..:: پاسخ به سوالات Word , Excel , PowerPoint , Outlook::..

pgha

عضو جدید
من در یک فایل ورد (word) یک متن چندین صفحه ای رو دارم. لطفا بهم بگین چجوری ویرایش کنم: میخوام در تعدادی از صفحات شماره صفحه عددی و تعدادی شماره صفحه حروفی و بعضی بدون شماره صفحه باشه؟

میخوام همزمان در یک فایل ورد هم شماره صفحه عددی هم حروف و هم صفحاتی بدون شماره داشته باشم. (مثل صفحه بندی کتاب یا پایان نامه)

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من در یک فایل ورد (word) یک متن چندین صفحه ای رو دارم. لطفا بهم بگین چجوری ویرایش کنم: میخوام در تعدادی از صفحات شماره صفحه عددی و تعدادی شماره صفحه حروفی و بعضی بدون شماره صفحه باشه؟

میخوام همزمان در یک فایل ورد هم شماره صفحه عددی هم حروف و هم صفحاتی بدون شماره داشته باشم. (مثل صفحه بندی کتاب یا پایان نامه)

سلام
تو همين تاپيك توضيح دادم

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...oint-Outlook?p=5707141&viewfull=1#post5707141

masoodxl

عضو جدید
با سلام
لطفآ کمک کنید که این سوالات پاورپوینت رو جواب بدم.با تشکر فراوان
  1. یک برنامه نمایشی با 3 اسلاید ایجاد کنید.
  2. روی اسلاید اول نام خودتان را به صورت نیم دایره درج کنید.
  3. اسلاید دوم یک شِیء سه بعدی به دلخواه طراحی نمایید.
  4. اسلاید سوم شامل تصویر و متن علامتدار باشد.
  5. تنظیمات را به نحوی انجام دهید که فاصله بین خطوط در اسلاید سوم 1.5 برابر باشد و تمام فونتهای Times new roman موجود در فایل به Tahoma تغییر یابد.
  6. اسلایدها را طوری نمایش دهید که اسلاید شماره 1 نمایش داده نشود
  7. برای تمامی اسلایدها جلوه حرکتی متفاوت قرار دهید.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
لطفآ کمک کنید که این سوالات پاورپوینت رو جواب بدم.با تشکر فراوان

1. یک برنامه نمایشی با 3 اسلاید ایجاد کنید.
  2. روی اسلاید اول نام خودتان را به صورت نیم دایره درج کنید.
  3. اسلاید دوم یک شِیء سه بعدی به دلخواه طراحی نمایید.
  4. اسلاید سوم شامل تصویر و متن علامتدار باشد.
  5. تنظیمات را به نحوی انجام دهید که فاصله بین خطوط در اسلاید سوم 1.5 برابر باشد و تمام فونتهای Times new roman موجود در فایل به Tahoma تغییر یابد.
  6. اسلایدها را طوری نمایش دهید که اسلاید شماره 1 نمایش داده نشود
  7. برای تمامی اسلایدها جلوه حرکتی متفاوت قرار دهید.

سلام

1- از تب home گزينه new slide براي ساختن اسلايد جديد استفاده ميشه.
2- از تب drawing tools گزينه text effects و از منوي كشويي كه باز ميشه گزينه آخر يعني transform
3- براي ايجاد شيء از منوي insert گزينه shapes يك شيء رو انتخاب كنيد. براي سه بعدي كردنش از تب drawing tools گزينه shape effects و از منوي كشويي اولين گزينه يعني presents
4- براي تصوير: از تب insert گزينه picture ------- براي متن علامت دار: متن رو انتخاب كرده و از منوي home گزينه bullets از بخش paragraph
5- براي تنظيم فاصله: از تب home گزينه line spacing از بخش paragraph ------- براي تنظيم فونت: از تب view گزينه slide master رو زده وارد محيط اسلايد مستر بشيد. اولين اسلايد كه بزرگترين اسلايد است رو انتخاب كنيد و فنت هاي اون رو به tahoma تغيير بديد
6- اسلايد اول رو انتخاب كنيد و وارد تب slide show بشيد. گزينه hide slide رو انتخاب كنيد
7- براي ايجاد جلوه حركتي در آفيس 2007 وارد تب animations بشيد و براي آفيس 2010 و 2013 وارد تب transitions بشيد.براي هر اسلايد روي يكي از جلوه ها كليك كنيد

mehd0551

عضو جدید
اوت لوک

اوت لوک

میخوام به صورت رایگان ایمیل های x@msn.com را در اوت لوک دریافت کنم آیا این کار شدنی هست؟تشکر

masoodxl

عضو جدید

سلام

2- از تب drawing tools گزينه text effects و از منوي كشويي كه باز ميشه گزينه آخر يعني transform
3- براي ايجاد شيء از منوي insert گزينه shapes يك شيء رو انتخاب كنيد. براي سه بعدي كردنش از تب drawing tools گزينه shape effects و از منوي كشويي اولين گزينه يعني presents
4- براي تصوير: از تب insert گزينه picture ------- براي متن علامت دار: متن رو انتخاب كرده و از منوي home گزينه bullets از بخش paragraph
5- براي تنظيم فاصله: از تب home گزينه line spacing از بخش paragraph ------- براي تنظيم فونت: از تب view گزينه slide master رو زده وارد محيط اسلايد مستر بشيد. اولين اسلايد كه بزرگترين اسلايد است رو انتخاب كنيد و فنت هاي اون رو به tahoma تغيير بديد
6- اسلايد اول رو انتخاب كنيد و وارد تب slide show بشيد. گزينه hide slide رو انتخاب كنيد
7- براي ايجاد جلوه حركتي در آفيس 2007 وارد تب animations بشيد و براي آفيس 2010 و 2013 وارد تب transitions بشيد.براي هر اسلايد روي يكي از جلوه ها كليك كنيد
سلام
تب drawing tools کجاست؟؟؟مرسی

masoodxl

عضو جدید

سلام

سلام
ممنون از کمکتون
روی گزینه ی transform که میرم متنم به صورت نیم دایره نمیشه!!!لطفآ کمک کنید.مرسی

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از کمکتون
روی گزینه ی transform که میرم متنم به صورت نیم دایره نمیشه!!!لطفآ کمک کنید.مرسی

سلام
روي گزينه transfom كه قرار ميگيريد منويي باز ميشه. حالت هاي مختلفي داره كه با شكل نمايش داده كه چه بلايي سر متن مياره. اونها رو امتحان كنيد متوجه ميشيد

masoodxl

عضو جدید
سلام
لطفآ کمکم کنید که این سوالات رو پاسخ بدم>مرسی

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
لطفآ کمکم کنید که این سوالات رو پاسخ بدم>مرسی

سلام
داري تنبل ميشيا :D

1- اولين اسلايد كه مشخصه. دومين اسلايد جدوله و سومي هم عكس. هر جفتشون از تب insert قابل دسترسي هستند
2- از تب insert گزينه slide number
3- يك شكل به طريقي كه قبلا گفتم ميسازي بعد گزينه action از تب insert رو انتخاب ميكني. تو پنجره ه اي كه باز ميشه دكمه راديويي hyperlink to رو انتخاب كن بعد از ليست گزينه last slide رو انتخاب كن
4- روي اسلايد راست كليك كن بعد گزينه format background رو بزن

masoodxl

عضو جدید
سلام
داري تنبل ميشيا :D

1- اولين اسلايد كه مشخصه. دومين اسلايد جدوله و سومي هم عكس. هر جفتشون از تب insert قابل دسترسي هستند
2- از تب insert گزينه slide number
3- يك شكل به طريقي كه قبلا گفتم ميسازي بعد گزينه action از تب insert رو انتخاب ميكني. تو پنجره ه اي كه باز ميشه دكمه راديويي hyperlink to رو انتخاب كن بعد از ليست گزينه last slide رو انتخاب كن
4- روي اسلايد راست كليك كن بعد گزينه format background رو بزن
سلام
ممنونم از کمکهاتون
راستش خیلی سعی خودم رو در حل کردن سوالا میکنم ولی چکار کنم که به در بسته میخورم
خیلی شرمنده ام راستش من سوال شماره یک رو هر کاری میکنم نمیتونم اجرا کنم لطفآ راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از کمکهاتون
راستش خیلی سعی خودم رو در حل کردن سوالا میکنم ولی چکار کنم که به در بسته میخورم
خیلی شرمنده ام راستش من سوال شماره یک رو هر کاری میکنم نمیتونم اجرا کنم لطفآ راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان

خواهش ميكنم
خب براي سوال يك
اول بايد سه تا اسلايد درست كنيد. كه قبلا روششو بهتون گفتم
تو اسلايد اول توي يك text box كه تو اسلايد هست متنتون رو مينويسين. اين سادست
تو اسلايد دوم بايد جدول وارد كنيد. از تب insert گزينه اول يعني table
تو اسلايد سوم بايد عكس وارد كنيد. از تب insert گزينه دوم يعني picture

بازم اگه نياز به توضيح بيشتر دارين بگين توضيح بدم

masoodxl

عضو جدید
خواهش ميكنم
خب براي سوال يك
اول بايد سه تا اسلايد درست كنيد. كه قبلا روششو بهتون گفتم
تو اسلايد اول توي يك text box كه تو اسلايد هست متنتون رو مينويسين. اين سادست
تو اسلايد دوم بايد جدول وارد كنيد. از تب insert گزينه اول يعني table
تو اسلايد سوم بايد عكس وارد كنيد. از تب insert گزينه دوم يعني picture

بازم اگه نياز به توضيح بيشتر دارين بگين توضيح بدم
سلام
خانه های جدول رو چطوری کم و زیاد کنم (_طبق عکسی که قرار دادم)
این عکس کدوم عکس هست من هر چی میگردم پیداش نمیکنم!!!
لطف کنین راهنمایی بفرمایید.مرسی

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خانه های جدول رو چطوری کم و زیاد کنم (_طبق عکسی که قرار دادم)
این عکس کدوم عکس هست من هر چی میگردم پیداش نمیکنم!!!
لطف کنین راهنمایی بفرمایید.مرسی

وقتي table رو كليك كردي يه گزينه داره نوشته insert table اون رو كليك كن. يك پنجره باز ميشه كه ميتوني تعدد سطر و ستونتو وارد كني
اون عكس مهم نيست. منظور اين بوده كه يك عكس وارد اسلايد كنيد ;)

masoodxl

عضو جدید
وقتي table رو كليك كردي يه گزينه داره نوشته insert table اون رو كليك كن. يك پنجره باز ميشه كه ميتوني تعدد سطر و ستونتو وارد كني
اون عكس مهم نيست. منظور اين بوده كه يك عكس وارد اسلايد كنيد ;)

سلام
اینجو ر جدولی طبق سوالی که قرار دادم درست نمیشه!!!
لطف کنین کمکم کنید.مرسی

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

masoodxl

عضو جدید
سلام
لطف بفرمایید نگاه کنید ببینین که درست انجام دادم؟؟؟با تشکر فراوان

پیوست ها

• Presentation11.rar
    192.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
لطف بفرمایید نگاه کنید ببینین که درست انجام دادم؟؟؟با تشکر فراوان

آفرين. خيلي خوبه;)

فقط اسلايد اولي كادر متنتون رو با كادر اسلايد هماهنگ كنيد كه ازش خارج نشه. بقيش كاملا درسته

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
متشکرم
روشش رو توضیح بفرمایید مرسی

اگه دقت كرده باشيد كادر متن 8 نقطه پيرامونش داره. چهارتا در كنج ها و چهار تا در وسط اضلاع
ماوس رو كه روي اون نقاط ببرين شكل ماوس به فلش جهت دار تغيير ميكنه. حالا كافيه يكي از نقاط رو بگيرين و جابجا كنيد ;)

masoodxl

عضو جدید
سلام
لطف بفرمایید نگاه کنید(کلیه سوالهایی رو که خودم قرار داده بودم رو جواب دادم) لطف کنین ببینین که درست انجام دادم؟؟؟با تشکر فراوان

پیوست ها

• Presentation11.rar
    198 کیلوبایت · بازدیدها: 0

masoodxl

عضو جدید
سلام
در این سوال مورد 4 و 5 لطفآ راهنمایی بفرمایید.با تشکر فراوان

[/QUOTE]

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
در این سوال مورد 4 و 5 لطفآ راهنمایی بفرمایید.با تشکر فراوان

سلام
سوال 4:
در آفيس 2007 تب animations يكي از حالت هاي موجود رو انتخاب كنيد

در آفيس 2010 تب transitions يكي از حالت هاي موجود رو انتخاب كنيد

سوال5:
از تب slide show گزينه set up slide show رو بزنين از پنجره اي كه باز ميشه تيك گزينه loop continuously until Esc رو بزنين