+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها من یادمه پارسال هم همه ی بچه هایی که کنکور داده بودند این قدر می نالیدند و ناراحت بودند نگو..ولی وقتی نتایج اومد دیدند تا حد زیادی الکی این قدر ناراحت بودند..
پس زیاد ناراحت نباشید...

خدا از زبونت بشنوه خیلی آرومم کرد

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس سوالای ابزارو داری ؟ کجا دیدی؟ سایتو بگو برم نگا کنیم.دمت گرم.

آقا من بخدا دلم کباب شد از بس امروز سراغ ابزاریا رو گرفتی ولی انگار امسال هیچکی نرفته سر ابزار.وبلاگ مهندس پور کاظم رو یه سر بزن ازش خبر بگیر.اون نفوذش خوبه.
http://www.bargharshad.blogfa.com/
موفق باشی دادا

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
بذار یه چیز بگم کمی روحیتون عوض بشه بابا ول کنید دیگه خدمت و
امشب توی آکادمی گوگوش گوگوش از یکی از شرکت کننده ها میپرسه عزیزم دوس داری چه سبکی رو ادامه بدی؟! طرف گفت پاپ! گوگوش گفت پس بهت توصیه میکنم که آهنگهای پاپ رو زیاد گوش بدی!!!!!!!!!!! پ ن پ میرم هوی متال گوش میدم:biggrin::biggrin:

آقا من امشب با برو بچ يه pes مشتي زديم خدايي جيگرم حال اومد چند وقت بود بازي نكرده بودم:D

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالای ریاضی ابزار امسال از برق سخت تر بود.الان دیدم.اگه این و تو برق میدادن با وجود استرس فک کنم میانگین 10 درصد هم نمیشد

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من امشب با برو بچ يه pes مشتي زديم خدايي جيگرم حال اومد چند وقت بود بازي نكرده بودم:D

تو خوابگاه؟ آقا pes ما 2006 هستش تازه چون من بلد نیستم بازیکنا رو دوپینگ هم میکنم:biggrin: واقعا حس خوبیه که میتونم تا ساعت 2 شب توی اینترنت بمونم.از خرداد ماه همچین اتفاقی نیافتاده بود!!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
آقا اون اصلا بلد نیست فارسی حرف بزنه:biggrin: چی میخواد از اون دربیاد معلوم نیست.فقط گریه میکنه:D

احسان جان من قضیه اون دختر حجابی چیه؟ من نفهمیدم !
مگه خوندن واسه زنان حرام نیست

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احسان جان من قضیه اون دختر حجابی چیه؟ من نفهمیدم !
مگه خوندن واسه زنان حرام نیست

چرا دادا.والا صریحا آواز برای زنها منع شده.ولی دیگه دنیا بد خر تو خر شده بابا کی به کیه.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیگما جان من تا اردیهشت که میخوام برم خدمت مقدس میخوام کار با میکرو با c رو حرفه ای بشم.چیز میزی تو دست و بالت داری؟
از چه نظر دادا، آره سوالی در زمینه میکرو داشتی یا راهنمایی(البته کوچیکتر از اینام که بخوام راهنمایی کنم) در خدمتم
میکرو AVR - PIC - 8051 و ... خراکه دادا
درضمن ما بچه های الکترونیکی با C زاده شدیم و با C هم میمیریم یادت باشه، اگه کسی گفت برو بسکام یا همون بیسیک یاد بگیر ساده تره قبول نکن من به زبون baisic میگم زبان انشا نویسی نه برنامه نویسی:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها فصل سوم اسپار----------تا=------کو-----س اومده تا دوقسمت برین حالشو ببیرین:D

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از چه نظر دادا، آره سوالی در زمینه میکرو داشتی یا راهنمایی(البته کوچیکتر از اینام که بخوام راهنمایی کنم) در خدمتم
میکرو AVR - PIC - 8051 و ... خراکه دادا
درضمن ما بچه های الکترونیکی با C زاده شدیم و با C هم میمیریم یادت باشه، اگه کسی گفت برو بسکام یا همون بیسیک یاد بگیر ساده تره قبول نکن من به زبون baisic میگم زبان انشا نویسی نه برنامه نویسی:D

راستش رو بخوای تا الان که از دانشگاه خراب شدمون خیری ندیدیم میخوام میکرو یاد بگیرم پروژه ببندم پول دربیارم! میکرو avr کار و راه میندازه دادا.میخوام c یاد بگیرم.پس نظرت اینه که بسکام و بیخی شم؟
آقا ار کجا شروع کنم اصلا؟ یه توضیحی بده ما رو از گیجی در بیار؟

• Like
واکنش ها: afba

Joe_Bel

کاربر ممتاز
[FONT=&quot]
جایی خسته میشویم و توقف می کنیم [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
که موفقیت آنجاست[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
یا آنقدر در حسرت یافته ها و داشته های دیگرانیم[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]که زیر پای خود را نمی بینیم[/FONT]

wwwwww.JPG

(بچه ها از اینکه نتونستم تشکر کنم معذرت میخوام اینترتم درست شد میزارم خیلی دوستت دارم شب بخیر)

Paydar91

کاربر ممتاز
مورد که چه عرض کنم موردها داره!!!

:biggrin:..........بله ممنون از اصلاح شما....
خوبه تازه یه شبه کنکور داده دوستموم همه چی رو یادش رفته...
الان باید بری قران بخونی:smile:...نذر و نیاز کنی...لااقل بزار نتایج بیاد بعد...

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش رو بخوای تا الان که از دانشگاه خراب شدمون خیری ندیدیم میخوام میکرو یاد بگیرم پروژه ببندم پول دربیارم! میکرو avr کار و راه میندازه دادا.میخوام c یاد بگیرم.پس نظرت اینه که بسکام و بیخی شم؟
آقا ار کجا شروع کنم اصلا؟ یه توضیحی بده ما رو از گیجی در بیار؟

خب دادا پس اول باید c رو خوب یاد بگیری، یه کتاب سی بخر شروع کن به کارکردن، کتاب عین ا... جعفر نژاد قمی کتاب خوبیه
البته اگه با pdf راحتی میتونی کتابهای رایگان هم دانلود کنی همین سایتی که تو امضام هست چندتا داره کتاب سی (کتاب خود دنیس ریچی (کسی که زبون سی رو نوشته) هم هست)
بعد از اونکه سی رو فول شدی کتاب میکرو بخون
میکرو avr اگه میخوای کار کنی کتاب مظاهری خیلی کتاب خوبیه

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دادا پس اول باید c رو خوب یاد بگیری، یه کتاب سی بخر شروع کن به کارکردن، کتاب عین ا... جعفر نژاد قمی کتاب خوبیه
البته اگه با pdf راحتی میتونی کتابهای رایگان هم دانلود کنی همین سایتی که تو امضام هست چندتا داره کتاب سی (کتاب خود دنیس ریچی (کسی که زبون سی رو نوشته) هم هست)
بعد از اونکه سی رو فول شدی کتاب میکرو بخون
میکرو avr اگه میخوای کار کنی کتاب مظاهری خیلی کتاب خوبیه

آقا از c من یه پک ویدیویی دارم طلا.استاد کیارش بازرگان از دانشگاه صنعتی اصفهان اومده درس داده اصن توووپ.فردا لینکش و میذارم بچه ها اگه خواستن دانلود کنن.تو چه مدتی میشه یاد گرفت؟من از دو سه روز دیگه میرم تو کارش حرفه ای.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا اسپارتاکوس که مورد داره!!!!:surprised:

مورد که چه عرض کنم موردها داره!!!
:biggrin:دمتون گرم، خب ما که سنمون یه 7-8 سال از 18 رد شده دیگه مشکلی نداره:D
سریال فقط walking dead که قسمت نهمش پس فردا میاد:D

اینم خوبه دادا.این به همراه homeland و the vampire diaries عالی هستن

خب دیگه نمیخوام درگیر سریال شم، پدر آدمو در میاره، معتاد شدم الان استخونام درد میکنه!!:D
فیلم اکشن معرفی کنین مثل بچه آدم میبینم، به مورد یا موردهاشم کاری نداشته باشید:redface:

nima1111

عضو جدید
راستی بچه ها فصل سوم اسپار----------تا=------کو-----س اومده تا دوقسمت برین حالشو ببیرین:D

3که پارسال اومد........
کلش رو تو یک روز دیدم....50% رو باید بزنی جلو:redface:
این جدیده لابد سیزن 4 هست...
فیلم warrior رو ببین قشنگه.
--------------------------------------
راستی من الان اومدم فکر کنم گزینه 1 رو من 4 زدم!!!از اون طرف شمردم:surprised:.خدا کنه اشتباه نکرده باشم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا حرفای منکراتی نزنید! ادمین میاد یکی یدونه توبیخ نثار می کنه ها!

شب همگی بخیر

آقا نری حاجی حاجی مکه ها.بیا از تجربیاتت برای بچه ها بگو بذار استفاده کنن.او خداحافظ رو هم بردار کنکور تموم شد دیگه!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا از c من یه پک ویدیویی دارم طلا.استاد کیارش بازرگان از دانشگاه صنعتی اصفهان اومده درس داده اصن توووپ.فردا لینکش و میذارم بچه ها اگه خواستن دانلود کنن.تو چه مدتی میشه یاد گرفت؟من از دو سه روز دیگه میرم تو کارش حرفه ای.

خب بستگی داره چقدر کار کنی هر چی بیشتر بهتر، باید مغزتو تو الگوریتم نوشتن پرورش بدی نوشتن کد کاری نداره
من خودم 5ابتدایی بودم بیسک برای دانش آموزانو خوندم (یه کتاب قدیمی از کتابخونه مدرسه، اون موقعه کامپیوترم کجا بود سال سوم راهنمایی خریدم کامپیوترو) بعد دیدم چقدر شیرینه و چقدرم کلاس داره:biggrin: بعد یکی گفت اینا بچه بازیه برو سی بخون اقا ماهم جو گیر شدیم دوم راهنمایی بودم که سی رو خوندم دیدم بابا اصلا سی تو رگ ما الکترونیکیا جریان داره!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
3که پارسال اومد........
کلش رو تو یک روز دیدم....50% رو باید بزنی جلو:redface:
این جدیده لابد سیزن 4 هست...
فیلم warrior رو ببین قشنگه.
--------------------------------------
راستی من الان اومدم فکر کنم گزینه 1 رو من 4 زدم!!!از اون طرف شمردم:surprised:.خدا کنه اشتباه نکرده باشم
نه بعد از اینکه اون هنرپیشه اصلی رفت بیمارستان یه چند قسمت فلش بک اومد که شاید خوب شه برگرده به سریال که بنده خدا مرد
اگه اون چند قسمت فلش بک رو فصل حساب کنی آره الان فصل 4 اومده
واریورو دیدم زیاد مال نبود
تیکن دو هم امروز دیدم مثل تیکن یک قوی کار نکردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.