کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حال و احوالتون خوبه إن شاءالله؟؟

خدا رو شکر
خستم بود.خوابیدم.خواب دیدم خواهرم با جارو زده یه سوسکیو رو پام له کرده...اخخخخ.بقیاش چسبیده بود رو پام
خواهرم داره عروس میکشه...شیطونه میگه جهیزیشو اتیش بزنم:)

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

.
.
.
.
.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا رو شکر
خستم بود.خوابیدم.خواب دیدم خواهرم با جارو زده یه سوسکیو رو پام له کرده...اخخخخ.بقیاش چسبیده بود رو پام
خواهرم داره عروس میکشه...شیطونه میگه جهیزیشو اتیش بزنم:)
:biggrin::biggrin:
سوسکه دیگه.
عیب نداره.
حالا خوبه خواب بوده.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2 تا دیگه از این کشفا کنی..قول میدم بشونمت رو صندلی داغ:biggrin: :mad:

تو چکاره ای اصلا تو صندلی داغ؟؟؟ فوق فوش صندلیو میذارن رو شکمت که زمین اسیب نبینه:)
محمد شهریور بیا مشهد...منم میام...بیا هم امام رضا رو زیارت کن هم منو..دیگه خودتو خانوادت تضنینین تا اخر عمر...ی پولیم بعد بنداز تو ضریح من برم شلوار بگیرم.شلوارام همه خرابن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اجازه ما بریم
سرعتم خو ایقد پایینه انگار دو تا کرگدن با هم نشستن رو مودم
خدانگهدار همگی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تو چکاره ای اصلا تو صندلی داغ؟؟؟ فوق فوش صندلیو میذارن رو شکمت که زمین اسیب نبینه:)
محمد شهریور بیا مشهد...منم میام...بیا هم امام رضا رو زیارت کن هم منو..دیگه خودتو خانوادت تضنینین تا اخر عمر...ی پولیم بعد بنداز تو ضریح من برم شلوار بگیرم.شلوارام همه خرابن

:biggrin:شاید اومدم...ولی سرد میشه ها...لباس گرم بردار...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15:
سلام آبیدلای گل و بلبل

سلام به شما خوبیدددددددددد عصرتون بخیررررررررررر

می بینم ک هیشکی جواب سلاممو نداد!!
حقشه با همتون قهر کنم اصن!!!!!!!!
:razz::D

احوال شما سلاممممممم
خوش هستین
قهر نداریم اینجا فقط دوستی و معرفت ممنوننننننن

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] قلعه‌نویی: با حمایت هواداران سومین ستاره را می‌گیریم/ چند بازیکن‌مان هنوز پولی نگرفته‌اند

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 92052614730
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۳

تیم فوتبال استقلال صبح امروز تمرین خود را پیش از بازی با حریف تایلندی خود در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در محل آکادمی ملی المپیک برگزار کرد.
به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه این تمرین برد برابر داماش را روحیه بخش دانست و گفت: خدا را شاکر هستیم که توانستیم قبل از بازی حساس‌مان در لیگ قهرمانان آسیا سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم، تا هم جایگاه‌مان را در جدول تثبیت کنیم و هم با روحیه خوب به مصاف حریف تایلندی خود برویم.
قلعه نویی تصریح کرد: امسال لیگ را خوب شروع کردیم و تیم هم شرایط خوبی را دارد و تنها دغدغه ما مسائل مالی است که الان در حال حاضر یک سری از بازیکنان ما هنوز درصدی از مبلغ قراردادهای خود از فصل پیش را طلب دارند.
وی ادامه داد: بازیکنانی نظیر سیاوش اکبرپور، پژمان منتظری، آندو و چند نفر دیگر از بازیکنان مبلغی را هنوز دریافت نکرده‌اند، ولی همگی دارند به عشق این پیراهن و مردم با تمام قدرت و توان کار می‌کنند که این جای تقدیر و تشکر دارد. ما هم امیدواریم این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود.
قلعه نویی در پاسخ به ضعف خط دفاعی و اشتباهات فردی مدافعان خود نیز گفت: ما قبول داریم و این موضوع هم دلیل دارد. به علت اینکه مدافعان ما تقریبا خط دفاعی تیم ملی بوده است. طبیعتاَ این بازیکنان کمتر استراحت کرده‌اند و همچنین بدنسازی لازم را انجام نداده‌اند. البته این دلیل اصلی نیست و نمی‌توانیم با این مسائل اشتباه‌های فردی‌مان را توجیه کنیم و باید در خصوص ساختار ونظم دفاعی بیشتر کارکنیم.
سرمربی آبی پوشان درباره بازی روز چهارشنبه و شناخت از حریف تایلندی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شناخت نسبی را نسبت به حریف خود پیدا کرده‌ایم. آنها امروز یک بازی انجام می دهند و ما تیم آنالیز خود را به تایلند فرستادیم تا نکات لازم در خصوص این تیم به ما بدهند. تیم هم روند روبه رشد خوبی را دارد و خوشبختانه سه بازیکن مصدوم‌مان هم در این بازی همراه تیم هستند و اگر شرایط بدنی‌شان اجازه دهد حتما در ترکیب از آنها استفاده می کنیم.
سرمربی آبی پوشان درپایان درباره حضور و حمایت تماشاگران در بازی روز چهارشنبه نیز به سایت آکادمی ملی المپیک گفت: هواداران ما هیچگاه ما را تنها نگذاشته اند و همیشه ما را مورد لطف خود قرار داده اند. یقین داریم یک روز خوب را با حمایت این هواداران داشته باشیم تا بتوانیم ان‌شاالله با کمک خدا و تلاش بازیکنانمان ستاره سوم استقلال را بدست آوریم.
قلعه نویی در آخر از شاهرخ شهنازی رییس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به خاطر مساعدت‌هایش با تیم استقلال و فراهم کردن امکانات برای این تیم تقدیر و تشکر به عمل آورد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] حاجیلو: قلعه‌نویی با یک شبکه در حال جنگ است/ استقلال در تهران کار بوریرام را یکسره می‌کند

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 92052614626
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶

پیشکسوت استقلال با حمایت از امیر قلعه‌نویی درباره اظهارات رجبی می‌گوید ای کاش یک پیشکسوت سالم از نظر جسمی و فکری علیه او صبحت می‌کرد.
اصغر حاجیلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره دیدار استقلال برابر بوریرام تایلند از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: استقلال به طور قطع می‌تواند در تهران کار را یکسره کند. بوریرام از آسیای شرقی است و تایلند چند سالی است که برای موفقیت در آسیا، سرمایه‌گذاری کرده است. با این حال در حد استقلال نیستند و با حفظ اعتماد به نفس می‌توانیم آنها را شکست دهیم. البته این به آن معنا نیست که بوریرام حریفی آسان شمرده‌ می‌شود، بلکه استقلال با قدرتی که دارد، می‌تواند در تهران از پس آنها به راحتی برآید.
او در ادامه با اشاره به وضعیت استقلال، افزود: استقلال دو، سه هفته‌ است که مشکلاتی دارد که دلیلش آماده نبودن تیموریان و نکونام و مصدومیت ساموئل و جمشیدیان است. من اطمینان دارم که می‌توانیم استقلال را با آماده شدن این چهار نفر، به شکلی متفاوت ببینیم، چرا که دست قلعه‌نویی برای تغییرات باز خواهد شد. متاسفانه عده‌ای می‌گویند استقلال با شانس پیروزی می‌شود، اما هوش قلعه‌نویی را چرا نمی‌بینند که با دست خالی و در بدترین روزها می‌تواند نتیجه‌ بگیرد؟
پیشکسوت استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر مسائل اخیر رخ داده میان علیپور و قلعه‌نویی،‌ اظهار کرد: من از علیپور خیلی بیشتر از این‌ها توقع داشتم. او باید ببیند که با چه کسی در حال دعواست؟ قلعه‌نویی سکاندار استقلال است و یک مربی بزرگ به حساب می‌آید. قلعه‌نویی آدم تازه واردی در فوتبال نیست و خدمات زیادی به فوتبال ایران داشته است. باید قبول کرد که نمی‌توان با او مثل یک مربی جوان صحبت کرد. حرف‌های علیپور خوشایند استقلالی‌ها نیست. او نباید برخی از صحبت‌هایی را که انجام داده است را نسبت به قلعه‌نویی می‌گفت. توپ‌ و لباس در تخصص قلعه‌نویی است و او سال‌ها در فوتبال ایران بوده و کیفیت را می‌شناسد. او یک انتقاد سازنده داشته و درخواست کرده تا اقدامی صورت بگیرد. او که با کمپانی سازنده توپ لج ندارد. به نظر من تاج هم باید در این مساله دخالت کند، چرا که نمی‌شود به خاطر مجانی بودن توپ‌ها چیزی نگفت. نمی‌شود که با مصداق "مفت باشد، کوفت باشد" به فوتبال لطمه زد. متاسفانه صحبت‌های قلعه‌نویی را الکی بزرگ کرده‌اند و جوری رفتار شده که انگار قلعه‌نویی با یک شبکه در حال جنگ است.
مسئول آکادمی استقلال در پایان و در واکنش به اظهارات اخیر رضا رجبی علیه خود، که او را به آوردن عوامل خودش به آکادمی استقلال متهم کرده است، بیان کرد: آقای رجبی بهتر است تکلیفش را با آن سی دی و کارهایش مشخص کند. کاش یکی دیگر این صحبت‌ها را علیه من کرده بود که از نظر فکری و جسمی سالم باشد. من هر چه بدبختی در یک ساله اخیر در آکادمی کشیدم به خاطر برخی از مسائل آقایان بود که به مراجع قضایی کشیده شده بود.
حاجیلو در پایان به ایسنا گفت: من برای ماندن دست و پا نمی‌زنم و آکادمی برای من منبع درآمد نیست. البته او باید هم بگوید که به خاطر فتح‌الله‌زاده چیزی نمی‌گوید چرا که فتح‌الله‌زاده نگذاشت سی دی‌های او منتشر شود. من هم قطعا در آکادمی اشتباهاتی دارم، اما بیزینس در آنجا به راه نیانداخته‌ام. به هر حال رجبی می‌تواند به فتح‌الله‌زاده رجوع کند و بار دیگر مسئول آکادمی شود. البته اگر کمیته‌ اخلاقی و منشور اخلاقی اجازه تصدی پست به او را بدهند!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما هم خدمت خانم فرزانه سلام عرض میکنیم
محمد به تو ولی سلام نمیکنم...در شانم نیست:)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام

چقد پسر اینجا هست!!! ایییییییییییییشششششششششش
:lol:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما هم خدمت خانم فرزانه سلام عرض میکنیم
محمد به تو ولی سلام نمیکنم...در شانم نیست:)

افتادگی آموز گر طالب فیضی سعید خان.....سلام:smile:

سلام به دوستان خوبیدددددددد
شبتون خوش و بهارییییییییییییی