[ماکت سازی] کارگاه ماکت سازی

shatel5000

عضو جدید
سلام بچه هاخوف یکی به من بگه چطوری ماکت توپوگرایو بسازم اتدیش خوب شد بزرگشوچیکارکنم:cry:

من این ترم1توپوگرافی زدم
باید از صفحه زیرین شروع کنی که بزرگترین بیس کارته
هرچی به لایه هابالاتر میایی صفحه ها کوچیکترمیشن برای هراختلاف سطح باید یک صفحه برش بزنی عزیزمم

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه میدونم عزیز درست کردم امابزرگشو باچی درست کنم

من معمولا با کارتن درست میکنم روشو مقوا با هر رنگی که بهتره میزنم...این ترم چون خیلی توپوگرافیام نزدیک به هم بود،خطوط رو روی مقوا بریدم ..بعدش زیرش تکه های کوچیک فوم گذاشتم تا اختلافا در بیاد...

REZA RS

عضو جدید

سلام اتودش خوبه ولی بزرگشو می تونی با چوپ پنبه درس کنی اما اگه زیاد بزرگ باشه هزینش میره بالا یکم گرون شده عوضش از کارتون یا لوازم دور ریختنی استفاده کن روشونو بپوشونی البته اینا نظر من بودن.

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

shatel5000

عضو جدید
اینکه میدونم عزیز درست کردم امابزرگشو باچی درست کنم

میتونی با پلکسی کار کنی
اگرم ماکتت سبک باشه میتونی صفحه ها رو روی مقوای گرم بالا برش بدی بعد برای اختلاف سطحیشون از فوم به ضخامت مورد نظرت استفاده کنی وفوم روتکه تکه کنی بچسبونی زیرمقواهاوبعدهم صفحه هارو روی هم بچسبونی.حتمابتونم از ماکتم که اینطوری ساختمش عکس میزارم برات عزیزم.بازم سوالی داشتی بزار تو پیجم زودتر ج میدم

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونی با پلکسی کار کنی
اگرم ماکتت سبک باشه میتونی صفحه ها رو روی مقوای گرم بالا برش بدی بعد برای اختلاف سطحیشون از فوم به ضخامت مورد نظرت استفاده کنی وفوم روتکه تکه کنی بچسبونی زیرمقواهاوبعدهم صفحه هارو روی هم بچسبونی.حتمابتونم از ماکتم که اینطوری ساختمش عکس میزارم برات عزیزم.بازم سوالی داشتی بزار تو پیجم زودتر ج میدم

با چوب پنبه راحت تره...

donya-70

عضو جدید
بچه ها در رابطه با اون هلال بزرگ که پنجرشه نظری ندارین ؟
با چی تکمیلش کنم ؟

REZA RS

عضو جدید
سلام اینم مراحل ساخته پله گرد با گچ شرمنده دیگه فقط از اینا عکس گرفتیم تو پست های بعد سعی میکنم عکس های ساخت گنبد با گچ رو بزارم1.jpg2.jpg

چون تو هر پست دو تا عکس میشه گذاشت دو تا دو تا میزارم.3.jpg4.jpg

6.jpg5.jpg

7.jpg8.jpg

9.jpg10.jpg

اینم آخرین مرحله بعد اینم مرحله باز کردن غالب هاست

11.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

REZA RS

عضو جدید
بچه ها در رابطه با اون هلال بزرگ که پنجرشه نظری ندارین ؟
با چی تکمیلش کنم ؟
سلام .به نظر من از طلق یل کاغذ کالک استفاده کن چون ماکتت از یه رنگه روی اونها رو هم که چسب میخوره با یه سری فریم بپوشون.

REZA RS

عضو جدید

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

niloofar28

عضو جدید
ما ی سری حجم اتود زدیم بعد بهش کاربری دادیم بعد یکیش انتخاب شد و روش کار کردیم و بعد ماکت اصلیشو ساختیم
اره ولی تیغش هم نو بود ولی خیلی اذیتم کرد

niloofar28

عضو جدید
بستگی به پنجرت داره که چطوری باشه و تا کجا...
طلق خوبه فوم روکشدار هم میتونی استفاده کنی...;)

بالا