آمادگی زمین شناسان برای آزمونهای استخدامی شرکت نفت

hsh1363

عضو جدید
سلام دوستان.
این تاپیک رو به این خاطر زدم که زمین شناسانی که تجربه ی شرکت در آزمونهای استخدامی رو دارن یا میخوان امتحان بدن بیان نظراتشونو بدن.

hsh1363

عضو جدید
سلام.مگه ثبت نام شروع شده؟

نه هنوز ثبت نام شروع نشده ولی از العان خودتون رو آماده کنید بهتره آخه ثبت نام که شروع بشه نهایتا یک ماه فرصت هستش اونوقت وقت نمیکنی زمین شناسی نفت رو تموم کنی چه برسه به سنگ شناسی و رسوب شناسی و آب زیرزمینی و مهندسی و اقتصادی و .....

hsh1363

عضو جدید
من که خدا خدا میکنم که آزمون بره بعد عید تا بتونم بیشتر خودم آماده کنم .. اینا که گفتن اسفند ولی با توجه به قراین میره برا سال بعد انشالله

REYMOND00

کاربر بیش فعال
ای بابا!!!یعنی غیر از نفت باید آب و رسوبم خوند؟ای بابا!!!!!!حالا نفت مرتبطه اما آب چی؟رسویم یه کاریش می شه کرد چون سنگین نیست...ولی آب یه دنیاییه واسه خودش!!!

hsh1363

عضو جدید
جالبه رشته آب شناسی رو نمیخوان ولی باید آب زیرزمینی رو بخونیم برا آزمون البته طبق آخرین آزمون شرکت نفت یعنی سال 90

hsh1363

عضو جدید
فکر کنم من تنها زمین شناس ایرانم که میخوام آزمون استخدامی بدم... اونوقت میگن زمین شناسی بازار کارش ضعیفه نگاه کنید پشه هم تو این تایپیک پر نمیزنه.

solar flare

مدیر بازنشسته
دوست عزیز اولا اینجا زمین شناس کم داریم البته اونایی که فعالیت میکنن من و REYMONDOO , GEOLOGY , major gelogist, loving geologist, sorood parnian و شما که تازه به جمع ما اومدید آقای جیالجی که خودشون شاغلن گمون کنم
لاوینگ جیالجیست هم که هم دانشجوی ارشد هستن هم شاغلن از سرود جان اطلاعی ندارم میجور جیالجیست هم دانشجوی کارشناسی هستن میمونیم من و ریموند عزیز که ریموند هم نظر دادن منم که لایک میکنم یعنی پیگیر بحث هستم وچون تجربه ازمون استخدامی ندارم نمیتونم اعمال نظر کنم

hsh1363

عضو جدید
دوست عزیز اولا اینجا زمین شناس کم داریم البته اونایی که فعالیت میکنن من و REYMONDOO , GEOLOGY , major gelogist, loving geologist, sorood parnian و شما که تازه به جمع ما اومدید آقای جیالجی که خودشون شاغلن گمون کنم
لاوینگ جیالجیست هم که هم دانشجوی ارشد هستن هم شاغلن از سرود جان اطلاعی ندارم میجور جیالجیست هم دانشجوی کارشناسی هستن میمونیم من و ریموند عزیز که ریموند هم نظر دادن منم که لایک میکنم یعنی پیگیر بحث هستم وچون تجربه ازمون استخدامی ندارم نمیتونم اعمال نظر کنم

برادر عزیز مطلبی که گفتم شوخی بود ولی خداییش تو فضای اینترنت انگار هیچ زمین شناسی دنبال استخدام نیست ولی تو همین سایت مهندسای شیمی واقعا فعالن. هنوز که آزمونی در کار نیست ولی چیزی که برام مهم بود همین فضای صمیمی بود که مهندسای شیمی تو تایپیکاشون ایجاد کرده بودند. زمین شناسا تو نت واقعا کم کارن. قبول داری؟

REYMOND00

کاربر بیش فعال
منم موافقم...حتی تو دانشگاهم زیاد فعال نبودن بچه ها(البته انجمن ما از فعالترین انجمن های دانشگاه بود)اما بهرحال خیلی کم کارن و بیشتر پی خوش گذرونین به نظرم...امیدوارم کسی ناراحت نشه ...خودمم زمین نشناسم دیگه...واقعا به قول دکتر آدابی چند تا از مجله های انگلیسی رشتمونو می تونیم نام ببریم؟...

hsh1363

عضو جدید
منم موافقم...حتی تو دانشگاهم زیاد فعال نبودن بچه ها(البته انجمن ما از فعالترین انجمن های دانشگاه بود)اما بهرحال خیلی کم کارن و بیشتر پی خوش گذرونین به نظرم...امیدوارم کسی ناراحت نشه ...خودمم زمین نشناسم دیگه...واقعا به قول دکتر آدابی چند تا از مجله های انگلیسی رشتمونو می تونیم نام ببریم؟...

REYMOND00 جان دقیقا چه رشته ای و دانشگاهی تموم کردی؟ برای آزمون شرکت میخونی یا نه؟ تا کجا پیش رفتی؟

REYMOND00

کاربر بیش فعال
REYMOND00 جان دقیقا چه رشته ای و دانشگاهی تموم کردی؟ برای آزمون شرکت میخونی یا نه؟ تا کجا پیش رفتی؟

من کارشناسی محض دامغان تموم کردم...الانم ارشد اقتصادی دادم و منتظرم...درسایی که تو آزمون بوده 90% مسلط باید باشم...کتاب و جزوه آب (شیراز و تربیت معلم و خودمون)هم دارم اما نفت نه...

hsh1363

عضو جدید
من کارشناسی محض دامغان تموم کردم...الانم ارشد اقتصادی دادم و منتظرم...درسایی که تو آزمون بوده 90% مسلط باید باشم...کتاب و جزوه آب (شیراز و تربیت معلم و خودمون)هم دارم اما نفت نه...

مهندس خودم زمین شناسی نفت ارشد تموم کردم بهترین کتاب کتاب دکتر رضاییه میتونی از اون استفاده کنی میدونی که غیر از نفت اقتصادی-آب- مهندسی-ساختمانی- سنگ شناسی و پترولوژی و در آخر رسوب شناسی هم جزو منابع هستش. البته کار شما با این کنکور ارشد راحتر شد العان فکر کنم خیلی از منابع رو خوندی.؟..

REYMOND00

کاربر بیش فعال
آره دیگه...فقط رسوبه که کتاب دانشگاهمون عالیه...نفت هم نخوندم و مرسی بخاطر منبع...والا یادم نیست مال ما چی بود!!آب هم سالهای قبل مثلا می خوندم براش...حس می کنم زیاد نباید سنگین باشه...ساختمانی هم که اسمشو نبر...+مهندسی!!!که فعلا حال این دو تا رو ندارم!!!
راستش نه چون تو دوران طلاییم بود و همسرمم شدید تاکید داشت که درس بخونم و بیخیال کار شم...تازه همش کاربردی بود که...منم تو دلم خالی شد که چرا الکی بزنم؟یه نفر هم بیشتر نمی خواست که...خلاصه که پرید...
شما رتبتون چند بوده و کجا خوندید؟

hsh1363

عضو جدید
آره دیگه...فقط رسوبه که کتاب دانشگاهمون عالیه...نفت هم نخوندم و مرسی بخاطر منبع...والا یادم نیست مال ما چی بود!!آب هم سالهای قبل مثلا می خوندم براش...حس می کنم زیاد نباید سنگین باشه...ساختمانی هم که اسمشو نبر...+مهندسی!!!که فعلا حال این دو تا رو ندارم!!!
راستش نه چون تو دوران طلاییم بود و همسرمم شدید تاکید داشت که درس بخونم و بیخیال کار شم...تازه همش کاربردی بود که...منم تو دلم خالی شد که چرا الکی بزنم؟یه نفر هم بیشتر نمی خواست که...خلاصه که پرید...
شما رتبتون چند بوده و کجا خوندید؟

من دانشگاه علوم و تحقیقات تهران تموم کردم

sorood parnian

کاربر بیش فعال
سلام
بحث خیلی جالبی هست متشکر از دوست عزیز شروع کننده تاپیک hsh1363

ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نیرو از طریق این سایت امکان پذیر هست http://www.azmoon-niroo.ir/
و جداول نیازهای سازمان هم ذکر شده متاسفانه البرز کارشناس منابع آب فقط مرد پذیرش میکنه !

به نظر من بهترین راه برای موفقیت در آزمون مطالعه سوالات آزمونهای سال گذشته هست .

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
سلام
بحث خیلی جالبی هست متشکر از دوست عزیز شروع کننده تاپیک hsh1363

ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نیرو از طریق این سایت امکان پذیر هست http://www.azmoon-niroo.ir/
و جداول نیازهای سازمان هم ذکر شده متاسفانه البرز کارشناس منابع آب فقط مرد پذیرش میکنه !

به نظر من بهترین راه برای موفقیت در آزمون مطالعه سوالات آزمونهای سال گذشته هست .
البته ثبت نام برای وزارت نیرو دیگه تموم شده و ظاهرا آزمون بعدی همون شرکت نفت هست

sorood parnian

کاربر بیش فعال
البته ثبت نام برای وزارت نیرو دیگه تموم شده و ظاهرا آزمون بعدی همون شرکت نفت هست

بله گویا مهلت ثبت نام تا 17 ام بهمن بوده .

آزمون شرکت نفت رو من دقیقا نمیدونم دوستانی که ثبت نام کردند اطلاع رسانی نمایند لطفاً ::

hsh1363

عضو جدید
بله گویا مهلت ثبت نام تا 17 ام بهمن بوده .

آزمون شرکت نفت رو من دقیقا نمیدونم دوستانی که ثبت نام کردند اطلاع رسانی نمایند لطفاً ::

فعلا که ثبت نام شروع نشده طبق آخرین اخبار ثبت نام اسفند ماه میباشد.

hsh1363

عضو جدید
من فکر کنم تنها راه خانم ها در مسیر استخدام به غیر از شرکت های خصوصی پتروفیزیکی همین استخدام وزارت نیرو بود چون شرکت نفت خانم نمیپذیره به خاطر اینکه امسال برای مناطق عملیاتی در ملی حفاری زمین شناس استخدام میکنه و در پذیرش نیروی غیر از ذکور عذر دارن.

sorood parnian

کاربر بیش فعال
من فکر کنم تنها راه خانم ها در مسیر استخدام به غیر از شرکت های خصوصی پتروفیزیکی همین استخدام وزارت نیرو بود چون شرکت نفت خانم نمیپذیره به خاطر اینکه امسال برای مناطق عملیاتی در ملی حفاری زمین شناس استخدام میکنه و در پذیرش نیروی غیر از ذکور عذر دارن.

:w05:
ما که هنوز دانشجوییم ایشالله سال بعد تهران نیرو میگیرندفعلا از تجربیات دوستان استفاده میکنیم .

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که دانشجوییم حالا تا اون زمان که درسمون تموم شه یه فرجی میشه :smile: