نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zaha hadid26

کاربر فعال
آگرییییییییین، بی خیــــــــــــال! ایــــــن همه روز معطل شدیم، کل عمر معطل بودیم، اصلا شاید پشیمون شن امروز نتیجه بذارن ، من برات دعا کردم قبول شی، دعاهام خیلی گیراست، فقط واسه خودم کار نمیکنه!!!!!!!!!!

این کره گفتنتو عشقه!!!

آگرین

عضو جدید
آگرییییییییین، بی خیــــــــــــال! ایــــــن همه روز معطل شدیم، کل عمر معطل بودیم، اصلا شاید پشیمون شن امروز نتیجه بذارن ، من برات دعا کردم قبول شی، دعاهام خیلی گیراست، فقط واسه خودم کار نمیکنه!!!!!!!!!!

این امضای منو با خودت تکرار کن، این جمله هم بگو:

پروردگارا ، جاده ی فراوانی و نعمت های بیشمارت را بر من و بقیه بچه های این تاپیک بگشا ، اینک من آهنربای قدرتمندی هستم ، که هرآنچه بنا بر مشیت الهی تو بر من تعلق می گیرد، می ربایم....

کاملا آماده ی محقق ساختن مشیت الهی زندگی ام هستم، کاملا بر اوضاع تسلط دارم............

خداوند روزی رسان من است، اکنون کمک های خداوند همچون قارچ یک شبه سر از خاک بر می آورند...........

خواسته هایم امروز محقق می شوند! امروز روز برآورده شدن همه ی آرزوهاست.
خداوندا تو را سپاس میگزارم که چنین روز نابی را آفریدی، و چقدر شگفت انگیز است که معجزات تو تمامی ندارد .
کوزت جان ..ممنون عزیزممممممممممم...برای دعا هم واقعا ممنونم ابجی جونم ...
امیدوارم همه به نتایج دلخواهمان برسیم

Paradiso100

عضو جدید

این کره گفتنتو عشقه!!!

یه مختصر توضیحی واسه بقیه دوستان غیر کرمانشاهی بدم :))) الان فقط ما 4 نفر قهمیدیم چی گفت :) " کره " کلمه ای در زبان شیرین کرمانشاهی است که معادل فارسی نداره :) در مواقع تکراری - بیخیالی یا موارد دیگه کاربرد داره
کره بیخیال - کره دردت بع عمرم - کره دروغ نگو - و کره های دیگر :)
موفق باشید - دایره المعارف کرمانشاهی

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گلم
دیشب خواب بودم یکی از دوستام ساعت 2 بهم زنگ زد گفت نتایج رو زدن،چک کن چی کار کردی،با هزار عشق و امید و آرزو رفتم ولی دیدم شارژ ندارم و نمیشد شارژ کرد،بهش زنگ زدم گفت مشخصاتتو بگو بعد بهم گفت متاسفم مردود شدی،تا الان خوابم نبرد و چه حالی داشتم گفتم بیام الان ببینم دوستان چی کار کردن،دیدم هنوز نتایج رو نزدن و این دوست نارنین ما رفته بوده سایت سازمان سنجش :biggrin::Dو منم از استرس و انتظار اصلا نپرسیده بودم کدوم سایت و....دیدی ولی در کل اینو بگم بچه های باشگاه همیشه بهم انرژی دادن و اینم یه انرژی فوق العاده بود از سمت شما،امیدوارم همه جای خوب قبول شیم , امیدوارم خبر خوب بعدی رو اینجا از همه بشنوییم
خداوند بزرگ نتایج تلاشمون رو بده

ای وای:w22:
چقد لذت بخشه اگه الان ببینی قبولی:w42:

riahi_arc55

عضو جدید
دیروز که من زنگ زدم گفتن بعد از ظهر جواب میاد.
من گفتم دقیقا چه ساعتی؟گفت نمیدونم از صبح پیگیر باشید.
والا اینا با خودشون درگیرن.
سلام به همه دوستان
امیدوارم که روز خوبی براتون باشه و هر کس به نتیجه ای که دلخواهش هست برسه
دیروز گفتن اگه اطلاعات رو بتونیم تا عصری وارد سایت کنیم فردا صبح نتایج اعلام میشه ولی اگه بیشتر وقت برد دیرتر میشه.....

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مختصر توضیحی واسه بقیه دوستان غیر کرمانشاهی بدم :))) الان فقط ما 4 نفر قهمیدیم چی گفت :) " کره " کلمه ای در زبان شیرین کرمانشاهی است که معادل فارسی نداره :) در مواقع تکراری - بیخیالی یا موارد دیگه کاربرد داره

میشه اعراب گذاری کنی؟:biggrin:

آگرین

عضو جدید
همشهری اول نوشتی کره بیخیال ! همون قشنگ بود میذاشتیش

اره خیلی با حال بود منم کلی خندیدم ...

این کره گفتنتو عشقه!!!

اره واقعاااااا

با لهجه خودمان: ووووی از دس شما دو گه له چه بکنیم

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
آگرییییییییییین، من میرم لباسمو از خیاط بگیرم، جون مادرت اگه نتیجه اومد بم زنگ نزن، استرس و هیجان میگیرم ماشین بم میزنه! خودم میام خونه چک میکنم!
برام دعا کــــــــــــن قبول شم، دعا کن تورو خـــــــــــدا :w38:
برام دعا کنید، منم براتون دعا می کنم

اکنون نور ایزدی درونم همه ی هراس ها ، تردید ها ، خشم ها و نفرت ها را از وجودم پاک می کند.
آری، عشق خدا - همچون جریان مقاومت ناپذیر آهنربا - در وجودم رخنه می کند و چون تنها کمال را باور دارم ، ((حق)) الهی ام را به خویش می ربایم.
.............
ار آنجایی که با خدا یگانه ام، پس با آرزوی قلبی ام هم یکی هستم.
.............
خواسته ی قلبم در ذهن الهی طرحی کامل ، خدشه ناپذیر و ویران نشدنی است و هم اکنون در پرتو ولطف الهی و به گونه ای سحر آمیز تحقق می یابد.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
5 نفرش کن داداش

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آگرییییییییییین، من میرم لباسمو از خیاط بگیرم، جون مادرت اگه نتیجه اومد بم زنگ نزن، استرس و هیجان میگیرم ماشین بم میزنه! خودم میام خونه چک میکنم!

اکنون نور ایزدی درونم همه ی هراس ها ، تردید ها ، خشم ها و نفرت ها را از وجودم پاک می کند.
آری، عشق خدا - همچون جریان مقاومت ناپذیر آهنربا - در وجودم رخنه می کند و چون تنها کمال را باور دارم ، ((حق)) الهی ام را به خویش می ربایم.
.............
ار آنجایی که با خدا یگانه ام، پس با آرزوی قلبی ام هم یکی هستم.
.............
خواسته ی قلبم در ذهن الهی طرحی کامل ، خدشه ناپذیر و ویران نشدنی است و هم اکنون در پرتو ولطف الهی و به گونه ای سحر آمیز تحقق می یابد.
نور ایزدی همون جزوه نور ایزدیه دیگه:D

Paradiso100

عضو جدید

آگرین

عضو جدید

.

باشه این یدفعه رو بت زنگ نمیزنم ...خدایشش برای همه نتایج من بت زنگ زدم. فکر کنم کلا ازم خاطره خوشی نداررررری:biggrin:
ایندفعه رو بهت تخفیف میدم و زنگ نمیزنم تا وقتی که برگشتی:)
چشم عزیزممممم ...خدا بزرگه

architect.m.gh

عضو جدید
سلام بروبچ خوشگل معماری
همه دنیا یه طرف بچه های معماری یه طرف ..... کی موافقه ؟
برا تغییر فضا بچه ها بگن کجارو زدن که فردا همدیگرو ببینیم
از مشهد کسی هست ؟

zaha hadid26

کاربر فعال

Paradiso100

عضو جدید

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
واااااااااااااااای این همه همشهری، قربونتون برم من :w40:
من اصلا لهجه ندارم، دارم؟! :lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.