امروز با شکوهترین روز هستیست روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد تولدتـــــــــ مبــــــــــارک عشـــــقم

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیـــــــــــس به خودش نگیاااا

قراره سورپرایزشه
:D
واییییییییی منم چقد سوپراتیز شدم :thumbsup2: لااقل به بچه های بالا میگفتی سوتی ندن :w15:
مرسی عزیزممممممممم مائده نازمممممممم

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز

تولدت مبارمک دووووووووووووووووووست جونم. امیدوارم در تمام مرا حل زندگیت موفق و سر بلند باشی.

سلام دوست جونننننننمممممممممممم مرسیییییییییییی همه مهمونا مث تو باشن چقد خوبه که کیکشون هم با خودشون بیارن مرسی عزیزم

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدت مبارک دوست عزیزم.
برات بهترین هارو آرزو می کنم. امیدوارم در این روز عزیز به تمام آرزوهات برسی. :smile::gol::gol::gol::gol:
مرسی عمو حبوبات
تو هم خجالت نکشیدی دست خالی اومدی ؟؟:w00: ی 4-5کیلو پسته میاوردی لااقل خسیسسسسسسسس هی جمع میکنی برا کی ؟ هاهاهاها؟
ایشاا.. توهم به ارزوهای خوشگلو مانکنت برسی :w15:

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز

راس میگیاااا:دی
اصل کاری یادم رفت:دی

راستی این عکسه خیلی باحال بود:دی

مرسی

اره این عکسه خیلی باحاله میخوای براتو درستش کنم البته اگه منتمو بکشی شاید فرجی بشه ههههه:biggrin:

حتما باید مائده بزنه تو کلت تا تو کادو بیاری
بدو بگو کادوم چیه ؟ از تو جعبش در بیارم فک کردی من مث تو بچم سرمو گول بمالی عمرااااااااااااا:D

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدت مبارک عزیزم ایشالا تولد 120 سالگیت.:gol:

تولد تولد تولدت مبارک.مبارک مبارک تولدت مبارک
بیا شمع هارو فوت کن تا صد سال زنده باشی
:w31::w32::w33::w14:

وایییییییییییی من عقش بزن و بکوب و سروصدام اخ جونننننننننننننن بزن دست قشنگرو

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای خوبم ممنون بخاطر حضور گرمتون
تشکرام تموم شده ایشاا.. سرفرصت
راستی الان میرم یونی بقیه تبریکای شما عزیزارو شب میام جواب میدم خیلی دوستون دارم مرسی بیادم بودینننننننننننن عزیزای من
کسی هم به کادوهام دست نزنه منظورم میدونین کیه دیگه ؟ اون هویجکه مرموز میگم خف میکنه تا همه برن بپره رو کادوهام و کیکام
فعلا بابای:biggrin:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب مراد دیدار منه اینقد این هویج خودشو کشت تا من بیام و مزین کنم مجلسوووووووو:biggrin:

شیطونی چیه گلم بریز و بپاش کن بزن و برقص کن همشو این هویجکم تمییز میکنه ایخده پسمل نازیه مث تو نی نیه؟:biggrin:

اینکه فک کنم همین هویجکه خودمونه اخیییییییی نیست که زیادی خجالتیههههههههههههه

الحق که دلقکی کرمکیییییییییییی
بیا جلوووووووووو محکم بزنم تو لپت این دخمله کیه ها هاهاها؟زودباش ت=اعتراف کن خجالت نمیکشه سیسکیییییییییییییی سیسکی اومده با اون لباسششششششششششش بی ادب

میدونم تموم ارزوت این بود که من بدنیا بیام تا جهانتو منور کنم
میرسم میرسم به کوری چشم تووووووووووووووو

واقعا میبینی عشقم خجالت نمیکشه فقط برا کرم ریختن اومده کادو نیاورده ای بی ادبببببببببببب

اخ جون کادووووووووووووووو
هویج دلت بسوزههههههه
م

اهااهاهاها قرش بده

اینا هویج و زنشن :biggrin:

اره این عکسه خیلی باحاله میخوای براتو درستش کنم البته اگه منتمو بکشی شاید فرجی بشه ههههه
حتما باید مائده بزنه تو کلت تا تو کادو بیاری
بدو بگو کادوم چیه ؟ از تو جعبش در بیارم فک کردی من مث تو بچم سرمو گول بمالی عمرااااااااااااا:D

نه به این بچه مماغو من کیک نمیدم گفته باشم عقشم رابطمونو سیاه نکن بخاطر این عمو نوروز:biggrin:

دوستای خوبم ممنون بخاطر حضور گرمتون
تشکرام تموم شده ایشاا.. سرفرصت
راستی الان میرم یونی بقیه تبریکای شما عزیزارو شب میام جواب میدم خیلی دوستون دارم مرسی بیادم بودینننننننننننن عزیزای من
کسی هم به کادوهام دست نزنه منظورم میدونین کیه دیگه ؟ اون هویجکه مرموز میگم خف میکنه تا همه برن بپره رو کادوهام و کیکام
فعلا بابای:biggrin:

ینی جاماکا میکشمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت...

حیف که تولدته و تصمیم گرفتم از گل نازک تر بهت نگم...

بی صبرانه منتظرم تا چند روز بگذره.... اونوقت من میدونمو تووووووووووووووووووووووووووووووو

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واییییییییی منم چقد سوپراتیز شدم :thumbsup2: لااقل به بچه های بالا میگفتی سوتی ندن :w15:
مرسی عزیزممممممممم مائده نازمممممممم

:razz:این بچه های بالا کین هان هان هان؟؟؟؟:w00:
:w00:
نه بگووووو ایششششش

خواهش گلم

فداتــــــــــ عشقم:heart:

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیطونی چیه گلم بریز و بپاش کن بزن و برقص کن همشو این هویجکم تمییز میکنه ایخده پسمل نازیه مث تو نی نیه؟:biggrin:
اهاااااااااااااا قرش بده دستتتتتتتتتتت بیا وسططططططط گلسا باید برقصه از عمو حباب نترسه :w33: مائده تو هم بیا قرش بدههههههههه عمو با من :w31:
:surprised:
عموترس داره؟

هیــم؟؟تاپیک پر نامحرمه:redface:

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جاااااااااااااان

.
.

چقد تولد.....
مبارکشون باشه.....
ما هم تبریک میگیم......