گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

mah_aut

عضو جدید
راستش دقیق نمیدونم اما تا اوجا که میدونم این رشته کشوری گزینش میشه یعنی یه جورایی میشه حدودای:

بیوالکتریک تا 1800 کشوری
بیومکانیک تا 2000 کشوری
بیومواد هم تا 2300 کشوری
برای دانشگاه امیرکبیر

برای منطقه 3 چطور؟

H0sein

عضو جدید
چیــــــــــــــــــــــــــی می گی!!!:eek:بازار کارش کجا بود برادر من...ول معطلید اگه فکر کردید به غیر جیب باباتون خودتون میتونید کار کنید...از الآن سرمایه رو برای 3 سال دیگه که فارغ التحصیل شدید جمع کنید که حداقل یه شرکت بزنید....
باشــــــــد که به مدد الهی رزقتان افزون شده و جیبتان پر پول...:whistle:
در تایید حرف دوستمون استخدام دولتی اینا که من تا حالا ندیدم
حالا بعد شرکت زدن اگر بتونید درآمده خوبی بدست بیارید که اون هم خیلی سخت به نظر میرسه

//ساغر//

عضو جدید
سلام به بچه هاي مهندسي پزشكي ميخواستم اطلاعاتي در مورد اين رشته كسب كنم بازار كارش خوبه؟كدوم دانشگاه واسه اين رشته خوبه؟فقط اينو ميدونم كه ايران تو پزشكي خيليپيشرفت كرده ايا در مورده مهندسي پزشكي هم اين جوريه؟ممنون ميشم جوابمو بديد

Engineer Power

عضو جدید
سلام به بچه هاي مهندسي پزشكي ميخواستم اطلاعاتي در مورد اين رشته كسب كنم بازار كارش خوبه؟كدوم دانشگاه واسه اين رشته خوبه؟فقط اينو ميدونم كه ايران تو پزشكي خيليپيشرفت كرده ايا در مورده مهندسي پزشكي هم اين جوريه؟ممنون ميشم جوابمو بديد

بازار کارش خوب میشه بعده ها چون الان زیاد جا نیفتاده و خیلی از دانشگاه ها ندارن رشته مهندسی پزشکی رو ولی علوم تحقیقات تهران داره دانشگاه معتبری هم هست

//ساغر//

عضو جدید
دانشگاه شريف يا امير كبير يا خواجه نصير اين رشته رو ندارن؟ من نميدونم كدوم رشته هاي واسه مهندسي اينده ي خوبي داره

ruholamin

عضو جدید
سوال بی ربط

سوال بی ربط

سلام
ببخشید که out of subject مینویسم اما دیدم که انلاین هستید گفتم سوالمو بپرسم
به نظر شما ها که گویا مهندس پزشکی هستید من الن واسه کارشناسی برق دانشگاه امیرکبیر بخونم بعد واسه ارشد تو همین امیرکبیر بیوالکتریک بخونم بهتره یا نه همون یه سره برم بیوالکتریک
البته که رتبه ی کنکورم به این ها میرسه!!

ruholamin

عضو جدید
تو دولتی ها فقط امیرکبیر این دانشکده رو داره و صنعتی اصفهان البته اگه به بیوالکتریک علاقه داری و رتبه ی 2 رقمی میاری برق شریف هم تو مقطع کارشناسی واحد های اختیاری بیوالکتریک میگذاره

sina_oonline

عضو جدید
سلام
من هم سال بعد انشالا ترم 1 ارشد بیو الکتریک خواهم بود :)
مثل چی دارم درس می خونم ایشالا قبول شم

**dew**

عضو جدید
سلام
شبنم هستم.بیوالکتریک از دانشگاه باراجین:smile:
اینجا کسی در مورد پردازش تصویر پزشکی اطلاعاتی داره؟

**dew**

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااام.کسی نیست؟
واقعا اینجا سوت و کوره.دلم گرفت:(

**dew**

عضو جدید
بابا از بچه های عزیز:smile: مهندسی پزشکی بعیده اینقدر بی حال باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اخه کجایین پس؟چرا هیچ کس نیست؟:surprised:

**dew**

عضو جدید
سلام
من تازه امروز عضو شدم.کسی نیست بهم خوشامد بگه؟
چرا اینجا اینقدر خلوته؟ای بابا!!!!

sina_oonline

عضو جدید
سلام .خوش آمدید. :)
به هر حال تعداد مهندس پزشکی ها از بقیه رشته ها کمتره ..طبیعیه!

**dew**

عضو جدید
آره خیلی کمیم:smile: ولی خداییش بچه ها هم نمیان.
معمولا کی میتینگ شروع میشه؟

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من رشته ی کارشناسیم الکترونیک بود خیلی ها بهم پیشنهاد کردن که برای ارشد مهندسی پزشکی رو انتخاب کنم نظر شما در مورد رشته اتون چیه؟ایا بازار کار مناسبی داره میشه توش پیشرفت کرد یا نه؟

سلام ..دوست من اینده این رشته تو ایران دوحالت داره..اول اینکه اگه ادامه تحصیل بدین واسه تدریس یاامور پژوهشی میتونین اقدام کنین..
دومم که چون ما کشورمون تجهیزات پزشکی رووارد میکنه یا باسرمایه خوب باید کاری کنی یا کارشناس فروش بشی..که این حالت دوم رو من از خیلی جاها پرسیدم گفتن یه مهندس برق بهتر اینکارو انجام میده...
درخارج از ایران این رشته خیلی پیشرفت کرده وعالیه;)موفق باشین مهندسا

m.bateni

عضو جدید
منم از اشنایی با همه خوش بختم....منم گرایش متریال دانشگاه تنکابن میخونم...ترم 5 هستم

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگه تصمیم دارین حتما این رشته رو بخونین من فکر می کنم بهتره از همون کارشناسی م. پزشکی بخونین ولی اگه دو دل هستین برین برق بهتره

mah_aut

عضو جدید
salam
bezan bargh,
badesh umadi AUT 2 reshte ee kon ba mohandesi pezeshgi, bioelec.
injoori behtarin kaaro kardi.

سلام
ببخشید که out of subject مینویسم اما دیدم که انلاین هستید گفتم سوالمو بپرسم
به نظر شما ها که گویا مهندس پزشکی هستید من الن واسه کارشناسی برق دانشگاه امیرکبیر بخونم بعد واسه ارشد تو همین امیرکبیر بیوالکتریک بخونم بهتره یا نه همون یه سره برم بیوالکتریک
البته که رتبه ی کنکورم به این ها میرسه!!

amanver

عضو جدید
به عمل کار برآید

به عمل کار برآید

سلام وعرض ادب خدمت تمامی مهندسان پزشکان یا پزشک مهندسان یا ...........مخصوصا تاززه واردا.اگه بچه ها موض.ع خاصی تو ذهنشونه مطرح کنن که ببریم جلو وگرنه گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله من..... موضوعاتی مثه :1-معرفی یه دستگاه برای ساخت اقلا فکر ساخت 2- معرفی تجهیزات وآشنایی با اونها بعدش ............... 3-اخبار جدید این رشته 4-روش کار دستگاهها و ایده اصلی سازنده و..............................................................................................................

shine71

عضو جدید
سلام وعرض ادب خدمت تمامی مهندسان پزشکان یا پزشک مهندسان یا ...........مخصوصا تاززه واردا.اگه بچه ها موض.ع خاصی تو ذهنشونه مطرح کنن که ببریم جلو وگرنه گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله من..... موضوعاتی مثه :1-معرفی یه دستگاه برای ساخت اقلا فکر ساخت 2- معرفی تجهیزات وآشنایی با اونها بعدش ............... 3-اخبار جدید این رشته 4-روش کار دستگاهها و ایده اصلی سازنده و..............................................................................................................

سلام عرض میکنم به همه بروبچ درسخوون وباحال مهندسی پزشکی .....با اجازتون منم تازه واردم ..... بانظرشما موافقم ....اگه بشه کناردرسای تئوری که تهش ازنظرفنی ومهارتی اونقدی به دردمون نمیخوره تواینجورفضاها اونچه که از یه دستگاه پزشکی حالیمون شده واس بچه های دیگه هم بگیم تابتونن استفاده کنن عالی میشه ..... تواین دوره زمونه بعد پاس کردن کلی درسای سنگین مهارت فنی مون = 0 .... !!!!!!!!!!!!

amanver

عضو جدید
!!!!!Attention

!!!!!Attention

خیلی ممنون از همسایه نور هشتم.از تمامی بروبکس مهندسی پزشکی درخواست میکنم،با همفکری همدیگه کار گروهی شروع کنیم و مفید واقع شویم . فقط موضوعات زیاده،به همین دلیل میخام یه کار برنامه ریزی شده رو شروع کنیم وبچه ها هرکدوم یه قسمت رو به عهده بگیرن.
حالا برای تقسیم بندی و شروع کار و جمع آوری اطلاعات لطف بکنید علاقه مندی خودتون رو در هر زمینه ای یا به بنده ایمیل بزنیدیا همین جا مطرح بکنید.:gol:
جیمیل بنده: Sa1habibi@gmail.com

آخرین ویرایش:

عبدالاه

عضو جدید
سلام برو بچ عریز احوالتون چطوره من 3سال که مدرک گرفتم ولی هنوز دنبال کار نرفتم اوضاع چطوره

عبدالاه

عضو جدید
عبدالاه

عبدالاه

سلام برو بچ عریز احوالتون چطوره من 3سال که مدرک گرفتم ولی هنوز دنبال کار نرفتم اوضاع چطوره

بالا