آفرین .

:w17: آقا وحید تو میتونی... داداش ابوالفضل راست میگن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی نه... ازدواج...
به نکته ظریفی اشاره کردی ممنون.
:surprised:چرا انقدر عصبانی؟آره منم خسته شدم ازهمینایی که شما میگی ولی خوب دوستیرو هم قبول ندارم یعنی دوستی که واسه چن مدت آدم خودشو عذاب بده و آخرش طرف مال تو نباشه درصورتی که همه ی محبتتو خرجش کردی به چه درد میخوره آخه
متاسفانه همینطوره و این دوستی برای چند مدت خواهد بود و آخرش چی؟؟
اگر دوستی نکن چیکار کن چه تفریحی بکن
عین مرد درسشونو بخونن کاری رو بگیرن و توش متبحر بشن،و کنارش تفریحات سالم دیگه.
من چون خودم دقیقا این قضیه خیلی خیلی برام مهمه.......اصلا باکسی دوست نمی شم.......
چون اگه خدای نکرده بفهمم طرفم قبلا با کسی دوست بوده.....ی لحظه م نمی تونم تحمل کنم........

شماهم یک قدم بزرگ جلو هستین .ممنون.

• Like

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
منظور تیکه اول حرفتون تقریبا همون رابطه ی عادیی هست که توی اجتماع بین دو جنس اتفاق میوفته و توی دین هم اومده. با این تفاوت که شما میگین برقراریه این رابطه میتونه توسط افراد صورت بگیره ولی این رابطه نباید بشکلی آگاهانه وازروی میل درونی برقرار شهو اگر در صورت برخورد های عادی رابطه ای برقرار شد و حدود رعایت شد مشکلی وجود نخواهد داشت.
مثلا الان من و شما داریم ازین طریق با هم در مورد موضوعی بحث و تبادل نظر میکنیم و حدود خودمونو رعایت میکنیم.اما اگه بیایم و توی پیام خصوصی با هم ارتباط برقرار بکنیم و با توجه به اینکه روابطمونو توی پیام خصوصی به مسائل خصوصی تر بکشونیم این شکل دوم رابطه خواهد بود که ازش باید دوری کرد.چون همیشه توی رابطه ی دختر و پسر مجرد چیزی بنام میل درونی فعال خواهد بود و مارو راحت نمیذاره تا اینکه کارو آروم آروم به جاهای باریک بکشونه.

بله حق با شماست
خیلیها هستند که برای اینکه به اهداف سواستفادگرانه خودشون برسن از اعتامد و احساسات ادمها سواستفاده میکنند با حرف زدن و یا عکسهایی که میخوان طرف به اون سمت بکشون و اینجوری به سمت باریک قضیه کشیده میشه اما بدی بزرگ اینه که اولین چیزی که به ما جوانها خوب یاد ندادن این هست که وقتی میخوایم با کسی باشیم بهتره از قبل به همه چیز فکر کنیم چون این دوستیها ازادی داره فکر میکنند ازدواج هم همین هست و برای هیمن صرفا از روی هوس با کسی هستند و تا هوس تموم شد میرن سراغ کس دیگه که تا حدودی به صورت پنهانی انجامش میدن و اگه وضع اینطور پیش بره علنی میشه و خیلی واضح میبینیم اون جونی که تا دیروز عاشق فلانی بود الان با کس دیگه هم خیلی راحت میره و میاد اصلا براش فرقی نداره که دیگه متاهل شده که این واقعا بد هستش

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آفرین .
ببین داداش وقت ازدواج هممون رسیده ولی واقعا بهت بگم ازدواج بزرگترین حماقته!
من تازه دارم آزمون استخدامی میدم واسه اینکه برم سر کار!!!خب فک کن تا سال دیگه برم سر کار!بعدش باید زن بگیرم!!!!نخیر!!!بعدش باید یه چند سالی کار کنم تا بتونم چاله چوله های زندگی خودمو پر کنم و یکم هم به پدر و مادرم برسم!!!بعدشم که دیگه پیر شدمو دیگه میلی به ازدواج ندارم و فقط واسه بقای نسل شاید زن بگیرم!
کی داره 100میلیون که زن بگیره!!!؟؟؟
نه نشده چون اس ام اس های گوشی من همش از طرف دختراییه که باهاشون دوستم ولی تا حالا نشده از طرف یه پسر اس ام اس داشته باشم واسه اینم اصلا ناراحت نیستم چون دوست دارم احساسم رو واسه کسی خرج کنم که احساسش بهم همیشگی باشه نه یه دوستی کوتاه مدت و مسخره.
نه راه صبر کردن هم هستش. اگه اعتقاد داری از خود خدا بخواه که شرایط ازدواج رو واست جور کنه. مطمئن باش که جوابت رو میده.

منم نمیتونم با کسی باشم که بخواد موقتی باشه!!!واسه همین دوس دختر نداشتم تا حالا!!!
ولی خب الان موقتی بودن مد شده!!!همه دوس دارن موقتی باشن!!!نمیدونم چرا؟؟؟!!!!
نمیدونم چطور ادما میتونن حرفای قشنگ و عاشقونه به یه نفر بزنن و دوباره همون حرفارو به یکی دیگه هم بزنن!!!
من دوس دارم محدود باشم به یه نفر!!!تا الانم که دارم این حرفارو میزنم همیشه به یه نفر تو ذهنم وفادار بودم!!به یه نفری که وجود نداره!و همیشه یه نیرویی منو از انجام بعضی کارا منع کرده که نمیدونم چی بوده!!!!؟؟؟