صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمايش نتايج 21 تا 22 از 22

تاپیک: معرفي سايتها و موسسات فعال در زمينه آموزش تخصصي

تازه وارد آواتار saeedtat
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/2
    محل سكونت
    تاکستان (قزوین) - رشت (گیلان)

پيش فرض

با سلام به خدمت مهندسین شریف باشگاه
    مدتی هست که قصد دارم توی فلیدها تخصصی با اولویتی که در پایین آوردم دوره های تخصصی ببینم

• پایپینگ
    • تجهیزات ثابت
    • تجهیزات دوار
    • قالبسازی (دایکاست، تزریق پلاستیک و پرس و ورقکاری)

اولا چون از اطراف قزوین باید بیام بهتره موسسه ای باشه که تعداد روزاش کمتر و مقدار ساعت آموزش در یکروزش بیشتر باشه.

بجز فیلد قالب سازی که هم جزء اولویت آخره و هم موسسه های کمتری به ارائه این دوره ها مشغولند فکر میکنم بهترین جا برای این دوره "جامعه قالبسازان ایران" با آدرس اینترنتی [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    باشه.

سوال یا درخواست اصلیم اینه که برای سه فیلد کاری که بالا نام بردم از بین موسسه موجود در تهران کدوم یکی رو ترجیح میدید و کدوم یکی هم به لحاظ اعتبار مدرک و از اون مهمتر یادگیری و انتقال مطالب رتبه بالاتری داره

من خودم بین دو موسسه "مجتمع فنی نوین پارسیان" با آدرس [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] و موسسه "مرکز آموزش مهندسی MeM" با آدرس [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] که وابسته به مرکز آموزشهای تخصصی کاربردی صنعتی شریف (جهاد دانشگاهی) به آدرس [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] هست نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم البته مرکز آموزش مهندسی MeM برام بهتره جون کلاسهاش روزهای پنجشنبه و جمعه است. و نوین پارسیان وسط هفته است و تفاوت دیگه این که موسسه نوین به صورت آکادمیک آموزش میده و یهسری دوره رو مطابق چارت شون میگذرونی بعد مدرک جامع رو میده ولی موسسه MeM جمع و جور تر برگذار میکنه و دورش جامع هست. البته در خصوص اعتبار و کیفیت آموزش شون اطلاعی ندارم که کدوم بهتره. که اگه دوستان اطلاع دارند راهنمایی کنند و اگه موسسه معتبر دیگه ای هم وجود داره معرفی کنید لطفا.

عضو فعال آواتار reza.hasanzad
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/1
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولین و تنها فروشگاه تخصصی آموزش نرم افزار های مهندسی مکانیک:
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    آموزش جدید ترین ورژن نرم افزارهای مکانیک به زبان فارسی با بالاترین کیفیت آموزشی: NovinMech.com
    ** [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] **

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] *[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ][مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] * [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 4
    آخرین ارسال: 2013/7/23, 12:15 PM
  2. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2013/5/09, 03:18 PM
  3. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2012/5/07, 08:43 AM

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد