اعتراف میکنم که ......

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم دلم برای پیست رالی تنگ شده و خیلی مدت نرفتم :(

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم که با شایعه و دروغ، دخترهای فامیل رو به جون هم می انداختم و اونها هم کارهای همدیگه رو لو میدادن {البته بچه بودم} الان هم اصلا از کارام پشیمون نیستم!

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم که با شایعه و دروغ، دخترهای فامیل رو به جون هم می انداختم و اونها هم کارهای همدیگه رو لو میدادن {البته بچه بودم} الان هم اصلا از کارام پشیمون نیستم!

:biggrin:

اعتراف میکنم وقتی بچه بودم یکی دو دفعه بدجور پسرداییمو کتک زدم!

samaneh91

عضو جدید
اعتراف میکنم دبیرستانی که بودم لاستیک مسول امور دفتری رو پنچر کردم اخه خیلی .. بود

samaneh91

عضو جدید
اعترا ف میکنم تو ازمایشگاه خیلی وسیله ازمایشگاهی گرون میشکستم و قایمشون میکردم زیر کابینتا

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم وقتی بچه بودم چراغ یه ماشینو تو کوچه شکوندم و در رفتم!

samaneh91

عضو جدید
اعتراف میکنم یه بار سوالات ترم ازمایشگاه فیزیک رو با دوستم از میز استاد کش رفتیم و تو خوابگاه بین بچه ها پخش کردیم

samaneh91

عضو جدید
اعتراف میکنم بچه ی شروری بودم داداش بزرگمو به صلابه میکشیدم

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم که یه دفعه ناظر جلسه بعد امتحان اومد پیشم و گفت دست هرچی تقلب کاره از پشت بستی!!!!!!

اعتراف میکنم که اون لحظه خیلی به خودم افتخار کردم!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم دلم میخواد یه بار دیگه به دوران کودکیم برگردم...:cry:

samaneh91

عضو جدید
اعتراف میکنم تو دبیرستان به مسولیت من همه بچه ها دم عید از مدرسه فرار کردن بعد زنگ زدن خونه مامانمو بردن تعهد ازم گرفتن

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم اونی که ورقه پایان ترم فیزیک رو داشت و توی کلاس با بچه ها ریپیت کرد و بعدش به معلمه ریپرت کردند و نمره همه بیست شد؛ بدون استثنا!!! (البته ورقه مال سال پیش بود و معلمه خودش تنبلی کرده بود و سوال جدید طرح نکرده بود)

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<من بودم>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>