[راهنمایی برای کنکور ارشد آزاد]

samma

عضو جدید
:D با سلام و عرض تبریک عید فطر از بزرگواران عزیز خواهشمندم چند نمونه کارنامه ارشد سازه دانشگاه ازاد عمران را قرار دهید با تشکر

meshki_0pm0

عضو جدید
رتبه های قبولی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رتبه های قبولی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

با سلام خدمت دوستان عزیز.از دوستانی که رتبه های قبولی ارشد عمران دانشگاه آزاد(مخصوصا دانشگاههای آزاد تهران) رو دارن لطفا فایل یا لینکشو واسم قرار بدین.به این رتبه ها نیاز مبرم دارم.با تشکر فراوان.آدرس ایمیل در صورت نیاز : meshki_pm@yahoo.com

meshki_0pm0

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز.از دوستانی که رتبه های قبولی ارشد عمران دانشگاه آزاد(مخصوصا دانشگاههای آزاد تهران) رو دارن لطفا فایل یا لینکشو واسم قرار بدین.به این رتبه ها نیاز مبرم دارم.با تشکر فراوان.آدرس ایمیل در صورت نیاز : meshki_pm@yahoo.com

یعنی تو این باشگاه با این همه مهندس به اصطلاح به روز و... یکی پیدا نمیشه این رتبه رو واسه ما قرار بده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Roya87

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
من میخوام شروع کنم برای ارشد سازه بخونم البته دانشگاه ازاد
چون کارشناسیم معماریه فکرنمیکنم شانسی تو دولتی داشته باشم واسه همینم از الان میخوام برای ازاد بخونم البته میخوام فقط تهران قبول بشم.
دوستان لطف کنن یه راهنمایی کنن که باید چیکار کنم از کجا شروع کنم؟چه درساییو باید بخونمو سوالا در چه سطحیه؟؟؟

Haamed.GH

عضو جدید
مهندسی سازه های دریایی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات سیرجان

مهندسی سازه های دریایی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات سیرجان

سلام بچه ها . من لیسانس آزاد استهبان با معدل 15.7 هستم امسال تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات سیرجان رشته مهندسی سازه های دریایی قبول شدم. به نظرتون ارزش هزینه کردن داره یا امسال بشینم برای دولتی بخونم؟

sanaz-naz

عضو جدید
قبولی دانشجویان دانشگاه ازاد در دانشگاه دولتی

قبولی دانشجویان دانشگاه ازاد در دانشگاه دولتی

سلام دوستان عزیز 1 سوال داشتم میخواستم بدونم میشه یا شما کسی رو میشناسید که کارشناسی دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی درس خونده باشه و بعد برای ارشد دانشگاه دولتی روزانه قبول شده باشه؟خواهشا جواب بدید برام خیلی مهمه؟

emrah931

عضو جدید
سلام دوستان عزیز 1 سوال داشتم میخواستم بدونم میشه یا شما کسی رو میشناسید که کارشناسی دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی درس خونده باشه و بعد برای ارشد دانشگاه دولتی روزانه قبول شده باشه؟خواهشا جواب بدید برام خیلی مهمه؟

سلام.یکی از دوستای خودم کارشناسی دانشگاه ازاد خوند و امسال ارشد مهندسی عمران گرایش زلزله دانشگاه خوارزمی تهران روزانه قبول شده.البته اینو رو هم بگم که کلاسهای حضوری پارسه رو ثبت نام کرده بود و کلا با امادگی بالا کنکور شرکت کرد.امیدوارم شما هم موفق باشید.

Parvix

عضو جدید

سلام من هم میشناسم آزاد خوندن و الان دارن ارشد دانشگاه تهران و امیرکبیر می خونن.....!
خواستن توانستن است

s-a-l-i-m

عضو جدید
من زیاد میشناسم دانشگاه ازاد قائمشهر خوندن و الان بهترین دانشگاه های تهران اللخصوص خود دانشگاه تهران قبول شدند !
بالای 10 نفر رو میشناسم !!
هیچ ربطی نداره عزیز به اینکه کجا میخونی !
باید خودت بخوای !
تازشم کی گفته هرکی دولتی مدرک بگیره بهتر بلده که اینطوری تاپیک زدی ؟
هر چیزی که میخوای بشی باید خودت بشی نه استادت بشه ! :دی
تلاش کن عزیز.
من خودم دانشگاه ازادی ها رو فعال تر میبینم تا دولتی ! چون دور برم رو میبینم دولتی ها بیکار ترند و ازادی ها بیشتر تحصیلات رو ادامه میدن و کار هم دارند.

Keyvan khaan

عضو جدید
Shokr

Shokr

من زیاد میشناسم دانشگاه ازاد قائمشهر خوندن و الان بهترین دانشگاه های تهران اللخصوص خود دانشگاه تهران قبول شدند !
بالای 10 نفر رو میشناسم !!
هیچ ربطی نداره عزیز به اینکه کجا میخونی !
باید خودت بخوای !
تازشم کی گفته هرکی دولتی مدرک بگیره بهتر بلده که اینطوری تاپیک زدی ؟
هر چیزی که میخوای بشی باید خودت بشی نه استادت بشه ! :دی
تلاش کن عزیز.
من خودم دانشگاه ازادی ها رو فعال تر میبینم تا دولتی ! چون دور برم رو میبینم دولتی ها بیکار ترند و ازادی ها بیشتر تحصیلات رو ادامه میدن و کار هم دارند.

Agha damet garm k y kam behemoon omid dadi :$
Admin jan ba gooshi miam , keyboarde farsi nadaram , mazerat :/

aliranaiefar

عضو جدید
salam manam ulum tahghighat ghabol shodam hamino...do delam beram ya na..?
سلام بچه ها . من لیسانس آزاد استهبان با معدل 15.7 هستم امسال تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات سیرجان رشته مهندسی سازه های دریایی قبول شدم. به نظرتون ارزش هزینه کردن داره یا امسال بشینم برای دولتی بخونم؟

alirezajigar69

عضو جدید
درخواست برای انتخاب رشته ارشد ازاد

درخواست برای انتخاب رشته ارشد ازاد

سلام دوستان
کسی میدونه تراز اخرین فرد قبولی زلزله علوم تحقیقات تهران چند هست ؟>
کسی کارنامه داره ؟
دوستان الان چه گرایشی و چه دانشگاهی خوبه که بزنم ؟
لطفا کمک کنید
زلزله علوم تحقیقات تهران بهتره یا خاک تهران مرکز ؟
لطفا تراز ها شون رو بگید ممنون

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ساناز جان.
من خودم تمام مراحل تحصیلیمو آزاد خوندم و الان هم کار موفق دارم
تو رشته خودم و هم موفق هستم مشکلی هم برام پیش نیومده.
من با نظر جناب سلیم موافقم.
موفق باشی دوست عزیز

industrail zone

عضو جدید
سلام من خودم تو دانشگاه آزاد درس خوندم و تو ارشد تو سازه هیدرولیکی دولتی قبول شدم ثبت نامم کردم ولی نرفتم حالا به دلایلی همون سال چون کارم می کردم بطور مفید حدود دو ماه خوندم درصد ریاضی و زبانم صفر بود ولی تو خاک 75 زده بودم خواستن توانستن است امسال هم بعد از حدود 10 سال دوری از درس و مدرسه تو راه و ترابری قبول شدم امیدوارم موفق باشی هیچ ربطی به دانشگاه آزاد و دولتی و پیام نور نداره

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک فوری برای ارشد آزاد

کمک فوری برای ارشد آزاد

سلام
آیا کسی که جواب قبولی آزادش امده میتونه تکمیل ظرفیت برای شهرهای دیگه شرکت کنه؟
دوم اینکه کسی میدونه زمان تکمیل ظرفین کی هست؟

emrah931

عضو جدید
سلام

تکمیل ظرفیت رو معمولا خود دانشگاه بر اساس رشته انتخابی و استان و شهرستان محل سکونتتون انجام میده.
زمان دقیقش مشخص نیست.بستگی به اعلام ظرفیت دانشگاهها بعد از ثبت نام داره و از طریق مرکز ازمون دانشگاه ازاد اعلام میشه تقریبا اواسط مهرماه به بعد باید باشه

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

تکمیل ظرفیت رو معمولا خود دانشگاه بر اساس رشته انتخابی و استان و شهرستان محل سکونتتون انجام میده.
زمان دقیقش مشخص نیست.بستگی به اعلام ظرفیت دانشگاهها بعد از ثبت نام داره و از طریق مرکز ازمون دانشگاه ازاد اعلام میشه تقریبا اواسط مهرماه به بعد باید باشه

ممنون دوستان از راهنمایی تون:)
رشته انتخابی عمرانه که یکی از دوستان کیش قبول شده مسافتش زیاده میخواد تکمیل ظرفیت توی استان محل سکونت شرکت کنه

Javad_ht

عضو جدید
راهنمایی برای کنکور ارشد آزاد

راهنمایی برای کنکور ارشد آزاد

سلام
دوستان با توجه به زمانی که تا کنکور آزاد مونده میخوام بدونم کدوم یکی از موسسات پارسه و مدرسان شریف برای رشته عمران کنکور آزاد بهتر هستن؟
مثل اینکه پارسه یکم سنگینه و وقت هم کم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، براي درس ماشين آلات واسه كنكور مديريت اجرايي چه منبعي پيشنهاد مي كنيد؟
و هم چنين متره و برآورد!

بالا