نامه ای از یک دختر و پسر داخل ایران به ارمیا و گوگوش و شبکه من و تو

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایهیمم تفکرات ما خیلی مهم هست.
باید بزنیم چهارتا از اینارو بکشیم تا دیگه کسی جرات نکنه از این جسارتها کنه.

یا کلا برق رو قطع کنیم کسی نتونه ماهواره و تلویزیون و... ببینه، چون سخته با منطق با شیطان طرف شدن.

برای کفن پوشی و جیغ زدن و آتش زدن پرچم کفار اماده میشویمممممممم.

:surprised:

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایهیمم تفکرات ما خیلی مهم هست.
باید بزنیم چهارتا از اینارو بکشیم تا دیگه کسی جرات نکنه از این جسارتها کنه.

یا کلا برق رو قطع کنیم کسی نتونه ماهواره و تلویزیون و... ببینه، چون سخته با منطق با شیطان طرف شدن.

برای کفن پوشی و جیغ زدن و آتش زدن پرچم کفار اماده میشویمممممممم.
اگه مشکلتون با جمله ای بودم که گذاشتم بفرما برداشتمش!الان مشکلتون حل شد؟
خیلی درده که به مبانی و ارزشات توهین بشه بعد اجازه دفاع هم داده نشه!
اگه مسلمونی که خدا به دادمون برسه و اگه نیستی من حرفم با مسلمونا بود و به شما و امثال شما کاری ندارم.والسلام...

A different girl

عضو جدید
به امید روزی که یاد بگیریم به اعتقادات هم کاری نداشته باشیم ! طرف اعتقاد داره حجاب داشته باشه اسم دینش هم هر چی هست ... این همه مسلمون توی ایران داریم که دروغ میگن ، مال مردم رو میخورن ، ریا میکنن ، غیبت میکنن ، مشروب میخورن ، ... فقط وقتی یادتون میفته این نامه ها رو بنویسید که یه نفر با حجاب میخونه و طرف شما یه زن هستش ؟؟؟
اصلا به من و شما چه ربطی داره ؟ .... تا کی باید با ظاهر هم مشکل داشته باشیم ؟ یکی گیر میده چرا حجاب داری ، یکی میگه چرا حجاب نداری ، یکی میگه چرا مدل موهات اینجوریه ، یکی میگه چرا لباست این فرمیه .....

اگر قرار بر فضولی کردن توی زندگی دیگرانه ؛ اون کسی که این نامه رو نوشته و انقدر اهل قرآن بوده ، باید اینم بدونه که شنیدن صدای آواز خوندن زن نامحرم حرامه ! پس بیجا کرده اصلا رفته این برنامه رو دیده که بخواد در موردش مطلب بنویسه ....

اگر هم این نامه رو برای آزادی نوشتی ، آزادی بی حجابی نیست ! آزادی یعنی اینکه هر کی دلش خواست حجاب داشته باشه ، هر کس نخواست نداشته باشه .... و این به هیچ کسی ربطی نداره .

من از حجاب خوشم نمیاد ... ولی دارم به این فکر میکنم که یه آدم چقدر بیکار و الافه که میاد این همه در مورد ظاهر یکی دیگه مینویسه .... آدمایی که تو زندگیشون تنها راهی که پیدا کردن تا خودشون رو نشون بدن ، سرک کشیدن تو زندگی خصوصی دیگران بوده ... و آدم هایی که تنها روششون برای رسیدن به آزادی حمله به دختری بوده که میدونن هیچ خطری براشون نداره ... آفرین به شما !

بله،اگرکسی مرتکب هرکاری بشه به ماربطی نداره که بخوایم به قول شما تو زندگیش فضولی کنیم....اماوقتی به ماربط پیدامیکنه که بخوادبه اسم یک مسلمون جلوی میلیون ها نفراونکاروانجام بده....اونوقت پای آبروی مسلمونا وسط میاد....چون بااین کاراون وجهه ی مسلمونا توذهن بقیه درست شکل نمیگیره...
من اگه توخونه ی خودم هرگناهی انجام بدم به دیگران ربطی نداره اما اگه قرارباشه جلوی میلیون ها نفرظاهربشم درمقابل هم دینای خودم مسئولم......ادعای مسلمون بودن نکنه واحکام اسلامومعکوس به مردم دنیا نشون نده ؛هرکاری دلش خواست انجام بده به قول شمابه ماچه!​

آخرین ویرایش:

sahara2

کاربر فعال
آخه ب ما چه كه كي چي ميپوشه و چه اعتقاداتي داره؟

شما ميتوني اعتقادات خودت رو داشته باشي و هر فرد ديگه اي هم اعتقادات خودش رو

شما ميتوني از اعتقاد افراد بدت بياد ولي نه اينكه بخواي بخاطر طرز فكر و اعتقاداتش زير سؤال ببريش!

بهتر نيست كه ب جاي عوض كردن ديگران، سعي كنيم يكمي خودمون رو عوض كنيم و تو اعتقادات خودمون تجديد نظر كنيم؟

P.Guardiola

اخراجی موقت
اگه مسلمونی که خدا به دادمون برسه و اگه نیستی من حرفم با مسلمونا بود و به شما و امثال شما کاری ندارم.والسلام...

چه توهینی؟
الان در کل دنیا خانم هایی هستند که حجاب مو ندارند، این خانم ها با نذاشتن روسری، در واقع به حجاب شما توهین میکنند و یکجور دهن کجی به دستورات الله شماست؟

یکی هم دلش میخواد روسری بذاره بخونه، نمیاد توی مسجد براتون کنسرت بذاره که.
جلوی در کنسرتش نوشته هرکس قبول ندارد وارد نشود، به همین سادگی.

این نحوه عکس العمل های شما دقیقا نحوه عکس العمل بت پرست ها پس از شکسته شدن بت هاشون هست که برای بت ها سینه چاک میدادن.
بت هایی که نتونن از خودشون دفاع کنن، فرقی با هم ندارن.

اگر فکر میکنید اینا توهین به یک خالق هست!!! اون خودش جوابشون رو میده اگر هم نمیده، پس مثل بت ها کاری ازش بر نمیاد.
میتوانید به داستان های عذاب چند هزار سال پیش واسه عکس العمل هاش دلخوش باشید. :gol:

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه توهینی؟
الان در کل دنیا خانم هایی هستند که حجاب مو ندارند، این خانم ها با نذاشتن روسری، در واقع به حجاب شما توهین میکنند و یکجور دهن کجی به دستورات الله شماست؟

این نحوه عکس العمل های شما دقیقا نحوه عکس العمل بت پرست ها پس از شکسته شدن بت هاشون هست که برای بت ها سینه چاک میدادن.

اگر فکر میکنید اینا توهین به یک خالق هست!!! اون خودش جوابشون رو میده اگر هم نمیده، پس مثل بت ها کاری ازش بر نمیاد.
میتوانید به داستان های عذاب چند هزار سال پیش واسه عکس العمل هاش دلخوش باشید. :gol:
مسلمان گر بدانستی که بت چیست

بدانستی که دین در بت‌پرستی است

وگر مشرک ز بت آگاه گشتی

کجا در دین خود گمراه گشتی

ندید او از بت الا خلق ظاهر

بدین علت شد اندر شرع کافر

تو هم گر زو ببینی حق پنهان

به شرع اندر نخوانندت مسلمان

ز اسلام مجازی گشت بیزار

که را کفر حقیقی شد پدیدار

درون هر بتی جانی است پنهان

به زیر کفر ایمانی است پنهان

همیشه کفر در تسبیح حق است

و «ان من شیء» گفت اینجا چه دق است

چه می‌گویم که دور افتادم از راه

«فذرهم بعد ما جائت قل الله»

بدان خوبی رخ بت را که آراست

که گشتی بت‌پرست ار حق نمی‌خواست

هم او کرد و هم او گفت و هم او بود

نکو کرد و نکو گفت و نکو بود

یکی بین و یکی گوی و یکی دان

بدین ختم آمد اصل و فرع ایمان

نه من می‌گویم این بشنو ز قرآن

تفاوت نیست اندر خلق رحمان

sara perspolisi

عضو جدید
آره همین بزرگ ترین مشکل ما ایرانیاس! همین که بلد نیستیم به اعتقادات هم احترام بذاریم ، نمیتونیم ههرکسی رو با اعتقادات خودش بپذیریم ، اعتقاد و دین یه مسئله شخصیه

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

مسلمان گر بدانستی که بت چیست

بدانستی که دین در بت‌پرستی است

وگر مشرک ز بت آگاه گشتی

کجا در دین خود گمراه گشتی

ندید او از بت الا خلق ظاهر

بدین علت شد اندر شرع کافر

تو هم گر زو ببینی حق پنهان

به شرع اندر نخوانندت مسلمان

ز اسلام مجازی گشت بیزار

که را کفر حقیقی شد پدیدار

درون هر بتی جانی است پنهان

به زیر کفر ایمانی است پنهان

همیشه کفر در تسبیح حق است

و «ان من شیء» گفت اینجا چه دق است

چه می‌گویم که دور افتادم از راه

«فذرهم بعد ما جائت قل الله»

بدان خوبی رخ بت را که آراست

که گشتی بت‌پرست ار حق نمی‌خواست

هم او کرد و هم او گفت و هم او بود

نکو کرد و نکو گفت و نکو بود

یکی بین و یکی گوی و یکی دان

بدین ختم آمد اصل و فرع ایمان

نه من می‌گویم این بشنو ز قرآن

تفاوت نیست اندر خلق رحمان

زیاد وقت خودتونو سر بحث با این آقا هدر ندین،
ایشون بی دین تشریف دارن وبا اینکه قائل به اینن که باید به عقاید دیگران احترام گذاشت ولی از اونطرف دوست دارن که اکثریت به ساز ایشون و امثال ایشون برقصن.
من با ایشون بحث زیاد کردم، نتیجش هیچ بوده و اینکه ایشون فقط میخوان حرف خودشونو به کرسی بشونن.
فلسفه فکری ایشون اینه " چون خدا تو درکش نمیگنجه پس وجود نداره" .
دوباره میگم، ایشون دائما در حال تکرار حرفاشون هستن،و گوش شنوایی نسبت به حرفای دیگران ندارند،پس شماهم خودتونو خسته نکنین.

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چه توهینی؟

این رو کسایی بخونن که قرآن رو قبول دارند، کسایی که قبول ندارن نخونن.
استدلال این آقا من رو یاد آیه ای از قرآن کریم سوره یس انداخت(آیه 47):
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ أَنْفِقُوا مِمَّا رَزَقَکُمُ اللَّهُ قَالَ الَّذِینَ کَفَرُوا لِلَّذِینَ آمَنُوا أَنُطْعِمُ مَنْ لَوْ یَشَاءُ اللَّهُ أَطْعَمَهُ إِنْ أَنْتُمْ إِلا فِی ضَلالٍ مُبِینٍ
و چون به آنان گفته شود از آنچه خدا به شما روزى داده انفاق كنيد كسانى كه كافر شده‏اند به آنان كه ايمان آورده‏اند مى‏گويند آيا كسى را بخورانيم كه اگر خدا مى‏خواست [خودش] وى را مى‏خورانيد شما جز در گمراهى آشكارى [بيش] نيستيد.
من نمیگم کی کافره کی مومنه اصلا قصدم این نیست ولی چقدر این دو استدلال بهم شبیه هستند.

P.Guardiola

اخراجی موقت
زیاد وقت خودتونو سر بحث با این آقا هدر ندین،
ایشون بی دین تشریف دارن وبا اینکه قائل به اینن که باید به عقاید دیگران احترام گذاشت ولی از اونطرف دوست دارن که اکثریت به ساز ایشون و امثال ایشون برقصن.
من با ایشون بحث زیاد کردم، نتیجش هیچ بوده و اینکه ایشون فقط میخوان حرف خودشونو به کرسی بشونن.
فلسفه فکری ایشون اینه " چون خدا تو درکش نمیگنجه پس وجود نداره" .
دوباره میگم، ایشون دائما در حال تکرار حرفاشون هستن،و گوش شنوایی نسبت به حرفای دیگران ندارند،پس شماهم خودتونو خسته نکنین.

عوضش بحث با این آقا ابوالفضل خیلی خیلی فایده داره.
کاملا مودب، دارای انعطاف در عقاید.

اصلا هم یکسری جملات رو به سبک اجداداش تکرار نمیکنه، سند میاره 124000 پیامبر داشتیم و سندش هم حرف یک انسانه و این یعنی سند معتبر !!!
این و آقا و همفکرانش اصلا سعی نکردن حرفاشون رو در تاربخ به کرسی بنشانند.

اون جنگ ها و برده گیری ها و کنیزگیری های دینشون که در کتاب مقدسشون هم تاکید شده، همش تحریفیه.

دوباره میگم، ایشون دائما در حال تکرار حرفای خودشون و اجدادشون نستن،و گوش شنوایی نسبت به حرفای دیگران هم دارند، همینه که منزوی ترین فرقه دنیا هستند و بی اعتبار ترینت پاسپورت دنیا مال پاسپورت کشور شیعه نشینه.

پس شماهم برای بحث کردن با ایشون خودتونو خسته نکنین.:redface:

P.Guardiola

اخراجی موقت
این رو کسایی بخونن که قرآن رو قبول دارند، کسایی که قبول ندارن نخونن.

استدلال این آقا من رو یاد آیه ای از قرآن کریم سوره یس انداخت(آیه 47):

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ أَنْفِقُوا مِمَّا رَزَقَکُمُ اللَّهُ قَالَ الَّذِینَ کَفَرُوا لِلَّذِینَ آمَنُوا أَنُطْعِمُ مَنْ لَوْ یَشَاءُ اللَّهُ أَطْعَمَهُ إِنْ أَنْتُمْ إِلا فِی ضَلالٍ مُبِینٍ

و چون به آنان گفته شود از آنچه خدا به شما روزى داده انفاق كنيد كسانى كه كافر شده‏اند به آنان كه ايمان آورده‏اند مى‏گويند آيا كسى را بخورانيم كه اگر خدا مى‏خواست [خودش] وى را مى‏خورانيد شما جز در گمراهى آشكارى [بيش] نيستيد.
من نمیگم کی کافره کی مومنه اصلا قصدم این نیست ولی چقدر این دو استدلال بهم شبیه هستند.

همین دید قبول داری بخون، قبول نداری نخون، یعنی اول در تفکر رو تخته کن و همه چیو بپذیر، سپس بخون.
اگر خوندی دیدی چیز خاصی نیست، خوب فکر نکن.

این مثالی که آوردی یک چیز عینی هست، نمیدونم چه اعجازی توش دیدی فکر کردی حرف نوینی بوده اونزماان زده و ما هم الان تکرارش کردیم.
انسان همواره با حرص و آز همراه بوده.

در ضمن افلاطون هم به ثروتمندان می گفتن کمک کنین، میگفتن چرا ما کمک کنیم، به ما چه.

حالا دوست ریاضی دان ما فکر کرده چه جمله عجیب و پر مفهومی یافته در حالیکه کاملا بدیهی هست و ارتباطش هم با بت پرستی چی بود !!!! از قیاس های جالب عزیزان هست که چی رو به چی ربط میدن.:(

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عوضش بحث با این آقا ابوالفضل خیلی خیلی فایده داره.
کاملا مودب، دارای انعطاف در عقاید.

اصلا هم یکسری جملات رو به سبک اجداداش تکرار نمیکنه، سند میاره 124000 پیامبر داشتیم و سندش هم حرف یک انسانه و این یعنی سند معتبر !!!
این و آقا و همفکرانش اصلا سعی نکردن حرفاشون رو در تاربخ به کرسی بنشانند.

اون جنگ ها و برده گیری ها و کنیزگیری های دینشون که در کتاب مقدسشون هم تاکید شده، همش تحریفیه.

دوباره میگم، ایشون دائما در حال تکرار حرفای خودشون و اجدادشون نستن،و گوش شنوایی نسبت به حرفای دیگران هم دارند، همینه که منزوی ترین فرقه دنیا هستند و بی اعتبار ترینت پاسپورت دنیا مال پاسپورت کشور شیعه نشینه.

پس شماهم برای بحث کردن با ایشون خودتونو خسته نکنین.:redface:

عزیزم میدونستم تکرار کردنو خوب بلدی ولی فکر نمیکردم تقلید کردن رو هم خوب یادت داده باشن.
علاقه ای به هدر دادن وقتم ندارم، پس سعی نکن با گفتن مطالبی منو به پاسخ دادن ... .
وجهت دیگه واسمون رو شده ،برو مثل رفیقات بایه کاربریه دیگه بیا.

P.Guardiola

اخراجی موقت
عزیزم میدونستم تکرار کردنو خوب بلدی ولی فکر نمیکردم تقلید کردن رو هم خوب یادت داده باشن.
علاقه ای به هدر دادن وقتم ندارم، پس سعی نکن با گفتن مطالبی منو به پاسخ دادن ... .
وجهت دیگه واسمون رو شده ،برو مثل رفیقات بایه کاربریه دیگه بیا.

دقیقا، فکر میکنم اشتباهم این بود که مثل رفیقام از اول مطابق شخصیتتون که اساس توهین هست باهاتون بحث نکردم و سعی کردم با الفاظی مثل دوست عزیز و ابوالفضل جان و... بهتون شخصیت بدم که متاسفانه نشد.
این مکتب ذهنتون رو از اساس دچار توهم دشمن و خود برتر بینی کاذب کرده.

چشم حتما با یوزری دیگه با سایر یوزرهای شما تو سر و کله هم خواهیم زد. ;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا، فکر میکنم اشتباهم این بود که مثل رفیقام از اول مطابق شخصیتتون که اساس توهین هست باهاتون بحث نکردم و سعی کردم با الفاظی مثل دوست عزیز و ابوالفضل جان و... بهتون شخصیت بدم که متاسفانه نشد.
این مکتب ذهنتون رو از اساس دچار توهم دشمن و خود برتر بینی کاذب کرده.

چشم حتما با یوزری دیگه با سایر یوزرهای شما تو سر و کله هم خواهیم زد. ;)

بهت فشار اومد وقتی بت گفتم حرفات ... ترین حرفاییه که تا الان زده شده و پاسخی بهش نخواهم داد؟
هه! یه راه حل خوب واست دارم،میتونی واسه هرجوابم 10 تا جواب بذاری تا بتونی هرچی حرفیو که بهت یاد دادنو بزنی.!!
ضمنا وقتی بخوای یکطرفه به قاضی بری و بخوای حرف خودتو به کرسی بشونی الفاظ دوست عزیز و ... چه معنیی میتونه داشته باشه؟ برو خودتو رنگ کن من خودم اسپری رنگم!!
ضمنا من مثل شما دنبال رنگ کردن بقیه نیستم که بخوام با یوزرای مختلف وارد بشم، یوزر من همین یکی بودهو هست و خواهد بود.

P.Guardiola

اخراجی موقت
بهت فشار اومد وقتی بت گفتم حرفات ... ترین حرفاییه که تا الان زده شده و پاسخی بهش نخواهم داد؟
هه! یه راه حل خوب واست دارم،میتونی واسه هرجوابم 10 تا جواب بذاری تا بتونی هرچی حرفیو که بهت یاد دادنو بزنی.!!
ضمنا وقتی بخوای یکطرفه به قاضی بری و بخوای حرف خودتو به کرسی بشونی الفاظ دوست عزیز و ... چه معنیی میتونه داشته باشه؟ برو خودتو رنگ کن من خودم اسپری رنگم!!
ضمنا من مثل شما دنبال رنگ کردن بقیه نیستم که بخوام با یوزرای مختلف وارد بشم، یوزر من همین یکی بودهو هست و خواهد بود.

آره خیلی دلم شکست، مثل آمریکا که وقتی شما تحریمش میکنید دلش میشکنه منم همینطور.
وقتی مذهبی ها تحریمم میکنند و محلم نمیذارن دچار افسردگی میشم. :(

یکطرفه و دوطرفه هم در بحث نداریم، قرار نیست کسی تو بحث بهت بگه بله تو راست میگی.
متاسفانه در اندیشه تمامیت خواهانه شما، این تثبیت شده که شرط بحث کردن اینست که با سه تا 4 نوشته طرف بگه وای چه مکتب بر حقی، حق با شماست !!!!

معمولا بت پرست ها اهل رنگ کردن هستند چون منافعشون در سجده دیگران به بت های خیالیشون هست.
خوشبختانه من مبلغ هیچ بتی نیستم که بخوام کسی رو رنگ کنم.
اونیکه دنبال نوکر میگرده برای مکتبش نیاز به رنگ کردن داره نه کسی که بگه ای ادم خودت باش و احدی رو از خودت برتر ندون.

شادیاخ

عضو جدید
فرهنگ تخریب فرهنگ غالب دوستان اقتدار گرا ، رادیکال و غوغا سالار هست ، عامل صهیونیزم ، وابسته به استکبار ، منافق ، فاسد و انواع تهمت های با ربط و بی ربط عکس العمل این گروه در برابر کسانی هست که نظری بر خلاف نظر آقایون دارند ، این خانم هم گرچه برنامشون رو ندیدم ولی به وضوح روشنه ازین فرهنگ تخریب بی بهره نموندن ، و جالب اینجاست این گروه زمانی که کسی رو خلاف عقاید و منافع خودشون ببینن اخلاق که اون رو منتج از تفکر دینی خودشون می دونن و خودشون رو سردمدار اخلاق در دنیا قلمداد میکنن هر گونه اصل اخلاقی رو زیر پا میذارن از تهمت و افترا چیزی کم نمیذارن ولی فراموش کردن همه مثل خودشون مغز کوچک و تفکر محدود ندارند.

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بیشتر بابت این که ببین خانوم تهمت زده شد...که....
خیلی ناراحت شدم....
مثلی اینکه دو تا فرزند هم دارم...
شوهرش هم المانی است.....
تا چیزی اثبات نشده ..نباید تهمت زد...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم واقعا چه هدفی تو این کاره!.........ولی حس میکنم عده ای در زمین دشمن دارن بازی میکنن و چیزی که انگلیسی های مکار و پلید میخوان

این خانم شخصیت معروفی نبوده و نیست که انقدر حساسیت به خرج بدیم ....تا قبل این برنامه کی اصلا ایشونو میشناخته!؟ بعد هم مگر چه تعداد بیننده داره این شبکه مبتذل
این خانم قبل اینکه رسانه های محترم مواردی در قبالش بگن چه تعداد صفحه گوگل به خودش اختصاص داده بود حالا چقدر؟!
مگه ستاره سینمای ایران بوده که رفته اون ور؟!
خیلی افراد هستن نظیر پونه قدوسی ها که بی بند و باری رو دوست دارن ......به همین خاطر هم خدا رو شکر از این کشور رفتن .....این خانم هم حالا جلوی دوربین ممکنه حجاب بزاره مثل فریبا داوودی (کارش تو صدای آمریکا رو که یادتونه) .....ممکن هم هست واقعا حجاب داشته باشه .....من نمیدونم ایشون تو ایران متولد شده نشده.......اگه نشده که خب طبیعیه این شیوه و اگر هم شده باشه کم ما فرد داریم که پیرو اسلام آمریکایی هستن ؟!

خب اینم از همون دسته است و من نمیدونم واقعا چرا انقدر بزرگش کردن تا بیشتر معروف بشه!

ضمن اینکه از اول او رو ایرانی نمیدانستیم و متعلق به این خاک نبوده ......بعد هم اینکه گوگوش و اینها هم ایرانی نیستند چون از اول کارنامشون مشخصه

حالا اینکه یک کاربر فیس بوکی گفته تو سازمان مجاهیدن خلق بوده و اسمش چی یه خورده مهم بوده با توجه به اصل تصویر که بایستی دید این خانم واکنش نشون میده یا نه

امثال این خانم هیچ دخلی به ایران ندارن .....ما بایستی افرادی برامون مهم باشن که روزگاری تو فیلم میم مثل مادر بازی میکردن و امروز عکسشون شده صفحه جلد اول مجلات جنسی فرانسه
که البته این خانم هم وقتی از علاقش به فرانسه گفت ........یقینا دیگر ایرانی نیست و ارزشی برایش قائل نیستیم
حالا این دختر تو یه برنامه شبکه انگلیسی که در بهایی بودن اکثر کارکنان اون شبکه شکی هم نیست توسط یه عده شده آبروی ایران؟!

تعجب میکنم ......حواسمون باشه به طینت انگلیسی ها

?Why

عضو جدید
ضمن اینکه از اول او رو ایرانی نمیدانستیم و متعلق به این خاک نبوده ......بعد هم اینکه گوگوش و اینها هم ایرانی نیستند چون از اول کارنامشون مشخصه
امثال این خانم هیچ دخلی به ایران ندارن .....ما بایستی افرادی برامون مهم باشن که روزگاری تو فیلم میم مثل مادر بازی میکردن و امروز عکسشون شده صفحه جلد اول مجلات جنسی فرانسه
که البته این خانم هم وقتی از علاقش به فرانسه گفت ........یقینا دیگر ایرانی نیست و ارزشی برایش قائل نیستیم
حالا این دختر تو یه برنامه شبکه انگلیسی که در بهایی بودن اکثر کارکنان اون شبکه شکی هم نیست توسط یه عده شده آبروی ایران؟!
:surprised:
آقا همینجوری پیش بری هیش کی ایرانی نمیمونه ها ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهنگ تخریب فرهنگ غالب دوستان اقتدار گرا ، رادیکال و غوغا سالار هست ، عامل صهیونیزم ، وابسته به استکبار ، منافق ، فاسد و انواع تهمت های با ربط و بی ربط عکس العمل این گروه در برابر کسانی هست که نظری بر خلاف نظر آقایون دارند ، این خانم هم گرچه برنامشون رو ندیدم ولی به وضوح روشنه ازین فرهنگ تخریب بی بهره نموندن ، و جالب اینجاست این گروه زمانی که کسی رو خلاف عقاید و منافع خودشون ببینن اخلاق که اون رو منتج از تفکر دینی خودشون می دونن و خودشون رو سردمدار اخلاق در دنیا قلمداد میکنن هر گونه اصل اخلاقی رو زیر پا میذارن از تهمت و افترا چیزی کم نمیذارن ولی فراموش کردن همه مثل خودشون مغز کوچک و تفکر محدود ندارند.

جناب یانکی رادیکال! اون رفیقت بی احترامی رو از حد گذرونده ،اونوقت با این چرندیات میخوای وارونه جلوه بدی؟
چیزی که مشخصه اینه که اول با پررویی حرفاتونو میزنین و تا اینکه کسی درست جوابتونو میده ، شروع میکنین به بی احترامی کردن ،بعد از اینکه طرف مقابل هم مثل خودتون باهاتون برخورد میکنن اونموقع خودتونو مظلوم جلوه میدین که در هر صورت یه جاییشو بسود خودتون تموم کنید .
ببین تو این مملکت به هیچ اقلیتی(تا موقعی که اون اقلیت لگد نندازه!) بی احترامی نمیشه .
شما یه روزی مجبور میشی ازین دنیای مجازی بیای بیرون لگدتو بندازی اونموقع همین اکثریت مثل فتنه 88 جوابتونو میدن.
اینارو ب اون رفیقتم بگو.

شادیاخ

عضو جدید
جناب یانکی رادیکال! اون رفیقت بی احترامی رو از حد گذرونده ،اونوقت با این چرندیات میخوای وارونه جلوه بدی؟
چیزی که مشخصه اینه که اول با پررویی حرفاتونو میزنین و تا اینکه کسی درست جوابتونو میده ، شروع میکنین به بی احترامی کردن ،بعد از اینکه طرف مقابل هم مثل خودتون باهاتون برخورد میکنن اونموقع خودتونو مظلوم جلوه میدین که در هر صورت یه جاییشو بسود خودتون تموم کنید .
ببین تو این مملکت به هیچ اقلیتی(تا موقعی که اون اقلیت لگد نندازه!) بی احترامی نمیشه .
شما یه روزی مجبور میشی ازین دنیای مجازی بیای بیرون لگدتو بندازی اونموقع همین اکثریت مثل فتنه 88 جوابتونو میدن.
اینارو ب اون رفیقتم بگو.

چند روزی از ادبیات فاخر شما بی بهره بودیم ، خوش اومدی گلم:)

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینارو ب اون رفیقتم بگو.

دوست عزیز شما نظرت بگو....
برای تسویه حساب اومدی.....
قرار نیست ...که...نظرمون رو به همدیگه تحمیل کنیم......
:gol::gol::gol::gol::gol: