گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
بچه ها نهایتا یکی از این پپیشنهادات برای هفته اول امتحان کنیم اگه نتیجه نداد هفته دیگه روش مطالعمون عوض میکنیم اینطوری زمان از دست میدیم بی برنامگی خوب نیست از شنبه دیگه واقعا استارت بزنیم درست و حسابی بخونیم

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
ffdk of laow ld;kdl lfhpe legh ld'l tw,g h,g
خب مشخص میکنیم مباحث مثلا میگیم فصول اول تئوری-زبان عمومی-ریاضی-بازاریابی برا یه هفته
فصول دوم تئوری - و فصول اول امار-تحقیق در عملیاد-اقتصاد-زبان تخصصی برای هفته دیگه
برای هر هفته هم از همون درسا فقط امتحان میگیرم اکه دوستان سختشونه میشه ازمونهاهم دو هفته ای باشه

خب اینطوری که میشه همون برنامه هفتگی. من به نظرم آزمون هم همون 2هفته ای باشه بهتره.
عزیزم به قول خودت هر کسی مدل خودش درس می خونه.
ولی یه پیشنهاد یک نفر که تجربه اش بیشتره یک برنامه بنویس بقیه ادیتش کنن هماهنگی این مدلی سخت میشه.

آره دیگه. وایسید یه چیزی الان مینویسم ادیتش کنید

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
بچه ها نظرتون در مورد برنامه زیر چیه؟
این که سونیای عزیز گفتن دو هفته ای به نظرم خوبه، چون هر کس با توجه به شرایطش یه تعدادی از دروس رو در هفته اول میخونه، و بقیه رو هفته دوم. البته به جز زبان و تئوری که هر روز باید باشه.

هفته دوم و سوم تیرماه:
زبان عمومی و تخصصی:

هر روز 5لغت از کتاب تافل(کسی هست کتاب تافل رو نداشته باشه؟)
پ.ن: فکر میکنم منابعی که هر کس برای زبان عمومی و تخصصی میخونه، خیلی متفاوته، و نمیشه با هم پیش رفت، چیکار کنیم؟!

تئوری ها:
کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضاییان :فصول 1-2-3: عنوان فصل ها:1-مدیریت و کارآفرینی 2-نظریه های سازمان و مدیریت 3- خلاقیت و نوآوری

تحقیق در عملیات:
کتاب فدوی: فصول 1-2-3: عنوان فصل ها: 1-کلیات تحقیق در عملیات 2- مدل برنامه ریزی خطی 3-روش ترسیمی

ریاضی:
مبحث مجموعه و تابع

اقتصاد خرد:
کتاب نظری: فصل 1: عنوان فصل: تقاضا، عرضه، تعادل

مدیریت مالی:
کتاب تهرانی:فصول 1 و 2: عنوان فصل ها:1- کلیات 2-تجزیه و تحلیل صورت های مالی

بازاریابی:
کتاب سه استاد: فصول 1و2: عنوان فصل ها: 1-معرفی بازاریابی 2-برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی

تولید:
کتاب متقی: فصول 1و2و3: عنوان فصل ها: 1-پیش بینی تقاضا 2-مکان یابی 3- تجزیه و تحلیل نقطه سربه سر

دروس تخصصی مدیریت دولتی:
ببخشید من هیچ اطلاعی در مورد دروس تخصصی مدیریت دولتی ندارم.

ستایش1991

عضو جدید
ffdk of laow ld;kdl lfhpe legh ld'l tw,g h,g
خب مشخص میکنیم مباحث مثلا میگیم فصول اول تئوری-زبان عمومی-ریاضی-بازاریابی برا یه هفته
فصول دوم تئوری - و فصول اول امار-تحقیق در عملیاد-اقتصاد-زبان تخصصی برای هفته دیگه
برای هر هفته هم از همون درسا فقط امتحان میگیرم اکه دوستان سختشونه میشه ازمونهاهم دو هفته ای باشه

هان ماشالله من از ماهان میخونم قرا شده اخراش فقط کتاب تست بخرم بزنم گفتن اونطوری حجم کتابات زیاد میشه
نمیدونم والا من کندتر میخونم حالا بعد مینویسم چند صفحه رو در جند ساعت خوندم

من می خوام منابع اصل رو بخونم بعد فلش کارت و خلاصه هام رو دوره کنم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب اینطوری که میشه همون برنامه هفتگی. من به نظرم آزمون هم همون 2هفته ای باشه بهتره.

آره دیگه. وایسید یه چیزی الان مینویسم ادیتش کنید
باشه دیگه هر چی بهتره همون باشه
باشه منتظریم غزل جان
فقط مشخص کن سوالاتم که مشخص کنه اکه سخت هر کس برای یه درس سوال طراحی کنه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من می خوام منابع اصل رو بخونم بعد فلش کارت و خلاصه هام رو دوره کنم.
اره خوبه منتها من سرکارم نمیرسم میخواستم اینکار کنم همکارا دوباره نظرم زدن گفتن جزوات بخون خلاصه همون کتاباست به همراه تست
این که سونیای عزیز گفتن دو هفته ای به نظرم خوبه، چون هر کس با توجه به شرایطش یه تعدادی از دروس رو در هفته اول میخونه، و بقیه رو هفته دوم. البته به جز زبان و تئوری که هر روز باید باشه.

هفته دوم و سوم تیرماه:
زبان عمومی و تخصصی:

پ.ن: فکر میکنم منابعی که هر کس برای زبان عمومی و تخصصی میخونه، خیلی متفاوته، و نمیشه با هم پیش رفت، چیکار کنیم؟!

تئوری ها:
کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضاییان :فصول 1-2-3: عنوان فصل ها:1-مدیریت و کارآفرینی 2-نظریه های سازمان و مدیریت 3- خلاقیت و نوآوری

تحقیق در عملیات:
کتاب فدوی: فصول 1-2-3: عنوان فصل ها: 1-کلیات تحقیق در عملیات 2- مدل برنامه ریزی خطی 3-روش ترسیمی

ریاضی:
مبحث مجموعه و تابع

اقتصاد خرد:

مدیریت مالی:

بازاریابی:
کتاب سه استاد: فصول 1و2: عنوان فصل ها: 1-معرفی بازاریابی 2-برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی

تولید:
کتاب متقی: فصول 1و2و3: عنوان فصل ها: 1-پیش بینی تقاضا 2-مکان یابی 3- تجزیه و تحلیل نقطه سربه سر

دروس تخصصی مدیریت دولتی:

خوبه غزل من فقط کتابام متفاوته ولی کلیات یکی دیکه باید این فصول پیدا کنم شروع کنم دیگه
من کتاب تافل ندارم کتاب زبان عمومی و زبان تخصصی ماهان دارم با 504 لغت پپپرکاربرد

ستایش1991

عضو جدید

هفته دوم و سوم تیرماه:
زبان عمومی و تخصصی:

تئوری ها:

تحقیق در عملیات:

ریاضی:
مبحث مجموعه و تابع

اقتصاد خرد:

مدیریت مالی:

بازاریابی:

تولید:

دروس تخصصی مدیریت دولتی:

عزیز تا کی همه کتاب ها تموم میشه و اقتصاد کلان و آمارو چکار میکنید؟
وقت می کنیم دوره کنیم؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
وقت می کنیم دوره کنیم؟

بنطرم جای اقتصاد خرد و کلان بعد میتونم عوض کنیم وقتی خرد تمام شد کلان جایگزین میکنیم
ولی امار باید باشه

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
وقت می کنیم دوره کنیم؟

اقتصاد کلان بعد از اتمام اقتصاد خرد.من خودم میخواستم هفته ای یه فصل اقتصاد(خرد و کلان) بخونم،کلا میشه 14 هفته. یعنی تا آخر تابستون، نهایت اوایل مهر تموم میشد. به نظر من که میشه هفته ای یه فصل خوند و بهتر هم هست که هر دو اقتصاد تو تابستون خونده بشه، ولی گفتم شاید بچه ها وقت نکنن، واسه همین یه فصل گذاشتم، حالا میخواید بزاریم 2فصل. چون من فصل 1رو که خوندم باتست های خود کتاب و 2000تست، 4ساعت و خورده ای وقت گرفت.
ئه، ببخشید آمار رو جا گذاشتم، من نظری روش ندارم. خودم فقط آمار 1 رو میخوام بخونم، اونم الان نه، آبان- آذر. آمار رو لطفا یکی دیگه برنامه شو بزاره
دوره باید حتما بکنیم، مثلا شنبه تا 4شنبه بخونیم، 5شنبه و جمعه هرچی خوندیم دوره کنیم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
اقتصاد کلان بعد از اتمام اقتصاد خرد.من خودم میخواستم هفته ای یه فصل اقتصاد(خرد و کلان) بخونم،کلا میشه 14 هفته. یعنی تا آخر تابستون، نهایت اوایل مهر تموم میشد. به نظر من که میشه هفته ای یه فصل خوند و بهتر هم هست که هر دو اقتصاد تو تابستون خونده بشه، ولی گفتم شاید بچه ها وقت نکنن، واسه همین یه فصل گذاشتم، حالا میخواید بزاریم 2فصل. چون من فصل 1رو که خوندم باتست های خود کتاب و 2000تست، 4ساعت و خورده ای وقت گرفت.
ئه، ببخشید آمار رو جا گذاشتم، من نظری روش ندارم. خودم فقط آمار 1 رو میخوام بخونم، اونم الان نه، آبان- آذر.
دوره باید حتما بکنیم، مثلا شنبه تا 4شنبه بخونیم، 5شنبه و جمعه هرچی خوندیم دوره کنیم.
غزل جان اجازه بده اقتصاد فعلا فصل یکش باشه
امارم فصل اول باشه من از کتابم رفتم خونه نگاه میکنم سرفصلش میزارم اگه دوستان الان کتاب جلو دستشون هست زحمت بکشن بگن همون بخونیم اگه دیدیم ظرفیتمون بیشتر بیشتر میتونیم بخونیم تو هفته دوم بیشتر میکنیم

ستایش1991

عضو جدید
مرسی دوست عزیز

مرسی دوست عزیز

اقتصاد کلان بعد از اتمام اقتصاد خرد.من خودم میخواستم هفته ای یه فصل اقتصاد(خرد و کلان) بخونم،کلا میشه 14 هفته. یعنی تا آخر تابستون، نهایت اوایل مهر تموم میشد. به نظر من که میشه هفته ای یه فصل خوند و بهتر هم هست که هر دو اقتصاد تو تابستون خونده بشه، ولی گفتم شاید بچه ها وقت نکنن، واسه همین یه فصل گذاشتم، حالا میخواید بزاریم 2فصل. چون من فصل 1رو که خوندم باتست های خود کتاب و 2000تست، 4ساعت و خورده ای وقت گرفت. ئه، ببخشید آمار رو جا گذاشتم، من نظری روش ندارم. خودم فقط آمار 1 رو میخوام بخونم، اونم الان نه، آبان- آذر. آمار رو لطفا یکی دیگه برنامه شو بزاره دوره باید حتما بکنیم، مثلا شنبه تا 4شنبه بخونیم، 5شنبه و جمعه هرچی خوندیم دوره کنیم.
اگه همه کتاب هارو توی 14 هفته تموم کنیم که خیلی خوبه .مرسی از زحماتهات غزل جان بودنت نعمتیه ها

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
غزل جان اجازه بده اقتصاد فعلا فصل یکش باشه
امارم فصل اول باشه من از کتابم رفتم خونه نگاه میکنم سرفصلش میزارم اگه دوستان الان کتاب جلو دستشون هست زحمت بکشن بگن همون بخونیم اگه دیدیم ظرفیتمون بیشتر بیشتر میتونیم بخونیم تو هفته دوم بیشتر میکنیم

باشه. پس لطفا همه تا فردا نظراتشون رو بزارن، که جمع بندی کنیم و شروع کنیم.
فعلا:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
باشه. پس لطفا همه تا فردا نظراتشون رو بزارن، که جمع بندی کنیم و شروع کنیم.
فعلا:gol:

من که موافقم تایتلارم برداشتم برم برنامه بریزم برا خودم
منم دیگه با اجازتون میرم
روز خوش
موف قو پیروز باشید
فعلنی بابای:gol::gol::gol:

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز

هفته دوم و سوم تیرماه:
زبان عمومی و تخصصی:

تئوری ها:

تحقیق در عملیات:

ریاضی:
مبحث مجموعه و تابع

اقتصاد خرد:

مدیریت مالی:

بازاریابی:

تولید:

دروس تخصصی مدیریت دولتی:

ببینید دروس مشترکمون
زبان - تئوری - اقتصاد خرد و کلان - ریاضی و آمار . خب؟
اینا میتونیم با هم پش بریم.
ولی درسهایی که مشترک نیستیم رو هر کی درس تخصصی خودش رو میخونه.
دوستان گلم در همین حالی که داریم برنامه ریزی میکنیم همزمان درساتون رو هم بخونید.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دوستای گلم من مباحثی که غزلجان مشخص کردن مشخص کردم برای هر درس تعداد صفحه اش از کتاب خودم که جزوس اینقدر میشه مسلما برای شما بیشتره بنظرم یکم زیاده اگه کمتر باشه بهتره
تئوری میشه99صفحه (دو فصل)
تحقیق در عملیات22(یک فصل و نیم)
ریاضی83(دو فصل)
اقتصاد خرد و کلان55(یک فصل)
مدیریت مالی55(دو فصل)
بازاریابی55(دو فصل)
آمار66(یک فصل)
زبان عمومی33(یک فصل)
زبان تخصصی25 صفحه(یک فصل)

anoeil

کاربر ممتاز
دوستای گلم من مباحثی که غزلجان مشخص کردن مشخص کردم برای هر درس تعداد صفحه اش از کتاب خودم که جزوس اینقدر میشه مسلما برای شما بیشتره بنظرم یکم زیاده اگه کمتر باشه بهتره
ریاضی83(دو فصل)
مدیریت مالی55(دو فصل)
بازاریابی55(دو فصل)
آمار66(یک فصل)
زبان عمومی33(یک فصل)
موافقم
نباید زیاد فشار بیاریم ...
آخه دانشجو زده میشه . من میگم آهسته بخونیم و همیشه بخونیم

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
ببینید دروس مشترکمون
زبان - تئوری - اقتصاد خرد و کلان - ریاضی و آمار . خب؟
اینا میتونیم با هم پش بریم.
ولی درسهایی که مشترک نیستیم رو هر کی درس تخصصی خودش رو میخونه.
دوستان گلم در همین حالی که داریم برنامه ریزی میکنیم همزمان درساتون رو هم بخونید.

تحقیق در عملیات هم بین بازرگانی و صنعتی، مشترکه دیگه
ریاضی83(دو فصل)
مدیریت مالی55(دو فصل)
بازاریابی55(دو فصل)
آمار66(یک فصل)
زبان عمومی33(یک فصل)

موافقم
نباید زیاد فشار بیاریم ...
آخه دانشجو زده میشه . من میگم آهسته بخونیم و همیشه بخونیم

یعنی میگید برای 2هفته زیاده؟ خب به نظرتون کدوما رو کم کنیم؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
تحقیق در عملیات هم بین بازرگانی و صنعتی، مشترکه دیگه

یعنی میگید برای 2هفته زیاده؟ خب به نظرتون کدوما رو کم کنیم؟

والا من احساس میکنم نتونم اینطوری پیش برم
با یکی از دوستانم صحبت کردم دادش سجاد میگم گفت زیاده ببین این 438 صفحه هست تازه از جزو من که خلاصه شدس برای شما احتمالا بیشترم بشه
به نظرم همین مباحث بخونیم تا جایی که برای دو هفته میرسیم فقط یاداشت کنیم هر روز چند ساعت و چند صفحه خوندیم بعد ظرفیتمون مشخص میشه یه میانگین میگیرم مطابق همون میریم جلو نظرتون چیه؟

آخرین ویرایش:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
والا من احساس میکنم نتونم اینطوری پیش برم
با یکی از دوستانم صحبت کردم دادش سجاد میگم گفت زیاده ببین این 438 صفحه هست تازه از جزو من که خلاصه شدس برای شما احتمالا بیشترم بشه
به نظرم همین مباحث بخونیم تا جایی که برای دو هفته میرسیم فقط یاداشت کنیم هر روز چند ساعت و چند صفحه خوندیم بعد ظرفیتمون مشخص میشه یه میانگین میگیرم مطابق همون میریم جلو نظرتون چیه؟

نمیدونم من این رو بر اساس وقت و شرایط خودم نوشتم. روزها که تا 2 سرکارم. درس خوندنم از 5به بعد شروع میشه. من که فک نمیکنم خیلی زیاد باشه( 438صفحه برای 2هفته). حالا باشه، همین رو بخونیم ببینیم تا چه حد میتونیم انجامش بدیم

این برنامه منه، لطفا هر کس برنامه خودش رو هم بزاره، یا هر چی میخونه بزاره. ممنون

زبان: هر روز یک ساعت
تئوری: هر روز یک ساعت
=================
هفته اول:
شنبه: تحقیق در عملیات فصل 1و2
1شنبه: مالی فصل 1
2شنبه: بازاریابی فصل 1
3شنبه: ریاضی مجموعه
4شنبه: اقتصاد خرد فصل 1(تو همین هفته خوندمش، دوره میکنم)
5شنبه و جمعه: مرور مباحث خوانده شده در هفته
==============
هفته دوم:
شنبه: تحقیق در عملیات فصل 3
1شنبه: مالی فصل 2
2شنبه: مالی فصل 2
3شنبه: بازاریابی فصل 2
4شنبه: ریاضی تابع

قیاسی

عضو جدید
ببخشید یعنی تو چهار ساعت فصل دوم مالی جمع میشه نمیدونم ولی من فکر کنم اینجور باشکه یه ماه همه درسا تمومن خود من اقتصاد خرد فصل اولو تو دو هفته خوندم نمیدونم شما سرعتتون چجوریه

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
ببخشید یعنی تو چهار ساعت فصل دوم مالی جمع میشه نمیدونم ولی من فکر کنم اینجور باشکه یه ماه همه درسا تمومن خود من اقتصاد خرد فصل اولو تو دو هفته خوندم نمیدونم شما سرعتتون چجوریه

من اصلا هیچ جا از میزان ساعت مطالعه نگفتم، فقط مباحث رو گفتم.
این الان نصف مباحث نیست پس یه ماهه تموم نمیشه، این واسه دو هفته ست.همیشه با همین مقدار پیش بره تا اواخر مهر طول میکشه.
من فصل اول اقتصاد خرد رو تو چهار ساعت و خورده ای با تست های خود کتاب و تست های کتاب 2000 تست تموم کردم.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
بچه ها اگه می خواید گروهی کار کنیم لطفا فقط اینطوری نباشه که ایراد بگیریم، خوشحال میشیم برنامه و نظرات شما رو هم بشنویم.

متشکرم:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
منم تا4 شرکتم تا برگردم یه سری کارای روتینم انجام بدم
از 6.5شروع کنم تا 8 یه تایم درس خوندم باشه
8تا10 باید شمیم عشق ببینم و نماز بخونم و.....
10 تا11.5 یه تایم دیگه درس خوندنم باشه
میشه روزانه سه ساعت حالا ممکنه گاهی برای خودم ساعتارو جابجا کنم اما سعی میکنم روزی 3 ساعت دیگه بخونم
من برای تئوری3 روز
برای تحقیق 1روز
برای ریاضی 2 روز
برای اقتصاد خرد و کلان 1 روز
مدیریت مالی 2 روز
بازاریابی 2روز
امار 1 روز
زبان عمومی 1 روز
زبان تخصصی1 روز
سعی میکنم روزانه لغاتم یاد بگیرم تو محیط کار روزانه یه 10 تا15 تو برگه مینویسم حفظ میکنم

anoeil

کاربر ممتاز
منم تا4 شرکتم تا برگردم یه سری کارای روتینم انجام بدم
از 6.5شروع کنم تا 8 یه تایم درس خوندم باشه
8تا10 باید شمیم عشق ببینم و نماز بخونم و.....
10 تا11.5 یه تایم دیگه درس خوندنم باشه
میشه روزانه سه ساعت حالا ممکنه گاهی برای خودم ساعتارو جابجا کنم اما سعی میکنم روزی 3 ساعت دیگه بخونم
من برای تئوری3 روز
برای تحقیق 1روز
برای ریاضی 2 روز
برای اقتصاد خرد و کلان 1 روز
مدیریت مالی 2 روز
بازاریابی 2روز
امار 1 روز
زبان عمومی 1 روز
زبان تخصصی1 روز
سعی میکنم روزانه لغاتم یاد بگیرم تو محیط کار روزانه یه 10 تا15 تو برگه مینویسم حفظ میکنم
منم تایمم دقیقا مثل شماست.
برنامه خوبیه

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم مدیریت صنعتی امتحان میدم
ظرف چند روز آینده برناممو میدم ایشالا
منم بیشتر بعدازظهرها وقت مطالعه دارم مثل دوستان

آخرین ویرایش:

ستایش1991

عضو جدید
نمیدونم من این رو بر اساس وقت و شرایط خودم نوشتم. روزها که تا 2 سرکارم. درس خوندنم از 5به بعد شروع میشه. من که فک نمیکنم خیلی زیاد باشه( 438صفحه برای 2هفته). حالا باشه، همین رو بخونیم ببینیم تا چه حد میتونیم انجامش بدیم

این برنامه منه، لطفا هر کس برنامه خودش رو هم بزاره، یا هر چی میخونه بزاره. ممنون

زبان: هر روز یک ساعت
تئوری: هر روز یک ساعت
=================
هفته اول:
شنبه: تحقیق در عملیات فصل 1و2
1شنبه: مالی فصل 1
2شنبه: بازاریابی فصل 1
3شنبه: ریاضی مجموعه
4شنبه: اقتصاد خرد فصل 1(تو همین هفته خوندمش، دوره میکنم)
==============
هفته دوم:
شنبه: تحقیق در عملیات فصل 3
1شنبه: مالی فصل 2
2شنبه: مالی فصل 2
3شنبه: بازاریابی فصل 2
4شنبه: ریاضی تابع

سلام غزل جان برنامه عالیه از این کم تر خیلی دیر تموم میشه.

بقیه دوستان هم اینقدر ایراد نگیرید خودتون به اندازه توانایی تون کم و زیادش کنید

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

سلام غزل جان برنامه عالیه از این کم تر خیلی دیر تموم میشه.

بقیه دوستان هم اینقدر ایراد نگیرید خودتون به اندازه توانایی تون کم و زیادش کنید[/QUOTE

سلام
امیدوارم خوب خوب باشید
ایراد نگرفتیم فدات شم نظرمون گفتیم :D
البته خودمون براساس توانمون پیش میریم بازم ممنون از محبتتون

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلااااااااااام وقتتون بخیر
من تحقیق در عملیات تقریبا دو ساعته خوندم از فصل دوم روش ترسیمی خوندم روش سیمپلکس نخوندم مال این دوره نبود دیگه
برای اقتصاد خرد و کلان تایتلای فصل یکم ایناست که میخوام بخونم میخواستم هماهنگ کنم کم یا زیاد نباشه:D
تقسیم بندی علم اقتصاد به اقتصاد خرد و کلان
منحنی امکان تولید
تقاضا
انواع کشش
مورار خاص
عرضه
کشش عرضه
تعیین قیمت و مقدار در بازار
قیمتهای سقف و قیمتهای کف
مطلوبیت تئوری مصرف کننده
منحنی بی تفاوتی
نرخ نهایی جانشینی
محدودیت بودجه
منحنی قیمت - مصرف
منحنی درامد-مصرف

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلااااااااااام وقتتون بخیر
من تحقیق در عملیات تقریبا دو ساعته خوندم از فصل دوم روش ترسیمی خوندم روش سیمپلکس نخوندم مال این دوره نبود دیگه
برای اقتصاد خرد و کلان تایتلای فصل یکم ایناست که میخوام بخونم میخواستم هماهنگ کنم کم یا زیاد نباشه:D
تقسیم بندی علم اقتصاد به اقتصاد خرد و کلان
منحنی امکان تولید
تقاضا
انواع کشش
مورار خاص
عرضه
کشش عرضه
تعیین قیمت و مقدار در بازار
قیمتهای سقف و قیمتهای کف
مطلوبیت تئوری مصرف کننده
منحنی بی تفاوتی
نرخ نهایی جانشینی