کارشناسی فناوری اطلاعات پیام نور یا کامپیوتر و نرم افزار دانشگاه آزاد

king_siavash

عضو جدید
سلام
به نظرتون کدوم یکی بهتره‌؟
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات پیام نور یا مهندسی کامپیوتر و نرم افزار دانشگاه آزاد ؟
خودم فناوری و اطلاعات رو دوست دارم ولی فاصله دانشگاه تا خونه 1 ساعت و نیم هست ولی آزاد 10 دقیقه راه هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید.:)

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات پیام نور یا مهندسی کامپیوتر و نرم افزار دانشگاه آزاد ؟
خودم فناوری و اطلاعات رو دوست دارم ولی فاصله دانشگاه تا خونه 1 ساعت و نیم هست ولی آزاد 10 دقیقه راه هستش

سلام
هر دو رشته؛ رشته های خوبی هستند...هر کدوم رو که انتخاب کنید ضرر نکردید وجای پیشرفت تو این دو رشته زیاده
1 ساعت و نیم که اخه چیزی نیست!
تصمیم با خودته ولی اگه پیام نورو انتخاب کرده باشی باید حسابی تلاش کنی...

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان...من برای ارشد میخوام کنکور فراگیر پیام نور در رشته نرم افزار شرکت کنم...ولی از لحظه ثبت نام تا حالا نظرات مختلفی شنیدم....ممنون میشم از شما دوستان یکی جواب منو بده:آیا این رشته و این دانشگاه فراگیر پیام نور در کل مدرکش ارزش داره یا نه؟یا برای کار کردن میشه روش حساب باز کرد؟یا اینکه فقط پول خرج کردن هست؟
با تشکر

imamin

عضو
سلام

سلام بستگی به خیلی چیزا داره.
برای کار در ایران اگه هزینه برات مهم نیست و دانشگاه آزاد واحد تهران یا یک واحد رده بالاست ارزش داره
اما اگه نه پیام نور شاید بهتر هم باشه برات. چون توی واحدهای داغون دانشگاه آزاد چیز زیادی یاد نمیگیری اما توی پیام نور چون محور خودتی و خودت باید تلاش کنی و کتابای سنگین رو یاد بگیری خیلی باسوادتر میشی

این نظر من بود.
تصمیم رو خودت بگیر. هرکسی شرایط خودشو داره
موفق باشی​

imamin

عضو
سلام دوستان...من برای ارشد میخوام کنکور فراگیر پیام نور در رشته نرم افزار شرکت کنم...ولی از لحظه ثبت نام تا حالا نظرات مختلفی شنیدم....ممنون میشم از شما دوستان یکی جواب منو بده:آیا این رشته و این دانشگاه فراگیر پیام نور در کل مدرکش ارزش داره یا نه؟یا برای کار کردن میشه روش حساب باز کرد؟یا اینکه فقط پول خرج کردن هست؟
با تشکر

سلام.
متاسفانه نمیدونم و اطلاعات کافی ندارم

انشالله موفق باشی

بالا