بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sallarmelli

عضو جدید
گزینه ای که به نظرمون درسته رو طبق چه دفترچه ای بنویسیم؟ من دفترچه A رو دارم

لامصب کل اطلاعات شخصی رو می خواد برای آزمون این قدر از آدم اطلاعات نمی خواست که این می خواست مثل همون قضیه ایمیل ملی می شه کد ملی پدر جدت رو می خواست (اغراق کردم)
لینکش http://request.sanjesh.org/noetrequest/

من پیشنهادم اینه که هر کس این فایل excel رو دان کنه سپس به سوالاتی که اعتراض داره فقط و فقط 5 سوال نه بیشتر(اگر بیشتر باشد ترتیب اثر داده نمی شه) با رنگ قرمز مشخص کنه بعد 5 سوالی که بیشتر از همه اعتراض روش بود رو مشخص می کنیم و سعی می کنیم به سازمان به شکل هماهنگ اعتراض کنیم و برای پاسخ صحیح هم هر کس پاسخ خودش رو که فکر می کنه درست هست بذاره و فایل رو برای من بفرسته یا یه تایپیک مدیر ایجاد کنه و فقط فایل رو انجا آپ کنید تا از پراکندگی جلوگیری بشه زمانی که اون 5 تا سوال مشخص شدند گزینه ای که بیشترین رای رو آورد توی یک فایل اعلام می شه و اگه نظرتون این بود که سوالی حذف بشه بنویسید حذف

طبق دفترچه A گزینه ها رو بزنید

البته فایل رو زیپ کردم تا قابلیت آپ شدن رو داشته باشه فایل هم با فرمت 2010 هست و هم با 2003......فایل زیپ شده با پسوند rar هست و برای باز شدن نیاز به برنامه winrar داره.
ولی با 2013 آپ نکنید

البته با اجازه همه دوستان این پیشنهاد من هست.​
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/paperclip.png فايل ضميمه
  • http://www.www.www.iran-eng.ir/images/attach/rar.gif protest.rar (16.2 كيلو بايت, 20 نمايش)

طبق دفترچه ی A بزنید من الان اون پست رو اصلاح می کنم

به نظرم من سوال هایی که بین همه اشتراک بیشتری هست
اینها هستند البته من فقط 5 تا رو زدم

49
71
85
111
123

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا جفتشون درستن، 29 دقت کنی ویرگول داره یعدش داره توضیح میده. 30 هم به خودش که بر نمیگرده it ، داره در مورد Historiv preservation توضیح میده(الان که گفتی من شک کردم کدومو زدم:d)

سوالی که واضحه غلط هست تو زبان 14 هست که 2 تا and پشت سر هم اومده، اینو نامردی نکنین همه اعتزاض بدین. 10 رو هم همه میگن appeal هست ولی من اصلا متوجه نمیشم با appeal چجوری معنی میده این جمله! 1 سوال دیگه هم که قطعا غلطه سوال 20 هست. دقیقا تو متن میگه اگه فقط نما رو نگه داریم و بقیشو تغییر بدیم یعنی یه تغییر اساسی دادیم، که این گزینه برعکسشو جواب داده!

غیر خدا هیچکس جواب دقیق سوالتو نمیدونه، ولی چون نزدیک 10 بار اصرار کردی منم نظر خودمو میگم، برای معماری بعیده مجاز بشی، برای مطالعات هم احتمالا مجاز میشی ولی بعیده قبول بشی. اینارو نمیگم که نا امیدت کنم، میگم که برنامه ریزی بهتری انجام بدی برای آینده. الان به این فکر نکن که سریع بری کلاس اسکیس که اسکیسو 90% بزنی و قبول بشی. به این فکر کن که 1 سال تا آزمون سال بعد فرصت داری، خیلی از بچه هایی که الان رتبه های خوب آوردن چند سال کنکور دادن تا این شده. تو هیچی از دست ندادی، فقط یه تجربه خوبی دستت اومده که سال بعد با استفاده ازش بهترین دانشگاه قبول بشی.
ممنونم. از حرفاتون..امسال سال اولم بود و هنوز تازه این ترم تموم میکنم..حتما. همینطوره که شما میفرمایید و منم برای سال بعد دارم فک میکنم.
موفق باشید

hooman_archi

عضو جدید
به نظر بنده میانگین امسال مثل پارسال
چون از درصدهایی که تو این تاپیک اعلام کردند نمیشه نتیجه گیری کرد
به دلیل اینکه درصد های بالا مطمئنا 90 درصدشون میان و درصدهاشون اعلام میکنن اما درصد های پایین شاید فقط 45 درصدشون بیان و درصداشون اعلام کنند

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/COLOR][/B]
این آخری یعنی چی.....:D البته دوست من پارسال با 42.3 رتبه 59 شد.... البته امسالم به نظر من هین طوری ....چون درک خیلی ها پایینزدن.... منم که خیره سرم زیر 75 تا حالا نداشتم... ولی با این کلیذآقایون 50 زدم..دستشون درد نکنه.... شاهکارند در حده تیم ملی ..

داش ابرام با اون درکت مارو کردی زیر خاک، حالا تیریپ نارضایتم ورمیداری؟:D جدا چه حسی داری الان؟ از بالا به ما نگاه میکنی؟ به عنوان یه عده جوجه معمار فاقد درک؟ :D
جدا درک مثل آسانسور میمونه، براحتی آب خوردن میکشه بالا آدمو. ما هم زدیم رفتیم زیرزمین:D

مهندس arcdoc نظرت در مورد 14 و 20 چیه؟ پایه ای بدیم حذفش کنن:D

arcdoc

اخراجی موقت
داش ابرام با اون درکت مارو کردی زیر خاک، حالا تیریپ نارضایتم ورمیداری؟:D جدا چه حسی داری الان؟ از بالا به ما نگاه میکنی؟ به عنوان یه عده جوجه معمار فاقد درک؟ :D
جدا درک مثل آسانسور میمونه، براحتی آب خوردن میکشه بالا آدمو. ما هم زدیم رفتیم زیرزمین:D

14 از بیخ و بن غلطه....مثل he is women سوالات تکنولوژی میمونه....
ولی 20 به نظر من درسته مهندس اشکالش چیه اخه؟؟؟

pedram8755

عضو جدید
اینا جفتشون درستن، 29 دقت کنی ویرگول داره یعدش داره توضیح میده. 30 هم به خودش که بر نمیگرده it ، داره در مورد Historiv preservation توضیح میده(الان که گفتی من شک کردم کدومو زدم:d)

سوالی که واضحه غلط هست تو زبان 14 هست که 2 تا and پشت سر هم اومده، اینو نامردی نکنین همه اعتزاض بدین. 10 رو هم همه میگن appeal هست ولی من اصلا متوجه نمیشم با appeal چجوری معنی میده این جمله! 1 سوال دیگه هم که قطعا غلطه سوال 20 هست. دقیقا تو متن میگه اگه فقط نما رو نگه داریم و بقیشو تغییر بدیم یعنی یه تغییر اساسی دادیم، که این گزینه برعکسشو جواب داده!

مهندس سوال آخر داره میگه its concerns.....خب این به یه سری آدم داره اشاره میکنه فک کنم .....جمله توضیحی نیست که!بهHistoriv preservation برگرده....

fereshte1111

عضو جدید
با رتبه اولیه چیزی نمیشه گفت مگر کسانی که نخوان اسکیس بدن و برن مطالعات. نباید فراموش کنیم که به قول یه دوست با تجربه مون که قبلا هم نوشتن هنوز دو سوم امتحان که اسکیس باشه مونده. که اونجا دیگه تصاعدی بالا پایین میشه.

pedram8755

عضو جدید
[/COLOR][/B]
این آخری یعنی چی.....:D البته دوست من پارسال با 42.3 رتبه 59 شد.... البته امسالم به نظر من هین طوری ....چون درک خیلی ها پایینزدن.... منم که خیره سرم زیر 75 تا حالا نداشتم... ولی با این کلیذآقایون 50 زدم..دستشون درد نکنه.... شاهکارند در حده تیم ملی ..

آخری منظورم اینه که درکت ردیفههههههه.تو کل پیج بالا این درصد 4 نفر بودن فقط:biggrin:
قربون شکلت....فن امسالو با پارسال مقایسه میکنی....:eek:
اگه اینجور باشه من با میانگین در صد 48 درصدم باید 1 بشم حالا نکاه کن به زور زیره100 شم:surprised:.....نه عزیز جون میانگین هرچی زدی نسبت به پارسال یه 5 درصد کمش کن

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا من یه درکی را خوب زدم... درکی را که بهش امید داشتم...راستی اون که می گفت درک 100 زده کوش ... اعتماد به نفسش منو کشته..... آخه این درک نکبت را بالای 70 به زور می شد زد حالا 100 زده ...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
14 از بیخ و بن غلطه....مثل he is women سوالات تکنولوژی میمونه....
ولی 20 به نظر من درسته مهندس اشکالش چیه اخه؟؟؟

تو متن میگه: a major alteration such as retention of only the facade (یک تغییر بزرگ، مثلا تنها حفظ کردن نمای خارجی) منظورش اینه که فقط پوسته بیرونی رو حفظ کنیم، داخلش رو کامل تغییر بدیم.
بعد تو سوال جواب داده: renovate the facade (نوسازی نما) که کاملا متناقضه با گفته متن. ولی گزینه Preserve the envelop of the building دقیقا همونیه که تو متن بهش اشاره شده.

این سوال 49 که میگید، گفته مصالح مورد استفاده. خود سیستمش رو مورد سوال قرار نداده. متن صریح کتاب پوسته های بتنی و ورق تاشدست، کتاب دستم نیست صفحشو بگم. کلا فنی هاش ایراد نداشتن، سرشون انرژی نذارید.

pedram8755

عضو جدید
بچه ها درصد های این دوستمون که به احتمال 100 درصد رتبه اش یک می شد چند بود چون من هرچی می گردم نمی بینم

سالار خون خودتو کثیف نکن........اینا فقط میان تو این پیجا ملت و سر کار بزارن......:Ph34r:.
فققط باید بهشون بخندی:biggrin:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخری منظورم اینه که درکت ردیفههههههه.تو کل پیج بالا این درصد 4 نفر بودن فقط:biggrin:
قربون شکلت....فن امسالو با پارسال مقایسه میکنی....:eek:
اگه اینجور باشه من با میانگین در صد 48 درصدم باید 1 بشم حالا نکاه کن به زور زیره100 شم:surprised:.....نه عزیز جون میانگین هرچی زدی نسبت به پارسال یه 5 درصد کمش کن

تاریخ سخت تر
درک فاجعه تر (آقای x که درک را 60 زده بود امد امسال تازه در شرایط بدون استرس جواب سوالامو بده .. زده 40) تازه فقط اون نبود ... من درک امسال را نشون خیلی ها دادم و با این کلید خودشون که پارسال بالای 50 زده بودن الان به زور 40 زده بودن)
فن آسون بود
زبان سخت تر بود
منظر کمی راحت تر از پارسال
پس نشون می ده راحت تر نبوده سخت تر بوده ... درک جایعه فن

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنجش دلیل میخواد
این نیست که هرکی هر سوالو اشتباه زد بیاد اعتراض کنه سوال 49 کاملاً درسته

پیوست ها

• Scan-130219-0001.jpg
    Scan-130219-0001.jpg
    20 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arcdoc

اخراجی موقت
تو متن میگه: a major alteration such as retention of only the facade (یک تغییر بزرگ، مثلا تنها حفظ کردن نمای خارجی) منظورش اینه که فقط پوسته بیرونی رو حفظ کنیم، داخلش رو کامل تغییر بدیم.
بعد تو سوال جواب داده: renovate the facade (نوسازی نما) که کاملا متناقضه با گفته متن. ولی گزینه Preserve the envelop of the building دقیقا همونیه که تو متن بهش اشاره شده.

این سوال 49 که میگید، گفته مصالح مورد استفاده. خود سیستمش رو مورد سوال قرار نداده. متن صریح کتاب پوسته های بتنی و ورق تاشدست، کتاب دستم نیست صفحشو بگم. کلا فنی هاش ایراد نداشتن، سرشون انرژی نذارید.
میگه major alternation یعنی تغییر عمده ، در حای که preserve یعنی نگهداری، خوب renovate میشه دیگه

1architect

عضو جدید
بچه ها رتبه منم حدوداً میگید؟پیلییییییییییییز
:crying2:
میانگین 30
فن 36
تاریخ 40
درک 31
منظر 25
زبان 14 شایدم 17 (یه سوالو یادم نیست چی زدم)

معدلم 15 و خورده ای :(
راستی دانشگاه کارشناسی هم ضریب داره ؟من سراسری بودم

بچه ها من تو تخمین رتبه مدرسان درصدامو زدم گفت 3770 ! میدونم زیادتر میگه اما چقدر؟ یعنی 1700 تا هم زیادی گفته باشه من میشم 2000 :crying:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تو تخمین رتبه مدرسان درصدامو زدم گفت 3770 ! میدونم زیادتر میگه اما چقدر؟ یعنی 1700 تا هم زیادی گفته باشه من میشم 2000 :crying:

مدرسان اگه عرضه داشت کلیدای درست میداد
واقعا چقدر کلیداش به جواب درست نزدیک بود.................

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگه major alternation یعنی تغییر عمده ، در حای که preserve یعنی نگهداری، خوب renovate میشه دیگه

خب دیگه میگه major alternation مثل اینه که کل ساختمونو تغییر بدیم و فقط نما رو حفظ کنیم. اون گزینه که جواب دادن میگه نما رو بازسازی کنیم که دقیقا عکس اونیه که تو متن گفته شده.

pyramids جان عکس با کیفیتشو یجا آپ کنی ما هم به همین استناد میکنیم. جالبه دقیقا همین عکسه ولی جواب متفاوت شده! :D

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم بیایم بجای اه و ناله کردن که کار رو به جایی نمی رسونه
و جوابا رو تغییر نمی ده
برای اسکیس برنامه ریزی کنیم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیگه میگه major alternation مثل اینه که کل ساختمونو تغییر بدیم و فقط نما رو حفظ کنیم. اون گزینه که جواب دادن میگه نما رو بازسازی کنیم که دقیقا عکس اونیه که تو متن گفته شده.

pyramids جان عکس با کیفیتشو یجا آپ کنی ما هم به همین استناد میکنیم. جالبه دقیقا همین عکسه ولی جواب متفاوت شده! :D

http://upcity.ir/images/09520906723311721970.jpg

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه میانگین درصد ها مثل پارسال باشه که زیر صد تا میانگین 38 هم داشتیم رتبه 95 پارسال میانگینش 38 هست
و میانگین ها بالاتر هست اما امسال فکر میکنم یکم میانگین ها بره بالا تر و بین سال 91 و 90 باشه البته نظر شخصیم هست

sharang221

عضو جدید
من که بعد از امتحان دوطرف برگه رو گرفتم یوااااش دادمش به مراقب گفتم مواظب باش نریزهههههههههه......بدجور خراب کاری کردم.... گلاب به روتون... خودتی
خخخخخخخخخخخخخ:D

1architect

عضو جدید
بچه ها اگه میانگین درصد ها مثل پارسال باشه که زیر صد تا میانگین 38 هم داشتیم رتبه 95 پارسال میانگینش 38 هست
و میانگین ها بالاتر هست اما امسال فکر میکنم یکم میانگین ها بره بالا تر و بین سال 91 و 90 باشه البته نظر شخصیم هست

میانگین 30 به نظر شما امسال چند میشه؟

mahi bano

عضو جدید
تو صورت سوال 123 گفته بهترین محدوده حفاظت شده که توی عکس می شه بین محدوده عالی تا خوب که 10 برابر میشه. دقت کنید. جواب درسته

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو صورت سوال 123 گفته بهترین محدوده حفاظت شده که توی عکس می شه بین محدوده عالی تا خوب که 10 برابر میشه. دقت کنید. جواب درسته
دوستا یچیز میگن دود از سر دم بلند میشه
یعنی علی رو ول کنیم بچسبیم به میانگینش با خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ شما به عکس دقت کن پایین زیر 5hحتی خط هم کشیدماااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است.