++++گفتگوی خودمانی ارشدی های 93 برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز شما منابع گرایش مورد علاقه تونو تهیه کنید وشروع کنید به خوندن حالا کو تا انتخاب رشته اووووووو 1.5 سال بعد:eek: اون موقع با توجه به رتبه تون تو هر گرایش تصمیم میگیرید
ولی به نظر من اگه امسال سال دوم شماست همون گرایش قبلی رو ادامه بدید چون بالاخره روش تا حالا سرمایه گذاری کردید و بیشتر نتیجه میگیرید

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید جان شوخی نیست .
الان قلب من و همه کسایی که کنارشن داره تند تند میزنه و همه دست به دعا شدن ، تا چند دقیقه پیش با خونوادش در تماس بودم ولی الان هیچکس گوشی رو جواب نمیده . هر خبری به دستم برسه حتما دوستان رو در جریان میذارم . فعلا التماس میکنم فقط دعا کنید
:cry:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینم از منابع خوندن من

زبان : نارسیس – پارسه هم عمومی هم تخصصی – 504 از این بیشتر فک نکنم مغز بکشه اگه شد بیشتر میخونم
معادلات : معتقدی
ریاضی مهندسی : معتقدی – پوران فقط برای تست های سالهای گذشته
مدار: سالهای گذشته - تمرینات هدتنی - 300 سوال کهن
کنترل : رهیافت – علوی
سیگنال: مومن زاده – تقدسی – کهن به همراه کتابهای تالییفشون (قراره پاییز بیاد)
الکترونیک: اسلام پناه تمرینات رضوی – پارسه
البته من بار دوم هستش برای کسی که بار اولشه من اصلا و به هیچ وجه توصیه نمی کنم و چون کنکور های آزمایشی و سوالهای تالیفی زیادی دارم ازاون ها هم استفاده میکنم فعلن این برنامه قطعیش نکردم ولی احتمالا همین بشه ، ماشین از پوران بخونم یا از مدرسان این بار هزارم میگم لطفا کمک کنید برای شروع پارسه کاردانی سال 85 دارم از اون شروع کنم یا نه، به درد میخوره تالیفش جواد لطفیه ،اینو بگم واقعا صفرم، اما کاردانی از روی مدرسان خوندم که 48 درصد زدم ماشین در س شیرین وخوبی برام بود (از مغناطیس خیلی راحتره! ) رفتم با قدرتی ها هم خونه شدم آمار گرفتم فقط یه نفر بیشتر از من زده قدرتیهارو میگم، خوب الان هیچی یادم نیست 7،8 سال میگذرد
بنظرتون واسه زبان لغتایی که این چند سال در تستای لغت کنکور اومده هم خوبه؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساده بودنش رو دقیقا" نمیتونم بگم(ممکنه واسه من ساده و روون باشه اما واسه یکی دیگه نه)ولی در کامل بودنش شک نکنید
آقای رحیم قرانی که رتبه ی یک پارسال(گرایش قدرت) رو اوردن و ماشین رو 100 زده بودن بین کتابای مدرسان شریف رو دوتا کتاب از همه بیشتر تاکید میکردن یکی ماشینش اونیکی هم کنترلش.
من پارسال مدرسان شرکت کرده بدم کلا هر وقت مشکل داشتم و زنگ میزدم رتبه برترا فقط کتابای مدرسان رو معرفی میکردن
به نظرم باید از کسی که بیطرفه و با هیچ موسسه ای نیست و خودش نتیجه گرفته مشورت کرد:smile:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بچه ها ساعت 2:40 بامداده کم کم بریم بخوابیم این تشکرها نیومد تشکر کنم ممنونم از راهنمایهاتون فردا صبح تشکر میاد میزارم!!! مشاهده پیوست 136469
واقعا ماجرای این تشکرا چیه چه جوری شارز میشه؟:Dمن از دیروز ندارم خو:cry:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
در مورد زبان هیچ گونه تجربه ای ندارم:razz:
واقعا ماجرای این تشکرا چیه چه جوری شارز میشه؟:Dمن از دیروز ندارم خو:cry:
منم موندم فک میکردم اینترنت خرابه، یعنی شما میگید شارژیه!! تشکر حق مسلم ماست دکتر کپی :biggrin:
دوستان عزیز شما منابع گرایش مورد علاقه تونو تهیه کنید وشروع کنید به خوندن حالا کو تا انتخاب رشته اووووووو 1.5 سال بعد:eek: اون موقع با توجه به رتبه تون تو هر گرایش تصمیم میگیرید
ولی به نظر من اگه امسال سال دوم شماست همون گرایش قبلی رو ادامه بدید چون بالاخره روش تا حالا سرمایه گذاری کردید و بیشتر نتیجه میگیرید
نه دیگه نشد الان باید یه گرایشو انتخاب کرد بحث فقط سر یک درس هستش
من به جای مغناطیس ، ماشین میخونم، برای سرمایه گذاری مغناطیس بدهی آوردم منفیه 3 زدم مگه خبر نداشتین
:(

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوستانی که از الان درسو شروع میکنند........
یوقت بعدا کم نیارید استراحت هم لازمه.الان درسی مثل زبان بخونید که هم واسه این دنیا خوبه هم واسه اخرت:).یا ریاضی مهندسی که بدرد ارشدتونم میخوره.
احتمالا 90% شما ها رتبه های زیر 2000 میارید.یه جای روزانه قبول میشید.
به شدت فراوان موافقم !!! من تصمیم گرفتم کله عروسی ها روبرم :w33: جمعه ها کوه برم
واقعا لازمه از الان استراحت میان درس لازمه اگه فشار بیاری به اردیبهشت نمیرسه میگی من قصد فروش کتابهام رو دارم بچه ها

خیلی جالب شده.......
استادای جوون من که مهندسیشون رو کنترل خوندن ارشد رفتن قدرت یا مخابرات.حالا شما میخواین بیایید کنترل:D
چه شیر تو شیری شده

بله این این دوره کارشناسی اینجوریه که اونم عامل های خاص خودشو داره

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به شدت فراوان موافقم !!! من تصمیم گرفتم کله عروسی ها روبرم :w33: جمعه ها کوه برم
واقعا لازمه از الان استراحت میان درس لازمه اگه فشار بیاری به اردیبهشت نمیرسه میگی من قصد فروش کتابهام رو دارم بچه ها

معلومه که تو عروسی ها خیلی فعالی :biggrin:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله این این دوره کارشناسی اینجوریه که اونم عامل های خاص خودشو داره

خوشبحاتون میری کوه :cry:(حسادت:D)منم می خوام برم ورزش چون تو خونه موندن بی زنگ تفریح زود ادمو داغون میکنه
عروسی هم دعوت شدیم میریم:D

آخرین ویرایش:

nima1111

عضو جدید
خوشبحاتون میری کوه :cry:(حسادت:D)منم می خوام برم ورزش چون تو خونه موندن بی زنگ تفریح زود ادمو داغون میکنه
عروسی هم دعوت شدیم میریم:D

منم میخوام برم بیرون.......
روم نمیاد!!! شبیه رابینسون کروزو شدم اینقدر خونه موندم.

onlyhvs

عضو جدید
میرعشقی چرا برادر من؟؟؟؟ این کتاب واسه دهه 70 ااااااا
کسی که نمیدونه تو الک چن چنده حتما باید یه دور مبانی الک رضوی رو (البته فصلای مربوط به کنکورشو) بخونه تا بفهمه اصلا آنالوگ چیه . خیلی خیلی هم روون و خوبه (زبان اصلیش از ترجمش خیلیییی بهتره البته) بعد بیاید کتاب اسلام پناه و بخونید ببینید چقدر ساده و روون جلو میرید

الآن یکم گیچ شدم....
من با توجه به اینکه پایه الکترونیک ندارم برای شروع کدوم رو انتخاب کنم؟؟
-الکترونیک اشرفیان
-الکترونیک رضوی
-الکترونیک اسلام پناه
-الکترونیک ناصح
-.....................؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه میشه یکی که حسابی پایه اش ضعیف بوده بگه که برای شروع کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟
و چه جوری بخونم.... مثلا اگه با اشرفیان شروع کنم.. بیخیاله فرمولاش بشمو اونارو از روی اسلام پناه بخونم؟؟؟؟؟

islamboy

عضو جدید
من مدارو واقعا مشكل دارم ولي نمي دونم از چه كتابي بخونم...هر كي يه چيزي ميگه....كمك كنيد

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مدارو واقعا مشكل دارم ولي نمي دونم از چه كتابي بخونم...هر كي يه چيزي ميگه....كمك كنيد

من اولش از رو تقوی میخوندم دیدم اصلا نمیفهمم
رفتم کاروزرگر گرفتم به نظر من عالیه چون درسو با مثال پیش میره همون موقع که داری میخونی مثال هم جلوته و خیلی خوب یاد میگیری

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میخوام برم بیرون.......
روم نمیاد!!! شبیه رابینسون کروزو شدم اینقدر خونه موندم.
:D
خوشبحالتون شما پسرا راحت میرید میاید
ما تازه بتونیم بریم بیایم هم حال نداریم بریم بیایم:D
ولی خوش به حالتون میرید کوه :cowboy:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتم کاروزرگر گرفتم به نظر من عالیه چون درسو با مثال پیش میره همون موقع که داری میخونی مثال هم جلوته و خیلی خوب یاد میگیری
کسی جز من مدرسان و خونده؟نظرتنون درباره مدار مدرسان چیه؟

milad mansoury

عضو جدید
حالا یه چیزی بگم من میگم درسته باید تست حل شه حین درس ولی نه به اندازه ای که ادم از تست کنکورها جا بمونه.(نهایتا ۲۰ تا حین درس)
و بعد بری رو کنکور چون مهم اینه که بتونی ۱۰ تا تست پشت سر هم بزنی بدون اینکه به جوابا نگاه کنی و تحت اون شرایطه که تازه درسارو یاد میگیری.

آخرین ویرایش:

omid-power

عضو جدید

کی حال داره بره کوه؟؟؟
من که برم دیگه حوصلم نمیکشه برگردم
همونجا میمونم تافردا!
شرمنده دیگه اسپم نمیدم
آخریش بود

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من امروز زبان خوندم واین رو کشف کردم :
حرف R همون حرف P هست فقط خسته بوده پاهاشو باز کرده !حرف Z همون حرف N هست فقط خوابیده !
حرف @ هم همون a هست فقط مقنعه سرش کرده !

alidodar1

عضو جدید

مدرسان عالیه
منم از رو مدرسان میخونم درسنامش حرف نداره و خیلی خوب مسائلو تحلیل کرده و روش حلش رو توضیح داده (برعکس اکثر کتابای مشابه مثل کتاب چاهه جهش که اکثر تستارو رو هوا حل کرده و فقط به جواب رسیده!)
فقط تست شبیه هم زیاد داره .. باید حواست باشه که زیاد درگیرشون نشی.. روی تستای کامپیوتر و دانشگاه آزادم که با تستای دولتی قاطی کرده (کار فوق العاده الکی!) زیاد وقت نزار.. چون تو اون سطحا به ما سوال نمیدن
در کنار این کتاب بتونی تستای کتاب نارنجیه کارو زرگرم بزنی که دستت حسابی گرم بشه خوبه
از وسطای تابستونم برو سراغ کتاب روشهای سریع تقوی اگرم تونستی کلاسای مهارتشو ثبت نام کن مهر ماه

Joe_Bel

کاربر ممتاز
الآن یکم گیچ شدم....
-الکترونیک اشرفیان
-الکترونیک رضوی
-الکترونیک اسلام پناه
-الکترونیک ناصح

و چه جوری بخونم.... مثلا اگه با اشرفیان شروع کنم.. بیخیاله فرمولاش بشمو اونارو از روی اسلام پناه بخونم؟؟؟؟؟
منم بودم گیج شدم
مثله یادت رفته من چی گفتم الکترونیک اسلام پناه شمارو از 0 به 100 میرسونه

ir_majhool

عضو جدید

مدرسان سری کتاب ماشین و مدارش خیلی خوبه و تکمیلی بگونه ای که دیگه به منبع نیاز ندارید
کتاب جدید بررسی شو نخوندم ولی دوستم داشت ازش میپرسم ببینم اون راضی بود یا نه

کنترلش خوب نیست . زبان عمومیش متوسط هست کتاب بررسی قدیمیش هم متوسط هست یعنی در واقع منابع بهتری در بازار وجود داره
بقیه کتاباشو نخوندم

sharifqc

عضو جدید
مدرسان عالیه
منم از رو مدرسان میخونم درسنامش حرف نداره و خیلی خوب مسائلو تحلیل کرده و روش حلش رو توضیح داده (برعکس اکثر کتابای مشابه مثل کتاب چاهه جهش که اکثر تستارو رو هوا حل کرده و فقط به جواب رسیده!)
فقط تست شبیه هم زیاد داره .. باید حواست باشه که زیاد درگیرشون نشی.. روی تستای کامپیوتر و دانشگاه آزادم که با تستای دولتی قاطی کرده (کار فوق العاده الکی!) زیاد وقت نزار.. چون تو اون سطحا به ما سوال نمیدن
در کنار این کتاب بتونی تستای کتاب نارنجیه کارو زرگرم بزنی که دستت حسابی گرم بشه خوبه
از وسطای تابستونم برو سراغ کتاب روشهای سریع تقوی اگرم تونستی کلاسای مهارتشو ثبت نام کن مهر ماه

اگه مدار بلدی در یه حدی به نظرم مستقیم برو رو تقوی . تستا منظم و بعضی ها با چند روش و دسته بندی مناسب . من نارنجی کارو رو ندیدم ولی شنیدم که سوالای شبیه تمرینات جبه داره و تازه حلاشم همه طولانیه . به نظر من پارسه و تقوی موازی (یام سری) اینم از نظر من :cool:

sharifqc

عضو جدید
منم بودم گیج شدم
مثله یادت رفته من چی گفتم الکترونیک اسلام پناه شمارو از 0 به 100 میرسونه

یوسف جان شما باز خودت و گذاشتی جای این بنده خدا . آقا میخای بفهمی چه طوری به یه مدار الکترونیکی باید نگاه کنی فقط رضوی . شما از کتابخونه ای جایی بگیر یه نگاهی بنداز بعد بیا این جا هرچی میخای بگو (البته هرچیه هرچیم نه ها):D

milad mansoury

عضو جدید
من امروز زبان خوندم واین رو کشف کردم :
حرف R همون حرف P هست فقط خسته بوده پاهاشو باز کرده !حرف Z همون حرف N هست فقط خوابیده !
حرف @ هم همون a هست فقط مقنعه سرش کرده !
حیفففففف کاشکی قبل کنکور به ایننتیجه ها میرسیدی :D

sharifqc

عضو جدید
یکی از دوستان که رو کتاب رضوی مسلط تره میتونه بگه کدوم فصل ها واسه کنکور هست و کدوم فصل ها رو من حذف کنم؟؟؟؟؟
اگه دقیق یادم باشه
فصل اول مقدمه ی خیلی جالبه
فصل دوم مدارهای دیودیه که آنچنان متفاوت با کتابای دیگه نیست (دیود دیگه)
ازین به 5 تا فصل فوق العاده داره
فیزیک ترانزیستور بای پلورا توضیح داده
مدارهای بایاس و بحث سیگنال کوچک و گفته
فیزیک ماسفت و گفته
مدارهای بایاس و سیگنال کوچک ماسفت
و این فصل دیفرانسیلی که فوق العاده است
تا اینجا از نظر فقهی خوندنش واجبه
ولی ازین به بعد یا ساده گفته مثل فصل تقویت کننده توان یا پیچیده تر گفته مثل پاسخ فرکانسی و یام کلا مربوط نیست به کنکور مثل *****هاو ...که مستحبه
البته بقیه فصلاشم اگه دانشجویی یا علاقه مند خیلی خوبه
دوستان البته اینم بگم که کتابای دکتر رضوی جزو رفرنسهای جهانین و کتاب cmos که دیگه واویلاست :D ولی من اونو مبحثی خوندم و دقیق نمیتونم چیزی بگم

sharifqc

عضو جدید
الآن یکم گیچ شدم....
-الکترونیک اشرفیان
-الکترونیک رضوی
-الکترونیک اسلام پناه
-الکترونیک ناصح

رضوی و پارسه لطیفی(اینم کتاب خیلی خوبیه)و اسلام پناه
تازه دوسته عزیز الک فرمولش کجا بوده ؟؟؟ترانزیستور 3تا پایه داره که فقط مقاومت دیده شده رو باید یه بار خودت اثبات کنی تا یادت بمونه بعد انقدر استفاده میکنی که یادت میمونه دیگه فرمولی وجود نداره که . فقط کافیه شما دید الکترونیکی پیدا کنی بعد میری واسه 100% ایشالا:D

sharifqc

عضو جدید
کوه و خیلی خوب اومدی من یک شنبه یه حال اساسی به خودم دادم رفتم کوه . جای همگی سبز آی چسبید آی چسبید :D

sharifqc

عضو جدید
به نظر من چیزی به اسم زبان کنکور نداریم . شما یا دایره لغاتت وسیعه که کارت درسته یام باید دایره لغاتتو افزایش بدی حالا با هر روشی و رو اینم حساب نکن که ممکنه لغت تکراری بدن . گرامرم همچنین.زبان تخصصی هم که مهارت ریدینگه و اونم باز یه مهارت کلییه و شما که برق خوندی و مبانیه برقو میدونی دیگه واست هیچ فرقی نداره با عمومی و باید رو reading skill کار کنی حالا یا با زبان تخصصی پارسه یام با وبگردی یا هر روش دیگه که خودت میدونی (البته واسه وبگردی بیای اینجا 100 سال سیاه چیزی یاد نمیگیری):D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا