وقتی که دخترا باهم و پسرا با هم خلوت می کنند...!!! طنز

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی پسرا دور هم خلوت میکنند!!!!
۱- ای رامین بدبخت دلت بسوزه همون دختری که به تو نخ نمیداد من رفتم شمارشو گرفتم
۲- من بدجوری عاشقش شدم . اگه این خوشکله با من دوست بشه من همه ی دوست دخترهام رو کنار میگذارم
۳- بچه ها این دختره رو دیدین که مانتو صورتی میپوشه و یه عینک آفتابی هم میزنه . وقتی هم که توی دانشگاه راه میره هیچکی رو تحویل نمیگیره . باید حالشو بگیریم
۴- ما اینیم دیگه بالاخره شماره رو دادیم به دختره
۵- بچه ها من میخونم شماها دست بزنید … امشب خونمون بعله برونه ..امشب خونمون عشق و جنونه …
۶- بر و بچ جاتون خالی امروز رفتیم کافی نت یه رومی رو به گند کشیدیم!!!

وقتی دخترا دور هم خلوت میکنند!!!!
۱- وای این انگشتر رو کی خریده ؟ چقدر قشنگه !!!!!
۲- وای الهام جون نبودی امروز من با اون پسره قرار داشتم . اینقدر با هم حرفزدیم . حتی اسم بچه هامون هم انتخاب کردیم
۳- من خیلی دلم میخواد آی دی این پسره رو بدست بیارم تا باهاش چت کنم .
۴- امروز یه پسره خوشتیپ و با کلاس توی دانشگاهمون اومده بود . هر چی عشوه و ناز کردم براش تحویلم نگرفت . مگه من خوشکل نیستم
۵- سارا دیدی چه پسره مودبی توی فروشگاه بود . حتی توی صورتمون هم نگاه نکرد . خیلی پسره سر به زیری بود من که دلم پیشش گیر کرده
۶- مینا دختر با خودت چیکار کردی . چرا این همه چاق شدی . حالا باید بری بدن سازی اندامت رو بسوزونی تا این لباسهای تنگی که گرفتی اندازه ی تنت بشه

۷- راستی شیلا امشب میایی خونه ی ما . امشب جشن تولد منه . حتما بیا . چون میخواهیم کلی برقصیم!!!!

:cool::cool::cool:

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی مسخره بود چرا گفتگوی بین پسر ها و دختر های خوب باشگاه رو نمی ذاری؟؟؟؟؟ وقتی به تاپیکهاشون سر می زنی لذت می بری چه مباحث علمی شون چه زنگ تفریح شون. وقتی برای بیماری دوستشون یا والدین دوستاشون اینطور خالصانه دعا می کنند . به هر حال تو هر جامعه ای یه تعداد نخاله هم پیدا می شه ولی بدتر از صحبتهای اونها اینه که چرت و پرت های اونها را تاپیک کنی و وقت بقیه را بگیری.

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی مسخره بود چرا گفتگوی بین پسر ها و دختر های خوب باشگاه رو نمی ذاری؟؟؟؟؟ وقتی به تاپیکهاشون سر می زنی لذت می بری چه مباحث علمی شون چه زنگ تفریح شون. وقتی برای بیماری دوستشون یا والدین دوستاشون اینطور خالصانه دعا می کنند . به هر حال تو هر جامعه ای یه تعداد نخاله هم پیدا می شه ولی بدتر از صحبتهای اونها اینه که چرت و پرت های اونها را تاپیک کنی و وقت بقیه را بگیری.

:eek:عزیزم چرا جوش آوردی؟!!!مگه تیترو درست نخوندی؟!نوشته طنز!!!معلومه که همه اینجوری نیستن.این یه چیز مشخص و واضحه که همه دختر و پسرا اینجوری رفتار نمیکنن!ولی خیلی پیش میاد که همه توی جمعهای دوستانشون حالا همه این مکالمات نه ولی یه چندتاییشونو بحث میکنن!;)

دوستان من از گذاشتن این مطلب هیچگونه منظوری در رابطه به اینکه دخترها و پسرها اینطوری هستن ندارم و این مطلب فقط جنبه طنز داره و تمام!:)

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
اتفاقا ما اصن در مورد ی دونه ازاینام نمیحرفیم تو جمعمون!!!!!!!!!!
خدایی راس میگم...........

eli.1992

عضو جدید
چیه بابا چرا ناراحت میشین حالا نارحت هم میشید چرا اینجوری بروز میدید؟طنزه دیگه یا بخونید خوشتونم نمیاد رد شید برید خیلی از تاپیکهای این باشگاه مسخره و به درد نخوره ولی انقد ازش تشکر میکنن ادم تعجب میکنه!خوب در کل گفتگوی بین بیشتر پسرا و دخترا در این حده دیگه توتاپیک ها هم که میبینید گفتگوها اینجوری نیست قضیش فرق میکنه دیگه نمیشه که درمورد انگشتر یا چه میدونم از این حرفا زد!حالا درسته همه اینجوری نیستن از این دخترا و پسرا هم داریم از اونیکی ها از اون اون یکیها و...خلاصه همه جوره داریم-ولی خداییش توهمین دانشگاه بعده کلاس بچه ها جمع میشن فکر میکنید چی میگن دارن گفته های استاد رو انالیز میکنن؟!

jentle man

عضو جدید
چیه بابا چرا ناراحت میشین حالا نارحت هم میشید چرا اینجوری بروز میدید؟طنزه دیگه یا بخونید خوشتونم نمیاد رد شید برید خیلی از تاپیکهای این باشگاه مسخره و به درد نخوره ولی انقد ازش تشکر میکنن ادم تعجب میکنه!خوب در کل گفتگوی بین بیشتر پسرا و دخترا در این حده دیگه توتاپیک ها هم که میبینید گفتگوها اینجوری نیست قضیش فرق میکنه دیگه نمیشه که درمورد انگشتر یا چه میدونم از این حرفا زد!حالا درسته همه اینجوری نیستن از این دخترا و پسرا هم داریم از اونیکی ها از اون اون یکیها و...خلاصه همه جوره داریم-ولی خداییش توهمین دانشگاه بعده کلاس بچه ها جمع میشن فکر میکنید چی میگن دارن گفته های استاد رو انالیز میکنن؟!

وقتی نیست چرا باید ناراحت بشم

jentle man

عضو جدید
-----------------
واقعا شما تا حالا به این دسته از ادمها برخورد نکردید؟!عجیبه!
اره خوب دوستا من همشون دنبال کارن اینا چندتا مجردمام که فقد اذیت کردن دخمل اینقر حال میده بعضیاشون دارن انجوری نیستن

eli.1992

عضو جدید
اره خوب دوستا من همشون دنبال کارن اینا چندتا مجردمام که فقد اذیت کردن دخمل اینقر حال میده بعضیاشون دارن انجوری نیستن
-------------------
منم نگفتم همه اینجورین ،بله خیلیا هم هستن که فقط یه درصد کوچولو از این خصلتهارو دارن اونم بعضی وقتها
فقط یچیزی بگم دوست عزیز من درست متوجه این نوشتتون نشدم،یه ویرگولی کامایی چیزی وسطش بزارین :)

sina ccna

اخراجی موقت
وقتی نیست چرا باید ناراحت بشم

-----------------------
چی نیست؟

-----------------
واقعا شما تا حالا به این دسته از ادمها برخورد نکردید؟!عجیبه!
بحث و گفتگوی داغ به این میگن:)
یه نفر یه مطلب گذاشت چرا خون خودتونه کثیف میکنین:biggrin:

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایول...بچه ها درک نمیکنن که این مطلب جنبه طنز داره هر چند تو بعضی از جمعها این صحبتها هست.مرسی ;):smile:

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم وقتی 1 ترم رفتم خوابگا اینو دیدم، درست تو اتاق خودمون نه ولی وقتی اتاق همسایمون! مهمونی میرفتیم! همه اینا بود میتونم بگم همشون

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم وقتی 1 ترم رفتم خوابگا اینو دیدم، درست تو اتاق خودمون نه ولی وقتی اتاق همسایمون! مهمونی میرفتیم! همه اینا بود میتونم بگم همشون

بفرمائید!اونوقت همه اصرار دارن که همچین چیزی نیست!اینم یه نمونه بارزش!:cool:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر این 2 جنس مخالف در مورد هم صبت کنن یا دوست بشن یا حرف بزنن ... شورش در اومده دیگه .... کاش میشد می دیدیم دختر پسر اصلا به هم محل نذارند ... برن با هم جنس هم دوست بشنو و حرف بزنن

sina ccna

اخراجی موقت
چقدر این 2 جنس مخالف در مورد هم صبت کنن یا دوست بشن یا حرف بزنن ... شورش در اومده دیگه .... کاش میشد می دیدیم دختر پسر اصلا به هم محل نذارند ... برن با هم جنس هم دوست بشنو و حرف بزنن
همجنس بازی :cool: