فیلم/چاوز در تلویزیون ونزوئلا:مهدی(عج) بیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shh91

عضو جدید
باز بیراه رفتید
اتحادیه اروپا بخاطر اینکه مجاهدین دیگه اعمال تروریستی انجام نمیدهند از لیست خارج کرده

چند ماه پیش همین بی بی سی فارسی گزارش داد ( صدا وسیما هم این خبر رو گفت ) که یکی از جنایتکارهای جنگ بالکان که قتل عام های فجیعی کرده بود و به مدت 20 سال متواری بود پیداش کردند و محاکمش کردند ( در دادگاه لاهه هلند )
من الان فرق یک جنایتکاری مثل این آقا و مریم رجوی رو متوجه نمیشم . هر دو ، به مدت بیست سال هست که دیگه جنایت نکردند.
چرا یکی محاکمه میشود ؟ و دیگری از لیست تروریستی در میاد ؟!

shh91

عضو جدید
چرا متوجه نیستی

حالا اومدند عزای عمومی بخاطرش صادر کردند و میگند با امام زمان رجعت میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!
میخوای صدبار دیگه توضیح دهیم

میدونی دوست عزیز فرق من با شما چیه ؟
شما اگر یک اشتباهی ببینی باز هم قبول نمیکنی
ولی من قبول میکنم و رو حساب کم آوردن و سایر مسایل هم نمیگذارم
من که چند پست بالاتر گفتم هر دوی این کارها اشتباه بوده ! و با شما توی این قسمت موافقم

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بحثمون از رابطه چاوز با ایران به کجا کشید !

یک مستندی شبکه الجزیره قطر ( نه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ! ) به نام << بحرین ، فریادی در تاریکی >> ساخته که میتونی از اینجا دانلود کنی
حتما ببین . متوجه میشی که همه سنی ها هم از حکومت بحرین حمایت نمیکنند و حقیقتا مردم بحرین در بین انقلابهای منطقه از همه تنهاترند

من باز هم میگم : بنده میخواستم برای حرف شما که گفتی آمریکا فقط با کشورهای صاحب دموکراسی دوست میشه مثال نقض بیارم و گفتم بحرین ، عربستان و ....
حالا شما میگی مردم اونجا خودشون هم دموکراسی نمیخوان . خب با همین استدلال میتونیم بگیم که مردم کره شمالی هم خودشون دموکراسی نمیخوان ! ( نمیدونم مراسم های روز ملی شون رو دیدی یا نه )
پس چرا آمزیکا با اونها مشکل داره ؟
قبول کن یک تناقض بزرگ در رفتار این آقایون هست

بازهم متوجه نشدید
بنده عرض کردم انقدر از راه فروش نفت رفاه اقتصادی دارند که اصلا به فکر دمکراسی نیستند
نگفتم دمکراسی نمیخواهند
مگه میشه در عصر حاضر ملتی اینقدر عقب مانده باشد که دمکراسی نخواهند

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند ماه پیش همین بی بی سی فارسی گزارش داد ( صدا وسیما هم این خبر رو گفت ) که یکی از جنایتکارهای جنگ بالکان که قتل عام های فجیعی کرده بود و به مدت 20 سال متواری بود پیداش کردند و محاکمش کردند ( در دادگاه لاهه هلند )
من الان فرق یک جنایتکاری مثل این آقا و مریم رجوی رو متوجه نمیشم . هر دو ، به مدت بیست سال هست که دیگه جنایت نکردند.
چرا یکی محاکمه میشود ؟ و دیگری از لیست تروریستی در میاد ؟!

عزیز من جنایتکاری که جنایت انجام داده مجازات میشه
ولی در یک سازمان که همه اعضای ان جنایت نکرده اند
انهایی که در این سازمان جنایت کرده اند اگر مشخص بشه تحت پیگرد قانونی قرار میگیرند
این شامل همه اعضای سازمان و رئیسش نمیشه

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من جنایتکاری که جنایت انجام داده مجازات میشه
ولی در یک سازمان که همه اعضای ان جنایت نکرده اند
انهایی که در این سازمان جنایت کرده اند اگر مشخص بشه تحت پیگرد قانونی قرار میگیرند
این شامل همه اعضای سازمان و رئیسش نمیشه
:surprised:
پس شامل ابدارچیه سازمان میشه؟ :biggrin:
زدن 12 هزار نفرو ترور کردن به وحشیانه ترین حالت حالا شاملشون نمیشه
حساب کنیم به طور میانگین هر کدومشون 4 تا 5 نفرو کشتن

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:
پس شامل ابدارچیه سازمان میشه؟ :biggrin:
زدن 12 هزار نفرو ترور کردن به وحشیانه ترین حالت حالا شاملشون نمیشه
حساب کنیم به طور میانگین هر کدومشون 4 تا 5 نفرو کشتن

این امار رو از کدوم دروغ کده ایی دراوردی؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
این امار رو از کدوم دروغ کده ایی دراوردی؟

وی همچنین با بیان اینکه 17 هزار نفر از شهدای ما به دست گروهک‌ها ترور و به شهادت رسیدند، اظهار داشت: منافقین امروز در پادگان اشرف محصور،‌ درمانده و آواره شدند و به هر کسی پناه می‌برند. آنها حاضرند برای زنده ماندن دست به هر جنایتی بزنند.
بقیشم اینجا بخونین
http://www.basijpress.ir/3538

یکی از چیزهایی که مغفول مانده این بود که در اسناد تعداد شهدای ترور معلوم نبود ، با وجود این که کشور ما بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است ، اما آمار این قربانیان همیشه مجهول بود . از بزرگترین کارهایی که به نظر ما رسید باید انجام شود و انجام شد این بود که در یک سال آمار شهدای ترور شده کشورمان را جمع آوری کردیم .
تا سال ۱۳۸۵ حدود ۱۶ هزار و ۴۰۰ نفر به دست سازمان ها و گروه های تروریستی در کشورمان به شهادت رسیدند . از این ۱۶۴۰۰ نفر ، حدود ۱۲ هزار نفر فقط به دست سازمان منافقین به شهادت رسیدند و از سال ۱۳۸۵ شهدای ترور به حدود ۱۷ هزار نفر رسیده است . به نظرم این یکی از کارهای مهمی بود که انجام دادیم و این جزو آمارهای رسمی کشور است.
http://irandidban.com/fa/print-16561

البته معذرت میخام که آمارو کم اعلام کرده بودم

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همان کودکی که قطعه شهدا، «شهر بازیم» بود، دقیقا 3 تا سنگ قبر از دایی شهیدم که می شمردم می رسیدم به این سنگ قبر، همیشه برای من جای سوال بود که چطور دختری 4 ساله را ربوده اند و به شهادت رسانده اند ...

Click here to view the original image of 548x688px.

کمی که بزگرتر شدم دانستم عمویش پاسدار بوده، آن روز منصوره السادات با مادرش به منزل عمو رفته بود بی خبر از انکه دجالان زمان به گمان اینکه وی فرزند پاسدار است وی را می دزدند سر می برند جنازه اش را مثله وقطعه قطعه می کنند و در جلوی درب منزل عمو ...

این است سند رذالت و توحش منافقین که روی شمر و عمر را سفید کردند.

منبع : وبلاگ امت حزب الله

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وی همچنین با بیان اینکه 17 هزار نفر از شهدای ما به دست گروهک‌ها ترور و به شهادت رسیدند، اظهار داشت: منافقین امروز در پادگان اشرف محصور،‌ درمانده و آواره شدند و به هر کسی پناه می‌برند. آنها حاضرند برای زنده ماندن دست به هر جنایتی بزنند.
بقیشم اینجا بخونین
http://www.basijpress.ir/3538

یکی از چیزهایی که مغفول مانده این بود که در اسناد تعداد شهدای ترور معلوم نبود ، با وجود این که کشور ما بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است ، اما آمار این قربانیان همیشه مجهول بود . از بزرگترین کارهایی که به نظر ما رسید باید انجام شود و انجام شد این بود که در یک سال آمار شهدای ترور شده کشورمان را جمع آوری کردیم .
تا سال ۱۳۸۵ حدود ۱۶ هزار و ۴۰۰ نفر به دست سازمان ها و گروه های تروریستی در کشورمان به شهادت رسیدند . از این ۱۶۴۰۰ نفر ، حدود ۱۲ هزار نفر فقط به دست سازمان منافقین به شهادت رسیدند و از سال ۱۳۸۵ شهدای ترور به حدود ۱۷ هزار نفر رسیده است . به نظرم این یکی از کارهای مهمی بود که انجام دادیم و این جزو آمارهای رسمی کشور است.
http://irandidban.com/fa/print-16561

البته معذرت میخام که آمارو کم اعلام کرده بودم

مگه هر چی گفتند راسته؟
شما باور کن همین دروغها رو

shh91

عضو جدید
متاسفانه در اکثر اوقات ، این بحث ها در آخر به توهین کردن متقابل به همدیگر ختم میشه
دوستان یک صلوات بفرستید و همینجا بحث رو تموم کنیم
babi charlton عزیز ، من هم بحث رو به صورت پیغام خصوصی با دو تا از دوستان گرامی که دیدگاهشون متفاوت با من و شما هست ادامه میدم
شب همگی بخیر

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام
من نمیدونم چرا هنوز نتونستیم به عقاید هم احترام بگذاریم
هنوز اولین فن بحث که احترام به عقاید هست رو بلد نیستیم
میریم سر خونه آخری
با عرض معذرت تاپیک قفل شد
و بعد از چند روز پاک میشه
موفق و شاد باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.