اعتراض به بخشنامه جدید سازمان پیام نور در مورد تشکیل نشدن کلاس

abi2012

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

سازمان مرکزی پیام نور بخشنامه جدیدی اعلام کردند مبنی بر اینکه دیگه تشکیل کلاس برای دروس ترم فرد در ترم های زوج و همچنین دروس ترم زوج در ترم های فرد ممکن نیست ؟

دوستان خودتون بهتر از من می دونید بعضی دروس واقعا نمیشه بدون استاد خوندش و قبول شد.

لطفا اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه هستید بیایید باهم به سازمان مرکزی پیام نور بریم و این موضوع رو برای همیشه برداریم چون ترم های بعد هم با چنین مشکلی مواجه خواهیم شد.

لطفا اگر دوستان تمایل دارند تو همین تاپیک اعلام کنند.

با تشکر

*ستاره آسمان*

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

سازمان مرکزی پیام نور بخشنامه جدیدی اعلام کردند مبنی بر اینکه دیگه تشکیل کلاس برای دروس ترم فرد در ترم های زوج و همچنین دروس ترم زوج در ترم های فرد ممکن نیست ؟

دوستان خودتون بهتر از من می دونید بعضی دروس واقعا نمیشه بدون استاد خوندش و قبول شد.

لطفا اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه هستید بیایید باهم به سازمان مرکزی پیام نور بریم و این موضوع رو برای همیشه برداریم چون ترم های بعد هم با چنین مشکلی مواجه خواهیم شد.

لطفا اگر دوستان تمایل دارند تو همین تاپیک اعلام کنند.

با تشکر
دور از جون شما و بقیه دوستان پیام نور غلط کرد امیدوارم خودش و مجلس با هم سرشاخ شن سر این موضوع

abi2012

عضو جدید
دور از جون شما و بقیه دوستان پیام نور غلط کرد امیدوارم خودش و مجلس با هم سرشاخ شن سر این موضوع

فعلا که اینکارو انجام دادند، من الان درس های ترم فرد دارم و براش کلاسی نذاشتند و میگن طبق بخشنامه دیگه نمیشه همچین کاری کرد.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ای اقا این طرح ترافیکم تو دانشگاه ما اجرا کردن
مسخره ها!!!

یه مدت سر این مسئله تو قسمت گپ و گفت بحث و دعوا بود
اگه بخوان همینجوری پیش برن من دانشگاهمو عوض میکنم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
مسخره ها!!!

اخه اگر ترم اول یا دوم بودیم یه چیزی میشددانشگاه عوض کردحالا اگر بخواییم عوض کنیم همش ضرره
منم خودم بهش فکر کردم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
مسخره ها!!!

البته ما هنوزاینکارو نکردن من خودم نصف درسام مربوط به ترم فرده همشم کلاس دارد حتی این ترم منو تعدادی از دانشجوها نامه نوشیم به مدیر گروه و یه درس از ترم 9 که تخصصی بهمون ارایه دادن با استاد بازم موردی نبود

*ستاره آسمان*

عضو جدید
حالا انتخابات که بشه همه اینا عوض میشن امیدوار باشید شاید یه نفر بیادرییس پیام نور بشه که این قانون رو عوض کنه:w40:

abi2012

عضو جدید
حالا انتخابات که بشه همه اینا عوض میشن امیدوار باشید شاید یه نفر بیادرییس پیام نور بشه که این قانون رو عوض کنه

زیاد امیدوار نباش، چون همه با این دانشگاه مشکل دارند مخصوصا دانشگاه آزاد که از موقعی که پیام نور شهریه اش پائین بوده باعث شده خیلی ها به دانشگاه آزاد با شهریه میلیونیش نرند
و در ضمن احمدی نژاد بوده که نذاشته مدرک این دانشگاه معادل بشه.

مطمئن باش بعد از انتخابات کسی که میاد در صدد حذف دانشگاه پیام نور یا معادل کردن مدرکش بر میاد.

کسی به فکر دانشجویان و یا این مردم نیست !!

abi2012

عضو جدید
مسخره ها!!!

دوست عزیز شما انگار طرح ترافیک ماشینتون از تشکیل کلاس مهم تره ؟!... ما اینجا داشتیم در مورد تشکیل کلاس صحبت می کردیم، لطفا و حتما اگر با این موضوع مشکل دارید بگید،
ماشین که اصلا مهم نیست.

به یک دوست گفتم واقعا با این گرونی ماشین انگیزه ات چیه که میری ماشین می خری ؟ گفت : نخرم چیکار کنم ! گفتم : یعنی ماشین اونقدر برات مهمه که حاضری پراید 3 میلیونی که قبلا بود 7 میلیون بوده و الان شده 21 میلیون بخریش ؟

توجه کردین تو جامعه ما هر چی گران میشه، مردم ولعشون بیشتر میشه، قیمت طلا رفت بالا مردم حریص تر شدن و رفتند خریدن، دلار گرون شد، همینطور و این آخریا پــــراید و پســـته که مردم دیگه برای خریدنش صــــــــــــــــــف می کشن ؟

چرا باید چیزی که اصلا نمی ارزه بابتش پول بدیم، آخه واقعـــــــــــــا چرا ؟ آخه تا کی ما می خوایم این رفتار داشته باشیم ؟

تورو خدا از کمــــــــا دربیاین !!

آخرین ویرایش:

aminkhan_913

عضو جدید
میبینم که بعضیا بالاخره یه واقعیتو پذیرفتند
من که میگم برای اینکه از این کار دانشگاه پیام نور جلو گیری کرد باید همه دانشجوها سازمان یافته تو یه روز برن دم دفتر ریاست دانشگاهشون و اعتراض کنن.حتی شده پاشیم بریم دم در مجلس!!!!!!(شوخی کردما)
با این دوستمونم که گفته چرا ایریانیا اینجورین کاملا موافقم و تا زمانی که ملت اعتراض نکنن و پای اعتراضشون وای نسند همینجوری همه چیزو به مردم تحمیل میکنن.الانم که میبینید توی پیام نور هر کاری بخوان میکنن چون هیچکسی اعتراض نمیکنه یا اونایی که اعتراض میکنن تنها هستن. پس بیاین تا قبل اینکه بلایی که با پراید سر مردم اوردنو پیام نور با این طرز برنامه ریزیش سر ما نیورده دست به کار بشیم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
فقط 1 جمله میگم !
از سگ پشیمون ترم ازینکه این دانشگاه رو ثبت نام کردم
کاش دستم میشکست نمیرفتم ثبت نام کنم :(
مسئله اینجاست غیر انتفاعی ها هم بدترن ازادو که ولش کن انقدر گرونه و مشکلات دیگر فقط روزانه اونم معتبراش تو ایران واقعا هیچی ارزش ندارد

*ستاره آسمان*

عضو جدید
زیاد امیدوار نباش، چون همه با این دانشگاه مشکل دارند مخصوصا دانشگاه آزاد که از موقعی که پیام نور شهریه اش پائین بوده باعث شده خیلی ها به دانشگاه آزاد با شهریه میلیونیش نرند
و در ضمن احمدی نژاد بوده که نذاشته مدرک این دانشگاه معادل بشه.

مطمئن باش بعد از انتخابات کسی که میاد در صدد حذف دانشگاه پیام نور یا معادل کردن مدرکش بر میاد.

کسی به فکر دانشجویان و یا این مردم نیست !!
در جوابتون معمولا بعد از انتخابات دولت جدید اقداماتی انجام میده هرچند ابکی و ظاهری باشه که باعث نظم بیشتر در سیستم کشور میشه پس دولت جدیدا مطمئنا فکری به حال این وضع میکنه چون تبلیغی واسه خودشه اما چقدر کارش اساسی و جدی باشه اونو دیگه خودشون میدونن

*ستاره آسمان*

عضو جدید
دوست عزیز شما انگار طرح ترافیک ماشینتون از تشکیل کلاس مهم تره ؟!... ما اینجا داشتیم در مورد تشکیل کلاس صحبت می کردیم، لطفا و حتما اگر با این موضوع مشکل دارید بگید،
ماشین که اصلا مهم نیست.

به یک دوست گفتم واقعا با این گرونی ماشین انگیزه ات چیه که میری ماشین می خری ؟ گفت : نخرم چیکار کنم ! گفتم : یعنی ماشین اونقدر برات مهمه که حاضری پراید 3 میلیونی که قبلا بود 7 میلیون بوده و الان شده 21 میلیون بخریش ؟

توجه کردین تو جامعه ما هر چی گران میشه، مردم ولعشون بیشتر میشه، قیمت طلا رفت بالا مردم حریص تر شدن و رفتند خریدن، دلار گرون شد، همینطور و این آخریا پــــراید و پســـته که مردم دیگه برای خریدنش صــــــــــــــــــف می کشن ؟

چرا باید چیزی که اصلا نمی ارزه بابتش پول بدیم، آخه واقعـــــــــــــا چرا ؟ آخه تا کی ما می خوایم این رفتار داشته باشیم ؟

ایشون هم داشتن در مورد تشکیل کلاس حرف میزدند منتهی فکر کنم شما جملات ایشون رو متوجه نشدید یکم بیشتر فکر کنید

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم که بعضیا بالاخره یه واقعیتو پذیرفتند

الان منظورت از بعضیا با من بود؟

من هوشیارم...باور کن
این طرح زوج و فردی که تو دانشگاه ها اجرا شده رو تشبیهش کردم به طرح زوج و فرد ترافیک:D

aminkhan_913

عضو جدید
تازه امروز مدیر گروه ما اومده بود دانشگاه میگفت که قانون پیام نور اینه که تو هر ترم 50%دروس خودخوان باشه.اگه کسی اعتراضی میخواد بکنه اول بره پیش مدیر گروهش حواسشم باشه که زیرابشو نزنه چون این چیزا دست اونه

abi2012

عضو جدید
من فقط حرفم اینه تا زمانی که ما بشینیم و بگیم ولش کن چاره ای نیست و یا بگیم نمیشه الکی وقتتو تلف نکن، مطمئن باشید هر روز اوضاع بدتر از دیروز میشه،

اگر توجه کرده باشید این موضوع تو جامعه ما و بین مردم ما هم هست، هر روز داره تـــــــــورم بیشتر میشه و کسی هیچ توجه ای نمی کنه و باز میرن پراید می خرند،پسته می خرند و حالا هر چی که می خواد باشه.

نباید اینجوری رفتار کرد، باید اعتراض کرد، تا به نتیجه لازم رسید. حالا هر جور صلاح می دونید.

به امـــید روزهای بهتــــر

موفق باشید

aminkhan_913

عضو جدید
من فقط حرفم اینه تا زمانی که ما بشینیم و بگیم ولش کن چاره ای نیست و یا بگیم نمیشه الکی وقتتو تلف نکن، مطمئن باشید هر روز اوضاع بدتر از دیروز میشه،

اگر توجه کرده باشید این موضوع تو جامعه ما و بین مردم ما هم هست، هر روز داره تـــــــــورم بیشتر میشه و کسی هیچ توجه ای نمی کنه و باز میرن پراید می خرند،پسته می خرند و حالا هر چی که می خواد باشه.

نباید اینجوری رفتار کرد، باید اعتراض کرد، تا به نتیجه لازم رسید. حالا هر جور صلاح می دونید.

به امـــید روزهای بهتــــر

موفق باشید

ای گفتی. بالاخره یکی پیدا شد دو تا حرف حساب بزنه.من کاملا با حرف شما موافقم.ای کاش همه مثل شما فکر میکردند.اونوقت نمیرفتن از این برنج هندیای بی خودو با کلی الافیو دوتا اثر انگشت بخرن.حیف که ما فقط ادعای ایرانی بودنو داریم.الانم همه میان اینجا پست میذارن ولی چه فایده؟باید عمل کنیم...

abi2012

عضو جدید
دوست عزیز جهت اطلاعتون باید بگم من از اون روزی که متوجه شدم، از این ترم کلاس ها تشکیل نمیشه، اول به ریاست دانشگاه نامه دادم که نتیجه نداد و بعد رفتم به ریاست دانشگاه پیام نور استان تهران نامه دادم و جوابی نگرفتم و بعد حضوری رفتم که ریاست دانشگاه پیام نور استان تهران ببینم ( ریاست دانشگاه استان تهران هر دو شنبه ها ملاقات مردمی داره ) که متاسفانه ایشون نبودند یعنی دو هفته پشت سر هم دوشنبه رفتم و ایشون پیچونده بودند و نیومده بودند سرکار و در آخر به سازمان مرکزی پیام نور نامه نوشتم از طریق سایت سازمان و موضوع رو گفتم و گفتم که حتی به استان تهران هم مراجعه کردم و جوابی نگرفتم و هنوز فعلا جوابی نیومده.

اینم عملکرد من بود، ولی از بقیه خبری نیست ؟!...

در ضمن باید بگم که هیچ وقت یک دســـــــــــــت چیه ؟ صدا نداره، تا زمانیکه من تک و تنها باشم اینا جواب درستی به من نخواهند داد، مگر اینکه یه بخـــــــــــاری از این دانشجویان عزیز بلند بشه وگرنه که هیچی و این داستان همچنان ادامه دارد ( تازه شنیدم از ترم آینده نحوه دادن نمره میان ترم تغییر می کنه و دیگه نمیشه به این راحتی 6 نمره میان ترم از استاد گرفت ) !!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا اینا به جهنم.... این ترم رو واسه انتخابات کوتاه کردن.... با این اوضاع کسی این ترم قبول هم نمیشه

kavir6825

عضو جدید
دوستان تو پیام نور با این درس ها پیر شدیم
تازه بعضی از ادارات دولتی مدرکشو قبول ندارن

simon amiri0069

عضو جدید
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD

BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD

سلام بابا بیخیال .ما اگه درس خون بودیم میرفتیم دولتی.من همه ترمام ترم تابستونیه؟والااااااااااااااااااااااااااااااااااا:gol:

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از درسای ما حتی چند جلسه کلاس براش تشکیل شد و میانترم یا کنفرانس دادیم ،
اما چند هفته مونده به امتحانا میان میگن خودخوان شده...
تو پیام نور 6 نمره هم 6 نمرست...

ارکیده زرد

عضو جدید
اعتراض

اعتراض

سلام به همه بچه های پیام نور
این اعتراضها چه فایده داره وقتی گوش شنوایی نیست
مدیر گروه ما میگه با بی ادبی برید بشینید خونتون
ما نه از دانشجویی چیزی میفهمیم نه از جوونیمون
همش تو استرس نمره و آیینده :cry::cry::confused:

*ستاره آسمان*

عضو جدید
سلام به همه بچه های پیام نور
این اعتراضها چه فایده داره وقتی گوش شنوایی نیست
مدیر گروه ما میگه با بی ادبی برید بشینید خونتون
ما نه از دانشجویی چیزی میفهمیم نه از جوونیمون
همش تو استرس نمره و آیینده :cry::cry::confused:
شما دوست عزیز از چه استانی هستید؟ یعنی مهندسی برقو دارید کجا میخونید؟

بالا