راهنمایی جهت خرید S5

nima.hh

عضو جدید
سلام.من قصد خرید S5 رو دارم اما انتظاراتم از گوشی:
1-صفحه نمایش با کیفیت
2-دوربین بسیار با کیفیت چه در شب و چه در روز
3-سرعت بالا برای برنامه ها و بازیها بدون داغ شدن زیاد(البته یه کم گرم شدن ظاهرا طبیعیه)
4-ساپورت usb on the go
5-صدای زیاد برای گوش دادن به موزیک از خود گوشی(زیاد اهل گوش دادن به موزیک هستم)
ظاهرا همه موارد رو داره به غیر از گزینه 5 که ظاهرا صداش زیاد نیست(حتی ظاهرا از s4 هم کمتره)
اگه میشه بلندی صداش رو با بعضی گوشیهامقایسه کنید و اینکه برای موسیقی جواب میده یا نه.. و آیا برنامه ای است که روی گوشی نصب کرد و صداش رو تا حدودی زیاد کرد؟

ayat_7216

عضو جدید
سلام.من قصد خرید S5 رو دارم اما انتظاراتم از گوشی:
1-صفحه نمایش با کیفیت
2-دوربین بسیار با کیفیت چه در شب و چه در روز
3-سرعت بالا برای برنامه ها و بازیها بدون داغ شدن زیاد(البته یه کم گرم شدن ظاهرا طبیعیه)
4-ساپورت usb on the go
5-صدای زیاد برای گوش دادن به موزیک از خود گوشی(زیاد اهل گوش دادن به موزیک هستم)
ظاهرا همه موارد رو داره به غیر از گزینه 5 که ظاهرا صداش زیاد نیست(حتی ظاهرا از s4 هم کمتره)
اگه میشه بلندی صداش رو با بعضی گوشیهامقایسه کنید و اینکه برای موسیقی جواب میده یا نه.. و آیا برنامه ای است که روی گوشی نصب کرد و صداش رو تا حدودی زیاد کرد؟
سلام.گوشی خوبی هست شک نکنید.کلیه موردهایی که فرمودین در حد اعلا دارا میباشد حتی شاید بهترین بین اندروییدی ها.!!البته به غیر از مورد 5 که کیفیت صداش هست توی این زمینه اول از همه اچ تی سی one m8-m7 بعد از اون سونی z1 و...صدای بهتری دارند.بنده هر دو مدل 4 هسته ای و 8 هسته ایش رو موجود دارم.خواستید لینک بدم خرید کنید.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام.گوشی خوبی هست شک نکنید.کلیه موردهایی که فرمودین در حد اعلا دارا میباشد حتی شاید بهترین بین اندروییدی ها.!!البته به غیر از مورد 5 که کیفیت صداش هست توی این زمینه اول از همه اچ تی سی one m8-m7 بعد از اون سونی z1 و...صدای بهتری دارند.بنده هر دو مدل 4 هسته ای و 8 هسته ایش رو موجود دارم.خواستید لینک بدم خرید کنید.

Z2 منظورت نبود؟

nima.hh

عضو جدید
اگه بین z2 و s5 بخام یکی رو انتخاب کنم که بلندی صدای خوبی داشته باشه در عین حال دوربین خوبی هم داشته باشه کدومشون بهتره؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اگه بین z2 و s5 بخام یکی رو انتخاب کنم که بلندی صدای خوبی داشته باشه در عین حال دوربین خوبی هم داشته باشه کدومشون بهتره؟

S5 تک اسپیکرس. Z2 دو اسپیکره (استریو). پس 100% صدای Z2 بهتره.
دوربین Z2 اگه بهتر از S5 نباشه پایین ترم نیست. بعضی سایت ها و بررسی ها دوربین Z2 رو بهتر دونستن، بعضی های دگ در یه حد دونستن.
تنها ضعف Z2 در برابر S5 نبود سنسور ضربان قلب هستش.

nima.hh

عضو جدید
البته ببخشید من زیاد حساس میشم.چون میخام چیزی رو که میگیرم از هر لحاظ خوب باشه
در مورد دوربین z2 سئوالم اینه چرا با وجود اینکه دوربینش از s5 بالاتره اما s5 جزئیات رو بهتر نشون میده؟و کلا دوربینش در حد و اندازه های s5 جزئیات رو نشون میده؟

hiden93

عضو جدید
البته ببخشید من زیاد حساس میشم.چون میخام چیزی رو که میگیرم از هر لحاظ خوب باشه
در مورد دوربین z2 سئوالم اینه چرا با وجود اینکه دوربینش از s5 بالاتره اما s5 جزئیات رو بهتر نشون میده؟و کلا دوربینش در حد و اندازه های s5 جزئیات رو نشون میده؟

دوربین Z2 تا اونجایی که میدونم ضعیف تر از S5 هست!
تو کیفیت عکس ها اول لومیا 1020 هست و بعدش به نظرم S5 هست!

nima.hh

عضو جدید
البته من خودم 808 دارم ولی خوب سیستم عاملش دیگه منسوخ شده.و باید دنبال جایگزین براش باشم
راستی چون من خودم قبلا گوشیهای s3 و n8 رو داشتم و تقریبا صدای یکسانی دارن. آیا بلندی آنها به اندازه گوشیهای s5 و z2 هستند؟

setare.soheyl

عضو جدید
گوشی های جدید سامسونگ اسپیکر های خیلی قوی ندارند اما خیلی بهتر از سونی هستند به نظرم و یا حتی htc

nima.hh

عضو جدید
با برنامه های جانبی چطور؟آیا میشه برنامه ای نصب کرد که صدای گوشی رو لااقل برای پخش موزیک بالا برد که به اسپیکر هم آسیب نرسه.چون اگه این مشکلم حل بشه قطعا یکی از این دوتا(s5.z2) را خواهم گرفت

بالا