سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

FaIr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من با اکانت 4shared ام مشکل پیدا کردم
جز خودم کسی نمیتونه فایلها رو دان کنه...
این پیغام رو میده Public sharing function has been deactivated for your account. Nobody except you can download this file now
ولی توی تنظیمات قسمت share
public access فعاله

ممنون میشم راهنمایی ام کنید...

csharp.net

اخراجی موقت
متأسفااااانه همونجوره:(:(:(
خودم چند بار برام پیش اومده
شماره همراهم رو وارد میکنم
روی تماس علامت میزنم زنگ میزنن شماره رمز رو میگن بهم
رو اس ام اس نزار
بزار رو تماس
ببین چی بهت میگه
عکسش رو اینجا بزار

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خودم چند بار برام پیش اومده
شماره همراهم رو وارد میکنم
روی تماس علامت میزنم زنگ میزنن شماره رمز رو میگن بهم
رو اس ام اس نزار
بزار رو تماس
ببین چی بهت میگه
عکسش رو اینجا بزار

مشكل از تحريمه.
گوگل ايران رو تحريم كرده. امكان تماس با ايران نيست. فقط اگه كسي رو خارج از كشور داشته باشن ميتونن مشكلشون رو حل كنن

csharp.net

اخراجی موقت
مشكل از تحريمه.
گوگل ايران رو تحريم كرده. امكان تماس با ايران نيست. فقط اگه كسي رو خارج از كشور داشته باشن ميتونن مشكلشون رو حل كنن
هست.چرا نیست.
همین کمتر از یه ماه پیش برام یکی دوبار برام پیش اومد باهام تماس گرفتن.همراه اول

Abolfazl.B

عضو جدید
با تشکر
نرم افزار مربوطه آپدیت شده, ولی کماکان فایده نداشت! هرکاری میکنم روشن نمیشه
درایور مربوطه رو Uninstall کردم, حالا حتا ندارم نصبش کنم

کسی نیست راهنمایی دوباره بنماید ؟ :D

به نظر من بهتره نرم افزار رو از خود سایت سازنده دانلود کنی.گاهی ویندوز نرم افزار رو اشتباهی نصب میکنه.

Abolfazl.B

عضو جدید

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کسی راه حلی نداره؟

از كنترل پنل وارد internet option شو
تو تب general يا دكمه use default يا use blank رو استفاده كنن. ببين درست ميشه؟

اگه از چندتا مرورگر استفاده ميكني بايد داخل هر كدوم از مرورگرها رو هم بررسي كن شايد براي اونا هم تغيير كرده باشه

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
من یه مشکلی دارم
توی یک خونه, چند لپ تاپ از طریق وایرلس از اینترنت استفاده میکنن
و متاسفانه دانلود زیاده و خوب, من میخوام بدون دسترسی به سایر لپ تاپ ها, اونا رو محدود کنم, حتا در حدی که بتونم اینترنت اونا رو از وایرلس قطع کنم!
دقت کنید که ادمین مودم من هستم و میتونم وارد تنظیمات مودم بشم!

کسی میتونه کمکی کنه؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
من یه مشکلی دارم
و متاسفانه دانلود زیاده و خوب, من میخوام بدون دسترسی به سایر لپ تاپ ها, اونا رو محدود کنم, حتا در حدی که بتونم اینترنت اونا رو از وایرلس قطع کنم!

کسی میتونه کمکی کنه؟

از طریق مک آدرس *****ینگ رفتم
امیدوارم کار کرده باشه و بشه :دی
فقط خودم الان آنلاینم :دی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان فقط خودم رو مجاز قرار دادم, حال میخوام فقط وفقط یه سری از IP رو محدود کنم, چیکارا کنم؟
( البته میشه فقط یه سری از IP رو مجاز دانست, ولی محدودیتش رو هم میخوام )
هرچی توی آی پی *****ینگ رفتم, چیزی ندیدم که بخوام آی پی وارد کنم
D link 2649U

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
من یه مشکلی دارم

کسی میتونه کمکی کنه؟
از bwmeter استفاده کن

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام دوتا مشکل اساسی:
یاهو مسنجرم نصفه نصب شده بوده نمیتونم نصبش کنم دوباره فکر کنم باید فایل ریجستریشو بحذفم کمکم کنید ترو خدا یاهومو میخوام

این قسمت جست وجوی پیشرفته گوگل کجا رفته نیست دربدرم

کمکم کنید مرسی:cry:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوتا مشکل اساسی:
یاهو مسنجرم نصفه نصب شده بوده نمیتونم نصبش کنم دوباره فکر کنم باید فایل ریجستریشو بحذفم کمکم کنید ترو خدا یاهومو میخوام

این قسمت جست وجوی پیشرفته گوگل کجا رفته نیست دربدرم

کمکم کنید مرسی:cry:
بستگی به این داره از چه نسخه ای از یاهو استفاده میکنید اگه از اخرین نسخه یاهو استفاده میکنید روی ویندوز سون 64 بیتی نصب نمیشه باید از نسخه پایینتر استفاده کنید
احتمال ایراد فایل یاهو تون هم هست ...
در مورد سرچ پیشرفته باید بگم عبارت مورد نظر خودتون رو بنویسید سرچ رو بزنید بعد از مشاهده نتایج میتونید ازقسمت چرخ دنده باکس سرچ که پدیدار شده ادونس سرچ رو بزنید

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان میتونید بگید چطور پیام های اسکریپتی رو غیر فعال کنم ؟؟
در قسمت ادونس اینترنت اپشن غیر فعال هست ولی بازم میاد :surprised:
این پیاما باعث میشن نتونم اسکن کنم از نرم افزار تحت وب استفاده میکنم

ghazale7

عضو جدید
درمورد اکسل

درمورد اکسل

سلام
یه سوال درمورد اکسل دارم.
همه جای سایت رو گشتم و لی جای مناسبی پیدا نکردم.
می خواستم بپرسم که تو اکسل 2007 چطور میشه مثل 2003 فرم ورود اطلاعات رو پیدا کرد. با فرم ورود اطلاعات کار وارد کردن و پیدا کردن اطلاعات خیلی راحت میشه.
چطور میشه شماره تماسها رو و یا شماره حسابهارو تو اکسل وارد کرد بدون اینکه صفر اولش حذف بشه؟
آیا میشه تو اکسل طوری کد گذاری کرد که وقتی تو یه سلولی یه کلمه خاصی رو مینویسیم بتونه تو فرمول سلول دیگه اعمال بشه .مثلا تو ستون h اعدادی رو می خوایم جمع کنیم. تو ستون g هم وقتی مثلا کلمه ث رو مینویسیم یه مقدار ثابتی رو به ستون h اضافه کنه؟
نمی دونم تونستم خوب سوالم رو بیان کنم یا نه؟
به هرحال ممنون:gol::que:

1trust

عضو جدید
سلام
سوالم این هست که چطور میتوان حجم فایلی را تغییر داد,برای ثبت نام در آزمونی که فید شده حجم فایل ارسالی 100-300کیلوبایت باشد و فایل من 600-700کیلو بایت هست.آن یکی هم 60-70 کیلوبایت:(
ممنون از راهنماییتان

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
سوالم این هست که چطور میتوان حجم فایلی را تغییر داد,برای ثبت نام در آزمونی که فید شده حجم فایل ارسالی 100-300کیلوبایت باشد و فایل من 600-700کیلو بایت هست:(
ممنون از راهنماییتان

سلام
پسوند فايلتون چيه؟

معمولا با winrar فشرده ميكنن

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
سوالم این هست که چطور میتوان حجم فایلی را تغییر داد,برای ثبت نام در آزمونی که فید شده حجم فایل ارسالی 100-300کیلوبایت باشد و فایل من 600-700کیلو بایت هست.آن یکی هم 60-70 کیلوبایت:(
ممنون از راهنماییتان

حدس میزنم فایلتون عکس باشه اگر اینطوره با استفاده از یکی از نرم افزار های ویرایش عکس تعداد نقطه در اینچ تصویر یا همون dpi رو کم کنید یا سایز عکس رو کم کنید مثلا اگر 1920در 1080 هست به 1024در 768 تغییر بدید این کارو تا وقتی که به حجم مورد نظر برسید ادامه بدید

1trust

عضو جدید
حدس میزنم فایلتون عکس باشه اگر اینطوره با استفاده از یکی از نرم افزار های ویرایش عکس تعداد نقطه در اینچ تصویر یا همون dpi رو کم کنید یا سایز عکس رو کم کنید مثلا اگر 1920در 1080 هست به 1024در 768 تغییر بدید این کارو تا وقتی که به حجم مورد نظر برسید ادامه بدید
اسمه این نرم افزارا ممکنه بگید؟

Риал Краесис

عضو جدید
من الان فقط خودم رو مجاز قرار دادم, حال میخوام فقط وفقط یه سری از IP رو محدود کنم, چیکارا کنم؟
( البته میشه فقط یه سری از IP رو مجاز دانست, ولی محدودیتش رو هم میخوام )
هرچی توی آی پی *****ینگ رفتم, چیزی ندیدم که بخوام آی پی وارد کنم
D link 2649U

از نرم افزار های مانیتورینگ مثل هندی کافی یا ردمین سرور استفاده کنید.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان میتونید بگید چطور پیام های اسکریپتی رو غیر فعال کنم ؟؟
در قسمت ادونس اینترنت اپشن غیر فعال هست ولی بازم میاد :surprised:
این پیاما باعث میشن نتونم اسکن کنم از نرم افزار تحت وب استفاده میکنم
اقا کسی به ما کمک نمیکنه ؟؟؟

nazaninfatemeh

عضو جدید
بستگی به این داره از چه نسخه ای از یاهو استفاده میکنید اگه از اخرین نسخه یاهو استفاده میکنید روی ویندوز سون 64 بیتی نصب نمیشه باید از نسخه پایینتر استفاده کنید
احتمال ایراد فایل یاهو تون هم هست ...
در مورد سرچ پیشرفته باید بگم عبارت مورد نظر خودتون رو بنویسید سرچ رو بزنید بعد از مشاهده نتایج میتونید ازقسمت چرخ دنده باکس سرچ که پدیدار شده ادونس سرچ رو بزنید

یک دنیا تشکر
واقعا کمک بزرگی درمرد سرچ پیشرفته کردین
یاهو 11 نصفه فصب شده بود
یاهو 8 رو هم نصب کردم ولی اونم بهم ارور میده :cry:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یک دنیا تشکر
واقعا کمک بزرگی درمرد سرچ پیشرفته کردین
یاهو 11 نصفه فصب شده بود
یاهو 8 رو هم نصب کردم ولی اونم بهم ارور میده :cry:
با سلام،
بعید می دونم با ویندوز مشکلی داشته باشه! جدیدترین نسخه رو از سایت های فارسی دانلود و نصب کنید! دلیل مشکل تون می تونه ناقص نصب شدنش باشه که بهتره قبل از نصب برنامه ی جدید، با استفاده از نرم افزارهای uninstaller تلاش کنید تا حذفش کنید! Revo جزو بهترین ها در این زمینه س! بهتره که پیامی که موقع نصب می ده رو هم بگید!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
بعید می دونم با ویندوز مشکلی داشته باشه! جدیدترین نسخه رو از سایت های فارسی دانلود و نصب کنید! دلیل مشکل تون می تونه ناقص نصب شدنش باشه که بهتره قبل از نصب برنامه ی جدید، با استفاده از نرم افزارهای uninstaller تلاش کنید تا حذفش کنید! Revo جزو بهترین ها در این زمینه س! بهتره که پیامی که موقع نصب می ده رو هم بگید!
متشکرم صیاد ولی من با تجربه ای که داشتم گفتم که یاهو 11 روی سون 64 بیتی نصب نمیشه

بالا