کارگاه آثار ِ نقاشی با آبرنگ

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
کارگاه آثار ِ نقاشی با آبرنگ

سلام و درود بر همه ی دوستان ِ هنرمند ، و دوستدارِ ِ هنر ...:gol:

با توجه به اینکه تنوع ِ زیادی در آثار ِ نقاشی وجود داره ، تصمیم گرفته شد که یک تاپیک ِ جامع ، با موضوعیت ِ "آثار ِ نقاشی با آبرنگ" افتتاح کنیم ، تا از این پس ، مرجعی برای این آثار هنری باشه ؛
از دوستان ِ هنرمندم میخوام ، تا اطلاعات و آثاری که در ارتباط با این موضوع دارند رو در اینجا به اشتراک بگذارند .

• نکته 1 : پست های این تاپیک ، می تواند هم شامل ِ عکس باشید ، و هم نوشتار و توضیحاتی در ارتباط با نقاشی ِ با آبرنگ .
  • نکته 2 : جهت ِ ارتقاءِ سطح ِ کیفی ِ تاپیک ، لطفا سعی کنید که بیشترین تعداد ِ عکس رو در یک پست بگذارید .(حداکثر ِ ظرفیت ِ هر پست ، 20 عدد عکس می باشد و ترجیحا سعی کنید که به جای اینکه مثلا 20 عدد عکس رو در چند پست بگذارید ، آنها رو در یک پست بزارید ).

قوانین این تاپیک :

1- در "عنوان ِ پست" خودتون ، موضوع ِ اثر یا نام هنرمند یا سبک ِ اون رو بنویسید.

3- جهت احترام و رعایت ِ قانون کپی رایت ، حتما "منبع" را ذکر بفرمایید .

4- لطفا از دادن پست های غیر مرتبط با موضوع (اسپم) ، اکیدا خودداری فرمایید.
.
.
.
.
.
.
با سپاس.
موفق و پیروز باشید...:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
نقاشی آبرنگ - اثر ِ کارن لورنس

نقاشی آبرنگ - اثر ِ کارن لورنس

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.

.
.
.
.
ادامه دارد ...
:gol:

kaktoos_67

عضو جدید
Darryl Trott نقاش این گل ها با آبرنگ به نرمی و لطافتی رسیده است که با دیگر ابزارهای نقاشی نمی توان به آن رسید. این هنرمند که متولد استرالیا است از سن خیلی پایین وقتی که 6 سال داشت و اولین جعبه آبرنگ را برای کریسمس هدیه گرفت تحت تاثیر نقاشی های آبرنگ قرار گرفت. او از همان سن کم می دانست که با کمک دستان هنرمند و جعبه آبرنگش چگونه ترکیب بندی طبیعی ای را در نقاشی به کار برد. اما او تحت نظر استادش Ruth Tuck آموزش دید و عشق به گل ها از آنجا در او سرچشمه گرفت.

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقاشی های من !

نقاشی های من !

4 سالی هست که آبرنگ کار می کنم ، البته خیلی فشرده نبوده تمرینام ...
به طراحی گل و حیوانات علاقه دارم ... اخیرا هم پرتره
چند تا از کارای خودم و می ذارم
IMG_5560.jpgUntitled (3).jpg