یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

*afsane*

عضو جدید
سلام به همه دوستان.بچه ها کسی تجربه جدید نداره؟جذبا دیر به دیر گزارش میشه، جریان چیه؟:razz::Dدارین توی جذب لنگ میزنین یا مورد خصوصیه؟:Dدر هر صورت اگه تجربه گفتنی دارید بیاید اینجا مطرح کنید انرژی بگیریم.موفق باشین همه;)
یه پیشنهاد دیگه.من فکر میکنم هر چند وقتی یه بار یه جلسه کنفرانس تو یاهو بزاریم همه آنلاین بشن خوبه.اگه موردی یا سوالی هست مطرح بشه.نظر؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام
دکتر فرهنگ:
باید برای اهدافتون زمان تعیین کنید. بین 40 روز تا یک سال.
ببینید 40 روز برمیگرده به درگیری های شما که میتونه کمتر هم بشه. فقط باید فرصت کافی برای کائنات و خودتون فراهم کنید. از یک سال بیشتر هم دست نیافتنی به نظر میاد. اهدافتون رو به اهداف مرحله ای تقسیم کنید تا بتونید این محدودیت زمانی رو اجرا کیند.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حالا بدونید که باید اهدافتون مشخص و بدون ابهام باشن و حتما اونها رو بنویسید تا ذهنتون ازشون خالی بشه و کائنات بیاد اون خلاء رو پر کنه.

ضمنا راه رسیدن به هدف به شما مربوط نمیشه لطفا چیزی درباره اون نه فکر کنید نه مطلبی رو در هدفتون بنویسید.

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان.بچه ها کسی تجربه جدید نداره؟جذبا دیر به دیر گزارش میشه، جریان چیه؟:razz::Dدارین توی جذب لنگ میزنین یا مورد خصوصیه؟:Dدر هر صورت اگه تجربه گفتنی دارید بیاید اینجا مطرح کنید انرژی بگیریم.موفق باشین همه;)
یه پیشنهاد دیگه.من فکر میکنم هر چند وقتی یه بار یه جلسه کنفرانس تو یاهو بزاریم همه آنلاین بشن خوبه.اگه موردی یا سوالی هست مطرح بشه.نظر؟

به نظر من پیشنهاد خیلی خوبی

من موافقم
:D

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصاویری که در ذهن خود می پرورانید به صورت برنامه ای برای رسیدن به اهدافتان در می آیند

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهنم وقتي آغاز ميشود که خدا به تو اين قدرت را اعطا ميکند تا ببيني که چه کارهائي را ميتوانستي انجام دهي، چه کارهائي را بايد انجام ميدادي و چه کارهائي را ميخواستي انجام دهي... ولي انجام ندادي.
گوته

سلام مرسي عالي بود خيلي ممنون.:smile:

گرفتن تصميم همت مي خواهد و اجراي تصميم قدرت، همت و قدرت دو بال سعادتند و بدون بال نبايد پريد.

گوته

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب كه اينهمه اين قانون رو تجربه كردن. من تا حالا تجربه اي نداشتم تو اين زمينه:surprised:

سلام
دوست گرامي
همه ي ما يه روزي تو موقعيت شما بوديم و تجربه اي نداشتيم اما شروع كرديم انقدر تمرين و ممارست داشتيم تا به نوعي جذبي شديم همگي.:smile:
حالا هم نوبت شماست كه شروع كنيد:D

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
من يه تجربه داشتم روز دوشنبه در عرض دو ساعت بليط گير آوردم چون همه جا تماس گرفتم گفتن موجود نيست اما فشفشه بليط رو اونطور كه ميخواست داشت:D

بابت پيشنهادتون خوبه منم موافقم.;)

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام افسانه جون.. پیشنهاد خوبیه..:smile:
آخرین تجربه ای که داشتم دیروز بود:D
.. از قبل مد نظرم بود که روز عاشورا تو یه مجلس عزداری با شرایطی که دلخواهمه شرکت کنم..جای خاصی هم که این شرایط رو داشته باشه نمی شناختم.. ولی خیالم راحت بود وقتی چیزی رو بخوام حتما جذبش میکنم;)
و جذبش کردم.. دیروز ساعت 3 تو همون فضایی که از قبل تصویر کرده بودم نشستم و واسه موفقیت همتون دعا کردم:gol:

kurosh parsa

عضو جدید
سلام دوستای گلم.:gol:
دستتون درد نکنه بابت مطالب بی نهایت زیباتون.امیدوارم بتونم بعدا جبران کنم.
من عاشق عدد هفتم..این صفحه هم که 3تاشو با هم داره.
گفتم بیامو یه عرض ارادتی خدمت شما بکنم
شاد و پیروز باشید;)

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختي تنها غلبه توان بر نياز است كه مي توان معادله آن را به صورت زير نوشت:
خوشبختي = نياز » توان
آرامش = نياز = توان
بدبختي = نياز « توان

ديلمي

مثلا معنی اولین معادله اینه:؟!
توان (خیلی کوچکتر است از) نیاز (برابر است با) خوشبختی؟؟!!

کیوان.م

عضو جدید
حضرت امير المومنين امام علي عليه السلام:

اگر به هر آنچه كه مي خواستي نرسيدي، از آنچه هستي نگران مباش.

نهج البلاغه/ ترجمه محمد دشتي
سلام دوست عزیز
خوبید؟
یعنی تقدیر اینو می خواد یا ما
؟

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید یعنی این ...

Katie Kirkpatrick دختر 21 ساله اي كه با سرطان دست و پنجه نرم ميكرد. براي بهترين روز زندگيش سرطان را جواب كرد.

با وجود درد و توقف عملكرد ارگانهاي بدن كتي به همراه دريافت مقادير زيادي مورفين براي كاهش درد، كتي تمام جزئيات عروسي را انجام ميدهد. لباس كتي چند بار تغيير سايز داده چون وي در اين مدت بر اثر بيماري به شدت كاهش وزن داشته است.

يكي از وسايل غير معمول عروس در اين عروسي، مخزن اكسيژني بود كه كتي مجبور بود در تمام مدت آنرا با خود حمل كند. طرف ديگر عكس والدين نيك نامزد 23 ساله كتي هستند كه پسرشان را در ازدواج با معشوقه دوران دبيرستانش همراهي ميكنند.

كتي در روي صندلي چرخ دار و كپسول اكسيژن به ترانه دوستانش گوش ميدهد.

هنگام پذيرايي كتي مجبور شد چند بار براي مدت طولاني استراحت كند زيرا درد شديد هر از چند گاهي به سراغ وي مي آمد.
كتي (Katie) با نامزد 23 ساله خود (Nick) در حالي ازدواج كرد كه خود و دوستانش ميدانستند زمان زيادي زنده نخواهد ماند اما همه تلاش كردند تا در روزهاي پاياني عمر كتي خاطره اي خوش براي وي به جا بگذارند. اين تصوير ساعاتي قبل از عروسي و در حالي كه نيك منتظر اتمام مداواي روزانه كتي است در 11 ژانويه 2005 گرفته شده است.
بعد از ۵ روز کتی فوت کرد. اون اجازه نداد که بیماریش در زندگیش باعث از دست دادن امید یا ایمانش بشه. اون یک عروسی شگفت انگیز داشت. و اون عشق داشت و عشق میداد.
مشاهده اين دختر رنجور به همراه لبخندي كه در صورت دارد ما را به فكر ميبرد. مهم نيست اين لبخند چقدر به طول مي انجامد .... به نظر شما چه چیزی مهم است؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا معنی اولین معادله اینه:؟!
توان (خیلی کوچکتر است از) نیاز (برابر است با) خوشبختی؟؟!!

سلام دوست گرامي
اين مطلب رو از مجله TMC برداشتم از جملات ديلمي بوده و تا اونجايي كه اطلاع دارم خوشبختي تعاريف مختلف داره و هر كسي از ديد خودش به اون نگاه ميكنه از نظر ديلمي خوشبختي يعني اينكه نيازهاي ما اگه برطرف بشه تقريبا بدون احتساب توانهامون يا به نوعي ديگه توانها كمرنگ تر باشن اون زمان خوشبختيم.
خب از نظر ايشون مطرح شده.
به نظر شما درست نيست؟:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
خوبید؟
یعنی تقدیر اینو می خواد یا ما
؟

سلام دوست گرامي
عاليم شكر خداي رحمان:smile:
دوست گلم منظورت نرسيدن به خواسته هامونه؟
خب به نظرم پيامش چيزي ديگه بوده و منظور حضرت علي(ع) اين بوده كه تفاوتهايي و تغييراتي نسبت به قبل داشتيم و ديگه اون انسان سابق نيستم.
يا با زباني ديگه فرمودن رفتن، رسيدن است ;)

آقا نميدونم تقدير رو شما چطوري كشف كردي:biggrin:
راستي:gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
حكايتي از فيه مافيه حضرت مولانا

گفت:پیلی را آوردند بر سر چشمه ای که آب خورد [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]،[/FONT]خود را در آب می دید و می رمید. او می پنداشت که از دیگری می رمد [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]،[/FONT]نمی دانست که از خود می رمد. همه اخلاق بد [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]،[/FONT]از ظلم و کین و حسد و حرص بی رحمی و کبر[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] ،[/FONT]چون در توست نمی رنجی[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]،[/FONT] چون آن را در دیگری می بینی می رمی و می رنجی.:gol::gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزیده فیه مافیه - مولوی

درد است که آدمی را راهبر است. در هر کاری که هست، تا او را درد آن کار و هوس و عشق آن کار در درون نخيزد، او قصد آن کار نکند و آن کار بی درد او را ميسر نشود. خواه دنيا، خواه آخرت، خواه بازرگانی، خواه پادشاهی، خواه علم، خواه نجوم و غيره:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید یعنی این ...

كتي در روي صندلي چرخ دار و كپسول اكسيژن به ترانه دوستانش گوش ميدهد.

لبخند چقدر به طول مي انجامد .... به نظر شما چه چیزی مهم است؟

سلام

دوستان عزيز خيلي تحت تاثير قرار گرفتم قدرت جنگيدن رو همگي بايد از اين مرحوم بياموزيم.

:gol:كتي در روي صندلي چرخ دار و كپسول اكسيژن به ترانه دوستانش گوش ميدهد.:gol:

پذيرفته بود اما جنگيد تا اون طوري كه دوست داره اون 5 روز زندگيش رو بسازه خيلي از ماها با ديدن اولين موانع ( اي سرد ميشيم) يعني به سرعت يادمون ميره كه اي بابا چي ميخواستيم و اصلا چرا ميخواستيم.
اين خانم به بيماري لاعلاجي مبتلا بود البته با توجه به آگاهي كه برامون ثبت شده اما خواست زندگي كردن، عشق ورزيدن، در لحظه بود رو تو كتاب ثبت زندگي ، ثبت كنه و موفق شد .

روح آزاده ي اين خانم شاد:gol::gol::gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
The phrase Law of Attraction, used widely by New Thought writers, refers to the idea that thoughts influence chance. The Law of Attraction argues that thoughts (both conscious and unconscious) can affect things outside the head, not just through motivation, but by other means. Essentially, "if you really want something and truly believe it's possible, you'll get it", but putting a lot of attention and thought onto something you don't want means you'll probably get that too​

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ جون دو نفر تو تاپیک هستن :w40:
یه داستان خیلی جالب
روزی زنی روستائی که هرگز حرف دلنشینی از همسرش نشنیده بود، بیمار شد.
شوهر او که راننده موتور سیکلت بود و از موتورش براى‌ حمل و نقل کالا در شهر استفاده مى‌کرد براى اولین بار همسرش را سوار موتورسیکلت خود کرد.
زن با احتیاط سوار موتور شد و از دست پاچگی و خجالت نمی دانست
دست هایش را کجا بگذارد که ناگهان شوهرش گفت: مرا بغل کن.
زن پرسید: چه کار کنم؟ و وقتی متوجه حرف شوهرش شد ناگهان صورتش سرخ شد.
با خجالت کمر شوهرش را بغل کرد و کم کم اشک صورتش را خیس نمود.
به نیمه راه رسیده بودند که زن از شوهرش خواست به خانه برگردند،
شوهرش با تعجب پرسید: چرا؟ تقریبا به بیمارستان رسیده ایم.
زن جواب داد: دیگر لازم نیست، بهتر شدم. سرم درد نمی کند.

شوهر، همسرش را به خانه رساند ولى هرگز متوجه نخواهد شد که
گفتن همان جمله ى ساده ى "مرا بغل کن"
[FONT=&quot]
[/FONT]
چقدر احساس خوشبختى را در قلب همسرش باعث شده که
در همین مسیر کوتاه، سردردش را خوب کرده است.

عشق چنان عظیم است که در تصور نمی گنجد.
فاصله ابراز عشق دور نیست.
فقط از قلب تا زبان است و کافی است که حرف های دلتان را بیان کنید