مسابقه برترینهای باشگاه...نظرسنجی کاربران فعال گروه B

مسابقه برترینهای باشگاه...نظرسنجی کاربران فعال گروه B

• mani24

رای: 33 35.5%
  • just mechanic

رای: 38 40.9%
  • dordoone

رای: 30 32.3%
  • **زهره**.

رای: 25 26.9%
  • behzadk2019

رای: 34 36.6%
  • elahe.elahe2

رای: 25 26.9%
  • island1991

رای: 29 31.2%
  • LEGEND.MM

رای: 28 30.1%
  • شهرام59

رای: 34 36.6%

• مجموع رای دهندگان
    93
  • نظرسنجی بسته .

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که هیشکی رو حوصله ندارم دعوت کنم و به N نفر بیام لینک بدم..گذاشتم ببینم خدا چی میخواد... .:D

ولی بنظر من اگه بین همین افراد چند مسابقه بر گزار میشد (مثلا مسابقه بهترین امضاء،بهترین آواتار و ...) فکر کنم معقولانه تر

بود.

چون انگار هدف این مسابقه اینه که ببینه دوست و آشناهای کدوم بیشترن!!:D

فکر کنم یه نگاه به ادد لیستای فعال هر کدوم مینداختیم به این نتیجه میرسیدیم... .;)

یه جواب کلی میدم اما چون میخواستم جواب این پیامو هم بدم تو نقل قول میوت نوشتم..

اولا که هر کسی خودش میدونه چند مرده حلاجه و نیازی به این نظر سنجی ها نیست..
این صرفا جهت سرگرمی و مسابقه تفریحانه رو داره نه واسه به رخ کشیدن کسی یا منت گذاشتن...
به جز اینجا که برای اولین باره من توی مسابقات باشگاه خودم شرکت میکنم از اول هم میدونستم صد در صد برنده نیستم...اما دلیلشو چند خط بعد میگم...
(اون 10 دختر بامرام هم من خبر نداشتم و بعدا دیدم اسمم هست که حتی به خودمم رای ندارم که جداست قضیه اش)
اما ببینید حتی اگر مسابقه ای باشه که واقعا به قول شما موضوعی داشته باشه اگر اسم فردی که به قول شما امضا گاشته عکس گذاشته یا دیگر مسابقات هیچ رای گیری عادلانته ای نیست چون اونجا هم هر کسی حتی اگر متن دوستش عالی تر نباشه به اون رو حساب دوست ییا شایدم مطرح بودنش تو باشگاه رای میده و به قول دوستمون هر طوری که مسابقه ای برنده میشه اکثرا نسبت به نتیجه اش معترضن..

این این مسابقه یه چیز جالبی که داشت فراگیر بودنشه...اینکه همه مرحله به مرحله ای میان و پله پله پیش میریم واسم جالبه و فقط هم تفریحه ..
خودمم خدا شاهده واسه ثبت نام تبلیغ کردم اما واسه نظر سنجی نه فقط به یکی پیام دادم که بیاد و به همه رای بده چون تعداد رای دهنده بیشتر باشه جالب تر پیش میریم...

پس دوستان هیچ کس هیچ قصد و غرضی نداره...اگرم دنبال عدالتید بدونید ناخواسته تنها مسابقه ای که عادلانه است اینه که همه یه متنی یا چیزیو خصوصی بفرستند اما اونم مورد داره چون من مثلا تو تبلیغم به دوستان صمیمیم احتمال داره که بگم فلان گزینه منم..درسته؟؟؟؟؟/

پس چون دنیا سایبریه و چشم ها دخالت ندارند آزمون و خطاست..

الکی سخت نگیرید فقط واسه ایجاد شرایط و لحظات خوشه

و ممنونم از یوسف عزیز که اینقد زحمت کشیدن.

داداش شهرامم :gol:و دوردونه جان:gol:

قربونت فرانم...

شریک خودمو عشق است ....:دی...هر چند که داش شهرام جدیدا سر سنگین شده ولی ما اونم دوست داریم ... دردونه هم که دیگه گله حرف نداره....:D

قربونم کامنام جانم..شما هم بیستی...

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رای من :

و
dordoone

**زهره** و .mani24

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دردونه جان البته شما هم زحمت کشیدی و البته اقا مصطفی و شهاب جان و البته دوستانی که تا اینجا همراهی کردن

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
ما نیز به 5 نفر رای دادیم .. حالا به کیا رای دادیم بماند ..:D
ولی بیشتر با اونایی که زیاد بودم و خوب میشناختمشون رای دادم ..

فکر کنم 5 نفر باید از این گروه برن بالا .. بخاطر این به 5 نفر براساس اولویت بندی از خودم رای دادم

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جواب کلی میدم اما چون میخواستم جواب این پیامو هم بدم تو نقل قول میوت نوشتم..

اولا که هر کسی خودش میدونه چند مرده حلاجه و نیازی به این نظر سنجی ها نیست..
این صرفا جهت سرگرمی و مسابقه تفریحانه رو داره نه واسه به رخ کشیدن کسی یا منت گذاشتن...
به جز اینجا که برای اولین باره من توی مسابقات باشگاه خودم شرکت میکنم از اول هم میدونستم صد در صد برنده نیستم...اما دلیلشو چند خط بعد میگم...
(اون 10 دختر بامرام هم من خبر نداشتم و بعدا دیدم اسمم هست که حتی به خودمم رای ندارم که جداست قضیه اش)
اما ببینید حتی اگر مسابقه ای باشه که واقعا به قول شما موضوعی داشته باشه اگر اسم فردی که به قول شما امضا گاشته عکس گذاشته یا دیگر مسابقات هیچ رای گیری عادلانته ای نیست چون اونجا هم هر کسی حتی اگر متن دوستش عالی تر نباشه به اون رو حساب دوست ییا شایدم مطرح بودنش تو باشگاه رای میده و به قول دوستمون هر طوری که مسابقه ای برنده میشه اکثرا نسبت به نتیجه اش معترضن..

این این مسابقه یه چیز جالبی که داشت فراگیر بودنشه...اینکه همه مرحله به مرحله ای میان و پله پله پیش میریم واسم جالبه و فقط هم تفریحه ..
خودمم خدا شاهده واسه ثبت نام تبلیغ کردم اما واسه نظر سنجی نه فقط به یکی پیام دادم که بیاد و به همه رای بده چون تعداد رای دهنده بیشتر باشه جالب تر پیش میریم...

پس دوستان هیچ کس هیچ قصد و غرضی نداره...اگرم دنبال عدالتید بدونید ناخواسته تنها مسابقه ای که عادلانه است اینه که همه یه متنی یا چیزیو خصوصی بفرستند اما اونم مورد داره چون من مثلا تو تبلیغم به دوستان صمیمیم احتمال داره که بگم فلان گزینه منم..درسته؟؟؟؟؟/

پس چون دنیا سایبریه و چشم ها دخالت ندارند آزمون و خطاست..

الکی سخت نگیرید فقط واسه ایجاد شرایط و لحظات خوشه

و ممنونم از یوسف عزیز که اینقد زحمت کشیدن.

قربونت فرانم...

قربونم کامنام جانم..شما هم بیستی...

مرسی خیلی خوب توضیح دادی.

خب واسه اون تیکه قرمز بگم پس اینطوری که شما گفتین بهتره اصلا مسابقه ای برگزار نشه چون حتی اگه موضوع هم داشته باشه باز پارتی بازی میشه.:D

واسه اون قسمت آبی هم بگم که کلا فرق نمیکنه این مسابقه با قبلی ها و تنها فرقش مرحله به مرحله بودنشه و اونی که زحمت تبلیغ میکشه (یا براش میکشن) برنده میشه.

خب منم همینا رو گفتم که.:D

فقط منظور من از داشتن موضوع این بود که تکلیف معلوم بشه بر چه اساس باید رای بدیم..مثل تاپیک با مرام ترین ها.

تنها مسابقه ای که من تووی باشگاه عادلانه میدونمش،مسابقه ادبی هست چون بچه ها متن مینویسن و اسمی نداره و بقیه بر اساس سلیقه به متن مورد علاقه شون نظر میدن.

اما کلا ایده این مسابقه جالب هست و یه جور سرگرمی خوبیه که چند نفر برن مرحله بالاتر و اینا.:D

منم واسه جنبه تفریحیش شرکت کردم وگرنه اصلا برنده شدن توو هیچ مسابقه ای برام مهم نیست...تفریحشه که مهمه.:D

ایشالا شما هم اول میشی..نا امید نباش.:D

ممنون دردونه و یوسف عزیز.:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب واسه اون تیکه قرمز بگم پس اینطوری که شما گفتین بهتره اصلا مسابقه ای برگزار نشه چون حتی اگه موضوع هم داشته باشه باز پارتی بازی میشه.:D

واسه اون قسمت آبی هم بگم که کلا فرق نمیکنه این مسابقه با قبلی ها و تنها فرقش مرحله به مرحله بودنشه و اونی که زحمت تبلیغ میکشه (یا براش میکشن) برنده میشه.

فقط منظور من از داشتن موضوع این بود که تکلیف معلوم بشه بر چه اساس باید رای بدیم..مثل تاپیک با مرام ترین ها.

تنها مسابقه ای که من تووی باشگاه عادلانه میدونمش،مسابقه ادبی هست چون بچه ها متن مینویسن و اسمی نداره و بقیه بر اساس سلیقه به متن مورد علاقه شون نظر میدن.

اما کلا ایده این مسابقه جالب هست و یه جور سرگرمی خوبیه که چند نفر برن مرحله بالاتر و اینا.:D

منم واسه جنبه تفریحیش شرکت کردم وگرنه اصلا برنده شدن توو هیچ مسابقه ای برام مهم نیست...تفریحشه که مهمه.:D

l

ممنون سعید جان از توضیحت فقط دو نکته هست که من توضیح بدم درسته که این مسابقه عنوان زیاد مشخصی نداره خودمم اسمی براش نذاشتم چون نمیشه اکثریت

کاربران رو با یه اسم خاص صدا زد فقد به کلمه برترینها اشاره کردم چون بالاخره یه عده میرن تا اخر... و اون مسابقه هایی که شما میگی بهتره باز معیار مشخصی برای انتخاب ندارن

مثلن تو مسابقه بامرامها اسم خود من هم بین اسامی بود وا گر هم نبود بی مرام میشدیم.دی در صورتی که من دوست ندارم در مسابقه ای شرکت کنم نمیدونم بر

چه اساسی منم اون وسط بودم ....در صورتی که اسم خیلیا نبود...میتونیم نتیجه بگیریم که اسم گذاشتن برای مسابقات باعث دردسر ادم میشه چون اگه اسم

کسی نباشه طرف میگه مگه من این صفت رو ندارم؟؟؟؟؟؟ در صورتی که شاید منظوری نداشته باشی و اصلا یادت رفته که اسم طرف رو بنویسی

ولی اینجا هر کسی که مایل به شرکت باشه میتونه بیاد قدمش رو چشم هر کی هم دوس نداره بازم قدمش رو چشم

نکته دومی که هست اینه که منم سعی کردم اینجا یه سری مسابقات ادبی برگذار بشه مثل شعر داستان و..... حالا وقتش برسه بحث میکنیم و مرحله به مرحله

پیش میریم قبلا هم به این نکته توی پست هام اشاره کردم

البته اگر دوستان مایل باشن

آخرین ویرایش:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه عمه جون..من اصلا نگفتم..اما گفتم چون حضور نداریم و همه چیز بر اساس پیام و این چیزارست به قول شما پارتی بازی میشه..اما اصلا مهم نیست به نظر من اینم خودش عرضه و مهارت میخواد که ادم بتونه تبلیغ کنه و به نحوی تبلیغ کنه که بهش رای بدن...اما من حتی این مهارتو هم ندارم که تبلیغ کنم برای خودم...

منظورم این بود گل پسری مهربون....

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عمه جون..من اصلا نگفتم..اما گفتم چون حضور نداریم و همه چیز بر اساس پیام و این چیزارست به قول شما پارتی بازی میشه..اما اصلا مهم نیست به نظر من اینم خودش عرضه و مهارت میخواد که ادم بتونه تبلیغ کنه و به نحوی تبلیغ کنه که بهش رای بدن...اما من حتی این مهارتو هم ندارم که تبلیغ کنم برای خودم...

منظورم این بود گل پسری مهربون....
سلام دوردونه خانوم
میخواید رای های من برای شما باشه:d
از وقتی که نظرسنجی رو زدن باشگاه نبودم ولی الان که اومدم و رای ها رو دیدم تعجب کردم از همه دوستانی که بهم رای دادن و یا ندادن ممنونم
و اولش شدن یا نشدن مهم نیست مهم در کنار همدیگه بودنه

خدایش رقابت تو این گروه نفس گیرتره ها

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 5 تا راي دادم... ولي نميگم به كيا:D

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اشتباهی ب بهزاد خان رای دادم.............اصلا نمیشناسم ایشون رو:Dولی عیبی نداره نوش جونشون................:redface:

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااام.........ما نیز رای دادیم:redface:
مانی
ناصر مکانیک
بهزاد خان
شهرام جون............:D
ناصر نمیدونستم انقد طرفدار داری کلک.......:razz:
سلام مرسی مرسی که به سه برادران تفنگ دار رای دادی
من اشتباهی ب بهزاد خان رای دادم.............اصلا نمیشناسم ایشون رو:Dولی عیبی نداره نوش جونشون................:redface:
خو حالا بهش رای دادی کوفتش نکن:دیییییییییییییی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ولی من ک رای جمع نکردم حقمو خوردن :smile:

ناصر مرحله بعدی میگرمت :D

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز