ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
خدایا ما رو از دست اینااااااااااا نجات بده.هیچ کس به فکر این تحصیل کرده ها نیست.بد میگن فرار مغز ها

maysam_n2005

کاربر فعال
تحصیل فقط برا پول داراست الان شریف تهران علم صنعت امیر کبیر همه تو پردیساشون بدون کنکور گرفتن اونی که جون می کنه میره علم صنعت یه بچه پول دار حالشو می کنه بعد راحت می ره علم صنعت درسشم می خونه این یعنی مملکت گل و بلبل!اینطوری می شیم رتبه ی تولید علم در جهان تو سند چشم انداز!!!!!!!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تحصیل فقط برا پول داراست الان شریف تهران علم صنعت امیر کبیر همه تو پردیساشون بدون کنکور گرفتن اونی که جون می کنه میره علم صنعت یه بچه پول دار حالشو می کنه بعد راحت می ره علم صنعت درسشم می خونه این یعنی مملکت گل و بلبل!اینطوری می شیم رتبه ی تولید علم در جهان تو سند چشم انداز!!!!!!!
...اره من یکی از دوستام خیلی شیک رفتش دانشگاه تهران پردیس کیشش رو ثبت نام کرد بدون کنکور !راست میگی اینو

hsdanesh

عضو جدید
به گزارش عرش نیوز :
به نقل ازهمشهری آنلاین مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کلید سئوال های آزمون کارشناسی ارشد 92 امروز، 29 بهمن ماه منتشر می شود.
حسین توکلی در گفتگو با مهر، اضافه کرد: کلید سوالات 133 مجموعه امتحانی کارشناسی ارشد که آزمون آن روزهای 18، 19 و 20 بهمن ماه سال جاری برگزار شد، امروز در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.
وی گفت: در کنکور کارشناسی ارشد سال 92 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، 125 هزار داوطلب پذیرفته خواهند شد.
http://khabarfarsi.com/n/4546025/29_بهمن؛_انتشار_کلید_سئوال_های_آزمون_کارشناسی_ارشد_92

NASTOH

عضو جدید
به گزارش عرش نیوز :
به نقل ازهمشهری آنلاین مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کلید سئوال های آزمون کارشناسی ارشد 92 امروز، 29 بهمن ماه منتشر می شود.
حسین توکلی در گفتگو با مهر، اضافه کرد: کلید سوالات 133 مجموعه امتحانی کارشناسی ارشد که آزمون آن روزهای 18، 19 و 20 بهمن ماه سال جاری برگزار شد، امروز در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.
وی گفت: در کنکور کارشناسی ارشد سال 92 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، 125 هزار داوطلب پذیرفته خواهند شد.
http://khabarfarsi.com/n/4546025/29_بهمن؛_انتشار_کلید_سئوال_های_آزمون_کارشناسی_ارشد_92

نظور از امروز کی هست.توکلی مشکلش تو روزو شب هستش.

student.product

عضو جدید
واقعا من به خودم میبالم در پوست خودم نمی گنجم که در چنین مملکت با قانون و با انضباطی زندگی می کنم.1 درصدم اعتراض ندارم .فکر نمی کنم کسی ناراضی باشه.من که تا حالا ندیدم کسی از این مجموعه ناراضی باشه.واقعا شما کشوری با نظم و قانون مداری مثله ما سراغ دارید؟ فدا سرت عمره ما که ارزش نداره بزار 1 سال 2 سال بگذره بره پی کارش.من که اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اعتراض ندارم از این سیستم سنجش

mori1365

عضو جدید
به اطلاع مي رساند، کليد سوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 1392 از ساعت 18 روز 30 بهمن در اين سايت منتشر مي شود.

saeed_70_nagi

عضو جدید

• [*=center]به اطلاع مي رساند، کليد سوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 1392 از ساعت 18 روز 30
    [*=center]
    [*=center]بهمن در سايت sanjesh.org منتشر مي شود

• [*=right]

force

عضو جدید
دوستان انقدر عجله نکنید برای کلید
چون کلید را که دادند تازه اول ماجراست((مخصوصا باری ساختی ها:d))
انرژیتون را بگذارید برای جر و بحث های بعد کلید

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
به گزارش عرش نیوز :
ولی دوستان امیدوار باشیدامسال نسبت به سال گذشته حدودا 50 درصد افزایش ظرفیت داریم طبق گفته خود سنجش. پارسال کلیوم 85 هزار نفر پذیرفته شدن یعنی امسال 40 هزار نفر افزایش ظرفیت داده شده

reza2495

عضو جدید
من خودم بین 2200 تا 2500( تبدیل انرزی) .شما هم اگه دینامیکو منفی بزنی 2100 تا 2700( البته این رتبه طراحی کاربردیت چون جامدات بهتر از تبدیلت میشه)تو تبدیل شانسی نداری
اگه دینامیکو منفی نزنی رتبت میاد حدود 1850
رتبه ها که اومد منو در جریان بزار

سیالاتتو میشد 25 درصد و دینامیک هم نمیزدی رتبت میشد 1400 تو تبدیل

کدوم دانشگاه خوندی؟>
آقا مرسی! دینامیک احتمالا منفی زبانم یه چند درصد شاید بیاد پایین. تا یار که را خواهد و میلش به که افتد .....
دانشگاه آزاد خمیتی شهر ( سده :biggrin: )

amir.sardarnia

عضو جدید
ولی دوستان امیدوار باشیدامسال نسبت به سال گذشته حدودا 50 درصد افزایش ظرفیت داریم طبق گفته خود سنجش. پارسال کلیوم 85 هزار نفر پذیرفته شدن یعنی امسال 40 هزار نفر افزایش ظرفیت داده شده
زیاد خوشحال نباش چون افزایش ظرفیت همیشه برای رشته هایی مثل هویچ پروری و ادبیات و غیره بوده مکانیک ظرفیتش افزایش چندانی نخواهد داشت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا