تجاوز و قتل هولناک دختر جوان در باغ گیلاس

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سراب ازدواج با مرد مورد علاقه به کابوسی تبدیل شد که در نتیجه آن دختر جوان به طرز هولناکی پس از تجاوزبه قتل رسید. دادگاه رسیدگی به این پرونده به خاطر مسائل و جزئیات روز حادثه به صورت غیرعلنی برگزار شد.
به گزارش «قانون»، داستان جنایت هولناک «ساناز» با تماس مسئولان یکی از بیمارستان‌های شهریار با اداره پلیس آغاز شد. عصر روز ۲۱ فروردین ماه سال ۸۷ سه پسر جوان بدن بی‌حال دختری را به بیمارستان آوردند اما وخامت حال دختر جوان باعث شد که دوام نیاورد و فوت کند. با حضور ماموران در بیمارستان هر سه پسر بازداشت شدند. امیر، مجید و سعید در گفته‌هایشان به پلیس ادعا کردند که دختر را نمی‌شناسند و او را در کنار خیابان پیدا کرده‌اند و از سر دلسوزی به بیمارستان آورده‌اند. همزمان با بازجویی‌های پلیس ، جنازه دختر فوت شده که ساناز نام داشت به پزشکی قانونی فرستاده شد. با انتشار گزارش پزشکی قانونی درباره علت مرگ ساناز مشخص می‌شود که او ۲۴ ساعت قبل از مرگ به طرز وحشیانه‌ای مورد آزار و اذیت قرار گرفته و آثار درگیری و ضرب و شتم هم روی بدنش مشاهده شده است. با توجه به این گزارش احتمال کمک از سر دلسوزی سه پسر جوان رد شد و هر سه آن‌ها به عنوان مظنون بازداشت شدند. تا چندین روز پس از دستگیری هر سه آن‌ها در مورد این اتفاق یا سکوت می‌کردند یا ادعای قبلی‌شان را تکرار می‌کردند تا اینکه «سعید» لب به اعتراف گشود و راز این جنایت هولناک را فاش کرد. او در اعترافاتش گفت: «یکی از دوستانم به نام امیر توانسته بود ساناز ۲۲ ساله را به بهانه ازدواج فریب بدهد و کاری کند که او به امید ازدواج از خانه‌شان فرار کند و به شهریار بیاید. یک روز قبل از آنکه ساناز را بیمارستان بیاوریم او از تبریز به تهران آمده بود. از آنجایی که امیر جایی برای پنهان کردن او نداشت او را به باغ گیلاسی که ما در شهریار داشتیم آورد. من و دو نفر از دوستانم در باغ بودیم. امیر او را تنها در باغ‌‌ رها کرد و خودش رفت. نیمه‌های شب درحالی که با مصرف قرص‌های روانگردان و مشروبات الکلی از حالت عادی خارج شده بودیم به سوی دختر بی‌پناه حمله ور شدیم. ساناز در مقابل ما مقاومت می‌کرد به همین خاطر به او ۱۲ قرص ترامادول خوراندیم همین باعث شد نتواند کاری انجام بدهد. بعد هم او را مورد آزار و اذیت قرار دادیم. صبح روز بعد که از خواب بیدار شدیم، او بیهوش شده بود. از ترس او را به کارخانه‌ای متروکه بردیم. حدود ساعت سه بعد‌‌از ظهر زمانی که به کارخانه رفتیم متوجه شدیم او به سختی نفس می‌کشد. به همین خاطر بلافاصله وی را به بیمارستان رساندیم.» با دستگیری امیر مشخص شد که دختر جوان فریب او را خورده و به امید یک زندگی بهتر از خانه‌شان فرار کرده است. امیر در این باره به کارآگاهان گفت: «با ساناز وقتی آشنا شدم که برای تعطیلات عید به تبریز رفته بودم. او با والدینش اختلاف داشت به همین خاطر از من خواست تا او را از این شرایط سخت نجات بدهم. وقتی از او خواستم برای ازدواج به تهران بیاید قبول کرد و به امید‌‌ رها شدن از مشکلاتش سریع خودش را به تهران رساند.» به دستور بازپرس دادسرای شهریار برای سه پسر جوان به اتهام مشارکت در قتل عمدی قرار مجرمیت صادر شد که با تایید قرار مجرمیت و صدور کیفرخواست پرونده برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. قراربود به این پرونده در شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شود. از آنجایی که در این پرونده قتل و تجاوز به هم مربوط بود جلسه به تشخیص قاضی اصغر عبداللهی و ۴ قاضی مستشار به صورت غیر علنی برگزار شد. با توجه به اینکه خانواده مقتول اعلام رضایت کرده بودند این پرونده صبح دیروز از جنبه عمومی جرم و برای رسیدگی به تجاوز به عنف در دستور کار قضات قرار گرفت. در کیفر خواست این پرونده که از سوی قاضی کاکلی نماینده دادستان قرائت شد آمده بود که سعید ۲۶ ساله، مجید ۲۵ ساله و وحید ۲۶ ساله متهم به مشارکت در قتل ساناز بودند که با توجه به گزارش پزشکی قانونی آن‌ها قبل از عمل تجاوز چندین قرص ترامادول به قربانی خورانده و بعد او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بودند که منجر به فوت قربانی بر اثر مسمومیت دارویی شده بود. بعد از قرائت کیفر خواست نوبت متهمان بود که از خودشان دفاع کنند. هر سه آن‌ها روز دادگاه اتهامات وارده را رد کردند.
منبع:
http://khabarfarsi.com/ext/4694569

suniya2012

عضو جدید
باید دید گذشته این ساناز بیچاره چی بوده که تن به همچین ریسک احمقانه ای داده! از رضایت پدر معلومه که...

بخاطر همچین اتفاقی به این جامعه میگی خراب؟!!!! این اتفاق خوبشه!!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جامعه این قدر خراب شده است؟؟؟؟؟؟
چرا پدر دختر اعلام رضایت کرده است؟؟؟؟
چرا؟؟؟
چرا؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟؟
به خاطر پول فکر کنم..
باید بگریم هق هق کم است از ترس ابرو تا کسی نفهمد مردی 28 ساله به حال قربانی شهوت یک عده انسان نما. میگیرد کاش زمین به راستی دهن باز میکرد..و من مثلا انسان از روی بی ابرویی درون ان میرفتم......خدایا تو خود میدانی بسیاری از جوانان ایران زمین باوجود تمام سخت یی های ارتباط و سرکوب امیالشان صبر پیشه میکنند تو حافظ شرافت و ابروی انانی ....انان را موفق بگردان ....و جوانان گنه کار را به راه راست هدایت کن.....به یقین ساناز خواهر رنجدیده ما در بهشت برین پیش خداست...:cry:

suniya2012

عضو جدید
به خاطر پول فکر کنم..
باید بگریم هق هق کم است از ترس ابرو تا کسی نفهمد مردی 28 ساله به حال قربانی شهوت یک عده انسان نما. میگیرد کاش زمین به راستی دهن باز میکرد..و من مثلا انسان از روی بی ابرویی درون ان میرفتم......خدایا تو خود میدانی بسیاری از جوانان ایران زمین باوجود تمام سخت یی های ارتباط و سرکوب امیالشان صبر پیشه میکنند تو حافظ شرافت و ابروی انانی ....انان را موفق بگردان ....و جوانان گنه کار را به راه راست هدایت کن.....به یقین ساناز خواهر رنجدیده ما در بهشت برین پیش خداست...:cry:

:surprised:بخاطر پول رضایت داده؟!!!!! میتونست رضایت نده دیه بگیره!!!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:بخاطر پول رضایت داده؟!!!!! میتونست رضایت نده دیه بگیره!!!
من خواهرم کارای وکالتی میکنه...ازین چیزا زیاد دیدم...خوب میدونی که طرف خانمه دیه اش نصف حساب میشه....دیه زمان قتل سال 87 فکر کنم 45 میلیون میشه نصفش 23 میلیون....حالا 3 تا خانواده هستن هرکدام 50 میلیون جور کنن میشه 150 میلیون... خوب باباهه 150 میگیره و رضایت میده....در غیر این صورت میتونه 23 میلیونو بگیره و اونا رو اعدام نکنن....یا اصلا پولو نگیره واونا اعدام میشه..به همین سادگی و به همین تلخی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خدایا از انسان بودنمون داریم متاسف میشیم
خدایاااااااااااااااااااااااااا لعنت به این زندگی

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا از انسان بودنمون داریم متاسف میشیم خدایاااااااااااااااااااااااااا لعنت به این زندگی
گلی جان تو غصه نخور...کوچولویی عزیزم...چرا میای اینجور تاپیکا؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر حقوقی پدر دختر اگر درخواست قصاص می کرد باید دیه 3 تا مرد را پرداخت می کرد که مبلغ بسیار زیادی است(با قیمت الان می شود حدود 400 میلیون تومان)

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه دختر عاقل

اولا با هرکسی دوست نمیشه!
فریب چشمک و هیکل پسره رو نمیخوره

چون وقتی طریقه ی آشنایی درست و اصولی باشه کار به فرار کردن و همخونه شدن با پسر نمیشه!!

یه دختر عاقل وقتی با کسی رابطه دوستی داشت هیچوقت کارایی که میدونه اشتباهه رو نمیکنه

حتی اگه با انجام ندادنشون پسره رفت بذار بره گور باباش!

یه دختر عاقل گول پسره رو نمیخوره که عزیزم بیا بریم خونمون مامانم میخواد عروسشو ببینه

یه دختر عاقل گول این حرفو نیمخوره که اگه منو دوست داری باید بیای باهم بریم خونمون!!

یه دختر عاقل گول این حرف رو نمیخوره که: مگه من و تو مال هم نیستیم پس منو درک کن!!

وقتی یه دختر واسه یه پسر از پدر و مادرش بگذره و سر از باغ گیلاس و آلبالو دراره دیگه نباید ناراضی باشی!!

دنیا خیلی بده چون آدما بدش کردن دوستای من

اما وقتی میدونیم کاری اشتباهه چرا انجامش میدیم!!

فرار چرا؟؟؟

که به کی برسیم؟؟؟

که چی بشه؟؟؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
از نظر حقوقی پدر دختر اگر درخواست قصاص می کرد باید دیه 3 تا مرد را پرداخت می کرد که مبلغ بسیار زیادی است(با قیمت الان می شود حدود 400 میلیون تومان)
ههه حقوق و قوانین؟!!
لعنت بر همشون

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دختر عاقل

چون وقتی طریقه ی آشنایی درست و اصولی باشه کار به فرار کردن و همخونه شدن با پسر نمیشه!!

یه دختر عاقل وقتی با کسی رابطه دوستی داشت هیچوقت کارایی که میدونه اشتباهه رو نمیکنه

یه دختر عاقل گول پسره رو نمیخوره که عزیزم بیا بریم خونمون مامانم میخواد عروسشو ببینه

یه دختر عاقل گول این حرفو نیمخوره که اگه منو دوست داری باید بیای باهم بریم خونمون!!

یه دختر عاقل گول این حرف رو نمیخوره که: مگه من و تو مال هم نیستیم پس منو درک کن!!

وقتی یه دختر واسه یه پسر از پدر و مادرش بگذره و سر از باغ گیلاس و آلبالو دراره دیگه نباید ناراضی باشی!!

فرار چرا؟؟؟

که به کی برسیم؟؟؟

که چی بشه؟؟؟

شما چقد میدونی!!براوو:D
یه دختر عاقل اونیکه عاقل باشه!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
یه دختر عاقل

فرار چرا؟؟؟

که به کی برسیم؟؟؟

که چی بشه؟؟؟
داادش انسان جایزه الخطاست کار اون دختر120درصد اشتباه بود منتها من وشما در شرایط ایشون نبودیم که بخوایم بگیم هر چی بود یه ادم بود اون نمیخواست اینطوری بشه لعنت به اون پسرای حیون صفت لعنت

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته چون پرونده تجاوز هست ممکنه به خاطر تجاوز دست جمعی به اعدام محکوم بشن نه قصاص البته .....پدر اگر پولو نداشته باشه....واونها چند سالی تو زندان میمونن بعد حق خون اونها را از بیت المال میدن واعدام میشن...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
البته چون پرونده تجاوز هست ممکنه به خاطر تجاوز دست جمعی به اعدام محکوم بشن نه قصاص البته .....پدر اگر پولو نداشته باشه....واونها چند سالی تو زندان میمونن بعد حق خون اونها را از بیت المال میدن واعدام میشن...
انشالله که اعدام بشن و ریشه این حیونای پست از رو زمین برداشته بشه
لعنت به همه مردا و زنای پست که دارن جامعه رو به لجنزار تبدیل میکنن

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داادش انسان جایزه الخطاست کار اون دختر120درصد اشتباه بود منتها من وشما در شرایط ایشون نبودیم که بخوایم بگیم هر چی بود یه ادم بود اون نمیخواست اینطوری بشه لعنت به اون پسرای حیون صفت لعنت

درسته میدونم اشتباست

اشتباه نوع دوستیش بوده

دیگه که نباید فرار میکرد!!!

میدونی این پسرا چی میگن با خودشون:

میگن خودش میخواد من چرا نخوام؟؟

اگه دختر خوبی بود با من دوست نمیشد

حالام که دوست شده میدونه چی ازش میخوام و هرچیم بخوام میگه چشم!!!

من یه طرفه به قاضی نرفتم

دخترای ما باید حواسشون باشه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
درسته میدونم اشتباست

اشتباه نوع دوستیش بوده

من یه طرفه به قاضی نرفتم

آدما متفاوتن داادش شاید یه پسری هم پیدا میشد بجای این بلا سر اون دختر بهش کمک میکرد
جنس اونا خراب بود
البته نظر شما محترمه
امیدوارم روح اون دختر اروم باشه و ایتن ادمای حیون صفتم هر چه زودتر اعدام بشن-هزار بار امین

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته میدونم اشتباست

اشتباه نوع دوستیش بوده

من یه طرفه به قاضی نرفتم

من کار ندارم ما پسرها چه فکارا و کارهایی که نمیکنیم ومتاسفانه میکنیم.....ولی حمله به یکی که ضعیفتره عین بی شرفی هست.. اثر مواد بوده؟ یا میخوان لاپوشانی کنن .....یعنی واقعا قرص توهمزا باعث اینکاراشد.....به والله ادم اگه بمیره ازین خبر تعجب نمیکنم.......برا ما الان عادی شده....ولی 30 سال پیش چی؟...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدما متفاوتن داادش شاید یه پسری هم پیدا میشد بجای این بلا سر اون دختر بهش کمک میکرد
جنس اونا خراب بود
البته نظر شما محترمه
امیدوارم روح اون دختر اروم باشه و ایتن ادمای حیون صفتم هر چه زودتر اعدام بشن-هزار بار امین

سونیا جان من خودم پسرم
من که نگفتم همه بدن!!!

روحش شاد

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کار ندارم ما پسرها چه فکارا و کارهایی که نمیکنیم ومتاسفانه میکنیم.....ولی حمله به یکی که ضعیفتره عین بی شرفی هست.. اثر مواد بوده؟ یا میخوان لاپوشانی کنن .....یعنی واقعا قرص توهمزا باعث اینکاراشد.....به والله ادم اگه بمیره ازین خبر تعجب نمیکنم.......برا ما الان عادی شده....ولی 30 سال پیش چی؟...

منظورم اونجور پسراست
نیازی به قرص و مواد نیست!!
شیطون گول بزنه...

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاهی وقتا آدم شرم میکنه به بعضی ها بگه انسان واقعا جای افسوس داره نمیدونم چی باعث میشه که یک نفر خونشو ول کنه و به یه آدم غریبه اعتماد کنه و چی باعث میشه که یه نفر با یک دختر ساده که تنها گناهش این بوده که به اون اعتماد کرده اینطور نارو بزنه و به این راحتی وجدان و شرف و انسانیتو فراموش کنه...

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دختر عاقل

فرار چرا؟؟؟

که به کی برسیم؟؟؟

که چی بشه؟؟؟

وقتی مث یه مشاور از یه نفر میخوایم همه چی رو اوکی انجام بده باید قبلش مث یه مددکار اجتماعی ببینیم دلیل یه همجین حرکتی چیه
گذشته ی اون دختر
شرایط حال حاضرش
شرایط روحیش
و خانواده ی طرفو ببینیم
بعدش ببینیم خب دلیل این حرکت غیرعاقلانه چی بوده
فرار معمولا از یه چیزیه .. نه به چیزی ;)

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی مث یه مشاور از یه نفر میخوایم همه چی رو اوکی انجام بده باید قبلش مث یه مددکار اجتماعی ببینیم دلیل یه همجین حرکتی چیه
گذشته ی اون دختر
شرایط حال حاضرش
شرایط روحیش
و خانواده ی طرفو ببینیم
بعدش ببینیم خب دلیل این حرکت غیرعاقلانه چی بوده
فرار معمولا از یه چیزیه .. نه به چیزی ;)

نه من مشاورم نه نظر کارشناسی خواستم بدم

هرکسی توی زندگیش مشکلات خاص خودشو داره

بله اینم میدونم که خیلی ها مشکلاتی دارن که اگه ما بفهمیم یا بدونیم عقل از سرمون میره

چه پدرایی که به جای پول اجاره خونه از زن و دختروشون....

اینارو میدونم

و بازم میگم من یه طرف به قاضی نرفتم

نظر خودمو دادم

اون خانوم که دیگه زنده نیستن و امیدوارم به خاطر سختیایی که کشیده از گناهانش بخشیده بشه

حرف من به این دلیل بود که امروزه خیلی از این مشکلات با همون حرفایی که زدم شروع میشه

به قتل و تجاوز نمیرسه

اگه رابطه ایم نامشروع شکل میگیره دختره فریب میخوره و بعدا میفهمه که اشتباه کرده(وقتی مه از پسره ترد شد)

دخترو پسر فرقی نداره همه باید مواظب باشن

آبرو خیلی مهمه مخصوصا واسه خانوما

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم واسه وجود همچنین پدری و اون پسرایی که فقط به فکر هوا و هوس هستن . خدا لعنتشون کنه:cry:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه اون دختره چرا و به چه دلیلی از خونه فرار کرده کلا یه بحث جداست هرچند کارش خیلی اشتباه بوده
ولی به هیچ عنوان نمیشه کار زشت اون سه تا پسر و توجیه کرد خدا ازشون نگذره

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیشتر این اخبار تو روزنامه ها و مجلات ساختگی هستن ...
ولی در موارد واقعی ، ادمهای روانی این کارا رو میکنن.