+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره. هیچی دیگه خیلی بد. میانگین 27 ...فقط خدا کنه ریاضی همونی باشه که زدم...در این صورت تخمین میگه 350...یکی دیگه میگه 600...نمیدونم به خدا

دادا سر کار گذاشته ماروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

hadaf1368

عضو جدید
بر اساس سال پیش میگیم دیگه...به نظر من به هیچی امید نداشته باش...چون هنوز مشخص نیست...میگن الک آسون بوده حالا معلوم نیست باید ببینی ملت چجوری دادن...ولی انشاا... اونجا قبولی

من نمیدونم درصدات چطوره ولی مطمئنن ریاضی مدار ماشین و زبان دیگه باید خوب باشه بررسی و کنترل سخت بوده گیرم برا همه سخت بوده توبفرض سفید گذاشته باشی مطمئن باش nنفر منفی زدن با دید مثبت نگاه کن انشالله یه دانشگاه خوب قبول میشی

خدا از زبونتون بشنوه..
آقا اگه شما از الان یه بستنی مشتی مهمون منید :ی

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین خدایی کلاس رفتن وقت تلف کردنه اینو یکی از دوستام که رتبه ش 32 قدرت شد بهم گفت
من تابستون خیلی خوب میخوندم ولی کنترل و سیگنال رو بلد نبودم یعنی اصلا پاس نکرده بودم (کاش یه جزوه خوب میخوندم بعد میرفتم سراغ کتب کنکوری)
چون یه ادم کمال گرایی هم هستم و وسواس آموزشی هم دارم خیلی قضیه رو گنده کرده بودم

سیگنال رو تا اوایل تبدیل فوریه فصل 7 مومن زاده رو خونده بودم یعنی در اصل چیزی نمونده بود که توی تابستون یاد بگیرم کنترل هم کلا مرخص بودم!!
رفتم تهران موسسه بینش کلاس سیگنالش که اصلا بدرد نمیخورد نه محتواش و نه برنامه ش که اواخر دی تموم شد!! فقط باعث شد سیگنال رو خودم بخونم و پولم و وقتم هدر رفت اگه با برنامه خودم میخوندم سیگنال رو مسلط میشدم

کلاس کنترلش خوب بود هر چند بدرد من نخورد اما بازم بگم برنامه ی کلاسش اصلا بدرد نمیخورد اواخر دی تموم شد!

خدایی اگه کلاس نمیرفتم نتیجه ی خیلی بهتری میگرفتم

چون خیلی ساعت مطالعه ام رو کم کرد یعنی در حقیقت نصف شد و باعث شد اصلا دو درس سیگنال و کنترل رو خوب نشم

محمد جان من جان خودت ارواح رفتگانت این قدر نسنجیده نگو برادر من.50 نفر دیگه هم دارن این مطلبت و میخونن و نتیجه گیری میکنن.چون اون رتبه 32 شد و کلاس نرفت پس کلاس بده؟؟؟؟ میخوای من یه چند تا دو رقمی اسم ببرم که کلاس رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا برادر من عزیز من تو باید خودت فکر کنی!!!! که کلاس واست خوبه یا نه!!!!!!!!!!!!!
فکر کن محمد جان من فکر کن!!!

BalroG

عضو جدید
دوست عزیز والا هرکی گفت سیگنال آسون بود ازش پرسیدیم چند زدی یه درصد زیر 50 تحویلمون داد! الکترونیک و کی گفته آسون بود؟ میانگین الکترونیک نهایتش امسال 5 درصد میره بالا و سیگنال نهایتا 8 درصد.کنترل میاد برعکس پایین و مدار هم همینطور.بررسی هم همینطور بنا براین بعیده اینقدر دیگه تغییرات فاحش داشته باشیم!

آخه میدونید چیه، هرکسی با توجه به افرادی که باهاشون در ارتباطه، حدسیات خودش رو اعلام میکنه! همونطور که شما از چندنفر، درصدای سیگنال یا الکترونیک یا هردرس دیگه رو پرسیدین، بقیه هم همین کار رو کردن و باتوجه به اونها، حدس های خودشون رو اعلام میکنن! والا من که از چندتا از دوستام پرسیدم، اینا عایدم شد:
یکی از دوستام که همش 3ماه برای کنکور وقت گذاشته، میگفت که همه سوالات الکترونیک رو زده! حالا فرض کنیم که 2-3 تا هم اشتباه زده باشه، باز هم درصد قابل توجهی رو تو این درس میخواد کسب کنه! حالا فقط 3ماه وقت گذاشته! کنترل رو هم میگفت 8تا تست رو زده! یعنی اگه این رو هم در بدبینانه ترین حالت تصور کنیم، با توجه به وضعیت امسال، تراز قابل توجهی در درس کنترل نصیبش میشه! از دوستان دیگر هم پرسیدم، همه یک صدا میگفتن که الکترونیک آسون بوده و حدود درصدهاشون برای این درس، بین 35 تا 60 متغیر بود! البته اینو اضافه کنم که من و همه دوستان بنده، از دانشگاه زنجان هستیم، و همون طور که میدونید، رشته برق این دانشگاه بسیار قوی هست! به نظر من دانشگاه هم میتونه خیلی تاثیرگذار باشه!
انشاءالله که همه به نتیجه دلخواهشون برسن، من خودم امسال جزء سیاهی لشکرها بودم، ولی برای تک تک شماها آرزوی بهترین ها رو دارم...

hoomif

عضو جدید
بابا من فکر کردم رتبت تو رنج هزاره.واسه چی ناراحتی الان تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دمت گرم که این فکرو کردی. واسه اینکه پارسال 1 ماه خوندم ماشین زدم 51...امسال 5 ماه خوندم زدم 55...پارسال 1 ماه خوندم بررسی زدم 21...امسال زدم 22...حالا فهمیدی چرا ناراحتم احسان

hoomif

عضو جدید
دادا سر کار گذاشته ماروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

بابا سرکار چیه؟؟ آخه شما که نمیدونید...مخابرات با 90 رفته شریف رمز...قدرت با 90 رفته علم و صنعت...ببین تفاوت است از کجا تا به کجا!!! بعد منی که میزنه 600 میدونی کجا میرم؟؟ قاطی باقالیا

maryam_elec

عضو جدید
دمت گرم که این فکرو کردی. واسه اینکه پارسال 1 ماه خوندم ماشین زدم 51...امسال 5 ماه خوندم زدم 55...پارسال 1 ماه خوندم بررسی زدم 21...امسال زدم 22...حالا فهمیدی چرا ناراحتم احسان

خب ميگن امسال سخت تر بوده اين درسها.ترازتون بهتر ميشه.حتما حتما ي جاي خوب قبول ميشين.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدانکنه
باناراحتی چیزی درست میشه؟ منم همچین خیلی خوب ندادم یکی از بزرگترین اشتباهات من این بود باید اول الک میزدم بعد سیگنال بعد این کنترل لعنتیو تا الان حسرت سوالای مفتی که چنگم در رفت تو سیگنال و الکو که راحت بالای 75 باید میزدم و نخورم همشم بخاطر از دست دادن تمرکز رو کنترل بود

به همه دوستان کنکوری سال بعد اکیدا توصیه میکنم این درسو بذارید اخر بار اول اصلا نگاش نکنید

منم همین اشتباه و کردم و بهم ریختم ازمون ازمایشی اخرم 1000 بار به خودم گفتم اول برو بقیه درسا بعد کنترلو بزنا ولی گوش ندادم

ایشالا شما ها جز برترین ها باشین
من میگم اگه یه سال دیگه بخونم بهتره ولی خانواده همه عاصی میشن نمیذارن من بشینم بخونم (سکوت رعایت کردن سخته خو:D)
وقتی حرفهای بچه ها رو میخونم و میبینم بعضیا واقعا امسال براشون حیاتیه میگم خدا کنه اول اونا جاهایی که میتونن قبول شن من شرایطم انقد اضطراری نیست

ایشالا که همتون جزئ برترین ها باشین:w27:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هومیف جان شما از قبل کنکور توی تاپیکای رفع اشکال قدر بودی برادر.تا 600 هم خدای نکرده بیاری تهران میشه قبول شد دادا.چرا نگرانی تو؟5چند دانشگاه اول تهران یعنی شریف و تهران و امیرکبیر و خواجه و علم و صنعت و تربیت مدرس و در نظر بگیر.آقا دیگه خواجه یا تربیت و که میاری که بابا.اونقدرها هم سخت نیستش

maryam_elec

عضو جدید
بابا سرکار چیه؟؟ آخه شما که نمیدونید...مخابرات با 90 رفته شریف رمز...قدرت با 90 رفته علم و صنعت...ببین تفاوت است از کجا تا به کجا!!! بعد منی که میزنه 600 میدونی کجا میرم؟؟ قاطی باقالیا

تا 900 هم خبر دارم دانشگاه گيلان قبول شدن.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم همین اشتباه و کردم و بهم ریختم ازمون ازمایشی اخرم 1000 بار به خودم گفتم اول برو بقیه درسا بعد کنترلو بزنا ولی گوش ندادم

ایشالا شما ها جز برترین ها باشین
من میگم اگه یه سال دیگه بخونم بهتره ولی خانواده همه عاصی میشن نمیذارن من بشینم بخونم (سکوت رعایت کردن سخته خو:D)
وقتی حرفهای بچه ها رو میخونم و میبینم بعضیا واقعا امسال براشون حیاتیه میگم خدا کنه اول اونا جاهایی که میتونن قبول شن من شرایطم انقد اضطراری نیست

ایشالا که همتون جزئ برترین ها باشین:w27:

هیچ چیز مهم تر از برنامه داشتن و به هر قیمتی به اون عمل کردن نیست.اگ ترم 7 هستید به شما پیشنهاد میکنم بخونید واسه سال بعد چون خدمت هم ندارید خیلی جلو میفتید باز

BalroG

عضو جدید
یوزارسیو جان اگه شما خوب دادی که هیچ خیلی هم خوب ولی اگه امسال برا کیک و ساندیس اومده بودی بهتره به جای مشاوره ی تا این حد کارشناسانه بری بشینی درساتو بخونی آفرین اتفاقا بعد از کنترل و بررسی و مدار الک از بقیه سخت تر بود!!!!

اوه اوه اوه! مثل اینکه خیلی عصبانی شدین از اون پست من! والا من کارشناسی نکردم عزیز، من فقط خواستم نظر خودم رو بگم! برای نظر دادن در مورد کنکور کارشناسی ارشد، فک کنم همین کافی باشه که لیسانس برق دارم و 5ماه هم برای ارشد خوندم! جلسه کنکور هم با اینکه امیدی نداشتم، تا آخر جلسه نشستم و حداقل یه دور همه سوالا رو خوندم!
من فقط منظورم این بود که الآن بهتره که بدترین حالت رو تصور کنیم تا خدای نکرده بعدا شوکه نشیم، همین! دوستان حاضر در تالار، خدایی بد میگم؟!!
والا به خدا رتبه شما رو من نمیخوام تعیین کنم که به خاطر نظر دادن من ناراحت میشید!
اگه پست منو نقل قول نمیکردین، اون پست رو ویرایش میکردم، ولی دیگه نقل قول کردین دیگه!
به هرحال امیدوارم به نتیجه دلخواهتون برسین...

hoomif

عضو جدید
هومیف جان شما از قبل کنکور توی تاپیکای رفع اشکال قدر بودی برادر.تا 600 هم خدای نکرده بیاری تهران میشه قبول شد دادا.چرا نگرانی تو؟5چند دانشگاه اول تهران یعنی شریف و تهران و امیرکبیر و خواجه و علم و صنعت و تربیت مدرس و در نظر بگیر.آقا دیگه خواجه یا تربیت و که میاری که بابا.اونقدرها هم سخت نیستش

مرسی نظر لطفته ولی احسان، پارسال تازه عباس تا 400 میگن گرفته...خواجه تا 250...تربیت که زیر 200...خبر دارم...فقط آخرین جای خوبی که امید داشتم شبانه فردوسی بود که اونم زیر 500 میخواد

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ چیز مهم تر از برنامه داشتن و به هر قیمتی به اون عمل کردن نیست.اگ ترم 7 هستید به شما پیشنهاد میکنم بخونید واسه سال بعد چون خدمت هم ندارید خیلی جلو میفتید باز

نه من تازه تموم شدم
پارسال در حاله ثبت کردن یه اختراع بودم که کلا درس نتونستم بخونم و سیاه لشکری رفتم:redface: امسال 5.6 ماه خوندم ولی نگرانم و خیلی اشتباها کردم چون مشاوره درستی نگرفتم یعنی نداشتم که بگیرم با اینجا هم هفته های اخر اشنا شدم
از یه طرف خودم مدونم سال دیگه روتین و بهتر می تونم بخونم ولی از یه طرف میدونم تو خونه خوندنم باعث عذاب بقیه میشه
بیچاره مامانم تیکه کلامش هیس اروم داره می خونه بود
:(

dadash masoud

عضو جدید
مرسی نظر لطفته ولی احسان، پارسال تازه عباس تا 400 میگن گرفته...خواجه تا 250...تربیت که زیر 200...خبر دارم...فقط آخرین جای خوبی که امید داشتم شبانه فردوسی بود که اونم زیر 500 میخواد
نمیدونم تا چند میگرفته اما یکی از بچه ها با 500 عباس پور اورده بود

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دلم میگه امسال شما جایی که می خواستی قبولی باور کن:smile:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه من تازه تموم شدم
پارسال در حاله ثبت کردن یه اختراع بودم که کلا درس نتونستم بخونم و سیاه لشکری رفتم:redface: امسال 5.6 ماه خوندم ولی نگرانم و خیلی اشتباها کردم چون مشاوره درستی نگرفتم یعنی نداشتم که بگیرم با اینجا هم هفته های اخر اشنا شدم
از یه طرف خودم مدونم سال دیگه روتین و بهتر می تونم بخونم ولی از یه طرف میدونم تو خونه خوندنم باعث عذاب بقیه میشه

از کتابخونه استفاده کنید.من هم توی خونه از این لحاظ کمی مشکل داشتم ولی پدر مادرها اگر پیشرفت بچشون رو ببینم این چیزها رو با جان و دل تحمل میکنن.سختی کار تا آخر تابستون هست بعد اون دیگه شما میوفتید توی مرحله تسلط و یادگیری تموم شده رفته.انشاالله امسال اگر موندید از تجربیات بچه ها استفاده میکنید و دیگه وقت رو هدر نمیدید.

dadash masoud

عضو جدید
نه من تازه تموم شدم
یه سوال خیلی مهم:اگه واسه ارشد نخونی چیکار میکنی؟
کتابخونه دوای هر درد بی درمونه!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شاهد و شهید بهشتی چی؟
با 500 برن عباس دیکه فردوسی میاد پایین تر خوب.صنعتی اصفهان هم توی قدرت و مخابرات خیلی قویه ها.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه! مثل اینکه خیلی عصبانی شدین از اون پست من! والا من کارشناسی نکردم عزیز، من فقط خواستم نظر خودم رو بگم! برای نظر دادن در مورد کنکور کارشناسی ارشد، فک کنم همین کافی باشه که لیسانس برق دارم و 5ماه هم برای ارشد خوندم! جلسه کنکور هم با اینکه امیدی نداشتم، تا آخر جلسه نشستم و حداقل یه دور همه سوالا رو خوندم!
من فقط منظورم این بود که الآن بهتره که بدترین حالت رو تصور کنیم تا خدای نکرده بعدا شوکه نشیم، همین! دوستان حاضر در تالار، خدایی بد میگم؟!!
والا به خدا رتبه شما رو من نمیخوام تعیین کنم که به خاطر نظر دادن من ناراحت میشید!
اگه پست منو نقل قول نمیکردین، اون پست رو ویرایش میکردم، ولی دیگه نقل قول کردین دیگه!
به هرحال امیدوارم به نتیجه دلخواهتون برسین...
من تجربه اینکه پیش بینی یه چیز خیلی ایده الو داشتم و اخرش اونی که می خواستم نشد و خورد تو ذوقم
منم با این موافقم که نه انقد بشینیم غصه بخوریم که اگه نشه و نه انقد بشینیم ذوق کنیم که اگه بشه
ایشالا هر چی خدا می خواد میشه

BalroG

عضو جدید

یکی از دوستان من، پارسال 800 آورد که عباسپور قبول شده و الآن اونجا داره ادامه میده... :smile:
ظرفیت ها رو افزایش دادن، جای نگرانی نیست! ولی خب از این بابت اونایی که رتبه های خیلی شاخی میارن، معمولا ناراضی ان!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز
وقتی میبینید محیط باشما سازگار نیست شما خودتون رو با اون سازگاری بدید

من ازوقتی فهمیدم مثل بقیه دوستان نمیتونم با برنامه برم جلو و حسرت یه جای اروم تو دلم موند برا درس تصمیم گرفتم خودمو با محیط سازگاری بدم و از کوچکترین فرصتی برای خوندن اسفاده میکردم
بنظرمن وقتی روچیزی تمرکز میکنی بمبم بزنن نباید چیزیتون بشه

ولی خداییش برید رو بار روانی ارامش و کنترل مدیریت ازمون اینا خیلی کار کنید من یکی که ازین قضیه خوردم وگرنه سوادم مشکل نداشت

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کتابخونه استفاده کنید.من هم توی خونه از این لحاظ کمی مشکل داشتم ولی پدر مادرها اگر پیشرفت بچشون رو ببینم این چیزها رو با جان و دل تحمل میکنن.سختی کار تا آخر تابستون هست بعد اون دیگه شما میوفتید توی مرحله تسلط و یادگیری تموم شده رفته.انشاالله امسال اگر موندید از تجربیات بچه ها استفاده میکنید و دیگه وقت رو هدر نمیدید.
متشکرم
اره هیچ وقت فکر نمی کردم جایی باشه و کسایی باشن که راه هایی که رفتن و به موفقیت رسدن و به بقیه هم بگن
قبلا هم تشکر کردم ولی باز از همه تون ممنونم
از بعد از کنکور تنها جایی که با خودم خلوت میکنم و فکر میکنم و استفاده میبرم همینجاس

امیدوارم به خواسته هاتون برسید:w27::w27:

hoomif

عضو جدید
شاهد و شهید بهشتی چی؟
با 500 برن عباس دیکه فردوسی میاد پایین تر خوب.صنعتی اصفهان هم توی قدرت و مخابرات خیلی قویه ها.

نه پایین نمیره متاسفانه! مگه افزایش ظرفیت بدن...بابا خداییش شاهدم شد دانشگاه...مدرسه هم نیست چه برسه به دانشگاه ...همون گیلان از شاهد بهتره به خدا

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
پارسال بررسی بعضی سوالات آسون بود ولی محاسبات زیاد داشت.واسه همین برآیندسوالات سخت میشد(بقول یکی از استادا با این حجم محاسبات نامردی بود)
ما گفتیم:دیگه امسال بررسی آسون میدن.ولی اینطور نشد بلکه بدتر شد
واسه همین اینطور فکر کردن درست نیست
اگه اعتراض کنیم واسه سوالهای کنترل شاید سال بعد آسونتر بدن...نه؟؟؟؟

navidba

عضو جدید
سلام ....من امسال کنکور دادم و تازه ترم 5 بودم!!!...کلا هم 10 روز خوندم واسه کنکور....به نظرتون این درصدا با اینکه آمار و ریاضی مهندسی و بررسی 2 و الکترومغناطیس رو کلا وقت نکردم بخودنم و کنترل هم 2 روز خوندم بده یا خوبه؟:
ریاضی 25
مدار50
کنترل 5
بررسی 14
ماشین 14
بقیه هم 0...به نظرتون با اینکه خیلی زود کنکور دادم درصدام خیلی افتضاحه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.