اعتراف میکنم که ......

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم اصلا از تابستون خوب استفاده نکردم.....:(

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم بچه که بودم تا 6 سالگی وقتی سرمو می ذاشتم رو بالش که بخوابم
نبض روی شقیقه هام صدای تیک تیک می داد و منم نمی فهمیدم که نبضم داره می زنه
فک می کردم بالشتم کرم داره وقتی سرمو میذارم روش کرم ها اون تو رژه می رن !!!:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم بچه که بودم تا 6 سالگی وقتی سرمو می ذاشتم رو بالش که بخوابم
نبض روی شقیقه هام صدای تیک تیک می داد و منم نمی فهمیدم که نبضم داره می زنه
فک می کردم بالشتم کرم داره وقتی سرمو میذارم روش کرم ها اون تو رژه می رن !!!:D

آفرین به این ذهنه خلاق!!!!;)

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم وقتی کوچیک بودم فکر میکردم اونایی که چشماشون سبز یا آبیه همه جارو سبز یا آبی میبینن یکی نبود بهم بگه تو که چشات قهویه همه جارو قهوه ای میبینی؟!! :|

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم وقتی کوچیک بودم فکر میکردم اونایی که چشماشون سبز یا آبیه همه جارو سبز یا آبی میبینن یکی نبود بهم بگه تو که چشات قهویه همه جارو قهوه ای میبینی؟!! :|

حالا خوبه به جواب ابهامت پی بردی:D

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم وقتی خونه تنهام میترسم نماز بخونم..همش فکر میکنم الان یکی با شمشیر میزنه تو کمرم تا تو سرم :surprised:

روان پریش هم خودتـــــــی :|

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم وقتی خونه تنهام میترسم نماز بخونم..همش فکر میکنم الان یکی با شمشیر میزنه تو کمرم تا تو سرم :surprised:

روان پریش هم خودتـــــــی :|
چرا اینگونه هستی... مگه تنها بودن ترس داره... من که عاشق تنهایی هستم... و همیشه هم تو همین تنهایی با خدایم خلوت میکنم... در ضمن ما که به شما بی احترامی نکردیم:razz:

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینگونه هستی... مگه تنها بودن ترس داره... من که عاشق تنهایی هستم... و همیشه هم تو همین تنهایی با خدایم خلوت میکنم... در ضمن ما که به شما بی احترامی نکردیم:razz:

منم تنهایی رو خیلی دوست دارم..همش دنبال فرصتم اعضای خانواده رو بیرون کنم تنها باشم:D امــا مشکلم فقط با نماز خوندنه!!
نمیدونم از وقتی یادم میاد هیچ وقت تنها بودنی نمیتونستم نماز بخونم:weirdsmiley:
میدونم منم به شوخی گفتم دوســـی:w30:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم تنهایی رو خیلی دوست دارم..همش دنبال فرصتم اعضای خانواده رو بیرون کنم تنها باشم:D امــا مشکلم فقط با نماز خوندنه!!
نمیدونم از وقتی یادم میاد هیچ وقت تنها بودنی نمیتونستم نماز بخونم:weirdsmiley:
میدونم منم به شوخی گفتم دوســـی:w30:

بنده هم شوخی کردم:Dخدا به شما خیر و ثواب دهد که سعی دارید همیشه نماز جماعت را بجا اورید;)

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم میخوام این همسایه تازه به دورانمان را ادب کنم... اخه با این دزدگیر ماشینش رفته رو اعصاب محل... هی الارم را میزنه میگه دربها باز و بسته است:D

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم میخوام این همسایه تازه به دورانمان را ادب کنم... اخه با این دزدگیر ماشینش رفته رو اعصاب محل... هی الارم را میزنه میگه دربها باز و بسته است:D

به اعصابت مسلط باش..
بزرگوار ببخشید تشکرام تمومیده ها :razz:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم دارم آهنگ مورد علاقمو با صدای خیلی بالا گوش میدم و حس انرژی و قدرتم 100 برابر شده..........;)

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم الان همسایه ها از صدای اهنگم میان کلمو میشکونن!!!!:cool:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم برای یکی از دوستان هم باشگاهیم نگرانم!!!!:(

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم اعترافی ندارم..:redface:

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم میخاستم اتاقمو جاروبرقی بکشم و در حینش آهنگم گوش کنم!
ام پی ۳ مو روشن کردم شروع کردم با جدیت تمام جارو کشیدن
بعد ۵ دقیقه مامانم زد رو شونم.
هدفونو در آوردم گفتم، جانم مامان؟!
گفت جارو خاموشه!!!
منومیگی .. :|

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا میخوام یه اعتراف کنم....

اعتراف میکنم ترم 3 که بودم میخواستم یه درس 2 واحدیو بردارم شانسم ظرفیت تکمیل شده بود.. دوستام برداشته بودن منم حوصله نداشتم ترم بعدش تک و تنها پاس کنم..
شماره های یکی از دوستامو داشتم..دیدم اون برداشته رفتم تو پورتالش درسو حذف کردم ...جا باز شد خودم برداشتم..
اون بیچاره هم رفت آموزش کلی دعوا کرد که من این درسو برداشته بودم چرا حذف کردین!!
اصن الان که دارم تعریف میکنما همینجـــور عرق شرم که رو پیشونیم نشسته :sweatdrop:

مدیونید اگه فکر کنید از رو خباثت این کارو انجام دادم!!:w35:

فنا2011

اخراجی موقت
آقا میخوام یه اعتراف کنم....

اعتراف میکنم ترم 3 که بودم میخواستم یه درس 2 واحدیو بردارم شانسم ظرفیت تکمیل شده بود.. دوستام برداشته بودن منم حوصله نداشتم ترم بعدش تک و تنها پاس کنم..
شماره های یکی از دوستامو داشتم..دیدم اون برداشته رفتم تو پورتالش درسو حذف کردم ...جا باز شد خودم برداشتم..
اون بیچاره هم رفت آموزش کلی دعوا کرد که من این درسو برداشته بودم چرا حذف کردین!!
اصن الان که دارم تعریف میکنما همینجـــور عرق شرم که رو پیشونیم نشسته :sweatdrop:

مدیونید اگه فکر کنید از رو خباثت این کارو انجام دادم!!:w35:
خدا توبه تو دیگه کی هستی !!!1

من اگه جای اون دوستت بودم و میفهمیدم واااااای