ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چرا همه چیز رو صفر و یکی و سفید سیاه میبینید.یخورده خویشتندار باشید. واقعا بعضی رفتارها درشان یه آدم تحصیل کرده نیست. ناسلامتی مهندسای این مملکتیم! تماس گرفتن و بد و بیراه گفتن چه مشکلی رو میخواد حل کنه؟ سال های قبل، از این برنامه ها توی این انجمن و بخصوص گروه مکانیک نداشتیم. امیدوارم همگی موفق و البته صبور باشیم.خدانگهدار

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مرسی,فعلا که گند زدن تو درصدا؛هیچی
مهندس نگرا نباش جوابابش غلط در غلطه افتضاحه باز به مدرسان 4 تاشو درست جواب داده بود اين كه تركوووووونده

ولي دوستان بهتون به پيشنهاد ميكنم:
درگير اين كليداي اين موسسات نشيد روز يكشنبه 29 بهمن كه كليد سنجش اومد از اينم اوضاع وخيم تر ميشه از دوستان پارسال ارشد 91 بپرسيد من شاهد حي و حاضرم كه كليدي كه سنجش داد همه رو چند روز شوكه كرده بود
موفق باشيد

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
مهندس نگرا نباش جوابابش غلط در غلطه افتضاحه باز به مدرسان 4 تاشو درست جواب داده بود اين كه تركوووووونده

درگير اين كليداي اين موسسات نشيد روز يكشنبه 29 بهمن كه كليد سنجش اومد از اينم اوضاع وخيم تر ميشه از دوستان پارسال ارشد 91 بپرسيد من شاهد حي و حاضرم كه كليدي كه سنجش داد همه رو چند روز شوكه كرده بود
موفق باشيد
شما کارت خوبه زحمت اعتراضای ساخت بکش تا مث پارسال هماهنگ اعتراض بدیم!(گرچه به حال درصد من زیاد فرقی نمی کنه) برا دوستام هم میفرستم اعتراضمون جمعی بر باشه,بخصوص سوالای خارج از مباحث ساخت.ممنون

مکاترونیک8282

عضو جدید

موفق باشيد

دقیقا. اگه جمع مهربون و صمیمی اینجا نبود من یکی دق کرده بودم! خیلی جمع خوب مهربون و با سوادی اینجا بودن. خود من کلی از چیزایی که بلد نبودم رو همینجا یاد گرفتم.
خود خدا می دونه که چه برنامه ای واسمون داره و من یکی مطمئنم برنامه خیلی خوب و آرامش بخشیه! مخصوصا واسه کسی که تلاش کرده. اگه نتیجه اونی نشده که می خوایم؛ حالا مقصر هر کی که هست، ته تهش همه چی دست خود خداست! درست میشه.

amir.sardarnia

عضو جدید
دقیقا. اگه جمع مهربون و صمیمی اینجا نبود من یکی دق کرده بودم! خیلی جمع خوب مهربون و با سوادی اینجا بودن. خود من کلی از چیزایی که بلد نبودم رو همینجا یاد گرفتم.
خود خدا می دونه که چه برنامه ای واسمون داره و من یکی مطمئنم برنامه خیلی خوب و آرامش بخشیه! مخصوصا واسه کسی که تلاش کرده. اگه نتیجه اونی نشده که می خوایم؛ حالا مقصر هر کی که هست، ته تهش همه چی دست خود خداست! درست میشه.
سلام سلام سلام

NASTOH

عضو جدید

موفق باشيد

چیزای بدیهیو که سنجش نمیتونه نقض کنه.اینو مطمن باش.الان دعوا هم تو باکس سیالات و جامدات تو 5 تا تسته.اگه جوابای چرت بده سنجش این دفعه با بچه های این سایت ترفه.من فکر کنم بچه های پارسال بی عرضه بودن ولی امسالی ها خیلی فرق دارن.امسال سنجش با اینا طرفه: نعمت. سورنا. خودت. مهدیه. عرفان .مکاترونیک و.....

NASTOH

عضو جدید
قول میدم بهتون امسال ی سوپر نتیجه رو داشته باشین با توجه به افزایش ظرفیت و با توجه به اینکه از سال 90 اجبار شد که بچه های ارشد حد اکثر 5 ترمه باید درسشونو تموم کنن

reza_goudarzi

عضو جدید
یکی لینک دانلود پاسخ نامه ماهان رو نمیزاره منم هم ببینم یه نظری بدم ؟ :D

آخرین ویرایش:

NASTOH

عضو جدید
دوستان به مدرسان زنگ زدم و 3 تا سوالای جامداتو گفتم مشکل داره.البته سیالات و جامداتو بررسی کردم

سوالات 72-گزینه 3 طبق دفترچه b
سوال 89-گزینه 1
سوال 80-گزینه صحیح ندارد.

چیز دیگه هم بود؟

اگه هست بگین

nemat allah

عضو جدید
جان من بزار من پیداش نکردم
میخوام زنگ بزنم ماهان صحبت کنم
آخه دیروز زنگ زدم گفتش که تمام سوالات مکانیک 92 از آزمونای آزمایشی و بانک تست ماهان بوده

:D
یه دونه هم از تو ماهان نبود من کل آزمونای ماهان و سنجش وپارسه رو خونده بودم بازم از تو سنجش یه چندتا شبیه سوالا اومده بود

sourena23

عضو جدید
جان من بزار من پیداش نکردم
میخوام زنگ بزنم ماهان صحبت کنم
آخه دیروز زنگ زدم گفتش که تمام سوالات مکانیک 92 از آزمونای آزمایشی و بانک تست ماهان بوده

جان هر کی دوس داری بگو مدرسانم همین رو می گفت...
2-3 صفحه قبل..

sourena23

عضو جدید
دوستان به مدرسان زنگ زدم و 3 تا سوالای جامداتو گفتم مشکل داره.البته سیالات و جامداتو بررسی کردم

سوالات 72-گزینه 3 طبق دفترچه b
سوال 89-گزینه 1
سوال 80-گزینه صحیح ندارد.

چیز دیگه هم بود؟

اگه هست بگین
67.......

reza_goudarzi

عضو جدید
یه دونه هم از تو ماهان نبود من کل آزمونای ماهان و سنجش وپارسه رو خونده بودم بازم از تو سنجش یه چندتا شبیه سوالا اومده بود

مدرسان رو چک کردی ؟
آخه مدرسان هم همینو میگفت
گفتش که اگه این چیزایی که توی پاسخنامه نوشتیم دروغ بود ( مثلا نوشته سوال فلان کنکور دقیقا سوال 51 آزمون سوم آزمایش مدرسان ) و کسی تونست ثابت کنه که حتی یدونه از اونا نبوده توش مدرسان به شما 1 سکه یا ثبت نام رایگان تمام کلاسای ارشد امسال رو جاییزه میده

من میخواستم شنبه یا یکشنبه برم چک کنم ببینم راسته یا نه

reza_goudarzi

عضو جدید

خبر مهم

کلید سازمان سنجش آمد

سازمان سنجش اعلام کرد که کلید من همان کلید ماهان است
هرکی به پاسخنامه ماهان شک کند حتما قبول نخواهد شد
بعدش نوشته که مشکلاتتون رو توی ماهان پورتال میتونید حل کنید

:D:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.