سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام .من تازه ویندوز xp عوض کردم.ولی به 1 روز نرسید میبینم قسمت چپ صفحه desktop یا هر برنامه ای که باز کنم تغییر رنگ داده میخواستم علت را بدونم . در ضمن با اینکه unbordنصب کردم صدا ندارم یعنی یه لحظه صدای خفیفی از یه باندها شنیدم و دیگه قطع شده مشکل از برنامه هست یا فیشم مشکل داره؟ ممنون میشم جواب بدین.

سلام
مانيتورتون چيه؟ LCD يا flat يا ...؟

براي صدا ، وارد device manager بشين ببينين صدا نصب شده يا نه؟
اگه نصب شده مشكل از سيم يا فيش اسپيكرتونه و يا فيش رو جاي اشتباهي وارد ميكنين

alimka

عضو جدید
ual core-CPU 3Ghz- RAM 3Gb- inte
سلام مهندس چند وقتی که این اتفاق افتاده ومتاسفانه ویروس یابی هم موثر نبود و وضعش بدتر شده طوری که مثلا قبلا بازی کانتر رو باز میکرد اما الان صفحه اصلی بازی میاد اما وارد خود بازی نمیشه وکلا قطع میشه نظر شما دراین رابطه چیه؟
باسپاس فراوان
خب هر چیزی میتونه باشه اما در وحله اول ویندوزتون رو عوض کنید بعدش قبل از هر کاری یه آنتی ویروس نصب کنید ( هیچ درایوی رو باز نکنید و از روی هارد آنتی ویروس نصب نکنید به جز درایو سی یا او درایوی که ویندوز نصبه ) از این سایت می تونین دانلود کنید http://www.iransetup.com و نصب کنید آموزش هم داره توش ! اگه بعد از ویروس کشی مشکل حل شد که هیچ اگه نه مربوط به سخت افزار هست !
مشکلات مربوط به سخت افزار هم اینطور چک کنید !
اگه چنتا رم دارید یکی یکی نوبتی درارید وتست کنید که مشکل حل شده یا نه ! در صورتی که حل نشد یه رم مثل مال خودتون گیر بیارید و تست کنید !
کارت گرافیک رو هم از یکی قرض کنید تست کنید البته این مشکل زیاد مربوط به این ایراد ها نمیشه اما خیلی تاثیر داره که یه قطعه خراب باشه !
هاردتون رو چک کنید !
سی پی یو که احتمال زیادی هم روش میره حتما تست کنید ! رم هم همینطوره بیشتر مشکلات اینطوری که پیش میاد از این دو قطعه هست !
فن سی پی یو رو چک کنید سالم هست یا نه ممکنه به خاطر خراب بودن دماش بالا بره و هنگ کنه ! چک کنید خمیر سیلیکن داره یا نه اگه نداره براش بزنید!
پاور رو هم یه تست بزنید ممکنه برق کافی رو تامین نکنه خراب شده باشه !
اگه همه اینا نبود پس مادربرد عیب پیدا کرده و باید تعمیر یا تعویضش کنید !
قبلا تو ایران تعمیر معنایی نداشت اما شما الان به راحتی می تونین ببرین بدین براتون تعمیر کنن ! هزینشم زیاد نمیشه!

اگه خودتون نمیتونید پیشنهاد می کنم ببرین یه تعمیرگاه بدین این کارارو براتون انجام بده اما سعی کنید آشنا باشه که خرج الکی براتون نتراشه!

nazaninfatemeh

عضو جدید
فوری فوری

فوری فوری

X[SUP]3[/SUP]=c(x[SUP]2[/SUP]-y[SUP]2[/SUP])
سلام مهندسین آینده لطفا جواب این سوال رو بنویسید با مراحل
تا آخر شب میخواما

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چندماهه که اینترنت adslگرفتم و با لپ تاپ به صورت وایر لس وصل میشم اما تو این چند ماه اصلا نتونستم با pc به اینترنت وصل بشم اخه قبل اینکه اینترنت بگیرم ویندوزم رو عوض کردم و هرچی برنامه داشت ریختم اما انگار کارت شبکه اش نصب نشده تو اینترنت هم تا حدی دنبالش گشتم اما 2-3 تا کارت شبکه ه ای که دانلود کردم هم به کارم نیومد حالا کسی میتونه کمکم کنه
مدل motherboard ام هم اینه
gigabyte GA-M52L-S3

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چندماهه که اینترنت adslگرفتم و با لپ تاپ به صورت وایر لس وصل میشم اما تو این چند ماه اصلا نتونستم با pc به اینترنت وصل بشم اخه قبل اینکه اینترنت بگیرم ویندوزم رو عوض کردم و هرچی برنامه داشت ریختم اما انگار کارت شبکه اش نصب نشده تو اینترنت هم تا حدی دنبالش گشتم اما 2-3 تا کارت شبکه ه ای که دانلود کردم هم به کارم نیومد حالا کسی میتونه کمکم کنه
مدل motherboard ام هم اینه
gigabyte GA-M52L-S3

دانلود!

nazaninfatemeh

عضو جدید
اگه اشتباه نکنم ایشون برنامه این صورت رو میخوان !

سلام. y رو ميخواين؟

سلام
برا معادلات دیفرانسیله خودمم نمیدونم چیو میخواد دقیق!
فقط همینو بهمون داده
x[SUP]3[/SUP]=c(x[SUP][SUP]2[/SUP][/SUP]-y[SUP]2[/SUP])
ترو خدا زود زود کمکم کنید واسه فردا ساعت 8 میخوامش استاده امروز یاد داده بلد نیستم:(:(:( بخدا خیلی گناه دارما:cry::cry::cry:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
برا معادلات دیفرانسیله خودمم نمیدونم چیو میخواد دقیق!
فقط همینو بهمون داده
x[SUP]3[/SUP]=c(x[SUP][SUP]2[/SUP][/SUP]-y[SUP]2[/SUP])
ترو خدا زود زود کمکم کنید واسه فردا ساعت 8 میخوامش استاده امروز یاد داده بلد نیستم:(:(:( بخدا خیلی گناه دارما:cry::cry::cry:

اين معادلات ديفرانسيله؟ :surprised:

نميدونم منظور سوالتون چيه

آخرین ویرایش:

shaparak_7

عضو جدید
سلام

کسی میدونه علت اینکه وقتی سیستمو روشن میکنیم قبل از اینکه ویندوز لود بشه یه صفحه میاد آبی رنگه و توش نوشته که یه قسمتایی آسیب دیده و باید دوباره سیتمو ری استارت کنم تا درست شه نمیدونم مشکل چیه. برنامه جدیدی هم نصب نکردم:(

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام

کسی میدونه علت اینکه وقتی سیستمو روشن میکنیم قبل از اینکه ویندوز لود بشه یه صفحه میاد آبی رنگه و توش نوشته که یه قسمتایی آسیب دیده و باید دوباره سیتمو ری استارت کنم تا درست شه نمیدونم مشکل چیه. برنامه جدیدی هم نصب نکردم:(
با سلام،
در صورت امکان یه عکس بگیرید یا متن کامل رو اینجا بذارید!

رضاکلاته

عضو جدید
سلام ما تومدرسه پرينترتوشيبا اي استديو166داريم موقع اسکن عکس، اونهارو بسيارتيره اسکن ميکنه طوريکه صورت سياهه وتشخيص داده نميشه هيچ گزينه اي براي تنظيم رنگ پيدا نکردم بايد چکارکنم؟ .ازبرنامهpaintواردشدم ولي گزينه مربوط به اسکن غيرفعاله گفتند درايورش نصب نيست ولي اونونصب کردم اگه نصب نباشه پس چرا پرينت ميگيره ؟ممنون ميشم هرچه سريعتر جواب بدين.

masssiii

عضو جدید
کمممممکککککککککک!!!!!!!!!!!!!1

کمممممکککککککککک!!!!!!!!!!!!!1

سلام به همگی
جی میلم باز نمیشه:(
یوزر و پسوردمو می دم ازم شماره تلفن می خواد من کد تهران همراه با شماره خونرو وارد می کنم اما باز ارور میده نمی دونم چرا؟؟؟؟
یه نفر کمکم کنه......

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی
جی میلم باز نمیشه:(
یوزر و پسوردمو می دم ازم شماره تلفن می خواد من کد تهران همراه با شماره خونرو وارد می کنم اما باز ارور میده نمی دونم چرا؟؟؟؟
یه نفر کمکم کنه......

سلام
اون يه مرحله امنيتيه. چون خيلي وقته وارد نشدين ازتون ميخواد
راهنمايي هم كرده، اول و آخر شماره رو براتون گذاشته
احتمالا شماره موبايلتونه

masssiii

عضو جدید

سلام
احتمالا شماره موبايلتونه

[h=1]Verify your account[/h] We've detected unusual activity on your account. To immediately restore access to your account, choose how to verify your account.

For your security, we strongly recommend running anti-virus software on your computer to detect and remove any malware. ex: 021 2345 6789Phone number Phone email address
Afghanistan (‫افغانستان‬‎) Åland Islands (Åland) Albania (Shqipëria) Algeria (‫الجزائر‬‎) American Samoa Andorra Angola Anguilla Antigua and Barbuda Argentina Armenia (Հայաստանի Հանրապետություն) Aruba Australia Austria (Österreich) Azerbaijan (Azərbaycan) Bahamas Bahrain (‫البحرين‬‎) Bangladesh (বাংলাদেশ) Barbados Belarus (Беларусь) Belgium (België) Belize Benin (Bénin) Bermuda Bhutan (འབྲུག) Bolivia Bosnia and Herzegovina (Bosna i Hercegovina) Botswana Brazil (Brasil) British Indian Ocean Territory British Virgin Islands Brunei Bulgaria (България) Burkina Faso Burundi (Uburundi) Cambodia (កម្ពុជា) Cameroon (Cameroun) Canada Cape Verde (Kabu Verdi) Cayman Islands Central African Republic (République centrafricaine) Chad (Tchad) Chile China (中国) Christmas Island Cocos [Keeling] Islands Colombia Comoros (‫جزر القمر‬‎) Congo [DRC] (Jamhuri ya Kidemokrasia ya Kongo) Congo [Republic] (Congo-Brazzaville) Cook Islands Costa Rica Côte d’Ivoire Croatia (Hrvatska) Cuba Cyprus (Κύπρος) Czech Republic (Česká republika) Denmark (Danmark) Djibouti Dominica Dominican Republic (República Dominicana) Ecuador Egypt (‫مصر‬‎) El Salvador Equatorial Guinea (Guinea Ecuatorial) Eritrea Estonia (Eesti) Ethiopia Falkland Islands [Islas Malvinas] Faroe Islands (Føroyar) Fiji Finland (Suomi) France French Guiana (Guyane française) French Polynesia (Polynésie française) Gabon Gambia Georgia (საქართველო) Germany (Deutschland) Ghana (Gaana) Gibraltar Greece (Ελλάδα) Greenland (Kalaallit Nunaat) Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinea (Guinée) Guinea-Bissau (Guiné Bissau) Guyana Honduras Hong Kong (香港) Hungary (Magyarország) Iceland (Ísland) India (भारत) Indonesia Iran (‫ایران‬‎) Iraq (‫العراق‬‎) Ireland Isle of Man Israel (‫ישראל‬‎) Italy (Italia) Jamaica Japan (日本) Jersey Jordan (‫الأردن‬‎) Kazakhstan (Казахстан) Kenya Kiribati Kuwait (‫الكويت‬‎) Kyrgyzstan Laos (ສ.ປ.ປ ລາວ) Latvia (Latvija) Lebanon (‫لبنان‬‎) Lesotho Liberia Libya (‫ليبيا‬‎) Liechtenstein Lithuania (Lietuva) Luxembourg Macau (澳門) Macedonia [FYROM] (Македонија) Madagascar (Madagasikara) Malawi Malaysia Maldives Mali Malta Marshall Islands Martinique Mauritania (‫موريتانيا‬‎) Mauritius (Moris) Mayotte Mexico (México) Micronesia Moldova (Republica Moldova) Monaco Mongolia Montenegro (Crna Gora) Montserrat Morocco (‫المغرب‬‎) Mozambique (Moçambique) Myanmar [Burma] (မြန်မာ) Namibia Nauru Nepal (नेपाल) Netherlands (Nederland) New Caledonia (Nouvelle-Calédonie) New Zealand Nicaragua Niger (Nijar) Nigeria Niue Norfolk Island Northern Mariana Islands North Korea (조선 민주주의 인민 공화국) Norway (Norge) Oman (‫عُمان‬‎) Pakistan (‫پاکستان‬‎) Palau Palestinian Territories (‫فلسطين‬‎) Panama (Panamá) Papua New Guinea Paraguay Peru (Perú) Philippines Poland (Polska) Portugal Puerto Rico Qatar (‫قطر‬‎) Réunion Romania (România) Russia (Россия) Rwanda Saint Helena Saint Kitts and Nevis Saint Lucia Saint Pierre and Miquelon (Saint-Pierre-et-Miquelon) Saint Vincent and the Grenadines Samoa San Marino São Tomé and Príncipe (São Tomé e Príncipe) Saudi Arabia (‫المملكة العربية السعودية‬‎) Senegal (Sénégal) Serbia (Србија) Seychelles Sierra Leone Singapore Slovakia (Slovensko) Slovenia (Slovenija) Solomon Islands South Africa South Korea (대한민국) Spain (España) Sri Lanka (ශ්‍රී ලංකාව) Sudan (‫السودان‬‎) Suriname Svalbard and Jan Mayen (Svalbard og Jan Mayen) Swaziland Sweden (Sverige) Switzerland (Schweiz) Syria (‫سوريا‬‎) Taiwan (台灣) Tajikistan Tanzania Thailand (ไทย) Timor-Leste Togo Tokelau Tonga Trinidad and Tobago Tunisia (‫تونس‬‎) Turkey (Türkiye) Turkmenistan Turks and Caicos Islands Tuvalu U.S. Virgin Islands Uganda Ukraine (Україна) United Arab Emirates (‫الإمارات العربية المتحدة‬‎) United Kingdom United States Uruguay Uzbekistan (Ўзбекистон) Vanuatu Vatican City (Città del Vaticano) Venezuela Vietnam (Việt Nam) Wallis and Futuna Yemen (‫اليمن‬‎) Zambia Zimbabwe

@ disney.ne.jp docomo.ne.jp docomo.blackberry.com emnet.ne.jp ezweb.ne.jp softbank.ne.jp i.softbank.jp t.vodafone.ne.jp d.vodafone.ne.jp h.vodafone.ne.jp c.vodafone.ne.jp k.vodafone.ne.jp r.vodafone.ne.jp n.vodafone.ne.jp s.vodafone.ne.jp q.vodafone.ne.jp willcom.com pdx.ne.jp wm.pdx.ne.jp dk.pdx.ne.jp di.pdx.ne.jp dj.pdx.ne.jp http://www.www.www.iran-eng.ir/newreply.php?do=postreply&t=45190
How should we send you codes?
Text message (SMS) Voice Call

This phone number has already been used too many times for verification.

If you're having trouble receiving a verification code, learn more about your support options.
Important: Google will never share your number with other companies or use it for marketing purposes.

این کادره اول و آخر بهم نشون نمی ده

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
Verify your account

We've detected unusual activity on your account. To immediately restore access to your account, choose how to verify your account.

For your security, we strongly recommend running anti-virus software on your computer to detect and remove any malware. ex: 021 2345 6789Phone number Phone email address
Afghanistan (‫افغانستان‬‎) Åland Islands (Åland) Albania (Shqipëria) Algeria (‫الجزائر‬‎) American Samoa Andorra Angola Anguilla Antigua and Barbuda Argentina Armenia (Հայաստանի Հանրապետություն) Aruba Australia Austria (Österreich) Azerbaijan (Azərbaycan) Bahamas Bahrain (‫البحرين‬‎) Bangladesh (বাংলাদেশ) Barbados Belarus (Беларусь) Belgium (België) Belize Benin (Bénin) Bermuda Bhutan (འབྲུག) Bolivia Bosnia and Herzegovina (Bosna i Hercegovina) Botswana Brazil (Brasil) British Indian Ocean Territory British Virgin Islands Brunei Bulgaria (България) Burkina Faso Burundi (Uburundi) Cambodia (កម្ពុជា) Cameroon (Cameroun) Canada Cape Verde (Kabu Verdi) Cayman Islands Central African Republic (République centrafricaine) Chad (Tchad) Chile China (中国) Christmas Island Cocos [Keeling] Islands Colombia Comoros (‫جزر القمر‬‎) Congo [DRC] (Jamhuri ya Kidemokrasia ya Kongo) Congo [Republic] (Congo-Brazzaville) Cook Islands Costa Rica Côte d’Ivoire Croatia (Hrvatska) Cuba Cyprus (Κύπρος) Czech Republic (Česká republika) Denmark (Danmark) Djibouti Dominica Dominican Republic (República Dominicana) Ecuador Egypt (‫مصر‬‎) El Salvador Equatorial Guinea (Guinea Ecuatorial) Eritrea Estonia (Eesti) Ethiopia Falkland Islands [Islas Malvinas] Faroe Islands (Føroyar) Fiji Finland (Suomi) France French Guiana (Guyane française) French Polynesia (Polynésie française) Gabon Gambia Georgia (საქართველო) Germany (Deutschland) Ghana (Gaana) Gibraltar Greece (Ελλάδα) Greenland (Kalaallit Nunaat) Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinea (Guinée) Guinea-Bissau (Guiné Bissau) Guyana Honduras Hong Kong (香港) Hungary (Magyarország) Iceland (Ísland) India (भारत) Indonesia Iran (‫ایران‬‎) Iraq (‫العراق‬‎) Ireland Isle of Man Israel (‫ישראל‬‎) Italy (Italia) Jamaica Japan (日本) Jersey Jordan (‫الأردن‬‎) Kazakhstan (Казахстан) Kenya Kiribati Kuwait (‫الكويت‬‎) Kyrgyzstan Laos (ສ.ປ.ປ ລາວ) Latvia (Latvija) Lebanon (‫لبنان‬‎) Lesotho Liberia Libya (‫ليبيا‬‎) Liechtenstein Lithuania (Lietuva) Luxembourg Macau (澳門) Macedonia [FYROM] (Македонија) Madagascar (Madagasikara) Malawi Malaysia Maldives Mali Malta Marshall Islands Martinique Mauritania (‫موريتانيا‬‎) Mauritius (Moris) Mayotte Mexico (México) Micronesia Moldova (Republica Moldova) Monaco Mongolia Montenegro (Crna Gora) Montserrat Morocco (‫المغرب‬‎) Mozambique (Moçambique) Myanmar [Burma] (မြန်မာ) Namibia Nauru Nepal (नेपाल) Netherlands (Nederland) New Caledonia (Nouvelle-Calédonie) New Zealand Nicaragua Niger (Nijar) Nigeria Niue Norfolk Island Northern Mariana Islands North Korea (조선 민주주의 인민 공화국) Norway (Norge) Oman (‫عُمان‬‎) Pakistan (‫پاکستان‬‎) Palau Palestinian Territories (‫فلسطين‬‎) Panama (Panamá) Papua New Guinea Paraguay Peru (Perú) Philippines Poland (Polska) Portugal Puerto Rico Qatar (‫قطر‬‎) Réunion Romania (România) Russia (Россия) Rwanda Saint Helena Saint Kitts and Nevis Saint Lucia Saint Pierre and Miquelon (Saint-Pierre-et-Miquelon) Saint Vincent and the Grenadines Samoa San Marino São Tomé and Príncipe (São Tomé e Príncipe) Saudi Arabia (‫المملكة العربية السعودية‬‎) Senegal (Sénégal) Serbia (Србија) Seychelles Sierra Leone Singapore Slovakia (Slovensko) Slovenia (Slovenija) Solomon Islands South Africa South Korea (대한민국) Spain (España) Sri Lanka (ශ්‍රී ලංකාව) Sudan (‫السودان‬‎) Suriname Svalbard and Jan Mayen (Svalbard og Jan Mayen) Swaziland Sweden (Sverige) Switzerland (Schweiz) Syria (‫سوريا‬‎) Taiwan (台灣) Tajikistan Tanzania Thailand (ไทย) Timor-Leste Togo Tokelau Tonga Trinidad and Tobago Tunisia (‫تونس‬‎) Turkey (Türkiye) Turkmenistan Turks and Caicos Islands Tuvalu U.S. Virgin Islands Uganda Ukraine (Україна) United Arab Emirates (‫الإمارات العربية المتحدة‬‎) United Kingdom United States Uruguay Uzbekistan (Ўзбекистон) Vanuatu Vatican City (Città del Vaticano) Venezuela Vietnam (Việt Nam) Wallis and Futuna Yemen (‫اليمن‬‎) Zambia Zimbabwe

@ disney.ne.jp docomo.ne.jp docomo.blackberry.com emnet.ne.jp ezweb.ne.jp softbank.ne.jp i.softbank.jp t.vodafone.ne.jp d.vodafone.ne.jp h.vodafone.ne.jp c.vodafone.ne.jp k.vodafone.ne.jp r.vodafone.ne.jp n.vodafone.ne.jp s.vodafone.ne.jp q.vodafone.ne.jp willcom.com pdx.ne.jp wm.pdx.ne.jp dk.pdx.ne.jp di.pdx.ne.jp dj.pdx.ne.jphttp://www.www.www.iran-eng.ir/newreply.php?do=postreply&t=45190
How should we send you codes?
Text message (SMS) Voice Call

This phone number has already been used too many times for verification.

If you're having trouble receiving a verification code, learn more about your support options.
Important: Google will never share your number with other companies or use it for marketing purposes.

این کادره اول و آخر بهم نشون نمی ده

اگه ممكنه عكس بگيرين

masssiii

عضو جدید

سلام
احتمالا شماره موبايلتونه
شرمنده
اشتباه شد
کادرش اینه
untitled.jpg

پیوست ها

• untitled.GIF
    untitled.GIF
    7.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
میشه سه تا مقاله فارسی تحت یک موضوع بهم بدین لطفا
من نمیدونم چی ارائه بدم واسه درس شیوه است واسه همین موضوعش مهم نیست فقط باید سه تا رو براشون ببرم تروخدا کمکم کید بدجور گیر افتادم
از این لینکام که گذاشتین زیاد سر در نمیارم وگرنه سه تاشو انتخاب میکردم
اگه درمورد اینترنت باشه بهتره ممنون میشم کمکم کنید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید
میشه سه تا مقاله فارسی تحت یک موضوع بهم بدین لطفا
من نمیدونم چی ارائه بدم واسه درس شیوه است واسه همین موضوعش مهم نیست فقط باید سه تا رو براشون ببرم تروخدا کمکم کید بدجور گیر افتادم
از این لینکام که گذاشتین زیاد سر در نمیارم وگرنه سه تاشو انتخاب میکردم
اگه درمورد اینترنت باشه بهتره ممنون میشم کمکم کنید
با سلام،
به سایت http://scholar.google.com/ برید و یه موضوع دلخواه مثلاً ontology رو سرچ کنید. حالا هر مقاله ای که سمت راستش آدرس داره رو می تونید دانلود کنید.

_arash

عضو جدید
سلام
وایرلس لپ تاپ خاموش شده! و هر کاری میکنم, روشن نمیشه
با کابل الان به اینترنت وصل میشم!
درایور مربوطه نصب هستش! سی دی درایور الان در دسترس نیست!
متاسفانه از سیستم, بک کاپ و یا سیستم ریستور گرفته نشده !

حالا با تمام این توضیحات, چطور باید دوباره این وایرلس رو برگردونم؟ همه راها رو رفتم! تروبل شات رو زدم! و کلی کلیدا دیگه
هرچه fn+f2 میزنم, تنها و تنها, علامت خاموش بودن وایرلس و بلوتوس رو نشون میده! ممنون میشم

Abolfazl.B

عضو جدید
سلام

حالا با تمام این توضیحات, چطور باید دوباره این وایرلس رو برگردونم؟ همه راها رو رفتم! تروبل شات رو زدم! و کلی کلیدا دیگه
هرچه fn+f2 میزنم, تنها و تنها, علامت خاموش بودن وایرلس و بلوتوس رو نشون میده! ممنون میشم

با برنامه cpuz نوع دقیق سخت افزارهات رو تشخیص بده و بعد با مشخص بودن مدل سخت افزار درایور رو از سایت سازنده دانلود و نصب کن.

shaniab

عضو جدید
سلام دوستان
منم همین مشکلو دارم، لطفا یکی جواب بده، تازه سیتممو ریکاوری کردم چند باری *****شکن باز شد اما االان هر وقت بازش میکنم کلاااااااا سستم هنگ میکنه مجبور میشم با دکمه پاور خاموشش کنم!!!:cry:
please help me
freegate & hotspot

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

با برنامه cpuz نوع دقیق سخت افزارهات رو تشخیص بده و بعد با مشخص بودن مدل سخت افزار درایور رو از سایت سازنده دانلود و نصب کن.

با تشکر
نرم افزار مربوطه آپدیت شده, ولی کماکان فایده نداشت! هرکاری میکنم روشن نمیشه
درایور مربوطه رو Uninstall کردم, حالا حتا ندارم نصبش کنم

کسی نیست راهنمایی دوباره بنماید ؟ :D

رضاکلاته

عضو جدید
دوستان عزيز فکرکنم سوال من فراموش شده لطفا جواب بدين
سلام ما تومدرسه پرينترتوشيبا اي استديو166داريم موقع اسکن عکس، اونهارو بسيارتيره اسکن ميکنه طوريکه صورت سياهه وتشخيص داده نميشه هيچ گزينه اي براي تنظيم رنگ پيدا نکردم بايد چکارکنم؟ .ازبرنامهpaintواردشدم ولي گزينه مربوط به اسکن غيرفعاله گفتند درايورش نصب نيست ولي اونونصب کردم اگه نصب نباشه پس چرا پرينت ميگيره ؟ممنون ميشم هرچه سريعتر جواب بدين.
درضمن از برنامه vuescan استفاده کردم ولي پرينتررو نشناخت .

engineer84

عضو جدید
با سلام
دوستان من روي مك بوك ويندوز سون هم نصب كردم ولي وقتي سيستم رو روشن مي كنم مستقيما ميره داخل سيستم عامل مك و نمي دونم از كدوم قسمت بايد وارد ويندوز بشم. ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

بالا