+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به به، حاج یوسف خودمون! چیکار کردی پسر؟ :smile:
زدی ترکوندی کنکور رو یا نه؟ :neutral:

پ.ن: سر تعظیم خم کردم مقابل امضات! :w09:
ولی هنوز موندم این آواتار جدیدت دقیقا چیه!
:w20:

یوازسیف عزیز شاید باورت نشه الان دست به دعا شدم شبانه ی غیر انتفاعی چیزی اون پایین های جدول پیدا کنم قبول بشم خیلیا از بچه ها باورش نمیشه اما حقیقت همینه خوشحال شدم مثله خوب بودی خدا رو شکر
حاجی آوتارم یه کتاب که پاره پوره شده بصورت کشتی دراومده
، معنای خاصی داره (نپرسی ها!! بلد نیستم چه معنای داره)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من بهتره زندگی رو سخت نگیریم

من اگر جای شما بودم سعی می کردم از دوران خدمت استفاده کنم ؛ به هر نحو ممکن
مثلا اگر نماز اول وقت نمی خونم این کار رو یاد بگیرم
یا ساعات خوابم درست نیست ، درستش کنم
با فلش کارت زبان بخونم
و هزاران کاری که می تونم انجام بدم ، مثلا یاد بگیرم اعصابم باید فولادین باشه!
و....
همین تغییرات کوچیک زندگی اینده رو روبه راه می کنه ، درسته شما زندگی دانشجویی داشتی و کلی مهارت داری ولی بازم چیز های زیادی برای یادگرفتن هست مثل همین صابر بودن که خیلی ویژگی ارشمندی واسه انسان هست

همیشه متناسب با شرایطت فکر کن مهندس جان تا فشار روت کمتر بشه ، اینکه سربازی بهره کاری نداره مشکلی هست که همیشه بوده ، شما سعی کن حداقل با روش های مختلف بهره رو واسه خودت شخصا بالا ببری

:gol:

موافقم
کلا وقتی یه کاری سخته ولی رو دوشمونه باید سعی کنیم یه لذتی ازش پیدا کنیم تا کمتر اذیت بشیم
همیشه تو بدترین شرایط هم اتفاقای خوبی میفته:smile:

• Like
واکنش ها: EECi

omid-power

عضو جدید
سلام بچه ها و سلام ویژه بر تازه برگشته ها خوشحال شدم.
امروز سایت مشکل داشت باز نمی کرد
:(
مثله اینکه این خدمت سربازی هنوز بحثش داغتر از کنکوره!!

من یه نیمچه!سربازی رفتم
ترم اولی که برگشتم دانشگاه(یعنی ترم دوم دانشگاه) خیلی خوب درس میخوندم هرچند بعدا سستی کردم.
واقعا آدم اینطور جاهاست که میفهمه وقتی خونه است میتونه واسه چیزای بی ارزش وقت نذاره و مسایل حاشیه ای ارزش وقت تلف کردن نداره

راستی :شرکت گاز آگهی استخدامی زده
http://130.185.75.3/Home.aspx
یوسف جان طرف شما هم فکر کنم باشه(مناطق عملیاتی انتقال گاز).

دیشب عجب شبی بود:توخونه موقع راه رفتن دوسه بار به درو دیوار خوردم!
موقع خواب هم اونقدر عرق میریختم که خودم ترسیدم(انگار که تابستونه وشرجی).بعد با خودم گفتم:بی خیال بابا ارشدو که خراب کردیم رفت.دیگه مهم نیست چی بشه:(

آخرین ویرایش:

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته پایدار نبود سیستم ولی شما با کاهش بهره میتونستی کاری کنه نقطه بحرانی رو دور نزنه

میگم تصور من اینه که با K سیستم حتما پایدار میشه ولی حرف شما هم درسته صفر اگه اضافه کنیم جواب میده ولی گفته ساده ترین کنترلر

شیرین ابادی هم یه حل مختصری اینجا اورده
http://h-shirinabadi.blogfa.com/post-80.aspx
البته دو جور حرف زده اینجا گفته دو تاش درسته ولی تو کامنا گفته K .ایشالا جفتشو درست بگیرن
درسته ساده ترین رو گفته حتی اگر هردوتاش بشه تناسبی درسته .
بذارین من الان یه مشورتی بکنم نظر نهاییمو میگم:cool:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من زیاد مزاحم نمیشم
من کنکور ارشد داشتم خیلی خیلی سخت داده بودن نامردا خراب کردم
میخواستم ببینم فقط واسه من سخت بود یا بقیه ام مثل من بودن:(
من نظر خودمو میگم
امسال خیلی ناعادلانه بود همه پایین تر از انتظارمون شدیم:(

Muhammad1986

عضو جدید
بابا مهندس تقوی کتاب مدارش و توی خدمت نوشته!!! مگه تا 2 نیست؟؟ خو از اون به بعدش و بیکاریم دیگه

زدی به خود هدف برادر;)

شما که مجرب بودین و انشاا.. نتایج دلخواهتون رو میگیرید با چه روش و برنامه ای باید خوند تا بشه نتیجه ی ایده ال و خوبی گرفت؟

BalroG

عضو جدید

یوازسیف عزیز شاید باورت نشه الان دست به دعا شدم شبانه ی غیر انتفاعی چیزی اون پایین های جدول پیدا کنم قبول بشم خیلیا از بچه ها باورش نمیشه اما حقیقت همینه خوشحال شدم مثله خوب بودی خدا رو شکر
حاجی آوتارم یه کتاب که پاره پوره شده بصورت کشتی دراومده
، معنای خاصی داره (نپرسی ها!! بلد نیستم چه معنای داره)

ای بابا! با خودم گفتم حتما زدی کنکور رو داغون کردی پسر! میدونی از کجا حدس زدم؟!! از رو آواتار جدیدت! گوش کن:
با خودم گفتم اون کتاب که پاره پوره شده، اینجا نماد کنکور هستش! اون کشتی هم که از دل کتاب زده بیرون، کاپیتانش کیه؟ درست حدس زدی! خودتی! کاپیتان یوسف! ;)
با خودم گفتم کاپیتان یوسف زده این کنکور رو داغون و پاره پوره کرده و سوار بر کشتی ظفرمند خودش، رو به آینده ها پیش میره! :biggrin:
نگران نباش یوسف جان! هرچی قسمت باشه، همون میشه!
ببینید بچه ها، خداوند کریم در قرآن گفته: هرکسی به آنچه که قسمت اوست، خواهد رسید! معصومین هم به این آیه استناد کردن و فرمودن که اگه ما انسان ها به این آیه ایمان داشته باشیم، دلمون آروم میگیره و اینقدر حرص این دنیا رو نمیخوریم! البته باید تلاشمون رو هم بکنیم! پس هیچ وقت ناامید نشین و به راهتون ادامه بدین...

EECi

مدیر بازنشسته
شما که مجرب بودین و انشاا.. نتایج دلخواهتون رو میگیرید با چه روش و برنامه ای باید خوند تا بشه نتیجه ی ایده ال و خوبی گرفت؟
مجرب ؟! احسان رو نمی دونم ولی من که فعلا مجردم !:D محمد جان ، برادر خوبم
1- توکل به خدا داشته باش
2-تمام تلاشت رو بکن
3-به مصلحت اعتقاد کامل داشته باش

4-اگر در درس ضعف داری حتما برو کلاس کنکور اساتید مجرب( اساتید مجرد نباشن بهتره چون اونوقت نصف وقت کلاس میره واسه پاسخ به سوالات خانم های مجرد!!:D)
5-تست های کنکور رو بخوبی تحلیل کن( از 67-92)
6-اینترنت نیا! هیچ منفعتی واست در دوران کنکور نداره ، همون ماهی یه بار بیای کفایت می کنه
7-روی هدفت تمرکز کن
8-اگر می تونی قبل اینکه شروع کنی به درس خوندن حتما وضو بگیر و طهارت داشته باش و توکل بخدا کن
9-هر روز اولین کارت نماز خوندن باشه
10-امتحان جامع حتما بده ، قلق کار دستت میاد
11-مشخص کن که مثلا قراره امروز نمودار نیکولز و نایکوئیست تموم کنی همراه با تستاش و بعدش مثلا ازمون 25% سوم هر موسسه ای رو خواستی از خودت بگیر
12-اینم یادت باشه دعای پدر و مادر در حقت مستجاب میشه پس ازشون خواهش کن واست زیاد دعا کنن
13- شاید مهم ترین باشه در کنار سه تای اولی و اون توسل به باب العلم یعنی مولا علی ع هست

دوستان خوبم من احتمالا فردا برم تا اعلام نتایج در شهریور بازم ببینمتون ، میام و همکلاسی های احتمالی رو می شناسم!
مواظب سلامتی خودتون باشید
در پناه حق:gol:

Muhammad1986

عضو جدید
1- توکل به خدا داشته باش
2-تمام تلاشت رو بکن

4-اگر در درس ضعف داری حتما برو کلاس کنکور اساتید مجرب( اساتید مجرد نباشن بهتره چون اونوقت نصف وقت کلاس میره واسه پاسخ به سوالات خانم های مجرد!!:D)
6-اینترنت نیا! هیچ منفعتی واست در دوران کنکور نداره ، همون ماهی یه بار بیای کفایت می کنه
7-روی هدفت تمرکز کن
8-اگر می تونی قبل اینکه شروع کنی به درس خوندن حتما وضو بگیر و طهارت داشته باش و توکل بخدا کن
11-مشخص کن که مثلا قراره امروز نمودار نیکولز و نایکوئیست تموم کنی همراه با تستاش و بعدش مثلا ازمون 25% سوم هر موسسه ای رو خواستی از خودت بگیر
12-اینم یادت باشه دعای پدر و مادر در حقت مستجاب میشه پس ازشون خواهش کن واست زیاد دعا کنن
13- شاید مهم ترین باشه در کنار سه تای اولی و اون توسل به باب العلم یعنی مولا علی ع هست

دوستان خوبم من احتمالا فردا برم تا اعلام نتایج در شهریور بازم ببینمتون ، میام و همکلاسی های احتمالی رو می شناسم!

اینایی که گفتین درست ولی یه چیزی با چه برنامه ای!؟
خودتون چطوری خوندین!؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1- توکل به خدا داشته باش
2-تمام تلاشت رو بکن

7-روی هدفت تمرکز کن

محمد تو که از پارسال همین موقع اینجا رو ترکونده بودی که بابا.فقط سعی کن روی منابع خیلی کلید نکنی.به زودی توی وبلاگم یه سری مطالب خیلی مفید میذارم.

• Like
واکنش ها: EECi

Joe_Bel

کاربر ممتاز
1- توکل به خدا داشته باش
2-تمام تلاشت رو بکن

7-روی هدفت تمرکز کن

آقا ایدین گل گفتی نه خدایش خیلی گل گفتی
من درس خوندنم خوب بود ولی فک کنم آخراش نتونستم تمرکز کنم و جمع بندی کنم
من دیروز خیلی نارحت بودم اما رفتم کره ماه از اونجا کره زمین نیگا کردم همه چی دستگیرم شد
ایشالا آقا ایدین عروسیتون!!! همیشه تو زندگیتون موفق باشید

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیدین درس و دانشگاه که نداری که!!!!!!!!!!!باز میخوای کجا بری؟ نکنه میخوای مزدوج شی هااااااااااااااااا:biggrin:

EECi

مدیر بازنشسته
اینایی که گفتین درست ولی یه چیزی با چه برنامه ای!؟
خودتون چطوری خوندین!؟
برنامه...
برنامه یه خاصیت داره که استرس رو از ادم دور می کنه پس حتما با برنامه باش
هر روز صبح پاشدی اول نماز می خونی این برنامه اول ، دوم ایه الکرسی ( شاید بعد دهها بار خوندنش مفهوم این ایات زیبا رو فهمیدم....) سوم طهارت و بعد شروع می کنی به درس خوندن! اخر فصلم اگر یه امتحانی بدی مطالب تو ذهنت تثبیت می شه ، خلاصه هم اینور انور کتابت بنویس و تو A4 یا یه دفتر مخصوص خودت

برنامه رو فعلا سبک بگیر تا بتونی انجامش بدی
اول درس معادلات رو بخون که پایه همه چیزه
بعد ریاضی مهندسی
بعد کنترل
بعد تجزیه
اخر سر هم مدار و الکترونیک

پیشنهاد می کنم حتما بری کلاس در دروسی که ضعف داری
برنامتم با کلاسات تنظیم کن

یا علی:gol:

mohsen067

عضو جدید
بابا مهندس تقوی کتاب مدارش و توی خدمت نوشته!!! مگه تا 2 نیست؟؟ خو از اون به بعدش و بیکاریم دیگه

داداشم شما اول ببینین مهندس تقوی کجا خدمت کرده ، سپاه بوده یا ارتش یا نیروی انتظامی
اره اگه سپاه خدمت کنی و تو شهر خودت باشی معلومه هر کاری هم میتونی بکنی اصلا خدمت نمیکنی ، عشق دنیا رو میکنی و کلی هم میتونی از فرصتات استفاده کنی
ولی اگه نیروی انتظامی باشی با همین مدرک مهندسیت باید بری سر 4 راه از ساعت 7 صبح تا 1 بعد از ظهر و عصر هم از ساعت 4 الی 7.30 شب (داش یوسف خوب میفهمه چی میگم) خوب بعدش ببینم دیگه حسی واسه خوندن برات میمونه؟
من خودم نیروی دریایی خدمت کردم خدمت بعضی جاها تا 2 بعد از ظهر ولی معمولش تا 5 عصر طول میکشه . بعد هم که میای خوابگاه ، مثل دوره دانشگاه نیست که ، یه خوابگاه کوچیک با 20 تا 22 نفر ادم
باید بسازی ، فرضا اگه شما بخوای درس بخوانی اصلا تو اون شرایط خیلی مشکله ، نمیگم نمیشه ولی اصلا کار اسونی نیست . بعدشم جو خوابگاه تو نظام با جو خوابگاه دانشگاه خیلی فرق داره ، اونجا قوانین خودشو داره ، با اصطلاحاتی اشنا میشی و با دغدغه هایی تو طول خدمت اشنا میشی که وقتی خدمتت تموم شد کلی به اونا میخندی
اما این فکرا تو زمان خودش اصلا خنده دارهم نیستن بلکه جزئی از زندگی خدمتی تو میشن.
قصد نا امید کردن دوستان نداشتم ولی بعضی از دوستان بیش از حد ایده ال به همه چیز نگاه میکنن و یکم گفته ها به شعار نزدیکه نه به واقعیت
ولی باور کنید اگه شانستون بزنه و محل خدمتیتون خوب باشه بله حتی از این فرصتا میتونی به خوبی استفاده کنی و نتیجه بگیری.

mohsen.ieee

عضو جدید
الان سوالات کنترل، ابزار دقیق دیدم واقعا سوالات قشنگی است. طراح کنترل برق باید نگاه کنه و یاد بگیره!!!

Muhammad1986

عضو جدید
محمد تو که از پارسال همین موقع اینجا رو ترکونده بودی که بابا.فقط سعی کن روی منابع خیلی کلید نکنی.به زودی توی وبلاگم یه سری مطالب خیلی مفید میذارم.

من اگه روی گرایش ها وسواس به خرج نمیدادم( اخه فقط میخواستم تهران قبول بشم چه سراسری و اگه نشد آزاد. دیدم قدرت قبول شدنش کار حضرت فیله(ع) چون باید فک کنم 2 رقمی بشی از طرفی به درسای قدرت اصلا علاقه ای نداشتم رفتم سراغ مخابرات دیدم عمرا بتونم از پس مغناطیس بر بیام گفتم بخونم واسه کنترل که مغناطیس نداره و به جاش ماشین داره که خوب بلد بودم خلاصه تابستون ماشین رو تموم کردم ولی باز با تحقیق هایی که کردم دونستم کنترل عمرا به پای مخابرات سیستم برسه) و اگه درسایی مثل کنترل و سیگنال رو بلد بودم و یه مدت زمانی هم به تست و مرور درسها اختصاص میدادم نتیجه ی خوبی میگرفتم

بگذریم گذشت ولی خوب بود تقریبا تموم درسا رو یاد گرفتم
در کل راضی هستم:razz: هر چند همیشه به سمت بی نهایت میتازم ولی چیزی که عایدم میشه یک بر بی نهایت هستش(صفر نسبی!)

دستت درد نکنه وبلاگ خیلی خوب و مفیدی داری

فک کنم باید واسه ارشد اینطوری خوند:

1.یادگیری(بهار) 2.مرور و زدن تست های بسیار بسیار! (تابستون و پائیز) 3.جمع بندی(زمستون)

نه!!!!!؟:confused:

ولی خدایی با این سوالایی که این .... طراحی میکنن هیچ تضمینی وجود نداره که ادم یه سال بخونه و به جایی برسه!
خیلی ها بودن که یه سال فیکس خوندن و به جایی نرسیدن!! علاوه بر این دیگه فک نکنم حسش باشه!!
خیلی حوصله میخواد یه سال از عمرت رو بذاری بعد بیای توی 255 دقیقه همش باد هوا بشه!!

البته قبول شدنش هم همچین ارزشی نداره یکی از همشهری های سابقم که الان دانشجوی دکترای قدرت تهرانه ساعتی داره 5 تومن توی دانشگاه سنندج درس میده!
با یکی از دانشجوهای ارشد کنترل امیرکبیر صحبت میکردم گفت پسر به خدا نخون برو دنبال یه کاری باش میخوای چیکار!!!؟

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداشم شما اول ببینین مهندس تقوی کجا خدمت کرده ، سپاه بوده یا ارتش یا نیروی انتظامی
اره اگه سپاه خدمت کنی و تو شهر خودت باشی معلومه هر کاری هم میتونی بکنی اصلا خدمت نمیکنی ، عشق دنیا رو میکنی و کلی هم میتونی از فرصتات استفاده کنی
ولی اگه نیروی انتظامی باشی با همین مدرک مهندسیت باید بری سر 4 راه از ساعت 7 صبح تا 1 بعد از ظهر و عصر هم از ساعت 4 الی 7.30 شب (داش یوسف خوب میفهمه چی میگم) خوب بعدش ببینم دیگه حسی واسه خوندن برات میمونه؟
من خودم نیروی دریایی خدمت کردم خدمت بعضی جاها تا 2 بعد از ظهر ولی معمولش تا 5 عصر طول میکشه . بعد هم که میای خوابگاه ، مثل دوره دانشگاه نیست که ، یه خوابگاه کوچیک با 20 تا 22 نفر ادم
باید بسازی ، فرضا اگه شما بخوای درس بخوانی اصلا تو اون شرایط خیلی مشکله ، نمیگم نمیشه ولی اصلا کار اسونی نیست . بعدشم جو خوابگاه تو نظام با جو خوابگاه دانشگاه خیلی فرق داره ، اونجا قوانین خودشو داره ، با اصطلاحاتی اشنا میشی و با دغدغه هایی تو طول خدمت اشنا میشی که وقتی خدمتت تموم شد کلی به اونا میخندی
اما این فکرا تو زمان خودش اصلا خنده دارهم نیستن بلکه جزئی از زندگی خدمتی تو میشن.
قصد نا امید کردن دوستان نداشتم ولی بعضی از دوستان بیش از حد ایده ال به همه چیز نگاه میکنن و یکم گفته ها به شعار نزدیکه نه به واقعیت
ولی باور کنید اگه شانستون بزنه و محل خدمتیتون خوب باشه بله حتی از این فرصتا میتونی به خوبی استفاده کنی و نتیجه بگیری.

سلام.اگه جای بد بیفتی حق با شماست.اما اینکه حس و حالش نباشه برای من قابل قبول به هیچ وجه نیست.چند شب پیش توی برنامه پشت صحنه احسان علیخانی یک آقایی به نام محمد خال وندی که طلای پارالمپیک رو در پرتاب نیزه گرفته بود اومده بود.اگه این برنامه رو دیده باشید حتما حس و حالتون میاد و مشکلات خوتون رو ناچیز میشمرید اگر هم ندیدید حتما دانلود کنید ببینید.مشکلات رو باید با زاویه دیدی مناسب و از بالا دید.کنکور هم سخت بود یکسال پشت کنکوری هم سخت بود ولی آیا تموم نشد؟
همه چیز توی این زندگی سخته دوست عزیز.

Joe_Bel

کاربر ممتاز

[FONT=&quot]ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﺭﺩﯾﻒ ﺍﻭﻝ ﮐﻼﺱ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﻫﻮﺷﻦ[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
ﻭﻟﯽ ﻓﻘﻂ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﻫﺎﯼ ﺭﺩﯾﻒ ﺁﺧﺮ ﻣﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﻧﺒﺎﺷﻨﺪ[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ﺗﻘﺪﯾﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺭﺩﯾﻒ ﺁﺧﺮﯼ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ … [/FONT]:D[FONT=&quot][/FONT]

ansari1404

عضو جدید
روی کاغذ گفتن این حرفا خیلی راحته بچه ها ... خیلی جواب دارم واسه حرفاتون ولی اینجا جاش نیست و از خارج از حوصله محفله. فقط اینو بگم که ما هر زور و بلایی که سرمون میاد میگیم باید خودمونو وفق بدیم ولی دنبال راه حل نمی گردیم. به قول یکی از دوستان میگفت هر فشاری که بهمون وارد میشه میگیم امتحان الهیه ، دیگه انقد امتحان الهی دادیم نمی دونم چرا بهمون دکترای الهیات نمیدن

Romax

عضو جدید
بچه به نظرتون این درصدا زیر 800 میشه؟
زبان 0
ریاضی 38
مدار 66
کنترل -8 !!!
سیگنال 44
الک 38 :(
مغناطیس 42

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد تو به حرف دیگران اهمیت میدی یا حرف خودت؟اصلا واسه چی میخوای ارشد بخونی؟ از روی مدگرایی و اینگه همه میخونن یا از روی علاقه به ادامه تحصیل؟ رک بگم اولین کاری که باید بکنی اینه که هردف اصلیت یعنی اون گرایش مورد علاقت رو پیدا کنی .اینجوری که نمیشه هر کی هرچی گفت بپری روی یه گرایش دیگه! اول با خودت فکر کن بعد برادر من

ansari1404

عضو جدید
آره یکی کتاب نوشت ، یکی از دوستان هم بردن بهش آب خنک دادن ، البته یکی هم موادی شد بعد از اینکه خدمتش تموم شد و خیلیا هم بعد از خدمت دیگه نای درس خوندن نداشتن ،
در مورد بیکاری بعد از 2 هم راست میگید ! صبح که میبرنمون رستوران گردون برامون گیتار میزنن بعدش ساعت 2پرانرژی میایم تست میشینیم میزنیم، اینجوری میشه 8 ماه درس خوند بعدش شب قبل از کنکور ببرنت رزم شب ! یه حال اساسی بت بدن

Joe_Bel

کاربر ممتاز
روی کاغذ گفتن این حرفا خیلی راحته بچه ها ... خیلی جواب دارم واسه حرفاتون ولی اینجا جاش نیست و از خارج از حوصله محفله. فقط اینو بگم که ما هر زور و بلایی که سرمون میاد میگیم باید خودمونو وفق بدیم ولی دنبال راه حل نمی گردیم. به قول یکی از دوستان میگفت هر فشاری که بهمون وارد میشه میگیم امتحان الهیه ، دیگه انقد امتحان الهی دادیم نمی دونم چرا بهمون دکترای الهیات نمیدن
اشکال نداره اعصابتو خورد نکن اینم میگذره
میگم داداش انصاری دلشورم اینه وسطای خدمت بزنی بری جرمنی
داداش یه کم فک کن زمانی که ما راحت تو تختمون میخوابیدم برادران دیگرمون داشتن برامون زحمت میکشیدن به نظرت دیگه نوبت مانیست اینم میگذره خوبم میگذره با این حرفا اون کشورها اینجوریه دخترا نمیرن سربازی فقط بیشتر راه برای خودت سخترش میکنی

سخت نیگیر بخدا درک میکنم اما سخت بگیری بدتر میشه

بچه ها شرمنده این سایت دوباره با من مشکل پیدا کرده تشکر نمیاد که تشکر کنم:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.