ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yuyo

عضو جدید
من هم همینطور...

خوشبختم پسر

سلام.
آقاا از امروز یه رقیب به رقباتون اضافه شد. حواستونو بیشتر جم کنیییین.:D
کل تاپیکو خوندم منابع این حرفا رو یاداشت کردم و حتمن سرم خلوت شه درس خوندنو شروع میکنم.
الان ترم 6ام و از تجربه های شما 100% استفاده می کنم.
مرسی از همه. موفق باشییین.

MJHasani

عضو جدید
کجایی پس شما؟

دیگه اینورا آفتابی نمیشی مشاوره بدی؟

معلومه بد میخونیا

خب چی کار کنیم این منابعو دیگه یه ده باری خوندیم
یکی از راه های ایجاد جنگ روانی :biggrin:
ولی دوستان جدی این دوستمون راست میگه دیگه منابع رو بارها گفتیم حتی نقاط ضعف و قوت هر کدوم هم گفته شده دوستان تازه وارد هم به خورده بگردند منابع پر طرفدار رو پیدا میکنند.

Omidr.1370

عضو جدید
چرا ان قد ساکته اینجا ؟
آقا من الان ترم ششم غیر این ترمم 27 واحد دیگه دارم. درسم اصلا نخوندم فقط درسای اصلی رو زبان اصلی خوندم پایه زبانم خوبه.
به نظر شما چی کار کنم؟ درسای همین ترمم رو خوب بخونم ؟ یا درسای دیگه ام بخونم ؟ ریاضی بخونم از الان ؟ شما جای من بودید چیکار میکردید؟
قبل از هرچیز به شما تبریک میگم به خاطر زبان خیلی خوبتون که میتونه یکی از برگ های برنده شما توی آزمون ارشد باشه
درس هایی که این ترم دارید رو خوب خوب فول بشید همزمان با درس هاتون ریاضی رو هم بخونید

Omidr.1370

عضو جدید
کجایی پس شما؟

دیگه اینورا آفتابی نمیشی مشاوره بدی؟

معلومه بد میخونیا

خب بیاید بگید چی میخونید؟ کجا رسیدید؟
سرم خیلی شلوغه این روزها از یه طرف توی پروژه به یکی از دوستای صمیمیم کمک می کنم از طرف دیگه استادای دانشگاه اینور سال حسابی گازشو گرفتن دارن درس میدن به خصوص از موقعی که فهمیدن امتحانا رو ممکنه تا قبل از انتخابات تموم کنند واویلا شده از طرف دیگه کلاس زبان میرم که دیگه پنجشنبه امتحانش هست و سرم یه خورده خلوت میشه
اما این که چی خوندم:
من کلا یک هفته از برنامه ام وکه البته تغییر دادم و بااونی که گذاشتم فرق می کنه اجرا کردم ولی خب در عوض توی عید این عقب افتادگی رو جبرانش میکنم.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.دوستان اگر همراهی کنن تاپیک آزمون ریاضیات رو دوباره راه بندازیم.برای اعلام آمادگی Private Msg بدید.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی آقا ! شما که بعید میدونم بمونید درصدات چند بود؟

ممنون رفیق؛ درصدام به نسبت راضی کننده بودن حالا باید دید سنجش چی میگه!
این آزمون ها برای همه میتونه مفید باشه به خصوص برای کسایی که سال آینده آزمون ارشد دارن. اگر بر خلاف دفعه پیش همراهی بچه ها رو ببینم حتما این کار رو طبق برنامه ریزی منظم انجام میدیم.

kandu537

عضو جدید
بچه ها یه برنامه ی خوب میخوام.. می تونید کمکم کنین؟ هرکی برنامشو بگه

kandu537

عضو جدید
حجم کتابای آقاسی زیاده، راستش اونقدوقت ندارم...به نظرتون ریاضی1 پارسه و ریاضی2 پوران پژوهش و ریاضی مهندسی پارسه و معادلات گاج خوبه؟میخوام شروع کنم ریاضیات رو...پایه ی ریاضیاتم متوسطه!کدومشو اول بخونم؟!:confused:

knife

عضو جدید
موافقم باهات

حجم کتابای آقاسی زیاده، راستش اونقدوقت ندارم...به نظرتون ریاضی1 پارسه و ریاضی2 پوران پژوهش و ریاضی مهندسی پارسه و معادلات گاج خوبه؟میخوام شروع کنم ریاضیات رو...پایه ی ریاضیاتم متوسطه!کدومشو اول بخونم؟!:confused:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
پیشنهاد برای مطالعه

پیشنهاد برای مطالعه

سلام دوستان 93 خسته نباشید.دیدم برخی عزیزان دنبال یه برنامه و روش شروع هستند گفتم بهتره پیشنهاد خودمو برای مطالعه بگم واسه من امسال جواب داد حسابی.
من سال اول با برنامه ریزی خودم پیش رفتم یعنی اومدم کلا برنامه مطالعات روبه 4 قسمت تقسیم کردم تابستون،پاییز،زمستون،دو هفته پایانی.ضمن اینکه از برنامه یکی از موسسات حتما استفاده کنید این طوری سردرگم نیستید که کدومو کی بخونید و قاطی نمیکنید درسارو.موسسش فرق نداره ولی بهترینش پارسه هست.به نظر من زیاد واسه شروع عجله نکنید اول راجع به منابع و برنامه خودتون اطمینان حاصل کنید وبعد استارت کارو بزنید اگه عجله کنید ممکنه خدای نکرده کم بیارید و اون دو ماه آخر که سرنوشت سازه همه تلاشتونو تلف کنید.بهترین موقع برای شروع بعد از امتحانات پایان ترم دانشگاه(برای دوستان دانشجو و سال اولی) و بعد از ماه رمضون(برای دوستان سال دومی به بالا) هست.کار رو با برنامه یکی از موسسات شروع کنید و مطابق با یک برنامه ریزی در یک تاریخ معین آزمون هاشو خونگی و یا حضوری( اگه پولشو دارید) بدید.من خودم خونگی دادم.آزمون هاشم داخل همین سایت در تاپيك آزمون هاي آزمايشي هست.

همگی موفق باشید;)

maryamaminiyan

عضو جدید
معادلات گاج خوبه
ریاضی مهندسی هم معتقدی بد نیست

siavashbehzad1

عضو جدید
درود
با تجربه ای که از کارشناسی داشتم ،میدونم که هر کتابی بازدهش متناسب با وقتته .

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت در مورد جزوات ریاضی معتقدی چیه؟

کافیه یا کتاب هم بگیریم؟
نظر شخصی منه و اصولا موافق و مخالف داره
ریاضی 1و2 فقط کتاب پارسه و جمعبندی جزوه دستنویس
معادلات فقط و فقط گاج
ریاضی مهندسی=جزوه دست نویس کریمی
سیالات=کتاب نصیر -تست راهیان
انتقال حرارت=جزوه دست نویس-تست پوران
ترمودینامیک=جزوه دست نویس-تست راهیان یا پارسه
استاتیک=فقط و فقط کتاب نایی هر سال دو تا 4 سوال رو عینا از کتابش میدن
و ترتیب سوالات به گونه ای هست که بشه حدس زد
مقاومت مصالح=کتاب نایی
طراحی اجزا=فقط جزوه دست نویس
دینامیک=جزوه دست نویس
ماشین=جزوه دست نویس+تست نارنجی پوران
ارتعاشات=راهیان
کنترل=نصیر

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مفهوم مومنتوم با انجام آزمایش

مفهوم مومنتوم با انجام آزمایش

قابل توجه دانشجوهای عزیز مکانیک و فارق التحصیلان که هنوز اکثرا نمیدونن مفهوم درست ممنتوم یعنی چی!!!
کلاس مکانیک کلاسیک والتر لویین، دانشگاه MIT
http://www.nmpa.ir/article.aspx?slid...der1_tbcontent

Omidr.1370

عضو جدید
با سلام.دوستان اگر همراهی کنن تاپیک آزمون ریاضیات رو دوباره راه بندازیم.برای اعلام آمادگی Private Msg بدید.
با تشکر از شما فقط اگر میشه یه برنامه مشخص معلوم کنید خیلی عالی میشه
به هر حال من آماده ام از سایر دوستان هم خواهش می کنم تا اعلام آمادگی بکنن

Omidr.1370

عضو جدید
بچه ها یه برنامه ی خوب میخوام.. می تونید کمکم کنین؟ هرکی برنامشو بگه
دوست عزیز می دونم شاید این حرفم تکراری باشه ولی برنامه هرکس مختص خودشه برنامه تون رو باید براساس پایه درسی،وقت لازم،علاقه و... مشخص کنید

Omidr.1370

عضو جدید
قبول دارم که حجم کتابای آقاسی زیاده ولی حتی اگر از تابستون هم با برنامه شروع به خوندن کنید میشه جمع و جورش کرد
در ضمن نیاز نیست که همه کتاب رو بخونید خودش توی سایتش گفته که چه قسمت هایی رو باید بیشتر خوند
http://www.m-aghasi.com/
باز هم هرکس شرایط خودش رو بهتر می دونه امیدوارم که تونسته باشم راهنماییتون کرده باشم
موفق باشید

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از شما فقط اگر میشه یه برنامه مشخص معلوم کنید خیلی عالی میشه
به هر حال من آماده ام از سایر دوستان هم خواهش می کنم تا اعلام آمادگی بکنن

ممنون دوست عزیز.اگر فکر میکنید میتونیم با 2 نفر استارت بزنیم من حاضرم!

nimanoori

عضو جدید
سوال؟

سوال؟

مرسی
خیلی جالب بود
;)
راستی میدونید چطور میشه فیلم کرسهای کامل دروس مکانیک رو از دانشگاه mit دانلود کرد؟

قابل توجه دانشجوهای عزیز مکانیک و فارق التحصیلان که هنوز اکثرا نمیدونن مفهوم درست ممنتوم یعنی چی!!!
کلاس مکانیک کلاسیک والتر لویین، دانشگاه MIT
http://www.nmpa.ir/article.aspx?slid...der1_tbcontent

• Like
واکنش ها: yuyo

yuyo

عضو جدید

MJHasani

عضو جدید
کسی جواب تشریحی سوالات کنکور مکانیک امسال رو داره؟

جوابای دینامیک و دینامیک ماشینو میخوام

باید از کجا در بیارم؟

Omidr.1370

عضو جدید
قضیه از این قراره که جنابm.sarmastمی خواهند آزمون آزمایشی ریاضی برگزار کنند
جهت اعلام آمادگی برای شرکت در آزمون ها به ایشون پیغام خصوصی بدید
ولی باید ابتدا تعداد به یه حد معقولی برسه که بشه آزمون برگزار کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا