صندلی داغ پارمهر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اینقدر صندلیت داغغغغغغغغغغغغققققققققققققققققق شده نمیدونی کدوم سمت بدویییییییییی نه!!! :biggrin:

ما هنوووز منتظر یم ی سری به ما بزنی یییییییییییی!!

راستش خییییییییلی کنجکاوم جواب سوالام رو بدونم قبل از اینکه ..............

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پارمهر جون....
...

..
1)چرا روی صندلی داغ نشستی؟؟؟؟؟
2)اگه جای مدیر سایت بودی چه کارایی دوست داشتی انجام بدی...؟؟؟(در هر زمینه ای.....اختیار تام داده شده....)
3)بزرگترین درس مدیریتی که یاد گرفتی و میتونی به بقیه انتقال بدی؟؟؟؟
4)بزرگترین حالی که تو زندگیت کردی؟؟؟
5)بزرگترین گندی که تو زندگیت زدی؟؟؟
6)دوست داری کدوم یکی از بچه های باشگاه رو از نزدیک ببینی؟؟؟(هر تعداد که دوست داری.....)
7)بهترین دوستت؟؟؟؟(اگه دوست نداری اسمشو بگی....بگو چنتا داری حداقل....ولی خدایی رفیق فابریک باشنا....)
8)با ارزشترین چیزی که داری؟؟؟(میتونه مادیات نباشه......)
9)تا حالا در مورد کسی پیش داوری کردی؟؟؟
10)وقتی مریض شدی و عمل داشتی من کلی واست پیام فرستادم....عکس فرستادم.....ولی یکیش رو هم جواب ندادی.......چرا؟؟؟؟

.
..
.
همیشه موفق و پیروز باشی.......
اون بالا بالاها ببینیمت......

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راسته تو جهنم یخ میفروشی ؟
اره کیلویی حساب میکنن ملت میخرن توهم جهنمی شدی

زاخار یعنی چی؟
فکر کنم یه چیزی تو مایه های اخز...یا خزار...
یا خازاره.... خخخخخ

ماث لقب کیه؟
لقب شهاب...یا مصطفی یا یه ادیسون دوسته دیگه:D
چرا گاهی اوقات تنهایی با هیچی پرنمیشه؟
چون گاهی جنس تنهاییامون با جنس حضور دیگرارن نمیخونه ترجیح میدیم
تنها باشیم تا کسی که حضور دارو هم به جنس تنهاییمون مبتلا کنیم

دوست داری چطور بکشمت؟
با چکش
موافقی بابا بهنام بیا قاتلو پیدا کردم این
همون محسن یه دسته که با چکش ملتو میکشت
سوژه پروندتم جور شد پورسانت من یادت نره باباهی

سلام واقعاسلامتی میاره?!
نمیدونم ولی برای من نشاط میاره ...فکر کنم برای دیگرانم همینطوره

کدوم لحظه رو از دست بدم؟
لحظه ای که دیدی دلت شکسو سکوت کردی:gol:
یه من ماست چقدر کره داره؟!
297 سی سی در مقیاس میلی کره:D
اسم 100 تا از بچه های باشگاه که بازدید کننده صفحه شون 1 هست رو بگو
من با صفری ها رابطه ندارم کاربرای بالای 2سال فقط تو لیست من هستن شرمنده اخلاق ورزشیتم
یه کار دیگهمیتونم بکنم
برات یه شعر بگم
بگم
نغمه ی عشق توبازم به سرآوردقرار
نفس مشک فشان تو مرا گشت مزار

چون به محفل سخن ازروی توآمد به میان
گوئیا قند به دلها شده آب از رخ یار

تا که موج نگهت برد مراازلب آب
دل به دریا زنم و نیست مرا باک شکار

راه میخانه مرا گرچه زیاداست منال
که سبک بارم وباد است مرا اسب سوار
نفس صبح چو با بوی تو آمیخت بدان
گوئیا رفت زمستان و کنون است بهار
نقش روی تو چو بر آب کشیدم به کمال
نامدش تاب و توان وبه هواگشت بخار
شهرت محسن اگر در همه عالم پیچید
ازدل روشن او بود نه ازایل و تبار
دست منو و انیس مرسی بشه
ها جرات داره مرسی بشه تا من از خجالتتون در بیام خخخخخخ:D

مرسی بشی محسنی مرسی بشی انیسی:D

وهاب...

اخراجی موقت
:razz:_
1-اگر 900989765855007856432567تاموش داشته باشیم وازاین تعداد 15000987845تا در فاظلاب زندگی کنن و 890906789تا این هم در ده بالا زندگی کن چندتا از این جمعیت باقی می ماند؟؟؟؟
2_لطفا دقیق حساب کن sin907857463708765858
3_90000000000000000000000000007865476322+5777777777777586854743688587443مساوی با=؟

4_معادله درجه اول وهمچنین انتگرال را خلاسه وار در 5 سطر با فرمول ویه مثال توضیح دهید؟؟؟
5_قانون اهم را در 5سطرتوضیح دهید؟؟؟؟؟

6_چرخه طبیعی اب را توضیح داده ؟در 3 خط
7_از زندگی نامه ستارخان وبارقر خان وخیام نیشابوری 8 خط بنویس؟
8_علم بهتر است یاسروت 2 خط بنویس؟
9-از 50 تا شهرستنهای گشور ایران نام ببرید؟؟در ضمن نام استان هر شهرستان ذکر شود
10-یه انشاء 10 خطی برای زمستان خود را چگونه گذراندید؟؟؟

• :mad:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام پر مری:D

سلام خانووووم شمارو چجوری راه دادن تو باشگاه یه پارمهر بلد نیستی بگی
حالا100بار از روش مینویسی والا میگم عمو حمید بت اخطار بده هااااا

نمیپرسم خوبی چون میدونم بهتری
هوم؟....ها بلی بلی بهترم
1-اولا که جواب هات اکثرا سر بالا هست حالا نمیدونم چرا! خوب جنبه صندلی داغت سولاخه چرا قبول میکنی آخه؟
من کدوم سوالو پیچوندم همه سوالارو در کمال خونسردی پاسخ دادم عمو حمید شاهدو ناظره خدا وکیلی شما یه نمونه بیار پولشو بگیر:D
2- آخرا
جواب بعضی سوالا رو همینطوری میدی که یه چی گفته باشی. بازم نمیدونم چرا! ولی خوب زیاد دیدم طرف سوالش یه چی دیگه بوده ، یه چی دیگه اشتباهی جواب دادی رفته
وسطا این آهنگات سایت هاشون Down بود آپ کردم که درست تقدیم کرده باشی به بچه ها
ممنون ار اپ اهنگا اگه حجم داشتم خودم تقدیم میکردم
جز شما خیلی ها دارن متنای منو میخونن ولی هیچ کس باشما هم عقیده نیست
بعضی سوالا واقعا جوابی ندارن پس برای سرگرمی پرسیده میشن شما توقع داری من جواب اون سوالارو بدم
به نظرم شما خوب مطالعه نکردی یه بار مطالعه کن بیا فردا ازت امتحان میگیرم ببینم دقتت چقدره:biggrin::D

3-نمیدونی چرا 13 صفحه نشستم خوندم ولی خوب بد هم نشد چون نغض های زیادی توی جواب هات و شخصیتت رو شد
-تو که خلاقی و غیرقابل پیش بینی ، چرا کاربردی ترین جمله ات از یکی دیگه کپی شده!
خلاقا اینجورین یه چیزی خوششون بیاد دیگه ولش نمیکنن بعد یه مدت براشون بی استفاده میشه عزیزم خلاقیه و هزاااااار مکافات
خوشم اومد باید بعد هر صندلی داغ یه نقد صندلی بذاریم شخصیت مهمانو بررسی کنیم
عمو حمید ترتیبشو بده...باحال میشه و پر بیننده:D

4- بعدا تو که میگی سوال تکراری رو جواب میدی، چرا بعد که میپرسن خیلی راحت جای جواب، میزنی: تکراری
من اگه زمان داشتم نمیزدم تکراری یه سوالی که بیش از 5-6 بار مطرح شده این جوابو دادم والا شما نگاه کن همرو جواب دادم بخداااااااااا:w16:

5- بعدا ترش چرا در هر بازه از زمان خواننده مورد علاقه ات تغییر میکنه
من خواننده های زیادی رو دوست دارم هر دفعه اسم یکیشونو اوردم ازم گله نکنن:cool:
6- تازشم جواب بعضی سوالات نشونه هایی از افسردگی و شیزوفرنی داشت! افسردگی داری درسته؟

7- بعد یه سوالی... قبول داری که "تفاوت انسان با سایر موجودات قدرت انتخاب و اختیار و تفکر و تعقل" اونهاست؟!
اگه جوابت "+" هست پس چطوری هم به اختیار و انتخاب اعتقاد داری و هم به قسمت؟!!! تازه اونم بد جوری
اگه جوابت " - " هست پس چطوری عدالت خدا رو اثبات میکنی؟ خوب من که از روی اختیار گناه نکردم چرا باید برم جهنم؟ قسمت این بوده که من گناه کنم دیگه! پس من چرا تاوان قسمت رو بدم؟
اختیار اون قسمت از زندگیه که بش میگن خواست خدا
اختیار مربوط به اون قسمت میشه که خدا بهمون حق انتخاب داده
ما برای اون قسمت که برعهده خودمو قرار داده شده مجازات میشیم نه اون قسمتی که خدا برامون رقم زده
به ما حق انتخاب راه درستو غلطو داده اگه درست بریم پاداشه
اگه غلط بریم مجازاته اگه میخوایم تو عدالتش شک کنیم چرا وقتی بهمون میگه کار خیر کنید 100برابرشو بهتون میدم نمیگیم
بی عدالتی مجازات شدن برای اعمال بد خودمونو فقط بی عدالتی میدونیم
من به وجود اختیار اعتقاد دارم به خواست خدا هم برای سرنوشتم تن میدم...سعی میکنم بهترین گزینه هارو تو زندگیم انتخاب کنم

8- اگه امکانش هست یه توضیحی هم راجع به این کارکتر "" بده لطفا ... فقط تو از اینا داری ظاهرا
یه حرفو چندبار پشت سر هم تایپ کنی این عبارتو نمایش میده:w15:

9-آخرین سوال، ببین پری مری بالفرض محال ، ساعت 20:01 که میای توی سایت که جواب سوالات رو بدی، میبینی که اکانتت شده Admin انجمن! پس از ذوق مرگ شدن و ارسال اس ام اس گروهی به رفیقات و گذاشتن Status یاهو و Comment توی FB و زنگ زدن به رفیقات و اینا... بعدش چیکار میکنی؟ اولین کار مدیریتی هم که انجام میدی چی هست؟!

:w15:ادمین....هی وای من من اون لحظه ذوق مرگ میشم از دست میرم مطمئنم:eek:
حالا به فرض ذوق مرگ نشم این کارایی که گفتیرو نمیکنم
اول میرم سراغ کارای ادمینیم
همه بچه های مدیریتو مدیر یکی از قسمتا میکنم چه دلیل داره یه برقی مدیر تالار برق باشه باید یه مدیریتی مدیرش باشه
اصن مدیریتی ها فقط باید همه جا مدیر باشن
اولین کارم همینه مدیریتی هارو مدیر تالارا میکنم همه جا منظم بشه:w11:

10- یه سوال دیگه که آخریش باشه! میگم توی این 24 سال عمر با عزت و اینات... بی نقص ترین سازمان دولتی که دیدی کجا بوده؟ برعکسش چطور؟

اداره بازرگانی یکی از شهرستانا یه مدت 6ماهه توش کار کردم به نظرم هیچ کجای دنیا اونجا نمیشه
قانون مندی...همکاری...حمایت و رعایت حقوق به صورت کامل تو اون سازمان اجرا میشد
برعکسشو ندیدم که بگم دقیقا کجا
در آخر برات آرزوی سلامت و موفقیت میکنم و امیدوارم توی زندگی واقعی ات هم مثل زندگی مجازی ات موفق و محبوب باشی!!! شایدم جای امیدوار بودن مطمئن باشم

با نهایت تشکر
کوچکترین

اون سوالایی که جواب ندادم فقط به علت اضافه بودن تعداد سوالا ست طبق قانون سوالای بالا 10 بدون پاسخ میمونن:victory:
!Game Over
مرسی بشی دوست خوبم سوالات خیلی عالی بود لذت بردم

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام برپارمهر،به ادامه سوالاتم توجه کن لطفا!!!
سلام مجددددد داداش محمد با ذکر خسته نباشید خوش امدید:D

1- اینارو بشمر(قبلا امتحانت کرده ام،تا 10 بلدی بشمری!!) . حالا 12 نفر هستن یا 13 نفر ؟توضیح بده که چه جوریه؟
:Dزود باش،حمید این میخواد بپیچونه،آی ملتتتتتت!من پیروز شده ام:biggrin:

14 تا جونم خودتی یه بار با دقت میشمردی وقت ملتو نمیگرفتی خخخخخخخ:)
2-
اگه فقط یک انتخاب داشته باشی کدوم رو انتخاب می کنی؟برای همیشه،هرکدومو انتخاب کنی،دیگه دوتایی دگه رو از دست میدی!
ـ عشق

ـ شانس
ـ پول
عشق خالصانه...مهم نیست اگه پول نداشته باشی یا شانس باهات یار نباشه چون جای اونو یه چیز زیباتر پر کرده:D

3-می دونی چرا پرنده ها زمستون از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟از بچه گی برام سوال بوده!
چون جنوب گرمه و اونا طاقت سرمای شمالو ندارن میرن جنوب تا گرم شن جغرافیات ضعیف بودهه تو کتاب جغرافیای 4 ابتدایی بوداااا

4- نظرت راجع به گزینه های دو تا خط زیر توضیح بده و مثال بزن!

- روش های رفتن به خارج ! ۱_ با ماشین ۲_ با اتوبوس ۴_ با هواپیما ۵_ با قاچاق ۶- با فتوشاپ !
باماشین سخته ولی ممکنه
با اتوبوس خعلی سخته اما ممکنه
با هواپیما راحته اما غیر ممکنه(گرونه)
با قاچاق سخته گرونه خطر انقراض هس
با فتو شاپه راحته ارزونه خطر انقراضم نداره
حق انتخاب باشماست:D:D:D

- ميگن تو بهشت وقتي‌سر کلاس مي‌خوابي..استاد مياد روت پتو ميندازه..ديگه حرف نمي‌زنه تا تو راحت بخوابي!!
اگه من استادم میگم از این خبرا نیست هرچی استادای اینو لوطف کردن بری اون ور پوستتو میکنن
اینجا کویت بود استراحت میکردی استاده ککشم نمیگزید استادای اون ور ادم نیستم درکت کنن فرشتن:D
فرشته ها هم خواب ماب حالیشو نیست که یهو دیدی پرتت کردن جهنم پس همینور دست استاداتو ببوس

5- پارمهر تو یه شب بارونی تو خیابون با ماشین خودت داری میری،سه نفرو می بینی که منتظرماشین اند:
-----------پزشکی که قبلا جونتو نجات داده
-----------پیرزنی که مریضه واحتیاج داره فورابه اورژانس وبیمارستان برسه.
-----------نامزدت(!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:) و همسر رویاهات
تو فقط میتونی یک نفر رو سوارکنی (ماشین فقط 2 نفر جا داره)
کیو سوار میکنی؟
داداش این سوالارو از تو تاپیک معماهای من برداشتی شما شامل قانون کپی رایت میشی
بنابر قانون (9.5 -10) سال میری زندن اب گرم میدن بخوری دیگه نخوای سرملت تو صندلی داغ کلاه بذاری
جوابشم میشه دکتره با پیر زنه میره نامزدمم چشش کور منو ببره خونمون
اصن نامزدی که واسته تو خیابون من سوارش کنم یعنی یه پرایدم نداره هی وای من حمید من زن این یارو اس و پاسه نمیشماااا:D
6-میخوان به جرم نکرده(برات پاپوش درس کردن)وسط میدون آزادی اعدامت کنن،ملت جمع شدن،میگن آخرین حرفت چیه؟یه بلندگو بهت میدنو میگن برا ملت حرف بزن!!!!
میگم هر کس گفته سر بی گناه پایینه چوبه دار میره بالا نمیره بیاد پاسخگو باشه خخخخخخخ:Dوالااااااا

7- نظرت راجع به این چیه؟من دوسش دارم،آرامش عجیبی داره.

«و اذاسَئَلَكَ عِبادی عَنّی فَاِنّی قَریب اُجیبُ دَعوَةَ الدّاعِ اِذا دَعان فَلیستَجیبُوالی وَ لیؤمِنُوا بی لَعَلَّهُم یرشُدُون"

[ای پیامبر!] هر گاه بندگان من از تو در مورد من سؤال كردند [بگو] من بسیار نزدیكم، هر گاه كسی مرا بخواند، اجابت می‌كنم پس به ندای من پاسخ دهند و به من ایمان آورند تا راه راست یابند». (سوره بقره، آیه 186)
حرف حساب جواب نداره....وعده حق همیشه تحقق پیدا میکنه فقط این ماییم که با کن طاقتی و بی صبری منتظر استجابت دعامون نمیشیم:gol:

مرسی بشی:D غیر اون کپی کردنت از تاپیک معما بقیش خوب بودخخخ عالی بود انشالله صندلی خودتو بزنیم

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام پارمهر...چيه ؟ كيف كردي ديگه نميام؟ خواستم خوشي كاذب بهت بدم...دي
سلام نه مطمئن بودم بازم تشریف میارید:w02:
1. سوالي بسيار مهم..؟ يادمون رفت...دي..اسم چندتا از ب.ف هات جهت سرشماري نيازمنديم...
ب.ف ؟
هان هوم هین یهنی چی اقای محترم این حرفا خیلی زشته هاااااااااااا من اهل اینکارا نیستم

2. با ليوان بقيه اب ميخوري؟ مثلا تو اتوبوس قديما يه پارچ اب مياوردن و يه ليوان40 نفر باهاش ميخوردن..دي
نه نمیخورم به بهداشت علاقه مندم....من اگه اون موقع بودم لابد میخوردم اما الان دیگه با این همه بیماری اینکارارو نمیکنن
3. خجالتي واي مامانم اينا؟؟؟
خجالت پیش پارمهر شرمندس من اصن خجالتی نیستم
5. در طول هفته چقد پول از بابات تيغ ميزني؟
من خودم در امد دارم اون موقعه ها که وخت تیغ زدنش بود خوب پول میگرفتم
دیگه تک دختر باشیو پول تو جیبیت کم باشه ممکنه یه درصد فک کن
6.چرا بعضي از دخترا تا شارژ براشون نفرستي جيك نميزنن؟شارج دوستن؟

7. تو هم شارجت مفتي تامين ميشه ميزنيش تو رگ يا نه؟
یعنی چی مفتی؟؟؟؟من همراه اول دارم قبض که میاد نمیدونم یکی میره پرداختش میکنه
خدا خیرش بده اما قیضای من خدا وکیلی زیر 10 هزارتومن میاد
نه فک کنی خسیسماااا نه اصن از تلفنی صوبت کردن خوشم نمیاد از این ادمای لج دراریم
که تلفونشونو هر هفته یه بار میزنن به شارژ...والاااا

8. تا حالا شده يه شماره كپي شماره خودت با يه رقم اختلاف بهت گير بده بگه اشنا بشيم؟ چه دختر چه پسر فرقي نميكنه
نه نشده
ولی یه بار ایرانسل میخواست یه شماره بهم بفروشه میگفت یه شماره باهات اختلاف داره با پیش شما 933
حالا فرض من دو تا از اولش فرق داشت یکی ام از اخرش اه این کجاش دیگه شماره منه

9. خونتون چقد ميارزه؟ چند متره؟ چند اتاقس ؟ فروش رهن اجاره ايا؟
خریداری ...اگه نزنی تو سر مال خوب مالیه شما بپسند من برات تخفیف میگیرم به جونداداش مشتری پاش خوابیده
10 عروسك داري يا نه؟
اره ببعی2...خرس2...گاو2...موش2...خوک1....پیشو1....عرسکای معمولی یه عالمه

فعلا...

مرسی بشی داداش یوسف:d

وهاب...

اخراجی موقت
-اهل بازی هم هستی؟کامپیوتری چی؟
-با رفقا جمع میشید،جوج بزنید؟

چه ورزشایی میکنی؟
به رشته ت علاقه داری؟
-به علم علاقه داری؟
-به چی علاقه داری؟

-به چی علاقه نداری؟

• :(

وهاب...

اخراجی موقت
سیگارمیکشی؟قلیون چی؟

چندبار کتک کاری مفصل کردی با دوستات؟

تا حالابه پسرا متلک انداختی؟

دوس داشتی جای کدوم بازیگر باشی؟

اینو قبول داری که پسرا اخرش کچل میشن؟راستی خودتم کچلی؟

دوس داری اسم دختر و پسر ایندتو چی بذاری؟:c6:
تاحالا رفتی کلانتری؟حبس چی کشیدی؟

فیلم زنها فرشته اند رو دیدی؟کم اوردی آیا؟:aa5
ازبین مجریا کدومشونو دوس داری؟فرقی نمیکنه اخبار یا برنامه های اجتماعی

وهاب...

اخراجی موقت
1-بزرگترین هدف زندگیت؟

2-طرفدار کدوم حزبی؟

3-دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟

4-تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟

5-نظرت در مورد غرور؟

6-جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟

7-هنرت چیه؟

8-اعتقادات مذهبیتون از 20 نمره ؟

9-زندگی نامه ت و بگو؟

10-تا حالا چندبار در حین ارتکاب جرم لو رفتی؟

وهاب...

اخراجی موقت
  • :razz:
- تعریفت از زندگی چی هست؟
- مهمترین چیزی که میتونه زندگی رو برات معنادار کنه چی هست؟
- چن تا بچه دوست داری؟
- بیشتر چه تریپی مزنی؟
- بیشتر چه حرکتیه که اطرافیانت انجام میدن و باعث میشن فیوزت بپره؟
- یه جمله تاثیر گذاری که تا حالا شنیدی و یادت مونده؟8- یه بیت شعری که معمولا تکرار میکنی؟
- وقتی عصبانی میشی بدترین حرکتی که انجام میدی یا بدترین فحشی که میدی بدون سانسور چیه؟
..چرا وقتت رو برا جامعه ی مجازی میذاری؟

وهاب...

اخراجی موقت
دقیقا چند سال و ماه و روزته

زود عصبانی میشی؟
چرا نرفتی رشته معماری

دوست داری در آینده چه ماشینه داشته باشی ؟

تا چه مقطعی دوست داری درست رو ادامه بدی؟

تا حالا چند تا دوست ...
داشتی؟
(سئوال انحرافی!)
دوست داری تو چند سالگی متاهل بشی

مسجد میری؟ اصلا نماز میخونی؟نماز صبح چی؟

رکورد نخوابیدنت چند ساعته و همینطور رکورد خواب بودنت

وهاب...

اخراجی موقت
- آبي قرمز هستي يا تراختور؟؟ (يا طرفدار تيم هاي ديگه؟؟)
- تركي بلدي؟؟ (آذري يا استانبولي يا ...)
- به معجزه اعتقاد داري؟؟‌(به روح چطور؟؟
)

- ادامه تحصيل رو دوست داري؟؟‌يا ميخوايي بري بازار كار؟؟
- راستي اينم بگم كه پدرم هم حسابدار بود و خيلي وقتا بدون اشتباه ارقام اون دفاتر معين و ... رو تو ذهنش هم جمع مي‌بست،شما هم اينجوري؟؟
- نظرت راجع به من چيه؟؟ بعضي از بچه ها ميگن مغرورم
تو چي ميگي؟؟
-

• :(

!Game Over

عضو جدید
سلام مجدد پرمری:w42:
بی مقدمه میرم تا این دفعه جای اینکه من سوال بپرسم، من جواب سوالات رو بدم!
حالا100بار از روش مینویسی والا میگم عمو حمید بت اخطار بده هااااا
( پرمری، پرمری، پرمری، پرمری، پرمری، پرمری، پرمری، پرمری، پرمری، پرمری ) 10x ==> اینم 100 بار:)

من کدوم سوالو پیچوندم همه سوالارو در کمال خونسردی پاسخ دادم عمو حمید شاهدو ناظره خدا وکیلی شما یه نمونه بیار پولشو بگیر:d
خوب واسه این 1 نمونه خدا رو شکر اینقدر مثال هست که نمیخواد بشینی عین 22 صفحه رو بررسی کنی! هر صفحه لااقل 2 تاشو میتونی پیدا کنی!
1:
-باو آخریشه...میگم اکانت Iran-Stu رو هم میشه بگی که اددت کنیم...
جواب شما: ....
2:
بی نقص ترین سازمان دولتی که دیدی کجا بوده؟ برعکسش چطور؟
اداره بازرگانی یکی از شهرستانا یه مدت 6ماهه توش کار کردم به نظرم هیچ کجای دنیا اونجا نمیشه
قانون مندی...همکاری...حمایت و رعایت حقوق به صورت کامل تو اون سازمان اجرا میشد

برعکسش چطور؟
3:
- دیگه جون خودم آخریشه! اگه با همین اطلاعاتت برگردی به چند سال گذشته ات:w47:، به چه سالی بر میگردی و چه کاری انجام میدی؟
4:
6- تازشم جواب بعضی سوالات نشونه هایی از افسردگی و شیزوفرنی داشت! افسردگی داری درسته؟
الان من 4 نمونه اوردم برات از همین پست خودم... فکر کنم گفتی 1 نمونه کافی هست! اگه متقاعد شدی، پولش رو بذار واسه ساخت همون مدرسه و اینا که قرار بود وقتی میلیاردر بشی بسازی! فقط نگو !Game Over پول داده که تف به ریا...:w09::w16: جواب سوالا رو هم بده لطفا:w39::crying:

من اگه زمان داشتم نمیزدم تکراری یه سوالی که بیش از 5-6 بار مطرح شده این جوابو دادم والا شما نگاه کن همرو جواب دادم بخداااااااااا:w16:
اگه زمان نداری خوب بگو جواب نمیدم ...تو میگی ج میدم بعد میزنی تکراری...والا پر مری منم که از خودم در نمیارم که:w19: خدای نکرده دروغ که نمیگم...دیدم که میگم دیگه:w19: تازشم الکی خدا رو قسم نخور...22 صفحه نشستی ارشاد و اینا حالا با 1 قسم نبر زیر سوال...

بعضی سوالا واقعا جوابی ندارن پس برای سرگرمی پرسیده میشن شما توقع داری من جواب اون سوالارو بدم
به هیچ وجه این توقع رو ندارم! سوالی که واسه سرگرمی هست که قابل تشخیص هست ولی منظورم سوال های دیگه بوده البته شاید عمدی جواب نمیدی... بگذریم...حالا به قول شما، دوستان دیگه که با دقت خوندن همه صفحات رو متوجه میشن که چی میگم!

-=-=-=-=-=-=-=

بعد یه سوالی همین الان برام پیش اومد... تو هی داری دم از بهشت و گناه نکردن و تزکیه نفس و عرفان و پارسایی و اینا می زنی! کلا اینقدر که تو ما رو نصیحت کردی فکر کنم بنی اسرائیل نصیحت نشد! بعدش از اونور 3 ماه پیش رفتی آلبوم محسن یگانه رو دانلود کردی؟؟؟؟ :eek: یعنی چی اون وقت؟ به قول خودت:
شما شامل قانون کپی رایت میشی بنابر قانون (9.5 -10) سال میری زندن اب گرم میدن بخوری
بعد لازم به ذکر هست خدا تنها کاری که نمیتونه (نمیتونه که نه، نمیخواد بتونه) انجام بده بخشش "حق الناس " هست... درسته؟
محسن یگانه هم... اصلا فکر کنم کامل گرفتی چی کار کردی دیگه! آره؟صف بانک هم که همینطور!!!
بعد با این نتایج و تفاسیر قبول داری که "هر چه بگندد نمکش میزنند! ----------- وای به روزی که...! " آره؟
نیای الکی بگی خارج کشور بودم و دسترسی به Album نداشتم و اینا...

اگه درست جواب بدی و مثل پایان نامه ات نپیچونیمون دیگه نمیبینیمون!!!
ای کلک... عمدا پیچوندی که بازم بیام سوال بپرسم؟ هی هی هی:w15: ولی من که دیگه گولتو نمیخورم که... مرسی هم نمیشم :crying:هی ناقص جواب میدی باو... مدیریتت تحت شرایط آب و هوایی تغییر میکنه ها! الان صندلی به گفته خودت ولرم هست ببین چطوری رفتی زیر سوال! نصف سوالامو نتونستی مدیریت کنی! جای این مرسی کردن ، مدیریت کن! :w00:

در انتها: چه دعایی کنمت بهتر از این؟ ، که خدا پنجره باز اتاقت باشد!

با نهایت تشکر
کوچکترین

!Game Over

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دختر بابا ، خوبی؟چه خبرا؟کسی که اذیتت نکرده بابایی؟

سلام بابای چند نفری هستن ایشالله صندلیشونو منفجر میکنیم باهم:D
خوب بریم سراغ سوال ها..چون دخترمی برات تخفیف میدم..یه سری سوال فقط ازت میپرسم..ولی خدایی نپیچون و درست جواب بده.(حمید مواظب باش)البته اگر پیچوندی 1 سری رو میکنم 100 سری

سوال ها رو خواهشا کامل و درست جواب بده..

1=اول از همه میخوام اسم تک تک دوستانی رو که داخل صندلی داغت شرکت کردن رو به ترتیب نام ببری و نظرت رو در مورد هر کدوم به صورت جداگانه بگو
بابایی به ترتیب تعداد پیاماشون میگم

سینا-عالی
رئیس جمهور قلبها-خب
smh archi-بد نبود
-
clostridium-خوب
-شادی-خوووب
لیدی نئو- جالب
ستاره غم-
کامران سکتور- خوب
علی اسکریم-جنبه ازار داشت
مینا -خوب
-iql-خوب بود اما بیشتر اومده بود شرکت کنه
-misentoخوب
-tracer-خوب
kingworldخوب
-danayeخوب

-ناصر جاست-جنبه انتقام داشت
متینخوب
-سمانه قاسمی-خوب
گیم اور-خوب انتقادی عالی
-دینا ارین-خوب
- مهسا-خوب
حسین خوب
گلسا-خوب
مصطفی -خوب
-سجاد-خوب
مهرداد-خوب

فائزه/امین-خوب
مهدی -خوب پیگیر
arch boy-خوب مردم ازاری
-mohamad-خوب
-hk68-
احسان- جنبه ازارش بالا بود اما خوب بود
-فاطمه- خوب
- محسن- خوب و بی حوصله
- y..ro..z- کمر به قتل بسته بود
-محمد ساوه-نابووووود اما عالی
oshkhan -بیچارم کرد اما خوب بود
یوسف- دیوانم کرد اما خوب بود
مرجی- نگم سنگین ترمااااا عالی پرفکت
-وهاب- من بدونم کی اقای وهابو ساپرت میکنه حتما ازش قدر دانی میکنم سوالا عالی خعلی خوب
غزاله- شما یه بار اومدی ترکوندی صندلیرو رفتی حقته بگم عمو ححمید از خجالتتون در بیاد

2=كساني كه در صندلي داغت شركت كردن رو بگو هر نفر چند بار شركت كرده..جلوي اسمش بنويس..مثلا(بهنام=5 بار)

1پست گذاشته ها-سینا-رئیس جمهور قلبها- smh archi-clostridium-شادی- لیدی نئو- ستاره غم- کامران سکتور- علی اسکریم- مینا -iql-misento-tracer-kingworld-danaye-ناصر جاست- متین-سمانه قاسمی- گیم اور-دینا ارین-

2پست گذاشته ها- مهسا- حسین گلسا- مصطفی -سجاد مهرداد

3پست گذاشته ها- فائزه/امین- مهدی arch boy-mohamad -hk68-احسان

4پست گذاشته ها-فاطمه - محسن

6پست گذاشته ها- y..ro..z

7پست گذاشته ها-محمد ساوه- oshkhan

8پست گذاشته ها- یوسف

10پست گذاشته ها- مرجی

14پست گذاشته ها-وهاب

19پست گذاشته ها- غزاله

3=از بین 212 نفری که داخل لیست دوستانت هستن ، 45 نفر رو که باهاشون بیشتر صمیمی هستی رو نام ببر(نگی همه برام صمیمی هستن که درست نیست..یه نوع پیچوندن هستش)
...Melody
...scream...
NAFAS,JOON
naghmeirani
narges banoo
navid.orturk
nazliii
nice_Alice
nilooooofar
nish nishni_rosa_ce
Omid Jackson
omran_morteza70
onia$
oyamaa
pari khano0m
pasargad01
pepper
persian_land
RISK ANALYSIS
S i s i l
s1m5j8
saeid_et
sajad 3000
sanaz_panel
فانوس تنهایی
مهرسانا67
مهزاد خانوووم
میلادزیرک
م
حمد ساوه
محمدرضا اسکندری
معصومه دیوانعلی
نقاب خردادی
نی
ما بهاری
ناییریکا
هدیه.
وحيد اسماعيلي
ی
وسف.sh
یاس منم
گلسا2
پیرجو
پترو
vahid haghverdi
VictoOry
سهراب1991
سید محمد موسوی 6
سامرانی
ساحل9027
سارامعماری
ستاره 20
ستاره غم
سحریی
سرمد حیدری
سعید گروسی
سعید شایسته
شیمیدان تازه کار
شب نما
علی اریا
ع
لی بی ذر
غزاله20hamidm
hamid_eli
hossein khorshid
ho_b
Iman Gom
iQl
ΜΟΗΑΜΜΑD
Joodi Aboot
just mechanic
kachal63
kag.kingboy
kamyab-90
kingworld
li.j@
Little Engineer

و خود شما

4= دوست خوب چه کسی هست؟ میشناسی؟ صفات بارز یک دوست خوب رو شرح بده..

همراهی
همدلی
صمیمیت
یک رنگی
صفا
رو راستی
صداقت

5=رنگ در خونتون چه رنگیه؟از چه رنگی خوشت میاد؟چرا؟

رنگ درمون قهوه ای سوختش
من سبز دوستدارم
چون پر از زندگیه

6=اگه تو یه بحثی کم بیاری و بفهمی حق با تو نیست چقدر شجاعت داری اشتباهت رو بپذیری؟

من شجاعت دارم بگم کم اوردم ولی اصولا تو بحثی که مطمئن نیست یا سر رشته ندارم شرکت نمیکنم
که ضایع بشم

7=خنده دار ترین اتفاقی که برات افتاد چی بود؟برامون توضیح بده ما هم بشنویم

یه بار معلم فیزیکمون(مرد بود) گفت دفترتو بده ببینم تمریناتو حل کردی
دوم دبیرستان بود...حل نکرده بود
بش گفتم دفترمو جا گذاشتم گفت زنگ بزن خونتو مادرت بفرسته
گفتم مادرم نیست
گفت بلندشو برو دفتر بگو دفترتو نیاوردی با اژانس بفرستنت خونه دفترتو بیاری
الکی رفتم بیرون برگشتم گفتم اقا اجازه نمیدن میگن خلافه مقراراته
گفت وسایلتو جم کن خودم میبرمت دفترتو بیاری
یهو بش گفتم گیر دادینااااا
گفت تو گیر دادی حل نکردی بگو حل نکردم خوب.....:mad:
گفتم خوب شما فرض کن حل نکردم
گفت شمام فرض کن دوتا منفی گرفتی:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

"پ.ن مدرسه ما غیر انتفاعی بود جز دبیر ورزشو دینی بقیه مرد بودن جهت اطلاع سایرین"

8=یه انشا در مورد عید نوروز بنویس.....انشا باید بیشتر از 5 خط باشه

عید نوروز عید باسناتی مردم ایران است. عید زنده شدن زمین
شکفتن بهار عید جوانه زدن گیاهان عید زندگیو حیات..در این مردم ایران هفت
سین بر روی سفرهای سفید میچینند و با دلی خانه تکانی شده به دعای
سال تحویل گوش فرا میدهند.....هر ساله این مراسم در ایران برگزار میگردد...
بعد از تحویل سال نو همه ایرانیان به مراسم دیدو بازدید می رند
من انشام از بچگی ضعیف بود گیر ندیاااااا

9=نظرت رو مورد من چیه؟به صورت کامل توضیح بده..چه طور آدمی هستم؟
تو یه بابای خوب دوستداشتنی ...بامعرفت بسیار خونگرم...و کاربر فعالی
که امیدوارم مدیر بشی چون حقته
خیلی خوش برخوردی و به تمام دوستانت احترام میذاری

10=سوالاتم چطور بود؟خودم میدونم ، بیشتر جنبه اذیت کردن داشت ولی در هر صورت باید کسی دعا کنه که من به پستش نخورم..

اره باباهی خعلی عالی بود پرفکت
بابا بهنام خودم مرسی بشه که خعلی ماهه:gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام گلم .خوبی؟
سلام خوش اومدید
1. از چه غذایی خوشت میآد؟
ماکارونی
2. ساز میزنی(گیتار-دف-پیانو....)؟
گیتار
3. ماشین داری؟
نه انشالله میخرم

4. سر کار میری؟
بله دانشگاه استادم

5.دوست داری پول رو داشته باشی یا خرج کنی؟
دوستدارم پولو توراه خوبش خرج کنم پول واسه خرج شدنه
ممنون که وقت تو در اختیار من گذاشتی...

مرسی بشی عسیسم باز پیش ما بیا;)

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1 )
با وفاترین دوست دوران تحصیلت را نام ببر ؟؟؟
سحر
:d
2) زشت تری حیوان از نظر تو چیه ؟؟؟
سوسک:d

3) عاشق به نظر تو کیست ؟؟؟ در یه جمله تعریفش کن .
عاشق اونیه که تو همه حال به غروره عشقش توجه کنه:d

4) خاص ترین پسر باشگاه و خاص ترین دختر باشگاه به نظر تو کی هستش ؟؟؟
محسن:d
المیرا:d

5) رنگ دلت چه رنگیه ؟؟؟
سبز:d

6) اگه بخوای یه شعار مدیریتی بدی چی میگی ؟؟؟
همیشه به موقع عمل کن:d

7 ) از اصطلاحات عمرانی 3 تا بگو و معنیشو بگو .
خاک
پی
مصالح
خخخخخخ:d

8) از چی خیلی می ترسی ؟؟؟ و دوست داری هیچ موقع باهاش مواجه نشی ؟
از دزد...موجه شدم انشالله دیگه نشم:d

9) تا حالا شده خوشی بزنه زیر دلت بدجور ؟؟؟ اگه شده دلیلش چی بود تعریف کن .

راستش بگم نه خیال میکنید دروغ میگم ولی باور کن من همیشه سعی کردم قدر لحظه های خوش زندگیمو بدونم و تا میتونم تو اون شادی بقیرم شریک کنم:d
10) اخرین باری که از ته دل گریه کردی کی بود و واسه چی بود ؟؟؟
تو محرم بود واسه دل خودم بود ولی مصیبته حضرت زینبو میخوندن
:d
اینم سری ددوم سوال هام درجه سختیش داره میره بالا . نم نم دما را افزایش میدم الان دما چنده ؟؟
اری دما زیادی رشد کرده :d
مرسی بشی داداش مهرداد عالی و بی نظیری

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام عزیزم البته من خیلی نمی شناسمت و به تحریک بعضی ها اومدم نمی خواستم سوال بپرسم اما چون گفتی صندلی داغت هنوز سرده سوال سخت بپرسید بابا!!! وسوسه شدم چندتا سوال بپرسم
پیش پیش معذرت می خوام که خیلی تخصصی و مطالعه ایه!
سلام بلی بلی خوش اومدید:d
1)در بازه ی زمانی که تولستوی(نویسنده ی روسی تبار) درکتاب جنگ و صلح برای داستان در نظر گرفت ریس جمهور فرانسه کی بود؟
والا نمیدونم الان رئیس جمهورش کیه از کجا بدونم اون موقع کی بود ولی هرکی بوده لابد یه کارایی کرده تلستوی اینارو نوشته دیگه
2)شخصیت اصلی کتاب آناکارنینا اسمش چیست؟
الی جکسون اگه کسه دیگه ای لابد من اشتباه یادم میاد:d

3)چخوف نویسنده ی روس فارغ التحیصل چه رشته ای بود؟
ادبیات فرانسه ...سوالایی میکنی بخداااا این سوالارو از تالار ادبیات فرانسه برداشتی برو بذار سر خاش چخوف ازت بدل میگیره ها:d

4)به نظر تو وقتی اینترنت نبود و فرصت کپی پیس برای یه سری دانشجوهای تنبل فراهم نبود اونا چطور کارهای دانشجوی شون رو فراهم می کردن؟
خدا خیرش بده هر کس پکی پیستو اختراع کرد چون اگه این فناوری ها هم میبود قدرت کپی پیست نیم بود مجبور میشدن تایپ کنن اون وقت مطالعه بالا میرفت والااااا
5)نگارش رمان برباد رفته چند سال طول کشید؟
فکر کنم 4سال البته این رقم برای چند سال پیش بود من تورمو حساب نکردم

6)جانشین لوئی 16 فرانسه لوئی 17 بود؟؟؟

پ ن پ 18 بوده دیگه فرانسویا درسته به اندازه ما سواد ندارن اما لویی هاشون به ترتیبن:d:cool:

دیگه حضور ذهن ندارم این وقت شب برای طرح سوال
خعلی حضور ذهنت توپه برو سولارو از هرجا برداشتی بذار تا نفهمیدنااا فرانسویا اصن شوخی موخی حالشون نیست
بازم ببخشید!
این حرفا چیه خیلی هم خوش اومدی خوشحالمون کردی
مرسی بشی دوست نانازم:d:d:d

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:w01:
سلام پارمهر خانوم.
سلام پسر خاله مصطفی:d
1-به نظرت 6 سیخ کباب سیخی چنده؟؟؟
والا طرفای ما 5500 حساب میکنن
میکند به عبارتی
33000هزار تومان:surprised:میخوای مهمونی بدی

2-ناخناتو بلند میذاری یا کوتاه میکنی؟
بلندن ولی تمیز منظم پاکیزه
3-اسم اصلیت پارمهرِ؟؟؟
بله .بله
تازه بعد 30 صفحه صندلی داغ میگه پارمهر تویی یا این صندلیه:d

4-کجای تهرون میشینی؟
مرکز...امری باشه در خدمتیم بی تعارف جون پسر خاله:d
5-به نظرت قیطریه تهرون با کلاس تره یا ابودان ما ؟
نه ابادان شما عالیه
خعلی عالی
اصن یه وضییییییی
منو دعوت کنم بهم کباب بده تا بت بگم دقیقا:d

6-فلافل خوردی؟
اره ولی به پای فلافلای شما نمیرسه قول دادی برام درست کنی:d
کی و کجاشو الله و اعلم:d

7-ابادان اومدی؟
نه دعوتم کنی میاماااا:d
8-اگه دعوتت کنم فلافل به حساب خودم اونم تو ابادان چقدر خوشحال میشی؟؟؟(اندازش مهمه باید بگی چقدر)
تو خیلی خسیسی من میام پولم باخودم نمیارم ابروتم میبرم تو کل ابادان:d
فلافل چیه باید بهم بوقلمون بدی

9-ایا مورد فوق جز فانتزیات بوده؟ (چه سوالیه حتما هست)
اره اصن منتظر بودم تو بیای فانتزیامو یادم بیاری مرسی بشو:d

10چند نوع غذا بلدی درست کنی؟
3نوع نیرو- ماکارونی- املت:d

مرسی بشی :dداداش مصطفی که یادم اوردی گشنم شده هااااااا:d

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من اولین بارمه اینجا پست میدم نمیدونستم قضیه چیه...
بهم گفتن یا سه تا سوال به این سوالا اضافه میکنی یا اخراج میشی پرت میشی بیرون. تازه گفتن اقا حمید اینکارو میکنه.
اقا من بگم غلط کردم اومدم این تاپیک خوبه. بخدا فقط همین دو تا پست رو میخواستم بدم همین.!.

سلام مجدد این چه حرفیه هر کس گفته محض شوخی گفته 5-10 سوال اجباریه :d
دوست داری لباس عقدت چه رنگی باشه؟
وای هرچی عاقامون بگه خخخخخخ:d
ماشین عروسیت چی باشه؟
206:d
چند تا خواستگار داشتی؟
اندازه موهای سر یوسف:dقبلا این سوالو به یوسف جواب دادم گفتم قد موهای سرش
البته بخدا تو یوسف نداره
فخط میخواستم جوابم دوتا نشه گیم اور ایرات بگیره:dوالاااااا
تا حالا تو خیابون لیز خوردی؟
نه ولی تو پیست اسکی لیز خوردم برو چند تا پست قبلتر خاطرشو نوشتم برای محسن:dبخند شاد شی
نطرت راجب ابادان؟
دعوتم کن بیا نظرمو بگم هنوز ندیدم چی بگم خووووو:d
راجب اینکه پایتخت بشه؟
اره خوبه اگه شما ابادانیاید که پایتختش میکنید شما میتوانید:d
ببین پار مهر جان دو تا سوال دارم
اینا رو صادقانه جواب بده اوکی؟
اگه تو باشی و بهترین دوستت , تو یه جنگل که هیچکسی دوروبرتون نیست بعد عقرب دماغ رفیقتو نیش بزنه جای نیشو میمکی زهر دربیاد یا میذاری رفیقت بمیره ؟؟؟؟
نخند جواب بده:d
اره من جونمو برای رفیقم میدم اینگه مماخشه اما کف پای 30 روز تو کفش موندشم باشه برای نجات حونش هر کاری میکنم:d
با ماشین داری از یه شهر به شهر دیگه میری .
نصف شب شده و تاریک سرد و سوزان ... یهو کنار خیابون میبینی چند نفر ایستادن واست دست تکون میدن...پیاده میشی میبینی
عشقت(نگی مادرم عشقمه ها- منظورم مرد رویاهاته).... بهترین دوستت.... و یه پیر زن بیمار که اگه به بیمارستان نرسه میمیره
ایستادن.
و تو فقط ب اندازه ی یک نفر جا داری که سوار کنی.
نه موبایل داری زنگ بزنی اورژانس نه چیز دیگه ای ...
فقط یه راه داری اونم اینه که یکیشونو سوار کنی
کدومو سوار میکنی؟؟؟هاااا؟
به جون تو پیش پات محمد ساوه رو دعوا کردم رفته از تو تاپیک معماهام:d
این معمارو کپی کرده برگرد جوابو نوشتم بخون وقت داشتم دوباره برات مینوشتم داداش

زود جواب بده منتظرم
مرسی بشی داداش کاش بازم سوال میپرسیدی دوتا کمه باشه سر صندلیت جبران کنم:d

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خواننده هاي مورد علاخه ت؟
یگانه
. بازيگر مورد علاخه ت؟
گلزار شهاب حسینی
رنگ مورد علاخه ت؟
سبز
. راستي من لهجه دارم؟
نمیدونم باهات حرف نزدم دوستداری داشته باشی
خو اره داری

. خودت چي؟خوددت لهجه داره؟

والا بچهه های تهران لهجه ندارن ولی اگه تو بخوای لهجه میگیرم کجایی خوبه

چرا فک می کنم که از من دلخوری؟
نه راحت باش باشم سر صندلیت جبران کنم داداش خوبم این حرفارو نزن خیلیم خوشحالم تو صندلیم افتخار دادی شرکت کردی:d
بلند ترین صدای که تو عمرت شنیدی ؟؟؟
یادم نمیاد صدای انفجار بود فکر کنم بلندترینش نزدیک خونمون دکل برق ترکید هوم فک کنم همون بود
به نظرت چرا خداوند انسان را دوپا افرید؟؟؟
چون وقتی گند میزنه دوپا داره دوتای دیگه غرض کنه فرار کنه
تو چرا توکارای خدا دخالت میکنی اصن:d:d:d
داداش وهاب مرسی بشی خیلی خوشحالم که کنارمونی و وسوالای خوب خوب میپرسی صندلیرو به اتیش کشوندی

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بازم من اومدم
سلااااااام خوش اومدییییییییی

1- تاحالا چند واحد درس افتادی؟
هیچی من درس خون زیادی نیستم اما هیچ درسیرم پاس نکرده نذاشتم:d
2- سر امتحان ازت تقلب گرفتن؟اگه اره چیکارت کردن؟
نه بابا من انقدر پرو بودم از مراقب سر جلسه جوابارو میپرسیدم :d
همشون میگفتن بلد نیستم

من بشون چشم غره میرفتم میگفتم میدونم بلد نیستی برو از رو اون( شاگرد زرنگه) ببین بیا بم بگو:d
3- کمترین نمره انضباطت چند بود؟
18 دوم راهنمایی...بی اجازه از باشگاه ورزشی خارج شدم:d
4- شده معلمتون با خط کش بزنه دستت؟
واه واه اون مال عهد تیرکمو شاهه
من مشخ نمینوشتم معلممون گریه میکرد
من کتک بخورم عمرن:d
5- بدترین لقبی ک واس معلمت یا استادت گذاشته بودی چی بود؟
یادم نمیاد ولی یادمه بچه ها رو میز استادا مینوشتن جا استادی
یه بار یه استاده اومد نشست رو صندلی کنار بچه ها تا چشمش افتاد به این نوشته هه بلند شد
رفت بیرون درو چنان بست که پنجره روی در خورد شد ریخت کف کلاس
6از خودت راضی هستی؟ چرا؟؟
نیستم ولی اغلب ادمایی که دورادور میشناسنم میگن پارمهر خیلی مغروره حتی الان دانشجوهامم میگن
7-نظر نسبت ب دخترای سیبیلو چیه؟
چی سوال مفهوم نبود8- پسرایی ک زیر ابرو بر میدارن چطور؟
من نظافتو میپسندم ...هرکس هر کاری میکنه دلایل شخصیه خودشو داره
9- به نظرت یه ادم چیکار کنه خدا سوسکش میکنه؟
ادعای خدایی کنه فک کنم10-اخرین باری ک هدیه دادی چی بود؟کی بود؟ ب کی بود؟
به داداشم پول بود تو بادکنکای گنده 1 هزاری 2 هزاری 5 هزاری و 500 صدیو اینا گذاشتم توشون
فوت کردم یه عالمه بادکنک شد سراشونو گره زدم گذاشتمش لای تزینای بادکنکای تولدش
تمام دوستا و اشناهاشو دعوت کرده بود...منم یه پاکت پول برداشتم تو یه برگه نوشتم به طرف
بادکنکها.....وقتی به کادو من رسید فک میکرد تو پاکت پوله وقتی دید نوشتم به طرف بادکنکا فکر کرد
تزیناتو من انجام دادم دیگه براش کادو نخریدم اما من بهش گفتم باد بادکنکارو بترکون تا کادوشو بگیره
بیچاره 14تا باد کنک ترکوند 8هزارو 500گیرش اومد مردم سرسام گرفته بودن
از ترکیدن
بادکنکا بیخیال بقیش شد..
فداش خودم همرو ترکوندم پولارو گذاشتم تو جیبم خخخخخخخخ:d

مرسی بشی داش وهاب یاد این خاطره اوفتادم کلی خندیدم

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کامپیوتر چقدر بلدی؟
icdl1-2
2-مشکل سخت افزاری داشته باشی،کیست رو میزنی زیر بغلت،میبری پیش متخصص؟
خیر متخصصو میارم معیاینش کنه

3-مشکل نرم افزاری چی؟
تقریبا سر در میارم

4-اصلا میدونی فرق سخت افزار با نرم افزار چیه؟
اون قسمتو که میشه با چکش لهش کرد سخت افزاره اونیم که فقط میشه بهش فوش داد نرم افزاره

5-نظرت در مورد وهاب چیه؟
شیطون بازگوش فعال فک کنم همه پستاشو تو صندلی داغ من زده
6-چی ازوهاب می دونی ؟
هیچی ولی فک کنم دوتا نام کاربری داری خودت توضیح بدی روشن میشیم
7-شخصیتی از وهاب هست که برات جالب باشه؟
اره پشتکارش و اینکه من نمیشناسمشو اون انقدر تو صندلی داغم اکتیوه
8-زبانت تا چه حد خوبه؟
بد نیست تافل ندارم اما میگیرم

9-آقاتون کیه؟
هنوز نیومده برسه معرفیش میکنم
مرسی بشی داداش..عالی بودی بازم:d

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام پارمهر جان به به به...چه صبح دل انگیزی....

تقصیر من چیه خودت با جوابات برام سوال درست میکنی...خو

1.ببینم کچل تو واقعا استادی یا میخوای مارو کارتن کنی؟بیچاره شاگردات..

2.اگه جوابت یس هست ادرس بده بیایم با برو بکس یه کم فیض ببریم...

3. دوس داری شیخ بشی؟

4.کارتون مورد علاقه ت تو بچگی؟

5.چرا لوک خوش سانس بد شانس نبود؟

6. چیزی هم بلدی به بچه ها درس بدی یا فقط سرکارشون میذاری؟

7.اگه این شاگردات بیان ببینن چه بلایی سر استادشون اومده؟

8.
یا

9. نفر بعدی صندلی داغ کیه بنظرت؟

10. چرا من اینجا پشت کارم خوبه؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام پارمهر جان.
اگه تکراری بود ببخشید:redface:

1- چرا مدیریت خوندی؟
2-نظرت راجع به من چیه؟
3- تو دانشگاه کارخرابی کردی؟
4-احساست رو در موارد زیر با شکلک نشون بده؟
تحقیق در عملیات
معارف اسلامی
اقتصاد خرد و کلان
حسابداری ها
روش تحقیق
تئوری ها
5-مدیر را تعریف کن.
6-اولین آواتار من چی بود؟
7-چرا پراید گرون شد؟
8-عید آجیل میخرین؟ چرا؟
9-بهترین هدیه رو از کی گرفتی؟
10-ولخرجی یا خسیس؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
1- اگه رئیس جمهور میشدی چیکار میکردی؟
2- دوست داری چند سال عمر کنی؟
3-مامانتو بیشتر دوست داری یا بابا؟
4-خرافاتی هستی؟ به چی مثلا اعتقاد داری؟
5-اگه امشب عزرائیل(ع) بیاد بخواد ببرتت آماده ای؟
6-بهترین جمله ای که شنیدی یا دوست داری رو بگو
7-یه بیت شعر زیبا بگو
8-از چی خیلی می ترسی؟ (سوسک، موش، شب و تاریکی، جن و روح) یکی و انتخاب کن
9-هدف از خلقت انسان؟

بازم یادم بیاد، میام
:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
شلوغ ترين پسر باشگاه و شلوغ تر دختر؟
زبون دراز ترين پسر و دختر؟
خوشگل ترين پسر و دختر باشگاه؟
باهوش ترين پسر و دختر باشگاه؟
ارومترين پسر و دختر باشگاه؟
:D صرفا جهت همينجوري:D

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام پارمهر جان... مرسی که انقد دیر مارو دعوت کردی!!

اصلا ندیده بودم تاپیک صندلیتو...

سوال خاصی ندارم ازت ...

ولی خب سوالای بچه ها و جواباتو حتما میخونم...

1- قرار بود واسم پیام بذاری! منتظر بودم... انگار یادت رفت! در مورد اون قضیه! حل شد؟;)

2-چرا همه جوابات همراه با شکلک:D هست!!؟؟؟:surprised:

3- آخه چرا کمتر از 5 تا سوال بپرسی اخطار میگیری؟ عجب وضیعه ها!

4- یادته یه روز یکی از رازهاتو بهم گفتی؟ و یه چیزی بهم دادی ببینم؟ هنوز دارمش! یادت اومد؟
:D

5- پارمهر یعنی چی؟

ایشالله لحظه لحظه زندگیت سرشار از شادی و موفقیت و بهروزی باشه...

:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
parmehr

سلام بله. بله

چند تا سوال هم من بپرسم یکم داغ شی :دی!
خودت رو توی این موقعیت هایی که میگم فرض کن و الف) اولین واکنش ت؟ ب) اولین نفری که خبر میکنی؟ رو بگو:

1) پای باشگاه نشستی، یهو تلفنت زنگ میخوره و یه خبر بهت میده: خانم .... شما رتبه ی اول کنکور کارشناسی ارشد شدید...
من دیگه ارشمو گرفتم به چه دردم میخوره خووووو :D

2) داری از خیابون رد میشی میبینی یه بنر زدن سردر بانکی که توش حساب داری و اسمت رو نوشتن که برنده ی جایزه ی ویژه ی 100000000 تومانی شدی
الف) اولین واکنشت؟ ذوق مرگ میشم میپرم بنرو ماچ میکنم:D ب) اولین نفری که خبر میکنی؟ نمیدونم فکر کنم دوستم سحر
3) روز دفاع کارشناسی ارشدت لپ تاپت رو توی سالن کنفرانش روشن میکنی میبینی ویندوزت پریده و ...
الف) اولین واکنشت؟ فلش مموریمو در میارم میزنم به کامپیوتر سایت من هیچ وقت بی فکری نمیکنم:D
ب) اولین نفری که خبر میکنی؟ خدمرو صدا میزنم یه لیوان اب برام بیارن برای دفاع باید اماده شم:)

4) شب با صدای زمین افتادن یه چیزی از خواب بیدار میشی میری توی حال خونه میبینی یه دزد سیاهپوش جلوت ایستاده و بهت میگه : هیــــــــــــــــس!
الف) اولین واکنشت؟ جیییییییییییییییییییییییغ میزنم غش میکنم
ب) اولین نفری که خبر میکنی؟ چون غش کردم اون موقع کسیرو صدا نمیزنم ولی به هوش بیام حتما همه هستن کنارن پس دیگه نیاز نیس کسیرو خبر کنم

5) داری پایان نامه ی ارشدت رو ارائه میدی موبایلت توی جیبت زنگ میخوره و آهنگ پت و مت رو ...
الف) اولین واکنشت؟ در کمال خونسری در میارمو قطعش میکنم میذارم سر جاش:D
ب) اولین نفری که خبر میکنی؟ چرا باید کسیرو خبر کنم مگه تو گوشیت زنگ میخوره کسی رو خبر میکنی:w12:

6) به طریقی متوجه شی مهشید باشگاه دانشجویان(من) همکلاس کلاس سوم دبستانت بوده
الف) اولین واکنشت؟ هان هوم هیم؟ یعنی چی تو دختری تو پسری ؟؟؟ جریان چیه....تو همکلاس من بودی....کی...کجا......این واکنش طبیعیه ااااا:eek:
ب) اولین نفری که خبر میکنی؟ من هنوز تو شوکم نمیتونم کسیرو خبر کنم خودت هرچی صلا میدونی هر کسو میخوای خبر کن
7) نامزدت بیاد دیدنت و یه هدیه برات آورده باشه(هر چیزی) که رنگش دقیقا همون رنگی باشه که ازش متنفری
الف) اولین واکنشت؟ هر چیزی ادم کادو میگیره باید تشکر کنه دندون اسب پیش کشیرو نمیشمرن
ب) اولین نفری که خبر میکنی؟بابامو خبر میکنم یه کتک مشت بش بزنه خو پسر خوب کادو اورده برای چی باید کسیرو خبر کنم هااااااا:biggrin:

مرسی بشی از کجا کپی کردی زیاد دقت عمل نداشتااااا:D

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.اخرین باری که گریه کردی برا چی بوده؟
2.اگه یه آرزو داشتی اون آرزو چی باشه؟
3.دوست داری کی انتظاراتتو بر آورده کنه
؟
4.کدوم شهرو برا زندگی انتخاب میکنی؟
5.جمله ایی بگو مهر ومحبت توش تهریف بشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.