+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

engpower_1

عضو جدید
دوستای گلم اینم درصدای من: :)

زبان : 16.7 (فرض کردم همشو درست زده باشم)
ریاضی : 33.33
مدار : 80.5
کنترل : 69.4
تجزیه : 19.4
الکترونیک : 0.11 :confused:
مغناطیس : 0

چه رتبه ای در انتظارمه؟ 50 تا 100 میارم؟

لطفا هر کی کارنامه توی این رنج داره بذاره.

قربون همتون

Muhammad1986

عضو جدید

قربون همتون

سلام

ای ول به اون درصدهای مدار و کنترلت!!

چطور تونستی اینقدر خوب بزنی!؟

hoomif

عضو جدید
این قضیه که خیلی واضحه ما داریم روش بحث میکنیم،
اصلاً حالت Transient که ما اون رو با نام پاسخ گذرا یا همون ترمای سینوسی میشناسیم، ترجمه دیگش ناپایدار هست.
بیخیال الان که دیگه کنکور رو دادن این بحثا فقط تحلیل انرژیه، من تسلیم!!

سلام.
مهران تو رو خدا ول کن دیگه...
:(حالمون خوب نیست زیاد بابا بیاید تا کنکور دیگه ازین حرفای درسی نزنیم...به اون نو گل های شکفته ی طالب علم هم باید بهشون بگم که از الان خیلی زوده تا ارشد 93...چیز تحفه ای هم نیست!

hoomif

عضو جدید
هدفم این بود که کار پیدا کنم که دیدم بعضی از درسا(مثل مدار) که تو استخدامی میاد: صفرم(یه کم بالاتر از صفر کلوین)
پس وقتی واسه ارشد بخونم دروس اصلی(قدرتی):مداروبررسی وماشین را یادمیگیرم واونوقت هم واسه کنکور خوندم هم واسه آزمونای استخدامی.
راستش همون پارسال هم نمیخواستم استخدامی شرکت کنم اما خانواده گفتن ومنم نه نگفتم واینجوری شد
از طرفی واسه کار:چون آزاد خوندم زیاد محلش نمیذارن .کافی بود؟(جلسه روانکاوی یک بیکار :que: )

ببین اگر شما آشنای توپ یا حداقل یکی که امیدی باشه کار بکنه واست نداری که کلا بی خیال استخدامی شو...واسه ادامه تحصیل هم اونجوری که من متوجه شدم قصد ادامه تا دکتری و تدریس و هیئت علمی و اینا رو نداری...پس فقط میخوای ارشد بخونی واسه کار...ببین اگه میخوای فقط واسه کار بهتر پیدا کردن ارشد بخونی که باید بگم اصلا هیچ تاثیری نداره...نمونش من ترم آخر رفتم تو تاسیسات برج بانک صادرات کار کنم اونجا باورت نمیشه با لیسانس رفتم زیر دست یه دیپلم...و چون تفریحی بود کلا ول کردم. واسه کار باید کار یاد گرفت...مفت کار کرد...حمالی کرد و قناعت کرد تا خود آدم اوستا بشه و انشاا... بره تو کار تاسیس شرکت و اینا...اما اگر افق دیدت اینقدر بلنده که واسه گرید شرکت و اینا میخوای ارشد بگیری که باید بگم از الان زوده...همون موقع انشاا... از آزادی جایی یه مدرک فقط میگیری واسه ارتقاء شرکت که فقط مدرکش مهمه نه دانشگاهش...یه حالت دیگه هم میمونه که من هر چقدر میگم تو بگی نه دیگه دوس دارم ارشد بگیرم...که این بر میگرده به چشم و هم چشمی و اینکه بخوای تو اجتماع با دید بهتری بهت نگاه کنند که به نظر من اصلا اینطور نیست...پس نظر شخصی من اینه بجای موندن تو این کنکور الکی و غیر عادلانه...بری تو کار اگه قدرتی که از فنی حرفه ای 2 و 3 تا مدرک بگیر و از یه جایی شروع کن اصلا با حقوق مفت...اگر الک و مخابراتی هم همینطور...ایشاا... که کمک کرده باشم.

hoomif

عضو جدید
ببخشيد توروخدااا!معذرت!تقصير من نيست!اخه ضايع بود 105 دقيقه بيكار بشينم كه.دفترچه دومو دادن پاشدم.الك هم ي غلط زدم! اگه ميدونستم تو موفقيتتون تاثير داره همرو منفي مي زدممم!!!!!!

دوست عزیز احتیاج نبود 105 دقیقه بیکار بشینی...18 تومنو نگه میداشتی 4 تا فیلم بیشتر توی جشنواره میدیدی ...:smile:

آخرین ویرایش:

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایداری یه چیز کاملاً نسبیه و تعریف واحد و مشخصی نداره.
این چیزی که گفتید مربوط به درس کنترل خطی میشه که باید اگه مثلاً در مبدا هم ریشه داشته باشیم، میتونه پایدار باشه. پایداری BIBO یا لیاپانوف و ... داریم که هر کدوم تعریف خودشون رو دارن.
اما مثلاً توی درس معادلات (که فضیه مفدار نهایی از اونجا به وجود اومده) اگه روی محور ریشه داشته باشیم، اسمش میشه ناپایدار و نمیشه از قضیه مقدار نهایی استفاده کرد.
همین موضوع توی درس مدار هم صادقه، یعنی ورودی سینوسی توی مدار به عنوان ناپایدار شناخته میشه. در بهترین حالت میتونیم بگیم که اگه میرایی سیستم رو بررسی کنیم میتونه به عنوان مرز ناپایداری باشه، ولی به هیچ وجه در درس مدار (که بحث ما بود) سینوس رو پایدار نمیدونن.
حتی توی یه قسمت از بحث کنترل خطی هم صریحاً گفته شده که سینوس هیچوقت نمیتونه پایدار باشه.
درسته تو درس کنترل بود ولی کلی هست از اونجایی که من کنترلو خیلی دوس دارم از مفاهیمش خیلی جاها استفاده میکنم.تازه کجاشو دیدین!:D
نه ورودی سینوسی ناپایدار نیست مخصوصا تو مدار که حالت دائمی سینوسی داریم. تازه گذرا نوسانی با کلا ورودی سینوسی فرق داره.
ولی حرف شما درسته این سوال کلا باید باتوجه به ورودیش در حالت دائمی سینوسی تحلیل بشه یعنی فازوری و مقدار نهایی براش صادق نیست.

پایان:cool:

سلام.
مهران تو رو خدا ول کن دیگه...
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gifحالمون خوب نیست زیاد بابا بیاید تا کنکور دیگه ازین حرفای درسی نزنیم...به اون نو گل های شکفته ی طالب علم هم باید بهشون بگم که از الان خیلی زوده تا ارشد 93...چیز تحفه ای هم نیست!

وای خدا یعنی تا این حد الان از درس بریدین؟http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif
باشه من دیگه احتمالا به اینجا سر نزنم. تا موقع نتایج.
دوستان موفق باشین همیشهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

sall_sh

عضو جدید
هيچكي منو 2ست نداره بابا چرا جوابمو نميديد حداقل بگيد نداريم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hoomif

عضو جدید
هيچكي منو 2ست نداره بابا چرا جوابمو نميديد حداقل بگيد نداريم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیزم تاپیک داره میترکه 500 صفحه شده الکی بگیم نداریم که چی...اینجا هر کی بتونه کمک کنه معطل نمیکنه مطمئن باش :smile:

sall_sh

عضو جدید
نيازمندي

نيازمندي

فكرشم نميكردم ميون جمع مهندساي برق با يه تازه وارد يه همچين برخوردي بشه:redface:

sall_sh

عضو جدید
توجه كرديد وقتي يكي باهاتون درد دل ميكنه و شما هيچي از حرفاش نميفهميد ميگيد : چي بگم والا؟ حالا همينه !!!!

hoomif

عضو جدید
فكرشم نميكردم ميون جمع مهندساي برق با يه تازه وارد يه همچين برخوردي بشه:redface:

توجه كرديد وقتي يكي باهاتون درد دل ميكنه و شما هيچي از حرفاش نميفهميد ميگيد : چي بگم والا؟ حالا همينه !!!!

حتی یه تشکر نزدی...بعدم اینقدر انتظار داری.

Muhammad1986

عضو جدید
مطمئن باش دوستان هر کمکی میکنند فقط برای رضای خداس.......
ولی تشکر زدن شرط ادبه...

سلام

تو یه قسمت دیدم دنبال کتاب خوب واسه الکترونیک میگشتی!

واسه الکترونیک یه کتابی هست توی بسته ی نصیر که مولفش مهندس اسلام پناه و در اصل اموزش کتاب تست راهیان ارشدشه که خیلی کتاب توپیه!! اول اون کتاب رو بخون بعد هم تست های کتاب راهیان ارشد رو حل کن

بعدش هم بتونی مثالها و تمارین کتاب میکروالکترونیک پرفسور بهزاد رضوی رو حل کنی دیگه عالی میشه

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام و آرزوی موفقیت برای دوستان

تعدادی از دوستان پیگیر موضوع بودن که خواستم یه توضیح کوچیکی بدم.

این تاپیک هم روزهای پایانی خودش رو طی میکنه و به احتمال قوی هفته آینده قفل خواهد شد و بحث کنکور 93 به احتمال قوی در تاپیک جدیدی پیگیری خواهد شد.

با تشکر

maryam_elec

عضو جدید

قربون همتون
ايشاالله كه رتبه ي خوبي كسب كنين.درصد كنترل و مدارتون واقعا عاليست.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

ببین اگر شما آشنای توپ یا حداقل یکی که امیدی باشه کار بکنه واست نداری که کلا بی خیال استخدامی شو...واسه ادامه تحصیل هم اونجوری که من متوجه شدم قصد ادامه تا دکتری و تدریس و هیئت علمی و اینا رو نداری...پس فقط میخوای ارشد بخونی واسه کار...ببین اگه میخوای فقط واسه کار بهتر پیدا کردن ارشد بخونی که باید بگم اصلا هیچ تاثیری نداره...نمونش من ترم آخر رفتم تو تاسیسات برج بانک صادرات کار کنم اونجا باورت نمیشه با لیسانس رفتم زیر دست یه دیپلم...و چون تفریحی بود کلا ول کردم. واسه کار باید کار یاد گرفت...مفت کار کرد...حمالی کرد و قناعت کرد تا خود آدم اوستا بشه و انشاا... بره تو کار تاسیس شرکت و اینا...اما اگر افق دیدت اینقدر بلنده که واسه گرید شرکت و اینا میخوای ارشد بگیری که باید بگم از الان زوده...همون موقع انشاا... از آزادی جایی یه مدرک فقط میگیری واسه ارتقاء شرکت که فقط مدرکش مهمه نه دانشگاهش...یه حالت دیگه هم میمونه که من هر چقدر میگم تو بگی نه دیگه دوس دارم ارشد بگیرم...که این بر میگرده به چشم و هم چشمی و اینکه بخوای تو اجتماع با دید بهتری بهت نگاه کنند که به نظر من اصلا اینطور نیست...پس نظر شخصی من اینه بجای موندن تو این کنکور الکی و غیر عادلانه...بری تو کار اگه قدرتی که از فنی حرفه ای 2 و 3 تا مدرک بگیر و از یه جایی شروع کن اصلا با حقوق مفت...اگر الک و مخابراتی هم همینطور...ایشاا... که کمک کرده باشم.

بله خوب کمک کردین
خوب چه مدرک های بگیریم چقدر طول میکشه واقعا آدمو میسازه که بیاد بیرون کار کنه یا مثل آزمایشگاه های دانشگاه است میشه یه توضیحاتی در این باره هم بدین
;)
من الکترونیکم اگه برق هم خوب باشه میرم

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا قهر نکن حالا...سر بزن حتما...:w24:

قهر؟!!:surprised:
میخوام برم سربازی براتون سوغاتی میارم:D

این تاپیک هم روزهای پایانی خودش رو طی میکنه و به احتمال قوی هفته آینده قفل خواهد شد و بحث کنکور 93 به احتمال قوی در تاپیک جدیدی پیگیری خواهد شد.

با تشکر

اخرش یکی به جای من بنویسه پایان احتمالا من نباشمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
اینطوری حتما عینک هم داشته باشه ها:

پایانhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cool.gif
.............
راستی کلا همه پستای بیمورد و با مورد ما رو خواستین حذف کنین اشکال نداره یه تاپیک بی مورد هم زدم اونم اگه شد وقت کردین پاک کنین دستتون درد نکنه... در مورد فیبر نوری بود که عکساش دیده نمیشه برا همین دیگه بی مورد شده:cool:

آخرین ویرایش:

maryam_elec

عضو جدید

با تشکر
اونجا لااقل تحويلمون ميگيرن!

BalroG

عضو جدید
اوو له له!!! چه خبره اینجا! یه روز که نمیای سر بزنی، دیگه رشته کار از دستت در میره! :confused:
یادمه سه ماه پیش، این تالار همچین سوت و کور بود، هی از دوستان خواهش میکردیم که سروصدا کنن! آخه آدم احساس میکرد که این سکوت، آرامش قبل از طوفانه!
:cry:
حالا دیگه وقتی میای تالار، گوشات کر میشه! :D
دوستان سکوت را رعایت فرمایید!
:biggrin:

BalroG

عضو جدید
بچه های خودمون(سیگما، انصاری ؛ یوزارسیف و...) در آیندای نه چندان دور
مشاهده پیوست 135981

/QUOTE]

:razz: ضدحال میزنی بی معرفت؟!!
ما بیدی نیستیم که از این بادا بلرزیم عزیز!
:cool:
ولی خدایی اگه تا زمستون سال پیش اقدام میکردم برای خدمت، 12 ماه کسری میتونستم بگیرم + برگ سبز که دارم! بخشکی شانس! یه عالمه رفتم دوره موره دیدم، عضو گردان عاشورا، عضو شورای پایگاه، برگ سبز، دوره آموزشی 3،2،1 و...، تا یه کسری درست و حسابی بگیرم، ولی دیدی عاقبت ما رو؟!!
:(

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز احتیاج نبود 105 دقیقه بیکار بشینی...18 تومنو نگه میداشتی 4 تا فیلم بیشتر توی جشنواره میدیدی ...:smile:

خب این بنده خدا که عذر خواهی کرد مطمئنن اگه میدونست اینکارو نمیکرد، وقتی تو باز تیکه میندازی خب معلومه جوابتو طور دیگه ای میده!:razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.