ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohandes_ali

عضو جدید
از دانشگاه امیر کبیر. من همه جزوه هارو دارم.منابعم کامله. من با آقای حسین صداقت نفر سوم کنکور ارشد ساخت سال 90 ارتباط دارم . منابعم رو از اون گرفتم.

میشه راهنمایی کنی؟چطوری گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S_K_M

عضو جدید
میشه راهنمایی کنی؟چطوری گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان لیستشون دم دستم نیست. بعدا واست مینویسم. کتاب هارو باید از کتاب فروشی بخری. جزوهام از امیر کبیر. بغدم درسای با ضریب 1 رو اصلا نمیخونم. مث سیالات و دینامیک و اینا

mohandes_ali

عضو جدید
الان لیستشون دم دستم نیست. بعدا واست مینویسم. کتاب هارو باید از کتاب فروشی بخری. جزوهام از امیر کبیر. بغدم درسای با ضریب 1 رو اصلا نمیخونم. مث سیالات و دینامیک و اینا

چطوری از امیرکبیررررررررررر بگیرم خب

S_K_M

عضو جدید
خب از انتشارات دانشکده مکانیک. ولی فکر نکنم بذارن بری تو

S_K_M

عضو جدید
خب درصداشو میبینی. میفهمی چی زده که شده رتبه 3 سراسری

S_K_M

عضو جدید
خب تو تهرانی راحت گیر میاری. من آبادانم. اومدم گرفتم.من از ککی دریغ نمیکنم

S_K_M

عضو جدید
اره ساختم. نه هنو. اول اسفند. کلاس ریاضیم میرم. خصوصی. فقط خودم. با استاد دانشگامون. ارشد ریاضی داره از دانشگاه تهران.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
جزوات ساخت وتولید

جزوات ساخت وتولید

جزوات دروس ساخت و تولید دانشگاه های امیرکبیر،تهران،مازندران و تبریز شامل:
قالب پرس(دکتر ملایی)، تولید مخصوص(دکتر عبدلله)، علم مواد( دکتر ابری نیا)، هیدرولیک(دکتر رضاعی)، انیورسال( دکتر رازفر)، اندازه گیری( دکتر عبدالله) و مدیریت تولید
در صورت درخواست پیام خصوصی بگذارید
موفق باشید;)

mohandes_ali

عضو جدید
قالب پرس(دکتر ملایی)، تولید مخصوص(دکتر عبدلله)، علم مواد( دکتر ابری نیا)، هیدرولیک(دکتر رضاعی)، انیورسال( دکتر رازفر)، اندازه گیری( دکتر عبدالله) و مدیریت تولید
موفق باشید;)

سلام من پیغام خصوصی فرستادم رسیده به دستتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandes_ali

عضو جدید
دوستان از باکس حرارت سیالات(ترمو_مکانیک سیالات_انتقال حرارت) کدوم راحت تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همینطور باکس دینامیک و ارتعاشات(دینامیک_ارتعاشات_دینامیک ماشین_کنترل)کدوم راحت تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

knife

عضو جدید
ترمو از باکس حرارت و سیالات

دینامیک ماشین از باکس دینامیک و ارتعاشات

البته اگر دینامیک رو هم بخونی خوبه، چون با دینامیک ماشین مباحث مشترک زیاد داره

دوستان از باکس حرارت سیالات(ترمو_مکانیک سیالات_انتقال حرارت) کدوم راحت تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همینطور باکس دینامیک و ارتعاشات(دینامیک_ارتعاشات_دینامیک ماشین_کنترل)کدوم راحت تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

100XL

عضو جدید
سلام
جزوات شما اسکن شده هستن یا باید حضوری بگیریم؟
حدوداً هزینش چقدر میشه؟

موفق باشید;)

jsmh

عضو جدید
اگه کسی ساکن تهرانه و جزوات امیرکبیر رو میخواد احتمالا بتونم تهیش کنم و حضوری بدم بهش....هر جزوه فقط حدود 15هزار تومن

jsmh

عضو جدید
البته قیمتو شوخی کردم! :دی.. ولی خب گرون شده ها.باید بپرسم.احتمالا هرکدوم 3-4 تومن دربیاد.خلاصه هرکی میخواد بگه. من اصراری ندارم قصدم کمکه!

jsmh

عضو جدید
من میخوام جزوه هارو

خب.کدومارو میخوای؟بگو فردا بپرسم ببینم آمادست یا نه.بعضی وقتا تموم میشه یه کم طول میکشه دوباره تکثیر کنن.فقط چنتا نکته رو باید ذکر کنم:
1- جزوه ها اکثرا دستنویسن (ولی خطشون خوبه!)
2- من تضمینی نمیدم که جزوه ها تا چه حد به دردتون بخوره. چون خیلیاشو خودمم نخوندم.(که اگه میخوندم الان معدلم این نبود!)
3-..فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.خلاصه اینکه باید بپرسم

jsmh

عضو جدید
راستی تو کدوم دانشگاهی؟ترم چندی؟ یا اصن فارغ التحصیلی؟

mohandes_ali

عضو جدید
راستی تو کدوم دانشگاهی؟ترم چندی؟ یا اصن فارغ التحصیلی؟

قالب پرس(دکتر ملایی)، تولید مخصوص(دکتر عبدلله)، ، انیورسال( دکتر رازفر)، اندازه گیری( دکتر عبدالله) و مدیریت تولید..........اینارو میخوام خبرشو بده دیگه بهم قیمت و اینا ممنون........ترم 7 هستم دانشگاه کار واحد قزوین

jsmh

عضو جدید
مدیریت تولید که جزوه نداره تو امیرکبیر. بعضی ترما دکتر رحیمی ارائه میده اونم اسلایداشو به کسی نمیده میگه برین رفرنسهارو بخونین! کسی هم جزوه درست و حسابی ننوشته

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا