+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بله چهار تا داده بودن امسال!

احسان جان؛ بچه ها اگه سیگنال آقای کهن رو دید یه نظری بدین که چه جوری هستش خودش که قبل چاپ میگفت مثالهای توش هست در حد اورپا خوب اگه درحد اروپا باشه که به درد نمیخوره تو جهان بار کتبی برق اوله اینم بگم آقای تقدسی کتاب تست تالیفی امسال میزنه بیرون گفت پاییز آماده میشه

Joe_Bel

کاربر ممتاز

تعریف شو خیلی شنیده بودم اگه نمی زاشتی هم قصد داشتم بخرم حالا از کجا باید تهیه ش کرد
الانم که دیدم یه حسنی داره از کتاب اوگاتا بر گرفته که منم کاملا از اون خوندم یه جوری فک کنم از جزوه خودم کپی کرده خیلی شبیه به سبک من هستش من تا الان کتاب تستی کنترل نداشتم!!!!
:eek:

خودم جوابه خودمو میدم
http://alavi.ir/_public/alavi/msc/بسته-های-آموزشی/فنی-و-مهندسی/الکترونیک.aspx

Linkinkurd

عضو جدید
میگم با این درصدا میشه روزانه ای چیزی قبول شد؟نرم افزار تخمین رتبه که کامل افسرده میکنه آدمو
زبان 60
ریاضی 0
مدار 6
کنترل 40
بررسی 20
ماشین 33

راستی دوستان کسی دفترچه اول با کد B رو نداره؟؟؟ شدیدا نیاز دارم

alidodar1

عضو جدید
میگم با این درصدا میشه روزانه ای چیزی قبول شد؟نرم افزار تخمین رتبه که کامل افسرده میکنه آدمو
زبان 60
ریاضی 0
مدار 6
کنترل 40
بررسی 20
ماشین 33

راستی دوستان کسی دفترچه اول با کد B رو نداره؟؟؟ شدیدا نیاز دارم

این نرم افزاره خیلی داغون میگه رتبه هارو
از نرم افزار مدرسان شریف استفاده کن:
http://rankestimation.modaresanesharif.ac.ir/Account/LogIn

Romax

عضو جدید
دوستان آقای کریمی تو سایتشون حل ریاضی رو گذاشتن و اون سوال بسل همون گزینه J3/2 و J-3/2 که من گفتم رو درست اعلام کردن. ایول ریاضیم شد 50 :D

sharifqc

عضو جدید
سلام دوستان
آقا من یه چیزی به ذهنم رسید که گفتم بیام اینجا بگم که اگه با استقبال مواجه شد انجامش بدیم
الان اینجا بچه ها به دو دسته کلی تقسیم میشن : دسته اول اونایی که کنکورو اونقدر مطمئن دادن که به امید خدا قبول میشن و میرن دانشگاه یام که انقدر بد دادن که کلا بیخیال ادامه تحصیل میشن و یا اونایی که دقیقا نمیدونن جزو کدوم دستن ولی دیگه فرصتی ندارن و یا میرن سره کار یا خدمت و ... (خودم جزو این دستم :D)
دسته دوم کسایی هستن که هنوز دارن تلاش میکنن و دنبال مشاوره و منابع خوب و ... هستن
من همون طور که گفتم جزو دسته اولم و تو این فکر بودم(البته عملی کردم فکرمو ) که کتابامو بسته بندی کنم و ببرم انقلاب بفروشمشون:crying:
بعد اینجا که سر میزدم هی میدیدم که صحبت از منابع خوب واسه ساله بعده که به ذهنم رسید بیام اینجا بهتون بگن که بیایم یه شبکه تهیه کتاب را بندازیم اینطوریکه هرکسی بیاد اینجا کتابایی که به این نتیجه رسیده باید بخره یا داره تحقیق میکنه که بخره رو بگه و کساییم که مثلا مثل من بیخیاله کتاباشون شدنو میخان بفروشنشون بیان اینجا اعلام آمادگی کنن ...
این روش چنتا مزیت مادی و معنوی داره :
1. اونایی که میخان کتاب بفروشن (مثل خودم) دیگه ازین که کتابی که خودشون چند ماه پیش خریدن خدا تومن و باید الان رسما مفت بفروشن به دلالا تا اونا به 75% قیمت نو بفروشن به دیگرون حرصشون نمیگیره
2. اونایی که میخان کتاب بخرن دیگه لازم نیست برن کتابای نو که نهایتش تنها فرقی که داره اضافه شدن حل 92 رو برن به قیمت جدید که به لطف دوستان ! همین جوری داره میره بالاتر بخرن
3.اونایی که میدونن میتونن کتابای دست دو رو با قیمت کمتر بخرن ولی دسترسی ندارن به جاهایی مثل انقلاب به خاطره دوری راه و اینا میتونن از شهر خودشون یام از شهرای نزدیک تر یام نهایتا با پست تهیه کنن کتابایی رو که میخان
4. چون کتابا رو از کسایی که اونارو خوندن میخری میتونی قشنگ هر سوالی که دربارش داری از طرف بپرسی که مثلا ااون قسمتو چطو گفته یا تستاش چطوره کمه زیاده و ...
حالا دوستان شمام بیاین نظر بدین ببینیم خوبه یا نه این روش ;)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوستان آقای کریمی تو سایتشون حل ریاضی رو گذاشتن و اون سوال بسل همون گزینه J3/2 و J-3/2 که من گفتم رو درست اعلام کردن. ایول ریاضیم شد 50 :D

خوب از اولم اون درست بود

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام دوستان
آقا من یه چیزی به ذهنم رسید که گفتم بیام اینجا بگم که اگه با استقبال مواجه شد انجامش بدیم
الان اینجا بچه ها به دو دسته کلی تقسیم میشن : دسته اول اونایی که کنکورو اونقدر مطمئن دادن که به امید خدا قبول میشن و میرن دانشگاه یام که انقدر بد دادن که کلا بیخیال ادامه تحصیل میشن و یا اونایی که دقیقا نمیدونن جزو کدوم دستن ولی دیگه فرصتی ندارن و یا میرن سره کار یا خدمت و ... (خودم جزو این دستم :D)
دسته دوم کسایی هستن که هنوز دارن تلاش میکنن و دنبال مشاوره و منابع خوب و ... هستن
من همون طور که گفتم جزو دسته اولم و تو این فکر بودم(البته عملی کردم فکرمو ) که کتابامو بسته بندی کنم و ببرم انقلاب بفروشمشون:crying:
بعد اینجا که سر میزدم هی میدیدم که صحبت از منابع خوب واسه ساله بعده که به ذهنم رسید بیام اینجا بهتون بگن که بیایم یه شبکه تهیه کتاب را بندازیم اینطوریکه هرکسی بیاد اینجا کتابایی که به این نتیجه رسیده باید بخره یا داره تحقیق میکنه که بخره رو بگه و کساییم که مثلا مثل من بیخیاله کتاباشون شدنو میخان بفروشنشون بیان اینجا اعلام آمادگی کنن ...
1. اونایی که میخان کتاب بفروشن (مثل خودم) دیگه ازین که کتابی که خودشون چند ماه پیش خریدن خدا تومن و باید الان رسما مفت بفروشن به دلالا تا اونا به 75% قیمت نو بفروشن به دیگرون حرصشون نمیگیره
2. اونایی که میخان کتاب بخرن دیگه لازم نیست برن کتابای نو که نهایتش تنها فرقی که داره اضافه شدن حل 92 رو برن به قیمت جدید که به لطف دوستان ! همین جوری داره میره بالاتر بخرن
3.اونایی که میدونن میتونن کتابای دست دو رو با قیمت کمتر بخرن ولی دسترسی ندارن به جاهایی مثل انقلاب به خاطره دوری راه و اینا میتونن از شهر خودشون یام از شهرای نزدیک تر یام نهایتا با پست تهیه کنن کتابایی رو که میخان
4. چون کتابا رو از کسایی که اونارو خوندن میخری میتونی قشنگ هر سوالی که دربارش داری از طرف بپرسی که مثلا ااون قسمتو چطو گفته یا تستاش چطوره کمه زیاده و ...

عالیه در واقع منم تو فکرش بودم چطوره خودت یه تاپیک براش بزن معطل نکن همین الان بزن

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بالاخره نفهمیدیم واسه کنترل کدوم بهتره.. پوران یا علوی یا...؟(تقوی رو احسان گفت بعد اینکه مسلط شدیم بخونیم)
بچه ها یه منبع تاپ بگین لطفا که فقط اونو بخونیم برای شروع

Joe_Bel

کاربر ممتاز
نه خیلیا میگفتن اون گزینه سیگما دار میشه که ایشون توضیح دادن چرا فقط گزینه یک یعنی J3/2 و J-3/2 میشه

نه بابا این سوال این قدر ساده بود که من تعجب کردم r1-r2 عدد صحیحی نیست پس هر دو جواب فاقد ln هستش احتمالا مگین مضاعف شده که اگه به جوابشم این نیست اصلا اینو بیخال مستقیم یه فرمول داریم بسل مرتبه دو که دقیقا همینو میده

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره نفهمیدیم واسه کنترل کدوم بهتره.. پوران یا علوی یا...؟(تقوی رو احسان گفت بعد اینکه مسلط شدیم بخونیم)

فقط پورانو بخون از حجمشم نترس زود تموم میشه

Joe_Bel

کاربر ممتاز

ای بابا احسان میگه من اینارو خوندم این جوریه بوده وقتی آدم یه کتابی رو ندیده چرا باید نظر بده من علوی رو شنیده بودم اما چون ندیدم نظر ندادم که به ضرر به جیبتون بزنم الان قسمتی از کتابو دیدم در مورد خوندنش معطل نمیکنم

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
ای بابا احسان میگه من اینارو خوندم این جوریه بوده وقتی آدم یه کتابی رو ندیده چرا باید نظر بده من علوی رو شنیده بودم اما چون ندیدم نظر ندادم که به ضرر به جیبتون بزنم الان قسمتی از کتابو دیدم در مورد خوندنش معطل نمیکنم
نتیجه:پوران رو میخونم اگه اگه ..تموم شد علوی رو هم میخونم در ضمن یوسف تو قبول میشی بیخودی کتاب نخر

Joe_Bel

کاربر ممتاز

دادش سیگما من پورانو ندیدم چه جوریه تست های تالیفی و بقیه رشته هارو داره
یادمه یه سوال پرسیدم از 3 کتاب برام جواب فرستادید یعنی پوران از هموشون بهتره من سوالات تالیفی و تست ها مثالهای خیلی زیاد برام مهمه اتفاقا من از کتابهای پر حجم خوشم میاد یه اطمینان خاطر بهم میده:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادش سیگما من پورانو ندیدم چه جوریه تست های تالیفی و بقیه رشته هارو داره
یادمه یه سوال پرسیدم از 3 کتاب برام جواب فرستادید یعنی پوران از هموشون بهتره من سوالات تالیفی و تست ها مثالهای خیلی زیاد برام مهمه اتفاقا من از کتابهای پر حجم خوشم میاد یه اطمینان خاطر بهم میده:D
آره من پارسال آریاز خوندم بعد شنیدم بادامچی خوبه خریدم خوبتر از آریاز بود اما به علوی(نویسندش هم استاد دانشگاه شاهروده) نمیرسید جاهد مطلق پارسه هم خوندم اون تو پایداری و جدول راث عالی و ساده گفته علوی رو نخریدم از دوستام دیدم اونم کامله اما من امسال فقط رضایی رو خوندم خیلی عالی بود منی که صفر بودم پایمو ساخت
پیشنهاد من فقط پورانه

omid-power

عضو جدید
بچه ها شبتون بخیر:w27::w27::w27::w27:
برم تاصبح درباره کنکور فک کنم:king:

منم رفتم فکر کردم
اینقدر فکر کردم که 6صبح بود وهنوز نخوابیده بودم!:(

1.کسی میدونه چرا سایت اینجوریه؟
مثلا 10 صفحه پشت سرهم میتونی تشکر بزنی
فرداش دوصفحه را هم نمیتونی؟(سهمیه بندیه؟)

2.برای زبان:
504و toefl نارسیس خوبه(نگفتم کامله .گفتم خوبه).یه سرچ بکنید نارسیس .ok؟
از الان بخونین فکر کنم تا آخر شهریور تمومه.زبان ارشد: بستگی به پایه زبانتون هم داره واینکه کلاس رفتین یانه.................
من خودم کلاس نرفتم(کلاس کجا بود!).نارسیس واسه من بد نشد چندتا لغت یاد گرفتم.ولی اینطور نیست که اینا را یاد بگیری و بعد بگی دیگه واسه زبان ارشد مشکلی نیست

3.hoomif جان
معذرت میخوام.به جان خودم نمی خواستم ناراحتت کنم

آخرین ویرایش:

omid-power

عضو جدید
آره من پارسال آریاز خوندم بعد شنیدم بادامچی خوبه خریدم خوبتر از آریاز بود اما به علوی(نویسندش هم استاد دانشگاه شاهروده) نمیرسید جاهد مطلق پارسه هم خوندم اون تو پایداری و جدول راث عالی و ساده گفته علوی رو نخریدم از دوستام دیدم اونم کامله اما من امسال فقط رضایی رو خوندم خیلی عالی بود منی که صفر بودم پایمو ساخت
پیشنهاد من فقط پورانه

پارسال خیلیا گفتن دیگه کتاب علوی بدرد نمیخوره...
اما امسال؟(مگه طراح هردوسال دکتر طالبی نبوده؟)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
پارسال خیلیا گفتن دیگه کتاب علوی بدرد نمیخوره...
اما امسال؟(مگه طراح هردوسال دکتر طالبی نبوده؟)

امید جان علوی به درد نمیخوره :razz:اون قسمتهای که دیدم عالی بود به نظر من کنترل از سوالاش مشخصه یک نفر طرح نمیکنه مثله غذای چند آشپز شده درسته؟

sharifqc

عضو جدید
سلام دوستان

با تشکر از بذل توجهتون دوستان عزیز

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم رفتم فکر کردم
اینقدر فکر کردم که 6صبح بود وهنوز نخوابیده بودم!:(

1.کسی میدونه چرا سایت اینجوریه؟
مثلا 10 صفحه پشت سرهم میتونی تشکر بزنی
فرداش دوصفحه را هم نمیتونی؟(سهمیه بندیه؟)

2.برای زبان:
504و toefl نارسیس خوبه(نگفتم کامله .گفتم خوبه).یه سرچ بکنید نارسیس .ok؟
از الان بخونین فکر کنم تا آخر شهریور تمومه.زبان ارشد: بستگی به پایه زبانتون هم داره واینکه کلاس رفتین یانه.................
من خودم کلاس نرفتم(کلاس کجا بود!).نارسیس واسه من بد نشد چندتا لغت یاد گرفتم.ولی اینطور نیست که اینا را یاد بگیری و بعد بگی دیگه واسه زبان ارشد مشکلی نیست

3.hoomif جان
معذرت میخوام.به جان خودم نمی خواستم ناراحتت کنم
من فکرامو کردم اقا امید تصمیم دارم بخونم منم از روز ی که کنکور دادم تا امروز هنوز درست نخوابیدم فکرش دیوونم کرده:confused:
می خوام با زبان شروع کنم مرسی:w27:
اینجا تموم شده انگار میریم 93

alidodar1

عضو جدید
نتیجه:پوران رو میخونم اگه اگه ..تموم شد علوی رو هم میخونم در ضمن یوسف تو قبول میشی بیخودی کتاب نخر

پوران 900 صفحس!!!
ما بخوایم رو یه کتاب 900 صفحه ای وقت بزاریم دیگه کی مدارو درسای دیگرو بخونیم؟؟؟؟؟!!!!
شما چندصفحه نمونه علوی که تو چند پست قبل گذاشته شده دانلود کن متوجه میشی علوی سرتره!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.