ارزیابی کنکور و مشورت درباره انتخاب رشته ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sima mk

عضو جدید
سلام بچه ها کنکور چطور بود؟ :confused: منتظر نظراتون هستیم

shaparak_7

عضو جدید
روندش یکم فرق کرده بود نسبت به سالهای پیش. حل کرد نیاش کمتر شده بود تشریحی بود سوالا اما مفهومی مثل همیشه:confused: مخصوصا سیستم عامل. ای کاش مثل آدم خونده بودم.:cry:

lordesiah

عضو جدید
دوستان دفترچه 510D رو میدید ؟؟
اینی که گذاشتید B هست(میدونم سوالا فرق نداره ولی گزینه ها فرق داره) مال من D بود و همچنین کلیدش رو دارید؟

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلید زبان و تخصصی معماری و بعضی از سؤال‌ها رو در آوردیم، کسی علاقه‌منده بگه همینجا بذارم بحث کنیم.

reza777gh

عضو جدید
سوال اولی نظریه
سوال ریزبرنامه معماری
سوال زمان بندی سیتم عامل
سوال جی کا تو منطقی
سوال اول ساختمان داده
سوال همروندی سیستم عامل هم مشکل داشت

سلام
سوال نظریه درسته.
منطقی رو مطمئن نیستم چون سر جلسه به جواب رسیدم!
ولی زمانبندی و ریزبرنامه رو مطمئنم که غلطن
سوال سوم ساختمان داده(49) هم کلید میگه قسمت ب را نمیتوان ایجاد کرد در حالیکه minheap این مشخصات رو داره!

sima mk

عضو جدید
بچه ها هر کی میخواد تو جواب سوال یا سوالات خاصی تجدید نظر بشه میتونه درخواستش رو تا 6 اسفند در سایت سنجش ثبت کنه به این ادرس برید اول عضو سایت سنجش بشین و بعد درخواستتون رو ارسال کنین http://request.sanjesh.org/noetrequest/

sima mk

عضو جدید
من این درخواست رو فرستادم تو دفترچه B از سوالات تخصصی نرم افزار
جواب تست شماره 93 گزینه 3 غلط و گزینه 1 درست است زیرا:
گزینه 1: ساختاری (syntactic) : تحلیلگر نحوی این نوع خطا را تشخیص میدهد خطاهایی مانند استفاده از علامت + به جای = ، یا استفاده از = به جای ==
گزینه 2: معنایی (semantic): تحلیلگر معنایی این نوع خطا را تشخیص میدهد خطاهایی مانند سازگار نبودن نوع متغیرها ، نا برابری تعداد اندیس های یک آرایه با تعداد ابعاد تعریف شده آرایه
گزینه 3:خطای منطقی(logical): خطاهایی مانند فراخوانی بازگشتی یک تابع تا بی نهایت ،یا اجرای یک حلقه تا بی نهایت
گزینه 4: لغوی (lexical): تحلیلگر لغوی علامت = را بعنوان علامت انتساب مقدار در نظر میگیرد. و خطا نمیگیرد.
پس 1 درسته

farzan_k

عضو جدید
سلام دوستان
من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار هستم دو سال پیش درسم تموم شده
به برنامه نویسی و هوش مصنوعی اصلا علاقه ندارم
بیشترین علاقه من به طراحی سایت و گرافیک و انیمیشن و ساخت بازی هست
حالا میخوام شروع کنم به ارشد خوندن
به نظرتون چه رشته ای بخونم؟ در ضمن حتما باید تهران قبول شم و گرنه نمیتونم جای دیگه برم
ممنون میشم به صورت کامل راهنماییم کنید اخه خیلی سردرگمم نمیدونم آی تی بخونم یا نرم؟

merila_1992

عضو جدید
سلام
میشه درصد مورد نیاز برای رتبه 100 در کنکور 91 را بذارید.............
ممنون

دوست عزیز، این کتاب راهنما، کارنامه های افراد با رتبه های مختلف در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات + کلی اطلاعات مفید واسه بچه های ارشد 93 رو جمع کرده
امیدوارم مفید باشه
http://uploadtak.com/images/t892_323_p.pdf

میتا

کاربر بیش فعال

sanaaaz

عضو جدید
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا