فکر میکنید چقدر جذاب هستید؟

فکر میکنید چقدر جذاب هستید؟

• مجموع رای دهندگان
    41
  • نظرسنجی بسته .

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه عزيز اگه ما دخترها حواسمون به جذابيتهامون نباشه كه روزه شما پسرها شب نمي شه ..... درسته دوست عزيز

عجب روزگاری شده . نمی گه ما به فکر جذابیت مونیم که شما پسر ا یکم به ما محل بگذارید

raha parsa 109

عضو جدید
عجب روزگاری شده . نمی گه ما به فکر جذابیت مونیم که شما پسر ا یکم به ما محل بگذارید
آخه نه اينكه شماها خيلي سربه زيريد و قربونتون برم اصلا وقتي يه دختر از بقلتون رد مي شه تمام اين مولكولهاي بدنتون منقبض و منبسط نمي شه واسه همينه كه ما مي خوايم شما بهمون محل بديد مي خوايم اون مولكولهاتون يه كم ورزش كنن واسه قلبهاي سنگيتونم خوبه .... OK JIJIJIJIKKKKKKKKKK

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه نه اينكه شماها خيلي سربه زيريد و قربونتون برم اصلا وقتي يه دختر از بقلتون رد مي شه تمام اين مولكولهاي بدنتون منقبض و منبسط نمي شه واسه همينه كه ما مي خوايم شما بهمون محل بديد مي خوايم اون مولكولهاتون يه كم ورزش كنن واسه قلبهاي سنگيتونم خوبه .... OK JIJIJIJIKKKKKKKKKK

شما مولکول شناسی می خونی ؟
البته به نظر من درک جنبش مولکولی احتیاج به سواد نداره . ما هم این رو در طرف مقابلمون کاملا حس می کنیم .
"""" من سر به زیرم """

و قربونتون برم

بیا.... خودتون قضاوت کنید

آخرین ویرایش:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا جذابیتی ندارم :)بسیار زشت و کم رو میباشم!اخلاقم که نگو واه واه واه!!! پرنده هم تا یه کیلومتری من پر نمیزنه!شوخی هم ندارم!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی زیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد هستم.خخخخ:D

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دیگه اصلن فکر نمیکنم قبلنا یکم فکر میکردم یه نمه اعتماد به نفس داشتم الان دیگه هیچ .......:redface: