درخواست کتاب و حل تمرین ها

شیمیدانی

عضو جدید
سلام کسی میتونه حل المسایل کتاب اینگل رو برام توی سایت بفزسته ممنونش میشم

aram27

اخراجی موقت
حل کردن مسائل شیمی

حل کردن مسائل شیمی

سال 2004| 1056صفحه | ISBN: 9780878915095 | 33,7 MB |

معرفی: هدف از انتشار این کتاب ارائه‌ی روش صحیح برای حل کردن مسائل شیمی و در دسترس قرار دادن مثال‌ها، مسائل و توضیحات متعددی است که دانشجویان برای دستیابی به مهارت و موفقیت در حل کردن مسئله به آن نیاز دارند.
توالی فصول این کتاب به کتاب درسی خاصی منحصر نمی‌شود و به‌گونه‌ای تنظیم شده است که به‌طور کلی برای کتاب‌های شیمی عمومی مفید باشد.
بدیهی است که خواننده باید کتاب درسی موردنظر خود را به‌دقت مطالعه کند و مفاهیم آن را به‌خوبی بفهمد تا بتواند از راهنمایی‌های این کتاب برای حل کردن انواع مسائل بهره گیرد.

خواندن کتابهای خوب، در حکم مکالمه با انسانهای شرافتمند گذشته است. " دکارت"

شیمیدانی

عضو جدید
حل مسیله

حل مسیله

سلام من نیاز فوری به حل مسایل کتاب اسپکتروسکوپی اینگل دارم خواهش می کنم هر کس دارد کمکم کند

layth_lh

عضو جدید
سلام

اگه زحمت نباشه کتاب زیر رو هم پیدا کنید .

[h=2]Handbook on Cosmetics (Processes, Formulae with Testing Methods)[/h]Author: S.K. Singh
Format: Paperback
ISBN: 9788178331294
Code: NI224
Pages: 688
Published: 2010
Publisher: Asia Pacific Business Press Inc

با تشکر

ارسنیک

عضو جدید
سلام.
من دانشجوی ارشد شیمی الی هستم. و شدیدا به کتاب حل تمرین کاربرد طیفسنجی در شیمی الی - کالمن، فیلد- نیاز دارم. ممنون میشم اگر دانلود این کتاب را قرار بدید یا راهنمایی کنید از کجا میتونم دانلود کنم. خیلی عجله دارم . مرسی

alrazj

عضو جدید
حل المسائل شیمی فیزیک لواین جلد2

حل المسائل شیمی فیزیک لواین جلد2

سلام کسی می دونه جطوری می تونم کتاب حل المسائل لواین جلد 2 را پیدا کنم؟

saberanoosheh

عضو جدید

Elements of Physical Chemistry
by Peter Atkins, Julio de Paula
5th edition
Publisher: W.H.Freeman
2009

With its emphasis on physical principles, careful exposition of essential mathematics, and helpful pedagogy, Elements of Physical Chemistry is the ideal text for the one-semester physical chemistry course. The new edition offers even more student and instructor support, now in a beautiful full-color presentation

لینک مستقیم دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:
سایز: 27.6 مگابایت

سلام دوست عزیز
بعد از کلی کلنجار رفتن تو اینترنت فکر کردم که بالاخره موفق شدم کتابی رو که دنبالش بودم رو پیدا کنم !!
می خواستم هم ازتون تشکری کرده باشم و هم اینکه بخوام اگه کتاب Elements of Physical Chemistry رو برام ایمیل کنید چون لینک دانلودش قدیمی شده و دیگه کار نمی کنه !!

ممنون از لطفتون
صابر

saberanoosheh

عضو جدید
سلام به همه دوستان
کسی می تونه کمکم کنه تا این کتاب رو پیدا کنم نیاز مبرمه :)

Concepts of Nanochemistry

Cademartiri, Ludovico / Ozin, Geoffrey A.
Edition August 2009
Wiley

ممنون از همه

کمک

کمک

سلام احتیاج به یک پاور پوینت در شیمی معدنی دارم برای کنفرانس دادن هرچی باشه ایرادی نداره

SAHAR_SBR

عضو جدید
کتاب شیمی

کتاب شیمی

سلام من به تمرینات و پاسخ کتاب تجزیه ویلارد نیاز دارم کسی می تونه کمک کنه؟

yasmary

عضو جدید
سلام
من نیاز به کسی دارم که رشته اش شیمی آزمایشگاهی باشه
دنبال کتابی میگردم بعنوان رفرنس برای درس تکنولوژی شیمیایی
لطفا اگه کتابی برای منبع این درس میشناسید، معرفی کنید
ممنونم

MARYAM2013

عضو جدید
سلام
دراندازه گیری نقطه ذوب چه خطاهاییباعث پایین تریابالاترشدن نقطه ذوب میشود

4270408601

عضو جدید
سلام
اگه ممکنه کتاب شیمی الی ولهارد شور جلد دوم ترجمه مجید میرمحمد صادقی - محمدرضا سعیدی به همراه حل المسائلشو برای دانلود بزارید . من هرچی گشتم نسخه فارسی این کتاب رو پیدا نکردم . همه نسخه هایی که تو نت هست لاتینه:(:(:(:(:(:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

graphen

عضو جدید
سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید کتاب زیر رو می خواستم:redface:

• نام کتاب : [h=1]حل المسائل کتاب مقدمه ای بر الکتروشیمی تجزیه: اصول و کاربردها[/h]
  • نویسنده : سیدمهدی گلابی

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
اگه ممکنه کتاب شیمی الی ولهارد شور جلد دوم ترجمه مجید میرمحمد صادقی - محمدرضا سعیدی به همراه حل المسائلشو برای دانلود بزارید . من هرچی گشتم نسخه فارسی این کتاب رو پیدا نکردم . همه نسخه هایی که تو نت هست لاتینه:(:(:(:(:(:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید کتاب زیر رو می خواستم:redface:

• نام کتاب : حل المسائل کتاب مقدمه ای بر الکتروشیمی تجزیه: اصول و کاربردها
  • نویسنده : سیدمهدی گلابی
سلام.
نسخه الکترونیکی نقریبا تمام کتابهای فارسی برای دانلود وجود نداره و درصورت وجود داشتن هم قرار دادنشون خلاف هست مگر اینکه خوده نویسنده اجازه بده.

abdolghafar1266

عضو جدید
کتاب سینتیک شیمیایی اچ ای امدی دکتر کریم زارع-جلد اول کتاب استنفلد(حل المسائل) -ترمودینامیک کلاسیک-- کتاب ترمودینامیک اماری دکتر حسین اقایی یا ترمودینامیک اماری انتشارات علوم تحقیقات تهران--- شیمی فیزیک 2 پیام نور دکتر حسین اقایی یا جلد سوم شیمی فیزیک اتکینز ویرایش چهارم---طیف سنجی مولکولی بنول رو میخوام تو شهر ما که هیچکدومش نبود شما کمکم کنید ممنون

داره لطفا واسه منم بفرستید ممنون
سلام ببخشید اگ کسی این کتابارو

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها اگه کسی کتاب حل التمرین الکتروشیمی بارد داره برام بذاره ممنون

سلام بچه ها اگه کسی کتاب حل التمرین الکتروشیمی بارد داره برام بذاره ممنون

سلام ببخشید من هم این کتابو لازم دارم لطفا واسه منم بفرستید مرسی ممنون

تاپیک: ELECTROCHEMICAL METHODS Fundamentals and Applications- دانلود الکتروشیمی بارد-زبان انگلیسی

تاپیک: Electrochemical Methods: Student Solutions Manual : Fundamentals and Applications- حل المسایل الکتروشیمی بارد- زبان انگلیسی

بالا