[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

bad..boy

عضو جدید
من رو این حساب این گزینه رو زدم که جاهایی که تغییر فاز داریم زبری زیاد روی ضریب تاثیر نداره وتسه همین داخل رو که تغییر فاز نداریم انتخاب کردم
چون تغیر فاز انتقال حرارتش زیاده پس مقاومت در انتقال حرارت در فاز داخل لوله هست و باید داخل لوله رازبر کنیم

سوال 49 ترمو گزینه امکان پذیر ولی برگشت ناپذیر میشد دیگه؟
آره

zahra_am68

کاربر فعال
چون تغیر فاز انتقال حرارتش زیاده پس مقاومت در انتقال حرارت در فاز داخل لوله هست و باید داخل لوله رازبر کنیم

آره

بچه ها واقعا مشخصه درسامونو خوب خوندیم اگه اشتباهی ام کردیم روی بی دقتی بوده چون سوالایی که جواب دادیم اونقدا هم آسون نبود

bad..boy

عضو جدید
بچه ها واقعا مشخصه درسامونو خوب خوندیم اگه اشتباهی ام کردیم روی بی دقتی بوده چون سوالایی که جواب دادیم اونقدا هم آسون نبود

یکی از سوالای حرارت رو با جواب دیده بودم ( q متناسب با دلتا t به توان 1.3 )نمی دونم چی شد اشتباه زدم......:(

دیواره کوره باید چه نوع بازتابی داشته باشه؟؟؟؟؟ من که زدم دفیوژ(بازتابش پخشی) باشه

engineersajjad

عضو جدید
آره
چه فاید بخونی آخر کار اینطور آزمونی ازت بگیرن که معلوم نیس آخرش چی میشه...انقد بد بدن سوالارو که بترسی اون گزینه ای که تو ذهنت هستو بزنی...حتی اگه بدونی درسته...
اسم حرارت که میاد داغ دلم تازه میشه...

bad..boy

عضو جدید
سوال 31 رو من اونی رو زدم که نوشته بود با افزایش دما در ناحیه فیلمی باعث افزایش ضریب انتقال حرارت جوششی میشه

mahtab_chem

عضو جدید
گزینه 4 ..............نوشته کدوم نادرسته ......تو ناحیه فیلمی با افزایش اختلاف دما ضریب انتقال حرارت کاهش پیدا می کنه

نه نه نه تو ناحیه فیلمی با افزایش دلتاT شار گرما از سطح افزایش می یابد پس گزینه 4 درسته همون گزینه 1 غلط میشه که جواب هم گزینه 1 میشه چون گفته کدوم نادرسته

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرامی نظرتون در مورد دانشگاه آزاد چیه ؟ بنظرتون خوبه ؟ ارزش داره ؟ اگه بخوام کنکورشو بدم به نظر شما کدوم رشتشو شرکت کنم .
مهندسی شیمی فقط علوم تحقیقات فارس داره و سیرجان کرمان....
در ضمن کسی در جریان هست برای رشته مهندسی شیمی تقریبا ترمی چند در میاد ؟

mojii_joon

عضو جدید
دوستان گرامی نظرتون در مورد دانشگاه آزاد چیه ؟ بنظرتون خوبه ؟ ارزش داره ؟ اگه بخوام کنکورشو بدم به نظر شما کدوم رشتشو شرکت کنم .
مهندسی شیمی فقط علوم تحقیقات فارس داره و سیرجان کرمان....
در ضمن کسی در جریان هست برای رشته مهندسی شیمی تقریبا ترمی چند در میاد ؟
اینکه ارزش داره یا نه بستگی به پایه درسی خودت داره.ولی به نظرم دنبال کار بری بهتره.البته اگه کارکردن تو برنامه آینده ات هست

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاثیر پایه درسی تو چیه ؟ مگه چه فرقی بین آزاد و دولتی از نظر پایه درسی هست ؟
یه سوال دیگه هم دارم من فرق این واحدهای بین الملل و دانشگاه آزاد رو نمیدونم. اینا باهم یکی هستن یا نه. اگه نه چه فرقی دارن ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین:smile:

zahra_am68

کاربر فعال
کندانسور همیشه افقی میذاریم دیگه درسته؟
چون نسبت طولش معمولا خیلی بیشتر از شعاعشه

zahra_am68

کاربر فعال
یه سوال؟
میشه همزمان که فوق لیسانس دانشگاه دولتی هستی سر کار دولتی هم باشیم؟

mahtab_chem

عضو جدید
سوال 36 حرارت همون که دمای آب خروجی رو میخواست کسی حل کرده؟فکرکنم سوال ایراد داشت جواب بدست نمیومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

mojii_joon

عضو جدید
تاثیر پایه درسی تو چیه ؟ مگه چه فرقی بین آزاد و دولتی از نظر پایه درسی هست ؟
یه سوال دیگه هم دارم من فرق این واحدهای بین الملل و دانشگاه آزاد رو نمیدونم. اینا باهم یکی هستن یا نه. اگه نه چه فرقی دارن ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین:smile:
منظورم اینه که ایشالله که همه مون قبولیم.اگر هم نشدیم ولی پایه درسیمون قوی بود و مطمئن بودیم اگه بخونیم میتونیم یه رتبه خیلی خوب بیاریم واسه سال بعدش، بشینی بخونی یه سال یه دولتی خوب قبول بشی خیلی بهتر تا اینکه دوسال پول و وقتتو صرف دانشگاه آزاد کنی.البته نظر من این بود.واسه کار مدرک آزاد زیاد بدرد نمیخوره.حتی بعضی استخدامی های دولت فقط مدرک دولتی قبول میکنند.حالا دیگه بستگی به خودت و برنامه ات واسه آینده داره

mojii_joon

عضو جدید
یه سوال؟
میشه همزمان که فوق لیسانس دانشگاه دولتی هستی سر کار دولتی هم باشیم؟
من میشناسم بچه هایی که کارم میکنند،اما اینکه دولتی باشه کارش رو نمیدونم
در مورد اون سوالی که در مورد رتیه های قبولی مشهد پرسیدی من صبح به دوستم که پارسال جداسازی قبول شد اس ام اس دادم الان جواب داده گفته بین 300-500 جداسازی گرفته.گاز و غذایی هم تا 700 فردوسی پارسال پذیرش روزانه داشته.

بالا