گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

معمار111

عضو جدید
چرا مردمو گمراه میکنی ؟؟؟؟ خوب نمیدونی حرف نزن.کی گفته 3 سالت باید پر شه بعد امتحان بدی؟؟؟؟؟ 2/5 سالم میتونی بدی تازه کاردانی به کارشناسی باشی 5 ماهم کمتر میشه

تا اونجا که من میدونم شما دارید اشتباه میکنید! اول اینکه برای آزمون طراحی از تاریخ فارغ التحصیلی باید ۳ سال کامل گذاشته باشه. دوم اینکه برای آزمون نظارت میشه از سنوات کاردانی هر ۵ سال ۱ سال استفاده کرد که اگر کمتر هم بود با تناسب ۵ سال محاسبه میکنن. سوم اینکه تا تاریخ فاغ التحصیلی کارشناسی میتونی از سابقه کاردانیت استفاده کنی

ذر ضمن قانونه توی دستورالعمل اسفند 91 نوشته. من درآوردی که نیست !

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چرا مردمو گمراه میکنی ؟؟؟؟ خوب نمیدونی حرف نزن.کی گفته 3 سالت باید پر شه بعد امتحان بدی؟؟؟؟؟ 2/5 سالم میتونی بدی تازه کاردانی به کارشناسی باشی 5 ماهم کمتر میشه

دوست عزیز اول از همه یکم با ادب بودن بد نی برای یه آدم مثلا مهندس....شخصیت آدمها تو دنیای مجازی با پستی هست ک میزارند....یعنی چی حرف نزن؟؟؟شما ک اطلاعاتت درسته برو ببین میزارند با این قوانینی ک معلوم نی از کجا درآوردین و منبعتون چیه قبول میکنند یا نه....درضمن ما ها جهت اطلاع منبع داریم سایتinbr ک دیگه حرفی نمیمونه سایت کشوری هست و همه اخبارها از اونجا پخش میشه...
بهتر قوانین سایت رو هم یه مطالعه داشته باشید...معلوم تازه وارد هستید و به اینجا و اخلاق بچه های این باشگاه آگاهی ندارید...

farhad.p

عضو جدید
عزیزم اون ک بی قانونه...اما تو سایت inbr اگه گفته یه بار یعنی یه بار و به سایتهای دیگه زیاد توجه مکنید....و اگه حتی اینجور باشه...آزمون بعدی میوفته خرداد...چون سالهای پیش ک به این صورت من دیدم تاریخ آزمونها رو

دوست عزیز شما مهندسین و پس باید منطقی باشین ، من دوتا خبر میزارم اونم از inbr
اولی
یک شنبه 3 اردیبهشت 1391

http://inbr.ir/news/uNew.aspx?ID=118
بدینوسیله به آگاهی می رساند، آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی ازاین پس بصورت دو نوبت در سال و در ماههای شهریور و اسفند برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است زمان برگزاری هر آزمون متعاقباً در راهنما و دستورالعمل ثبت نام آزمونها اعلام خواهد شد.

دومین خبر:
دوشنبه 31 تیر 1392
http://inbr.ir/news/uNew.aspx?ID=260
همانگونه كه مطلعند براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده مقرر بود آزمونهاي ورود به حرفه (مقررات ملّي ساختمان) در شهريورماه سالجاري برگزار گردد، ليكن علیرغم آمادگی و انجام مقدمات لازم، با توجه به درخواست گسترده مديران محترم استانها و مهندسان عزيز مبني بر گرمي هوا، تعطيلات تابستاني، نزديكي فصل شروع مدارس و دانشگاهها و عدم استقبال از برگزاري آزمونها در شهريورماه:eek:، لذا ضمن عرض پوزش از تاخير بوجود آمده بدينوسيله به آگاهي متقاضيان .............

اخه منطقو نگاه چرا دروغ بگین نتونستین جواب طراحی رو بدین سرتونم بد شلوغه چرا بهونه میارین:
"""مبني بر گرمي هوا، تعطيلات تابستاني، نزديكي فصل شروع مدارس و دانشگاهها و عدم استقبال از برگزاري آزمونها در شهريورماه""......... یعنی اگه اینا بهونه های یه مهندسه خاک برسر این مملکت که داره به همه کیلویی مدرک میده
غیر از منطق مهندس باید تحلیلگر باشه، چطور هنوز نتایج طراحی نیومده بخوان امتحان تو شهریور بگیرن، اصلا از اولشم نمی تونستن اما چون هوا اخرای شهریور گرمه و روز امتحان نظام ممکن مدرسه اقا یا خانم مهندس دیر شه یا بخاطر پکیجای خوب انتالیا و دادن دو پورشه در اواخر شهریور به هر مشتری دهکده ابی استقبال تو شهریور بده..... چه مسخره

پ ن:
امسال پاییز و زمستونه سردی داریم و اکثر امتحانای نیم ترم و پایان ترم مدارسم سختن پس امتحان پر میزنه میره سال بعد:surprised:

yalda65

عضو جدید
همه حرفهاشون ضد و نقيض هست. براي اعلام نتايج هم اول گفتن بخاطر اينكه آزمون عملي بوده و نياز به بررسي بيشتر داره. دو ماه بعدش گفتن بخاطر جابجايي دفتر مقررات ملي. الانم كه فقط يك روز از مرداد مونده و معني حداكثر تا اواخر مرداد هم فهميديم. تازه اگه فرض كنيم فردا نتيجه بياد. از شنبه هفته بعد هم كه ثبت‌نام آزمون آذر هست.

arefeh

کاربر ممتاز
دوست عزیز شما مهندسین و پس باید منطقی باشین ، من دوتا خبر میزارم اونم از inbr

اخه منطقو نگاه چرا دروغ بگین نتونستین جواب طراحی رو بدین سرتونم بد شلوغه چرا بهونه میارین:
"""مبني بر گرمي هوا، تعطيلات تابستاني، نزديكي فصل شروع مدارس و دانشگاهها و عدم استقبال از برگزاري آزمونها در شهريورماه""......... یعنی اگه اینا بهونه های یه مهندسه خاک برسر این مملکت که داره به همه کیلویی مدرک میده
غیر از منطق مهندس باید تحلیلگر باشه، چطور هنوز نتایج طراحی نیومده بخوان امتحان تو شهریور بگیرن، اصلا از اولشم نمی تونستن اما چون هوا اخرای شهریور گرمه و روز امتحان نظام ممکن مدرسه اقا یا خانم مهندس دیر شه یا بخاطر پکیجای خوب انتالیا و دادن دو پورشه در اواخر شهریور به هر مشتری دهکده ابی استقبال تو شهریور بده..... چه مسخره

پ ن:
امسال پاییز و زمستونه سردی داریم و اکثر امتحانای نیم ترم و پایان ترم مدارسم سختن پس امتحان پر میزنه میره سال بعد:surprised:

این ک بهونه است سالهای پیش هم تاریخ آزمون ها رو ببینید متوجه میشید ک این اولین باری نی ک افتاده آذر ماه...و من منطق رو میزارم رای اکثریت مهندسین....

معمار111

عضو جدید
همه حرفهاشون ضد و نقيض هست. براي اعلام نتايج هم اول گفتن بخاطر اينكه آزمون عملي بوده و نياز به بررسي بيشتر داره. دو ماه بعدش گفتن بخاطر جابجايي دفتر مقررات ملي. الانم كه فقط يك روز از مرداد مونده و معني حداكثر تا اواخر مرداد هم فهميديم. تازه اگه فرض كنيم فردا نتيجه بياد. از شنبه هفته بعد هم كه ثبت‌نام آزمون آذر هست.
وای خیلی سخته خدا بهتون صبر بده. ایشالا که قبول میشید

farhad.p

عضو جدید
این ک بهونه است سالهای پیش هم تاریخ آزمون ها رو ببینید متوجه میشید ک این اولین باری نی ک افتاده آذر ماه...و من منطق رو میزارم رای اکثریت مهندسین....

میشه بپرسم منطق مهندسا چی میگه در مورد تاریخ امتحان؟؟؟؟ حتما میگه فاصله 6 ماه بین امتحانا کمه؟؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
میشه بپرسم منطق مهندسا چی میگه در مورد تاریخ امتحان؟؟؟؟ حتما میگه فاصله 6 ماه بین امتحانا کمه؟؟؟؟؟

نه اتفاقا منطق مهندسان بر احمق بودن مسئولین هست و منطق مهندسین هست ک باید به حال خودشون بخندن از این عذاب الهی ک بدترین عذابه(گیر آدمهای نفهم بالا بالایی افتادیم)و مسلما کاری ک ازمون برنمیاد...و بر این بدبختی باید مدارا کنیم....این منطق ماست آدمهای زبون نفهم همیشه زبون نفهم میمونن و شما هر چقدر تلاش کنید نمی تونید اونها و افکارشون رو تغییر بدید در نتیجه مجبورید بپذیرید کاری ک اونها میکنن و بلایی ک سر ما میارند...شکایت بیشتر اونها رو نفهم تر میکنه یه دفعه دیدی آزمون 2 سال یه بار شد...بخیال گورسرشون....

mehrdad2all

عضو
مرداد هم تمام شد و شهریور رسید و تا این لحظه که شش صبحه من جواب طراحی رو رو سایت نمیبینم.
واقعا اینا خجالت نمیکشن این همه ضد و نقیض حرف میزنن و بی عرضگیشون رو به اساس کشی ربط میدن و قول پایان مرداد رو میدن؟
اگر امروز که اول شهریوره جواب رو هم بزنن هیچی از بی عرضگیشون کم نمیکنه! اینها یه مشت نالایق پر رو هستن که به قول ........... راست راست توی دوربین نگاه میکنن و به مردم دروغ میگن!
خاک بر سرت، دفتر مقررات ملی ساختمان برای بی عرضگیت! چون که از اول خرداد روزی چندین بار به سایتت دارم سر میزنم برای جواب آزمون طراحی.

arefeh

کاربر ممتاز
مرداد هم تمام شد و شهریور رسید و تا این لحظه که شش صبحه من جواب طراحی رو رو سایت نمیبینم.
واقعا اینا خجالت نمیکشن این همه ضد و نقیض حرف میزنن و بی عرضگیشون رو به اساس کشی ربط میدن و قول پایان مرداد رو میدن؟
اگر امروز که اول شهریوره جواب رو هم بزنن هیچی از بی عرضگیشون کم نمیکنه! اینها یه مشت نالایق پر رو هستن که به قول ........... راست راست توی دوربین نگاه میکنن و به مردم دروغ میگن!
خاک بر سرت، دفتر مقررات ملی ساختمان برای بی عرضگیت! چون که از اول خرداد روزی چندین بار به سایتت دارم سر میزنم برای جواب آزمون طراحی.

عزیزم جمله آخرت هدف اونهاست ...اگه f-b بود کلی الان like میخورد صفحش...هاهاها

jafarsydi

عضو جدید

مهرداد جان والا من از 3 ماه پیش این روز رو میدیدم.توی همین پیج هم هزار تا کامنت گذاشتم
منتهی چندنفر... ریختند سرم و گفتند این تاخیر برای جابه جایی ساختمان و تایین کابینه رئیس جمهور هست و اصلا معنی بدی نداره! و گفتند فقط داری جو رو متشنج میکنی
فردا 2 شهریور هست و انشاء اله با دل خوش و سلامتی دسته حمعی میریم برای امتحان آذر 92 ثبت نام میکنیم و دوباره، جواب رد شدن همه مون رو سال بعد توی شهریور میگذارند کف دست چپ مون
اگر اول خرداد اعتراض میکردیم یه روزنه ای برای امید بود.الان دیگه هیچ فرصتی نیست و باید دوباره ثبت نام کنیم
و این دقیقا اون چیزی بود که اونها میخواستند و به لطف عده ای از بچها، دو دستی این فرصت رو بهشون دادیم
قضاوتش با شما بچها....
یا حق

z.a.gh

عضو جدید
شدیدا با این حرفاتون موافقم،حتی اگه دفتر مقررات،عذرخواهی هم بکنه بی فایده هست.کاش حداقل جواب آزمون رو حساب کتاب باشه،بی انصافی نشده باشه.من خیلی مضطرب هستم،دارن حق کشی می کنن و ما سکوت کردیم:confused:

mehrdad2all

عضو
شدیدا با این حرفاتون موافقم،حتی اگه دفتر مقررات،عذرخواهی هم بکنه بی فایده هست.کاش حداقل جواب آزمون رو حساب کتاب باشه،بی انصافی نشده باشه.من خیلی مضطرب هستم،دارن حق کشی می کنن و ما سکوت کردیم:confused:
دوست عزیز، جواب آزمون باید رو حساب و کتاب باشه و اگر همه هم قبول شدن، هیچ چیزی از بی لیاقتی و بی عرضگی سازمان مقررات ملی ساختمان کم نمیکنه!

khaffafi

عضو جدید
ديگه كار من از روزي چند بار نگاه كردن گذشته شبها خواب سايت رو ميبينم كه نتيجه ها رو دادن و من بهش دسترسي ندارم ايميلها هم كه به سازمان ارسال نميشن! كسي تونسته باهاشون تماس بگيره؟ حداقل اعتراضمون رو اعلام كنيم!!!!!!!!

arezooo82

عضو جدید
مهرداد جان والا من از 3 ماه پیش این روز رو میدیدم.توی همین پیج هم هزار تا کامنت گذاشتم
منتهی چندنفر... ریختند سرم و گفتند این تاخیر برای جابه جایی ساختمان و تایین کابینه رئیس جمهور هست و اصلا معنی بدی نداره! و گفتند فقط داری جو رو متشنج میکنی
فردا 2 شهریور هست و انشاء اله با دل خوش و سلامتی دسته حمعی میریم برای امتحان آذر 92 ثبت نام میکنیم و دوباره، جواب رد شدن همه مون رو سال بعد توی شهریور میگذارند کف دست چپ مون
اگر اول خرداد اعتراض میکردیم یه روزنه ای برای امید بود.الان دیگه هیچ فرصتی نیست و باید دوباره ثبت نام کنیم
و این دقیقا اون چیزی بود که اونها میخواستند و به لطف عده ای از بچها، دو دستی این فرصت رو بهشون دادیم
قضاوتش با شما بچها....
یا حق

والا ما منظورمون این نبود که شما اشتباه میکنید و حق با آقایونه..منظور ما این بود که به کی میخواید شکابت کنید آخه؟!!! تره هم واسمون خرد نمیکنن که آخه!! ما کلی واسه گرفتن حق طراحی مهندسای تکنولوژی بال بال زدیم آخرشم انگااار نه انگار! منظور ما این بود که تو این کشور نباید واسه اینطور چیزا حرص و جوش خورد چون جز از بین بردن خودمون نتیجه دیگه ای نداره!

z.a.gh

عضو جدید
مطمئن باشین که آمار قبولیه طراحی پایین هست.این بی نظمی ها برای این هست که دست آقایون باز باشه

farhad.p

عضو جدید
من روز سه شنبه زنگ زدم به دفترشون وصلم کردن به یه اقا ، بهش گفتم نتایجو بالاخره کی تو سایت میزنین، گفت انشالله هفته دیگه ، من گفتم از این انشالله ها زیاد شنیدیم دقیقا کی گفت اوایل هفته دیگه

z.a.gh

عضو جدید
واقعا،یعنی هفته اول شهریور؟خداکنه حداقل این همه انتظار،پایان شیرینی داشته باشه.

arefeh

کاربر ممتاز
واقعا،یعنی هفته اول شهریور؟خداکنه حداقل این همه انتظار،پایان شیرینی داشته باشه.

ایشالله همونطور ک من الان منتظر نتایج ارشدم و هفته اول شهریور قرار بیاد شما هم انتظارتون با شادی تموم شه...ایشالله قبول بشید برا منم توروخدا دعا کنید...خیلی بهش نیاز دارم...

khaffafi

عضو جدید
و ما همچنان منتظريم .....
معلوم نيست دليل اينكه نتايج رو اعلام نميكنن چيه؟
چه خوابي برامون ديدن؟اون از وضع امتحان...اين هم از اعلام نتايج!
اميدوارم بعد از اعلام نتايج به هم تبريك بگيم و يه كم به آرامش برسيم...

z.a.gh

عضو جدید
عارفه جان ان شاءالله که قبول میشین و دلتون خوشحال میشه،
از الان به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم،دوستانی هم که قبول نشدن غصه نخورن،دوباره تلاش کنن.من خودم میخوام دوباره شروع کنم.

jafarsydi

عضو جدید
والا با هر منطقی به این قضیه نگاه کنیم، اصلا آدم سر در نمیاره

1-اگه نمیخوان قبول کنند، مثل بچه آدم بگن که معمار طراحی زیاد شده و مثلا سالی یک بار با این قدر مشخص قبولی خواهیم داشت مثلا کرمانشاه 20نفر اول طراحی داده میشه و اصفهان 10 نفر و ...دقیقا مثل قبولی کنکور

2- اگه میخوان تند تند امتحان بگیرند و درامد زایی داشته باشه، خوب بگن آقا امتحان 200 تومان میشه و دیگه 4 بار امتحان ندیم

دیگه این سالی2بار امتحان گرفتن و سوال اشتباه طرح کردن و اعلام نکردن نتایج واقعا بی معنیه!!!!!!!!!!!!!!
صد بار گفتم بیاین بریم با یک حرکت خودجوش مثل سفارت انگلیس دفتر مقررات ملی و تسخیر کنیم، هیچ کس لبیک نگفت..........................

khaffafi

عضو جدید

1-اگه نمیخوان قبول کنند، مثل بچه آدم بگن که معمار طراحی زیاد شده و مثلا سالی یک بار با این قدر مشخص قبولی خواهیم داشت مثلا کرمانشاه 20نفر اول طراحی داده میشه و اصفهان 10 نفر و ...دقیقا مثل قبولی کنکور

2- اگه میخوان تند تند امتحان بگیرند و درامد زایی داشته باشه، خوب بگن آقا امتحان 200 تومان میشه و دیگه 4 بار امتحان ندیم

دیگه این سالی2بار امتحان گرفتن و سوال اشتباه طرح کردن و اعلام نکردن نتایج واقعا بی معنیه!!!!!!!!!!!!!!
صد بار گفتم بیاین بریم با یک حرکت خودجوش مثل سفارت انگلیس دفتر مقررات ملی و تسخیر کنیم، هیچ کس لبیک نگفت..........................

لبيك....اينا دارن با پنبه سر ميبرن!

آخرین ویرایش:

s.y.s

عضو جدید

یک هفته هم صبر می کنیم:cool:

آذرهانا

عضو جدید
سلام، قرار شده بود از امروز ثبت نام جديد شرو بشه، با توجه به اينكه هنوز نتايج قبلي اعلام نشده ، ثبت نام شرو مي شه؟

بالا