ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

student.product

عضو جدید
سوال 120 هم غلطه چون اگه از دستور g01 استفاده بشه زمان ماشین کاری خیلی زیاد میشه.اگه مثلا یه قطعه 200 سوراخ داشته باشه زمانش خیلی خیلی زیاد میشه.این گزینه خیلی تابلوه.دلیله دیگشم اینه وقتی ما سوراخ کاری انجام میدیم بخاطر اینکه ابزار حتما یکم لنگی داره پس اگه انتهای سوراخ سرعتش صفر بشه بازم در موقع خروج نیازی به حرکت g01 نیست پس باید هرچه سریعتر ابزار از محل خارج بشه

golabiiiii

عضو جدید
سلام
کسی خبر داره این پاسخنامه سنجش بالاخره کی قراره بیاد؟
و کسی پاسخنامه مدرسان شریفو چک کرده؟

ماهانم پاسخنامه داده بیرون؟

مرسی

P.Guardiola

اخراجی موقت
وای من دینامیک و ارتعاشات رو افتضاح زدم.
ولی جامدات و سیالات و ریاضی رو بد نبود.
تقریبا 50 زدم.

یه درس رو خراب کنیم چقدر تاثیر داره؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام
کسی خبر داره این پاسخنامه سنجش بالاخره کی قراره بیاد؟
و کسی پاسخنامه مدرسان شریفو چک کرده؟

ماهانم پاسخنامه داده بیرون؟

مرسی
كليد سنجش يكشنبه هفته آينده 29 بهمن منتشر ميشه
سراغ كليد مدرسان و ماهان نري بهتره!!!

maysam_n2005

کاربر فعال
بشینید زندگتونو بکنید کلید بیاد یا نیاد رتبتون همین چیزی هست که باید بشه تغییر نمی کنه که;)

maysam_n2005

کاربر فعال
سال پیش دوستم جامدات 60 سیالات 63 زد همین 2 تا با 5 درصد دینامیک روزانه چمران قبول شد
وای من دینامیک و ارتعاشات رو افتضاح زدم.
ولی جامدات و سیالات و ریاضی رو بد نبود.
تقریبا 50 زدم.

یه درس رو خراب کنیم چقدر تاثیر داره؟

maysam_n2005

کاربر فعال
هر سال که خودتو عقب بندازی موقعیتات کمتر می شن تو این وضعیت اصلن صلاح نیست بمونی من 2 تا داداش فوق لیسانس دارم اونا هم بم همین توصیه رو کردن که به تو می کنم یکیشونم از شریف فوق گرفته اون فشار می یاره که نمونم حتما برای تو هم صادقه که نمونی
سلام به همگی
لطفا همه نظرتان را اعلام نمایید

رتبه من با توجه به درصدهایم 350 تا 750 می شود و می دانم با این رتبه نمی توانم در رشته محل های زیر قبول شوم
1- مکاترونیک شریف 2- مکاترونیک امیرکبیر 3- مکاترونیک تهران 4- طراحی کاربردی علم و صنعت - زمینه تخصصی مکاترونیک

اگر شما جای من بودید دوباره از نو برای کنکور سال آینده برنامه ریزی می کردید؟ که مشکلات سربازی گریبان گیرتان می شود.
یا اینکه گرایش های دیگر که مورد علاقه تان نیست و یا دانشگاه های درجه 2 را انتخاب می کردید؟

شرایط من
من در این ترم 14 واحد درسی + پروژه دارم و در تابستان هم کارآموزی دارم
به علاوه اینکه در حال آماده سازی دو مقاله در زمینه هوافضا و رباتیک هستم که یکی ارزش ترجمه و چاپ در مجلات ISI را نیز دارد و بخاطر اهمیت بالایش امکان استفاده جهت کسر سربازی را دارد
معدل کل من 16.75 است و در یکی از بهترین دانشگاه های دولتی در حال تحصیل هستم

maysam_n2005

کاربر فعال
ولی در کل میل خودته_
سلام به همگی
لطفا همه نظرتان را اعلام نمایید

رتبه من با توجه به درصدهایم 350 تا 750 می شود و می دانم با این رتبه نمی توانم در رشته محل های زیر قبول شوم
1- مکاترونیک شریف 2- مکاترونیک امیرکبیر 3- مکاترونیک تهران 4- طراحی کاربردی علم و صنعت - زمینه تخصصی مکاترونیک

اگر شما جای من بودید دوباره از نو برای کنکور سال آینده برنامه ریزی می کردید؟ که مشکلات سربازی گریبان گیرتان می شود.
یا اینکه گرایش های دیگر که مورد علاقه تان نیست و یا دانشگاه های درجه 2 را انتخاب می کردید؟

شرایط من
من در این ترم 14 واحد درسی + پروژه دارم و در تابستان هم کارآموزی دارم
به علاوه اینکه در حال آماده سازی دو مقاله در زمینه هوافضا و رباتیک هستم که یکی ارزش ترجمه و چاپ در مجلات ISI را نیز دارد و بخاطر اهمیت بالایش امکان استفاده جهت کسر سربازی را دارد
معدل کل من 16.75 است و در یکی از بهترین دانشگاه های دولتی در حال تحصیل هستم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
پاسخنامه تشريحي جامدات ماهان شماره2

پاسخنامه تشريحي جامدات ماهان شماره2

انگار ماهان به خودش اومدو يه پاسخنامه ديگه در كرد!! ظاهرا اينو دانشجويان غيرمشروطي حل كردن!!
مشاهده پیوست a.pdf

reza2495

عضو جدید
بچه ها این جوری ک مهندس کریمی جواب سوالای ریاضی رو گذاشته:
زبان: احتمالا 30
ریاضی: 38 یا 32
سیالات : 5
جامدات : 20
دینامیک : 5 یا 01. -
خیلی عالیه نه؟!!!!

salari_erfan

عضو جدید
خوب دیگه اینجام که ننوشته کلی .نوشته انرژی واپیچشی برابر باشند حرفی از کلی نزده اینم از کتاب لاتینش
The distortion-energy theory predicts that yielding occurs when the distortion strain
energy per unit volume reaches or exceeds the distortion strain energy per unit volume
for yield in simple tension or compression of the same material.

nemat allah

عضو جدید
خوب دیگه اینجام که ننوشته کلی .نوشته انرژی واپیچشی برابر باشند حرفی از کلی نزده اینم از کتاب لاتینش
The distortion-energy theory predicts that yielding occurs when the distortion strain
energy per unit volume reaches or exceeds the distortion strain energy per unit volume
حق باشماس...;)

سحرخیز

عضو جدید
دوستان یه سوال آزمونهای پارسه رو که ثبت نام کنی ؟
کل کتاب و جزوات رو میدن به آدم مجانی ؟

salari_erfan

عضو جدید
دوستان یه سوال آزمونهای پارسه رو که ثبت نام کنی ؟
کل کتاب و جزوات رو میدن به آدم مجانی ؟
از من میشنوی این دو جا رو نرو پارسه ماهان. مخصوصا پارسه چون همیشه سوالای تکراری کنکور رو میده و یه اعتماد به نفس الکی میگیری . نصیر یا سنجش رو برو هر دوشون عالیه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مهندس چه حالي دادي بهمون اين تستو من 100% شانسي زدم حتي 1 ثانيه هم روش فكر نكردم اگه همين باشه چي ميشه:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا