بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rojmanesi

عضو جدید
اولش قبول کن که کسیو مثال زدی که هر کی مثالتو میدید نا امید میشد ولی مثالهای بعدیت عالی بودن دستت درد نکنه;)
اختیار داری... البته نمیخوام بگم که ایلام بده.. ولی بهرحال روزانست..واسه ما فقیرفقرا کافیه...!
در ضمن سال بالایی بنده با میانگین حدود 37-38 در سال 90 رتبه 92 آورد و لان ایشونم علم وصنعت هستن..

rojmanesi

عضو جدید
واقعا با حدود 30%؟؟؟؟!!!!!
کاشکی امسالم اینجوری باشه
بله...!! البته پارسال مثل امسال نبود یه کم سخت تر بود...یعنی درصدات 35 به بالابود رتبه خیلی خوب میشد.. امسال ظاهرا یکم بالاتر باید زد..!!! :w10: هرچند هنوز هیچی معلوم نیست تا این سازمان بوووووووووق جواب رو اعلام نکنه...دکتر کشتی مارو... :w39:

hiden arch

عضو جدید
بله...!! البته پارسال مثل امسال نبود یه کم سخت تر بود...یعنی درصدات 35 به بالابود رتبه خیلی خوب میشد.. امسال ظاهرا یکم بالاتر باید زد..!!! :w10: هرچند هنوز هیچی معلوم نیست تا این سازمان بوووووووووق جواب رو اعلام نکنه...دکتر کشتی مارو... :w39:

مرسی
خالا امسال بچه هایی که اینجا بودن جطور زدن؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه...............دانشگاه .................درصد اسکیس
199................اردبیل
146................شهید بهشتی.
660..................گیلان
192....................قزوین
100...............منظر تهران
...........................................سال 91 بود ;)

rojmanesi

عضو جدید
تووی چه کتابی بوده این پلاتزو؟

فک کنم در کتاب معماری غرب بانی مسعود دیده باشم دقیق یادم نیست ولی جواب دادن به این تست نسبتا راحته چون اگه به گزینه ها نگا کنی دوتاش به باغ اشاره کرده که اصلا ربتی نداره گزینه دیگه هم آتریوم گفته که باز نمیشه... پلازا مربوط به میدان شهر هستش..

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم در کتاب معماری غرب بانی مسعود دیده باشم دقیق یادم نیست ولی جواب دادن به این تست نسبتا راحته چون اگه به گزینه ها نگا کنی دوتاش به باغ اشاره کرده که اصلا ربتی نداره گزینه دیگه هم آتریوم گفته که باز نمیشه... پلازا مربوط به میدان شهر هستش..

توی بانی مسعود نیست............... یکی از دوستان با ذکر منبع دقیقش تو پست های قبلی نوشته بود ساختمان 3 بخشی درسته...

rojmanesi

عضو جدید
توی بانی مسعود نیست............... یکی از دوستان با ذکر منبع دقیقش تو پست های قبلی نوشته بود ساختمان 3 بخشی درسته...
شاید من اشتباه میکنم ولی اونی که میگی فک کنم خانه رومی میشه هاا..(باحیاط مرکزی یا اتریوم)... نمیدونم!!!

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید من اشتباه میکنم ولی اونی که میگی فک کنم خانه رومی میشه هاا..(باحیاط مرکزی یا اتریوم)... نمیدونم!!!

مهم نیست . سوالات تاریخ امسال خیلی سخت بود. ایشالله درصد خوبی زده باشید... شایدم حرف شما درست باشه و من اشتبا دیدم... مهم الان اسکیس هست...

rojmanesi

عضو جدید
مهم نیست . سوالات تاریخ امسال خیلی سخت بود. ایشالله درصد خوبی زده باشید... شایدم حرف شما درست باشه و من اشتبا دیدم... مهم الان اسکیس هست...
بله درسته... اگه دوستان قول بدن اطلاعاتشونو به همدیگه بدن و تجربشونو در اختیار ما شهرستانی ها بذارن که واقعا جای تشکر داره... بیچاره ما شهرستانی ها هی باید ازین طرف بو اون طرف نقل مکان کنیم واسه همه چی نه فقط اسکیس!!!...

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته... اگه دوستان قول بدن اطلاعاتشونو به همدیگه بدن و تجربشونو در اختیار ما شهرستانی ها بذارن که واقعا جای تشکر داره... بیچاره ما شهرستانی ها هی باید ازین طرف بو اون طرف نقل مکان کنیم واسه همه چی نه فقط اسکیس!!!...

درک می کنم من هم خودم شهرستانیم . و مجبورم برای اسکیس بیام تهران ... دور از خانواده.

farzinmit

عضو جدید
با زبان 0 و میانگین دروس 50 ،امیدی به قبولی توی یه دانشگاه خوب هست؟:redface:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش منم ی درصدی زبان میزدم..خدایی انصاف نیست که کسی که زبان. زده با کسی که نزده..اما امیدوارم همه نتیجه تلاشششونو ببینن.منم که بیشتروقتمو برای تاریخ گزاشتم امیدوارم حدقل هرچی زدم درست باشه ....

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
با زبان 0 و میانگین دروس 50 ،امیدی به قبولی توی یه دانشگاه خوب هست؟:redface:

باتوجه به این چندوقت و چیزای که دوستای خوبمون زحمت کشیدن گفتن و گزاشتن ؛انشاله که هست.چون میانگین نمره هات واقعا خوبه.

farzinmit

عضو جدید
باتوجه به این چندوقت و چیزای که دوستای خوبمون زحمت کشیدن گفتن و گزاشتن ؛انشاله که هست.چون میانگین نمره هات واقعا خوبه.

امیدوارم کههمینطور باشه،:redface:واقعا همه بچه ها زحمت کشیدن،بی انصافیه اگه جایی قبول نشن...:(

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنجش اعلام کرد :w26: کليد سوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 1392 از ساعت 18 روز 30 بهمن در اين سايت منتشر مي شود
:biggrin:

leila.90

عضو جدید
می دونم تکراریه ولی خوب ببینید ..........

رتبه ..............دانشگاه ........................درصد اسکیس
سال 91
1024 ..............منظر تهران...........................98
860(رتبه اینو دقیق نمی دونم)منظر شهید بهشتی96
840.................یزد. روزانه.........................نمی دونم
780(اینم حدودی می دونم) شبانه تربیت مدرس......
1050............سبزوار ...........................................
78................تربیت مدرس...........................
59...................هنر تهران
24و20.................هنر تهران
200..................علم و الصنعت..............

..........................................................سال 90

208.......................علم و الصنعت .................48
248....................هنر های زیبا تهران..............58
78.........................علم و الصنعت.................40
507..........................هنر های زیبا تهران.......70

بسیار مثال خوبی بود مرسی... اگه دقت کنید متوجه میشید که رتبه 208 و 78 تو یه دانشگاه نشستند... فقط با تفاوت اسکیس 8% .... اگه من به این تاکید میکنم فقط برای اینکه بگم خواهش میکنم امیدتون رو از دست ندید مخصوصا رتبه های بالای 300 چون از 300 به بالا بسیار تفاوت ها کم میشه و نمره تراز (که حرف اصلی رو میزنه نه رتبه ) بسیار با فاصله کم میباشد..... بعضی وقتها میبینید که فقط 5% اسکیس میتونه نمره ترازتون رو جبران کنه و .........
پس پیش به سوی موفقیت در اسکیس:w30:

yasi84

عضو جدید
بسیار مثال خوبی بود مرسی... اگه دقت کنید متوجه میشید که رتبه 208 و 78 تو یه دانشگاه نشستند... فقط با تفاوت اسکیس 8% .... اگه من به این تاکید میکنم فقط برای اینکه بگم خواهش میکنم امیدتون رو از دست ندید مخصوصا رتبه های بالای 300 چون از 300 به بالا بسیار تفاوت ها کم میشه و نمره تراز (که حرف اصلی رو میزنه نه رتبه ) بسیار با فاصله کم میباشد..... بعضی وقتها میبینید که فقط 5% اسکیس میتونه نمره ترازتون رو جبران کنه و .........

سلام
بچه ها اسكيس خيلي مهمه من ارشد رشت خوندم توكلاس ما بچه ها با تفاوت رتبه خيلي زياد با هم تو يه كلاس بودن...
دقيقا رتبه ها رو نمي دونم ولي رتبه حدود40 داشتيم ، حدود 800 هم داشتيم!!!!سال 89
وقتتونو رو اسكيس بزارين... به جز تمرين داشتن يه ذهنيت از جلسه برگزاري آزمون اسكيس هم مهمه... خيلي از دوستاي من وقتي در شرايط آزمون قرار گرفتن و بند و بساط بقيه رو ديدن اعتماد به نفسشونو از دست دادن و بد امتحان دادن. پس با اعتماد به نفس پيش بريد و موفق باشين

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نطرتون گرایش های مختلف معماری و اینده شعلی اونا چقد فرق دا ه باهم؟؟مثلا گرایش اسلامی تفاوتش و اینده شعلیش خیلی فرق داره با معماری یا داخلی؟؟؟

mahi bano

عضو جدید
به نطرتون گرایش های مختلف معماری و اینده شعلی اونا چقد فرق دا ه باهم؟؟مثلا گرایش اسلامی تفاوتش و اینده شعلیش خیلی فرق داره با معماری یا داخلی؟؟؟

این بستگی به توانایی و علاقه خودتون داره من خودم لیسانس معماری داخلی دارم . در مورد این رشته باید بگم هنوز رشته نوییه و افرادی که توی این رشته تخصص دارند کمه (منظورم از لحاظ آکادمیه). تو دانشگاه ما استادامون همه جوون بودن و در ضمینه کاری موفق بودن، و کارای بزرگی مثل هتل های معروف دستشون بود. این رشته توی شهرهای بزرگ داره جا میوفته. بازم بگم هر کسی زمانی توی رشتش موفقه که علاقه و استعداد داشته باشه.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله ممکنه، بیشتر از اینم ممکنه، ولی اینجا اولا اختلاف رتبشون 130 تاست فقط، ثانیا علم و صنعت خودش به تنهایی 50 نفر میگیره! یعنی با 8% بیشتر از اختلاف 130 به اختلاف مثلا 30-40 رتبه ای رسیدن. شما تو اون پست میگفتی 5% اسکیسو بیشتر بزنی اختلاف 1000 رتبه ای رو جبران میکنه:d با اسکیس میشه اختلاف 2 هزار رتبه ای رو هم جبران کرد، ولی نه با 5-6% بیشتر. اینو جواب دادم چون در جواب اون پست من بود، حس میکنم آمار درست دست بچه ها باشه بهتره.

آینده شغلیت بیشتر دست خودته. اگه کار بلد باشی نمیگن تو گرایش منظر خوندی برو پی کارت! بستگی داره بخوای تو چه زمینه ای کار کنی و ادامه بدی، همه اونایی که طراحی داخلی خوندن الزاما طراحی داخلی نمیکنن، همه اونایی هم که اسلامی خوندن مسجد طراحی نمیکنن.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چون من با گوشی به نت وصل هستم ارور میده خواهش میکنم اکه کسی بتونه برام پاسخنامه. bرو بزاره

وضعیت
موضوع بسته شده است.