ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
ی سوال در مورد نتخاب رشته آزاد.

اگه ی جوری انتخاب رشته کنی که ی دانشگاه قبول بشی، تو تکمیل ظرفیت این شانسو داری ی دانشگاه دیگه بری؟(با اینکه قبول شدی تو مرحله اول) منظورم اینه که اگه ی جایی قبول بشی و دوست نداشته باشی ،میتونی تو تکمیل ظرفیت ی جای دیگه رو بزنی یا اینکه چون قبول شدی دیگه این حقو نداری.لطفا سریع پاسخ بدین

mohamad_skiller

عضو جدید

اگه ی جوری انتخاب رشته کنی که ی دانشگاه قبول بشی، تو تکمیل ظرفیت این شانسو داری ی دانشگاه دیگه بری؟(با اینکه قبول شدی تو مرحله اول) منظورم اینه که اگه ی جایی قبول بشی و دوست نداشته باشی ،میتونی تو تکمیل ظرفیت ی جای دیگه رو بزنی یا اینکه چون قبول شدی دیگه این حقو نداری.لطفا سریع پاسخ بدین

آقا یکی از سوال منم همین هست لطفا یکی جواب بده

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نبودی دلمون برات تنگ شده بود :D

ولی جدی سمیع پور آبروی رشتتون رو بردش دیشب با اون تحلیل آبکی که کردش
...اقا واسه شما مگه قرار نبود جباری رو بیارن؟!اون نیومد به سمیع پور
گفتن بیاد مکانیکم بگه که البته بلد نبود:D

NASTOH

عضو جدید

بچه ها این سوالو جواب بدین.چون زمان آزاد رو به پایانه

mahde1818

عضو جدید
خوبه یه نگاه به این سایت بندازید و ببینید که چطور دانشجو های ارشد شریف و امیر کبیر و علم و صنعت دارند کجا ها می رند!!! عمرتون رو توی ایران تلف نکنید توی ارشد برنامه ریزی کنید زبان تون رو قوی کنید و چند تا مقاله ISA هم بدید بعدش به راحتی می توانید برای هر دانشگاهی که خواستید آپلای بگیرید بدون اینکه یک قرون هم خرج کنید

http://www.applyabroad.org/

نتایج پذیرش

mahde1818

عضو جدید
من خودم بین 2200 تا 2500( تبدیل انرزی) .شما هم اگه دینامیکو منفی بزنی 2100 تا 2700( البته این رتبه طراحی کاربردیت چون جامدات بهتر از تبدیلت میشه)تو تبدیل شانسی نداری
اگه دینامیکو منفی نزنی رتبت میاد حدود 1850
رتبه ها که اومد منو در جریان بزار

سیالاتتو میشد 25 درصد و دینامیک هم نمیزدی رتبت میشد 1400 تو تبدیل

کدوم دانشگاه خوندی؟>
من درصد های شما رو توی تخمین رتبه مدرسان زدم رتبه تبدیل رو 2700 داد من هم وضعیتم مثل شما هست چطور می گید رتبتون بین 2200 تا 2500 هست

reza_goudarzi

عضو جدید
...اقا واسه شما مگه قرار نبود جباری رو بیارن؟!اون نیومد به سمیع پور
گفتن بیاد مکانیکم بگه که البته بلد نبود:D

خوب وقتی بلد نبود باید ساعت 21 و 30 دقیقه میزاشت میرفت نه بگه که الان میگم الان میگم بعد بزاره 3 دقیقه آخر بگه استاتیک سوالاتش خیلی سخت بود همین :D
حالا اشکالی نداره ما خودمون صبح زنگ میزنیم ماهان از خجالتشون در میایم
شما هم چون پسر خوبی هستی اینجا باش دیگه اشکالی نداره

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب وقتی بلد نبود باید ساعت 21 و 30 دقیقه میزاشت میرفت نه بگه که الان میگم الان میگم بعد بزاره 3 دقیقه آخر بگه استاتیک سوالاتش خیلی سخت بود همین :D
حالا اشکالی نداره ما خودمون صبح زنگ میزنیم ماهان از خجالتشون در میایم
شما هم چون پسر خوبی هستی اینجا باش دیگه اشکالی نداره
...سمیع پور رو میدونم با مدرسان شریف به مشکل خورد دیگه مدرسان درس نمیده ببینم میتونین زیرابشو بزنین تو ماهانم یا نه:)

ahmadpalan

عضو جدید
سلام دوست عزيز... من 2سالي هست دارم انسيس ورك بنچ كار ميكنم. پايه آموزش هستم.

سلام هم استانی . اگه موافق باشی در این مورد از طریق ایمیل باهم در تماس باشیم. هدف اینه که سایت فقط در مورد کار با انسیس باشه . در ابتدا فقط میتونیم مرجع های آموزشی رو بزاریم ولی تو فکر تهیه یه آموزش گام به گام فارسی که در صورت آماده شدن میتونه درس به درس روی سایت قرار بگیره و ..... ( راستی نه قرمز نه آبی فقط و فقط فولاد خوزستان عشق است)
ایمیل من
ahmkk70@gmail.com

reza_goudarzi

عضو جدید
...سمیع پور رو میدونم با مدرسان شریف به مشکل خورد دیگه مدرسان درس نمیده ببینم میتونین زیرابشو بزنین تو ماهانم یا نه:)

اتفاقا به نظرم استاد خوبیه توی ترمو یا سیالات
اصل مشکل خود ماهان هستش داداش
یعنی توی 3 شب پیاپی دعوا کردی با ما متوجه نشدی ؟ :D:D

NASTOH

عضو جدید
من درصد های شما رو توی تخمین رتبه مدرسان زدم رتبه تبدیل رو 2700 داد من هم وضعیتم مثل شما هست چطور می گید رتبتون بین 2200 تا 2500 هست

شما وضعیتت از من ی کم بهتره.منم تخمین رتبه زدم.سازمان سنجش نیستم که دقیقا بتونم رتبه شمارو بگم که.رتبه خودتونو چی گفت؟

NASTOH

عضو جدید

saeed_70_nagi

عضو جدید

دوست عزیز یه سر به اینجا بزن شاید جوابتو گرفتی ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/348342-آزاد-۹۱/page40

البته صفحات بعدیش رو هم بخون

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا به نظرم استاد خوبیه توی ترمو یا سیالات
اصل مشکل خود ماهان هستش داداش
یعنی توی 3 شب پیاپی دعوا کردی با ما متوجه نشدی ؟ :D:D
....ولی تاپیکتون خوبه خدایی از تاپیک های مهندسی شیمی راجع به ارشد بهتره:smile:

sourena23

عضو جدید
یکی یه نظری بده دیگه لطفا
این بر اساس مهستان...

گرایش رتبه تقریبی
تبدیل انرژی 2163
ساخت تولید غیر مجاز
سازه بدنه خودرو 2207
سیستم محرکه خودرو 2297
طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان 2144
طراحی کاربردی 2137
مکاترونیک 2174

farzadyar

عضو جدید
[FONT=&quot]بچه ها خسته نباشيد[/FONT]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif
[FONT=&quot]چند تا سوال داشتم ، نمي دونم كسي هست جواب بده يا نه[/FONT]​
[FONT=&quot]چند وقت پيش مي خواستم بپرسم ، ديدم داريد واسه ارشد مي خونيد ، گفتم شايد الان موقع اش نباشه.[/FONT]
[FONT=&quot]لطفا اگه جواب مي ديد صريح و كامل و بدون ايدآل نگري و ........ باشه[/FONT]
[FONT=&quot]سوالام ايناست[/FONT]​
[FONT=&quot]چرا كارشناسي ارشد؟[/FONT]
[FONT=&quot]چه كار هايي هست كه با كارشناسي نميشه ان[/FONT][FONT=&quot]جام داد و براش مجبور به گرفتن كارشناسي ارشد شديد؟[/FONT]
[FONT=&quot]آيا ارشد ميگيريد كه بعدش دكترا بگيريد؟[/FONT]
[FONT=&quot]حالا چرا دكترا؟[/FONT]​
[FONT=&quot]آيا شما درباره ادامه تحصيل با كسي مشورت كرديد( منظورم دوستاتون نيستا ، افرادي كه تو صنعت فعاليت دارن و يه جورايي درد و كا[/FONT][FONT=&quot]ستي صنعت[/FONT]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/indus.gif[FONT=&quot] رو مي دونن) يا فقط به خاطر اين كه بعد كارشناسي مقطع اي به اسم كارشناسي ارشد هست داريد ادامه مي ديد( مثل اين كه بعد ابتدايي ، بايد تو مدرسه راهنمايي درس خوند) پس اگه اونايي كه مشورت نكردن پس بعد ارشد مطمعنا بايد دكترا بخونن ديگه ؟[/FONT]
[FONT=&quot]در كل هدفتون از گرفتن ارشد چيه؟[/FONT]​
[FONT=&quot]چون من هم دوست دارم ادامه تحصيل بدم اما به جز دليل بالا بردن مدرك تحصيلي دليل ديگه اي واسه ادامه تحصيل پيدا نكردم[/FONT]
[FONT=&quot]نه علمي ، نه فرهنگي[/FONT] و نه نياز
[FONT=&quot]راستي امسال 10 روز واسه ارشد خوندم چون دلايل قانع كننده اي پيدا نكردم ، نتونستم بيشتر از 10 روز براش وقت بزارم.[/FONT]
[FONT=&quot]منتظر جواب هاتون هستم[/FONT]​
[FONT=&quot]و اميد وارم پيروز و سرفراز باشيد.[/FONT]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif​

خوبه یه نگاه به این سایت بندازید و ببینید که چطور دانشجو های ارشد شریف و امیر کبیر و علم و صنعت دارند کجا ها می رند!!! عمرتون رو توی ایران تلف نکنید توی ارشد برنامه ریزی کنید زبان تون رو قوی کنید و چند تا مقاله ISA هم بدید بعدش به راحتی می توانید برای هر دانشگاهی که خواستید آپلای بگیرید بدون اینکه یک قرون هم خرج کنید

http://www.applyabroad.org/

نتایج پذیرش

دوست عزیز لازم دونستم یه مطلبی رو توضیح بدم ! چون خودم توی این فروم فعالیت دارم خواستم بگم خیلی ها که اپلای میکنن و حتی فول فاند میگیرن بچه های دانشگاه آزاد هستن ! یعنی شریف و امیر کبیر و علم و صنعت هم هستن اما نه همشون !
پس بقیه رو ناامید نکن ! البته داشتن مقاله isi و زبان خوب بلد بودن هم موثره

amirreza_pro

عضو جدید
سلام دوستان....من امسال 15 اسفند از رشته کارشناسی ارشد تبدیل انرژی دانشگاه مازندران(روزانه) فارغ التحصیل میشم....می خواستم بدونم می تونم سال بعد بهمن ماه دوباره ارشد تبدیل انرژی امتحان بدم؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام دوستان....من امسال 15 اسفند از رشته کارشناسی ارشد تبدیل انرژی دانشگاه مازندران(روزانه) فارغ التحصیل میشم....می خواستم بدونم می تونم سال بعد بهمن ماه دوباره ارشد تبدیل انرژی امتحان بدم؟

درود
در مورد امتحان که فکر نکنم مشکلی باشه اما چرا می خوای دوباره امتحان بدی؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
بچه ها خسته نباشيدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

چند تا سوال داشتم ، نمي دونم كسي هست جواب بده يا نه​

چند وقت پيش مي خواستم بپرسم ، ديدم داريد واسه ارشد مي خونيد ، گفتم شايد الان موقع اش نباشه.

لطفا اگه جواب مي ديد صريح و كامل و بدون ايدآل نگري و ........ باشه

سوالام ايناست​

چرا كارشناسي ارشد؟

چه كار هايي هست كه با كارشناسي نميشه انجام داد و براش مجبور به گرفتن كارشناسي ارشد شديد؟

آيا ارشد ميگيريد كه بعدش دكترا بگيريد؟

حالا چرا دكترا؟​

آيا شما درباره ادامه تحصيل با كسي مشورت كرديد( منظورم دوستاتون نيستا ، افرادي كه تو صنعت فعاليت دارن و يه جورايي درد و كاستي صنعتhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/indus.gif رو مي دونن) يا فقط به خاطر اين كه بعد كارشناسي مقطع اي به اسم كارشناسي ارشد هست داريد ادامه مي ديد( مثل اين كه بعد ابتدايي ، بايد تو مدرسه راهنمايي درس خوند) پس اگه اونايي كه مشورت نكردن پس بعد ارشد مطمعنا بايد دكترا بخونن ديگه ؟

در كل هدفتون از گرفتن ارشد چيه؟​

چون من هم دوست دارم ادامه تحصيل بدم اما به جز دليل بالا بردن مدرك تحصيلي دليل ديگه اي واسه ادامه تحصيل پيدا نكردم
نه علمي ، نه فرهنگي و نه نياز

راستي امسال 10 روز واسه ارشد خوندم چون دلايل قانع كننده اي پيدا نكردم ، نتونستم بيشتر از 10 روز براش وقت بزارم.

منتظر جواب هاتون هستم​

و اميد وارم پيروز و سرفراز باشيد.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif​
درود
چقدر پرسش داری
گفتی چرا ارشد می خونید این خودش برای هر کس دلیل های خاصی داره این دلیل ها به نظر من هست
1. نرفتن به خدمت
2 . علاقه به ادامه تحصیل
3 . نبود شغل مناسب با این مدرک
و ....
من خودم برای ارشد خوندم چون درس مکانیک را دوست داشتم و دارم و در این خوندن ها هم درس هایی که در دانشگاه خوندم را فکر می کردم متوجه شدم اما در واقع به طور کامل یاد نگرفته بدوم که الان تازه بسیاری از مفاهیم درسهای را فهمیدم.

NASTOH

عضو جدید
بچه ها واحد تهران غرب (فنی مهندسی) و تهران مرکز آدرسش کجاست؟

آخرین ویرایش:

lanner

عضو جدید
این بر اساس مهستان...

گرایش
رتبه تقریبی
تبدیل انرژی
2163
ساخت تولید
غیر مجاز
سازه بدنه خودرو
2207
سیستم محرکه خودرو
2297
طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان
2144
طراحی کاربردی
2137
مکاترونیک
2174

عزیز جان سایت مهستان فقط بره اونایی که ازموناش شرکت کردن تخمین رتبه داره راهی هست بره اونایی که مهستانی نبودن بتونن فردا که کلیدمیاداستفاده کنن

sourena23

عضو جدید
عزیز جان سایت مهستان فقط بره اونایی که ازموناش شرکت کردن تخمین رتبه داره راهی هست بره اونایی که مهستانی نبودن بتونن فردا که کلیدمیاداستفاده کنن
نه واسه همس ....من اصلا مهستان رو تا قبل از تخمین رتبه نمی شناختم ..ثبت نام کن راحت واست این کارو می کنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا