[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میگم این آزمون استخدامی شرکت گاز خانوم بر نمیدارن این سری درسته؟
من هرچی میخوام ثبت نام کنم ارور میده!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .بله درسته خانوم ها رو فقط در رشته های مدیریت و حسابداری جذب میکنه
درسته پس خانوم های مهندسی شیمی واقعا بیجا کردن مهندسی شیمی خوندن با این وضعیت کاری.
البته این رشته رو این جا که نفت خیزه اما صنعتش خوابیده بخونین اشتباه محضه برای خانوم ها.اون موقع که ما شروع کردیم به خوندن این رشته این خبرانبود.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه مهندسين گل:gol::gol::gol::gol:

دوستان كه طب صنعتي رفتن نمي دو نن كي بايد نامه عدم سو پيشينه رو ببريم تحويل بديم:que::que:

براي استعلام مدرك دانشگاهي كاري نبايد انجام بديم:que:

لطفا دوستاني كه مطلع هستند پاسخ بدن

ممنونم:w27:

king5000

عضو جدید
سلام به همه مهندسين گل:gol::gol::gol::gol:

دوستان كه طب صنعتي رفتن نمي دو نن كي بايد نامه عدم سو پيشينه رو ببريم تحويل بديم:que::que:

براي استعلام مدرك دانشگاهي كاري نبايد انجام بديم:que:

لطفا دوستاني كه مطلع هستند پاسخ بدن

ممنونم:w27:
سلام
نامه عدم سو پیشینه رو در اولین فرصت باید تحویل بدی یا با پست یا حضوری که حضوری خیلی بهتره و احتمال گم شدنش هم کمه. کلا برای اعزام به دوره باید باید پروندت کامل باشه.
استعلام مدرک دانشگاهی هم خود شرکت انجام میده و نیازی به شما نیست. اگه محل دانشگاهیت نزدیکه میتونی بری از قسمت فارغ التحصیلان سوال کنی که نامه استعلام واست اومده یا نه.

honestman

عضو جدید
درسته پس خانوم های مهندسی شیمی واقعا بیجا کردن مهندسی شیمی خوندن با این وضعیت کاری.
البته این رشته رو این جا که نفت خیزه اما صنعتش خوابیده بخونین اشتباه محضه برای خانوم ها.اون موقع که ما شروع کردیم به خوندن این رشته این خبرانبود.

سلام
نمک به زخم میپاشین :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: آخه کی تا الان خروجی دانشگاه متناسب با نیاز صنعت بوده ؟ کی؟:que:

samanemorvarid

اخراجی موقت
داشتن مقاله علمی پژوهشی - ترویجی و ای اس ای چه تاثیری در قبولی در ازمون شرکت نفت و گاز دارد؟چند درصد؟اگر ممکن است توضیح دهید؟

nanook2

عضو جدید
آقای nanook2 عزیز من همین رو گفتم که نفتی ها که نسبت به بقیه شغلها در کشور حقوق مزایایی بهتری دارند پس همت بکنیم و کار مون رو درست و با وجدان انجام بدیم که بتونیم سهمی داشته باشیم در کمک کردن به هموطنانی که با زندگی دست و پنجه نرم میکنند. انصاف نیست که یه نفتی با یه معلم حقوق یکسانی بگیره ولی اگه همون نفتی فقط به فکر پول و منافع خودش نباشه خیلی بیشتر میتونه به مملکت کمک کنه.

و ممنون از آقای 555ali که زجمت کشیدند و نظرشون رو نوشتند بنده منظورم این بود که پارتی یا به قول دوستان شانس هم چیز خوبی هست دوستان 5 ماه که در محمود آباد لب دریا صفا بود و حقوق به حساب می اومد دریغ از کار کردن حتی روزی یک ساعت و خدای نکرده کسی احساس خستگی نکرد هرگز. البته چرا از بیکاری و شنای زیاد و وب گردی های زیاد چرا شاید خسته میشدندولی خب. و بعد هم رفتند جزیره 2 هفته جزیره هم که با ماشین این سر جزیره بردن که نشون بدن اینجا قسمت اداریه اینجا قسمت ورزشیه و اینجا قسمت چی جیه اینهم از این. بعد 2 هفته اومدن مرخصی . خلاصه 6 ماه در بی زحمتی گذشت و پولی هم هر ماه به حسابها واریز شد. بعد تازه آقایون بعد از 6ماه دوریه آموزشی که وارد کار واقعی می شوند فقط دنبال این هستند که مهارت ها رو یاد بگیرند و بار سفر ببندد به نفت های که حقوق های 10 هزار دلاری دارد پس انصاف کجاست ؟ چرا نباید باشیم تا نفت خودمان را هر روز بهتر و بهتر کنیم.

اول بگم من خودم تو دون پایه ترین بخش صنعت نفتم و همچین چیزایی که شما میگی تو خوابم ندیدیم! اما شما سعی کن غبطه زندگی دیگرانو نخوری برای خودت بهتره !و آواز دهل شنیدن از دور خوش است!! شما هنوز فلسفه آموزشو نمیدونی! آموزش اسمش روشه انتظار کار از نیروی آموزشی داری ؟کجا توی کمپ آموزشی میخوای چکار کنن؟ دوس داری حقوق دوره اموزشی به کسی پرداخت نشه؟؟ خوب یه نامه بنویس به وزیر !!!!
توی جزیره قرار نیست شما رو با ماشین ببرن اینور اونورو نشونت بدن اون بار اوله بعدش خداکنه بیوفتی جزیره خارک انقدر جزیره جزیره نکنی بفهمی یه من ماست چقدر کره داره!! میدونی آمار افسردگی و خودکشی توی اقماری های بالای 5سال چقدره؟ میدونی موهای آدم سفید میشه تو 5سال کار اقماری؟ یه چیزایی شنیدی و تکرارش میکنی ! بله وجدان کاری خوبه ولی برای همه از معلم و دکتر بگیر تا کارمند نفت منتهی شما یه جوری بیانش میکنی انگار بقیه ملت دارن زجر میکشن کارمندای صنعت نفت نشستن رو کوه الماس دارن شیرموز میخورن نه داداش ازین خبرا نیس یه بار اگه یه قطره کاستیک بره تو گلوت آرزوی مرگ کنی میفهمی جریان چی به چیه !! درضمن فکر میکنی چرا افرادی میرن اونور آب تو شرکتای خارجی چون بابت زحمت و زجری که توی شرایط سخت میکشن عواید منصفانه ای نصیبشون نمیشه الان هر معلم تازه استخدام کم کم یه میلیون میگیره گیرم شما بری لاوان 1800 بگیری که چی بشه آخه ! به دپرسیش نمیارزه بخدا اکثرا از بدبختی و بیکاری میرن .

salariiii

عضو جدید
اول بگم من خودم تو دون پایه ترین بخش صنعت نفتم و همچین چیزایی که شما میگی تو خوابم ندیدیم! اما شما سعی کن غبطه زندگی دیگرانو نخوری برای خودت بهتره !و آواز دهل شنیدن از دور خوش است!! شما هنوز فلسفه آموزشو نمیدونی! آموزش اسمش روشه انتظار کار از نیروی آموزشی داری ؟کجا توی کمپ آموزشی میخوای چکار کنن؟ دوس داری حقوق دوره اموزشی به کسی پرداخت نشه؟؟ خوب یه نامه بنویس به وزیر !!!!
توی جزیره قرار نیست شما رو با ماشین ببرن اینور اونورو نشونت بدن اون بار اوله بعدش خداکنه بیوفتی جزیره خارک انقدر جزیره جزیره نکنی بفهمی یه من ماست چقدر کره داره!! میدونی آمار افسردگی و خودکشی توی اقماری های بالای 5سال چقدره؟ میدونی موهای آدم سفید میشه تو 5سال کار اقماری؟ یه چیزایی شنیدی و تکرارش میکنی ! بله وجدان کاری خوبه ولی برای همه از معلم و دکتر بگیر تا کارمند نفت منتهی شما یه جوری بیانش میکنی انگار بقیه ملت دارن زجر میکشن کارمندای صنعت نفت نشستن رو کوه الماس دارن شیرموز میخورن نه داداش ازین خبرا نیس یه بار اگه یه قطره کاستیک بره تو گلوت آرزوی مرگ کنی میفهمی جریان چی به چیه !! درضمن فکر میکنی چرا افرادی میرن اونور آب تو شرکتای خارجی چون بابت زحمت و زجری که توی شرایط سخت میکشن عواید منصفانه ای نصیبشون نمیشه الان هر معلم تازه استخدام کم کم یه میلیون میگیره گیرم شما بری لاوان 1800 بگیری که چی بشه آخه ! به دپرسیش نمیارزه بخدا اکثرا از بدبختی و بیکاری میرن .

سلام دوست عزیز
یعنی اوضاع جزیره خارک خیلی خرابه؟ من هم افتادم خارک ولی هیچ اطلاعی از شرایط جزیره ندارم و با این توضیحی که شما از خارک دادید کلاً نا امید شدم، میشه یه کم بیشتر از شرایط اونجا بگید، بقیه دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفاً بگین، من شرکت پایانه های نفتی افتادم یک هفته دیگه هم باید برم شروع به کار.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه مهندسين گل

از دوستاني كه براي سازمان منطقه ويژه پارس دعوت به همكاري شدند كسي ميدونه

1- بعد از طب صنعتي كي براي انگشت نگاري صدامون ميزنن و كي بايد انگشت نگاري را تحويل بديم؟

2- استعلام مدرك كي انجام ميدن؟

3- كسي از زمان شروع دوره آموشي خبر داره؟

4- محل آموزشي كجاست؟

از پاسخ تمام عزيزان تشكر ميكنم

Vpy

عضو جدید
داشتن مقاله علمی پژوهشی - ترویجی و ای اس ای چه تاثیری در قبولی در ازمون شرکت نفت و گاز دارد؟چند درصد؟اگر ممکن است توضیح دهید؟
به طور قطع هیچ تاثیری نداره برادر جان، مگر اینکه در زمان مصاحبه بیان کنی تا روی نظر مصاحبه کننده ها تاثیر بزاره که اونم چندان نخواهد بود;)

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه مهندسين گل و عزيز

كساني كه از طرف سازمان منطقه ويژه دعوت به همكاري شده اند. چه مراحلي از روند استخدامي را طي كرده اند؟؟؟

ممنون از پاسختون

دوستان لطفا اطلاعات خود را د راختيار بقيه قرار دهند

با سپاس فراوان

asalooasalooyeh

عضو جدید
به طور قطع هیچ تاثیری نداره برادر جان، مگر اینکه در زمان مصاحبه بیان کنی تا روی نظر مصاحبه کننده ها تاثیر بزاره که اونم چندان نخواهد بود;)

با سلام و احترام

همانطور كه جناب Vpy فرمودند

در زمان مصاحبه تاثير گذار خواهد بود

icofc

عضو جدید
داشتن مقاله علمی پژوهشی - ترویجی و ISI تاثیر بشدت منفی روی مصاحبه خواهد داشت. به قول یکی از مهندسای شرکت فلات قاره که با من مصاحبه کرد گفت ما عمله میخوایم نه کسی که کار R&D بکنه

alexmorgan

کاربر بیش فعال
داشتن مقاله علمی پژوهشی - ترویجی و ISI تاثیر بشدت منفی روی مصاحبه خواهد داشت. به قول یکی از مهندسای شرکت فلات قاره که با من مصاحبه کرد گفت ما عمله میخوایم نه کسی که کار R&D بکنه

پس همه این حرفا که میگن صنعت افراد نخبه میخواد و ... کشکه. کسایی که نه معدل خوب دارن و نه از این مقاله ها شانسی تو مصاحبه دارن؟

icofc

عضو جدید
تو مصاحبه باید بگی حسابی آچار به دست هستی و کار عملگی خوب بلدی
اصلا حرفی از معدل خوب و نوآوری و نخبه بودن و مقاله نباید زد
حداقل برای فلات قاره که اینجوری بود

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت

به نظر من که اگه بگید مقاله
ISI
دارید
تاثیر بسیار مثبتی رو مصاحبه کننده میزاره(چشاش قولوپ میشه+چند امتیاز مثبت حدودا 7-8 امتیاز از 100 بهتون میده - البته مقالات اکسپ شدتون هم نگه میدارند برای استعلام)

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت

به نظر من که اگه بگید مقاله
ISI
دارید
تاثیر بسیار مثبتی رو مصاحبه کننده میزاره(چشاش قولوپ میشه+چند امتیاز مثبت حدودا 7-8 امتیاز از 100 بهتون میده - البته مقالات اکسپ شدتون هم نگه میدارند برای استعلام)
اخه طرف ای اس ای داره اونم وسط تحریم بعدشم تازه فارغ التحصیل دانشگاهی اچار به دست کجا بود(خودکار به دسته)

samanemorvarid

اخراجی موقت
البته مصاحبه گر من وقتی فهمید مقاله و این چیزا دارم پارسال کلی خندش گرفت و مثلا به نظر من تو دل خودش گفت به جای اینکه میرفت ی کار خوب پیدا میکرد تو این چند سال نشسته کاغذ بازی کرده...البته اخرشم بهم گفتن که ما اینجا برامون بین مدرک لیسانس و فوق لیسانس هیچ فرقی نمیکنه!(اخرم که رد شدم)

samanemorvarid

اخراجی موقت
سلام بچه ها ی اعتراض بهشون ایمیل کنید سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است
مثلا نظامی شاعر چه قرنیه!؟
اثار فلان هنرمند خارجی رو بگید؟
مضاف الیه و جناس و متمم و نهاد و ترصیع کدومه؟
فلان کتاب از کیه؟مقامات حمیدی از کیه؟
اینا چیه...؟!
گفتند اگه فقط صدتا ایمیل بیات که ادبیات و زبان فارسی رو حذف کنید ما از استخدامی نفت و گاز حذف میکنیم.
فقط تویه تماس تلفنی مشخصات ثبت نامیتون هم بگید که مطمئن بشن که جعلی نیست.
با این عنوان
که لطفا ادبیات و زبان فارسی حذف شود
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل
از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي ستاد جذب 81315781، 88344695 و 88328364 (021)تماس بگیرید و بگید میخوایم ...

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان چه کاریه ما نیاز به آزمون شرکت گاز ادبیاتش داریم چرا باید حذف شودخووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

hsh1363

عضو جدید
سلام بچه ها ی اعتراض بهشون ایمیل کنید سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است
اینا چیه...؟!
گفتند اگه فقط صدتا ایمیل بیات که ادبیات و زبان فارسی رو حذف کنید ما از استخدامی نفت و گاز حذف میکنیم.
با این عنوان
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل
از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي ستاد جذب 81315781، 88344695 و 88328364 (021)تماس بگیرید و بگید میخوایم ...

درسته اگه مثلا به جاش معارف باشه بهتره

iman-bonapart

عضو جدید
اینا چیه...؟!
با این عنوان
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل

ساده نباشین، امکان نداره حذف کنن

nima_4321

عضو جدید
آقا جان چه کاریه ما نیاز به آزمون شرکت گاز ادبیاتش داریم چرا باید حذف شودخووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

ادبیاتت خیلی برام آشناست !:w02:
البته با نظرت موافقم . حذف ادبیات یعنی چی ؟ آقایون سعی کنند تو هر سوراخی که دیدن دستشون رو فرو نکنند. اون کسی که چهار تا شاعر و نویسنده رو میشناسه احتمالا از اون که نمیشناسه بیشتر اهل مطالعه است و کمتر وقتش رو تو خیابون تلف می کند

nima_4321

عضو جدید
اینا چیه...؟!
با این عنوان
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل
مسخره است؟ دیگاه و ذهن شماست که مسخره به نظر می آید و اگر چنین دیدگاه هایی رواج یابد ویران کننده نیز خواهد بود. ضمنا این سایت محل باند بازی و یار جمع کردن نیست و امیدوارم که کامنت شما حذف شود.

hsh1363

عضو جدید
مسخره است؟ دیگاه و ذهن شماست که مسخره به نظر می آید و اگر چنین دیدگاه هایی رواج یابد ویران کننده نیز خواهد بود. ضمنا این سایت محل باند بازی و یار جمع کردن نیست و امیدوارم که کامنت شما حذف شود.

دوست عزیز به نظرات دیگران احترام بزار اخوی این که نشد حرف که هر کس اسم شاعرا و نویسندها رو بلد نبود ولگرد و خیابانگرده برادر. بنده به شما نصیحت میکنم اول خودت رو ببینی بعد دیگران رو. شاید این دوستمون چیزی شنیده که دور از دسترس باشه ولی بنده و شما حق اینو نداریم بی احترامی کنیم. خب منم بدم از ادبیات میاد ولی زبانم عالیه کامپیوترم خوبه.

nima_4321

عضو جدید
دوست عزیز به نظرات دیگران احترام بزار اخوی این که نشد حرف که هر کس اسم شاعرا و نویسندها رو بلد نبود ولگرد و خیابانگرده برادر. بنده به شما نصیحت میکنم اول خودت رو ببینی بعد دیگران رو. شاید این دوستمون چیزی شنیده که دور از دسترس باشه ولی بنده و شما حق اینو نداریم بی احترامی کنیم. خب منم بدم از ادبیات میاد ولی زبانم عالیه کامپیوترم خوبه.

اگه متن نقل قول شده را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید متوجه خواهید شد که متن در نوشته شده در جواب این عبارت بود :

"سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است"

من هم نوشتم که چنین طرز تفکری مسخره تر است. طرف ننوشته من بلد نیستم ؛ نوشته است مسخره است !
نمونه چنین تکامل های نامتوازنی را در همین سایت هم به وفور مشاهده می کنیم. آقا رتبه یک فلان رشته است ؛ فوق لیسانس دارد ،اما سوالاتی می پرسد که بچه پنج ساله را به خنده وامیدارد.
--------
یک نکته علاوه کنم که نوک پیکان کلام من متوجه چنین طرز تفکری بود و نه فرد دارنده آن و به به نظر من فرق هست میان عقیده (که کاملا قابل نقد است) و انسان دارنده آن(که محترم است).

آخرین ویرایش:
بالا