+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_razavi_m

عضو جدید
2 تا مساله
کسی دفترچه اول کد D رو داره ؟

روزانه و شبانه الکترونیک فردوسی مشهد تا رتبه چند قبول میشن ؟

omid-power

عضو جدید
بله امروز دیدم ایشون رو که بچه ها باهاش حرف میزدن ازشون پرسید سوالا خوب بود؟
در ضمن دوست من سوال توان که فقط یه دونه بود! اونم دقیقا مشابه پارسال بود! بعد هم حالت دائمی هم فکر نمیکنم فرقی با بقیه بکنه به جای خارن سلف فقط jLw و 1/jcw باید بزاری دیگه؟ من حل 8تا مداری که زدم رو گذاشتم همون شب کلش یه برگ A4 یه رو شد که خدارو شکر درست بود همش....
کلا یه چیزی که من فهمیدم اینه که تو کنکور کافیه دوتا سوالی که مطمئنی یاد داری رو نتونی حل کنی اونجاست که روحیتو از دست میدی بازدهیت به صورت نمایی کم میشه.مثلا من تو الکترونیک به زیر 60 اصلا فکر هم نمیکردم اما متاسفانه سوال 3 و 4 الک که خیلی ساده بود رو نتونستم اون لحظه حل کنم همونجا میتونم بگم فاتحم خونده شد! چون اصلا باورم نمیشد فکر کنم سر همونا کلی از وقتم رو هم از دست دادم اون آخر که ساعت رو نگاه کردم رسما یخ کردم دیگه! کلا این کنکور بدشانسی بیاری دیگه به هیچ وجه نمیتونی عملکرد خودتو داشته باشی....

با پاراگراف آخر کاملا موافقم

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سوال دارم
بنظرتون من چیکار کنم؟
پارسال اردیبهشت فارغ التحصیل شدم. میخواستم شروع به خوندن ارشد کنم که دیدم آگهی استخدامی زدن شروع به خوندن درسهای اون کردم بعد هم آگهی استخدامی دیگه(2بار)(همانطور که میدونید اکثر درساشون با درسای ارشد یکی نبودن)واینطور شد که از اونجا مونده واز اینجا رونده شدم.پارسال اینطوری گذشت
امسال با تمام فراز ونشیب هایش واسه من(شاید 4-5ماه مفید خوندم) امانتونستم خوب امتحان بدم.اگه خونده هام را میتونستم پیاده کنم راضی بودم (مثلا سوال فوریه را نتونستم درست حل کنم!)وهمینطور تو درس ماشین چون بررسی مخم را خراب کرد.ماشینو با تمام آسونیش نتونستم بزنم
حالا خودمم توکار خودم موندم.خانواده میگن بیا برو آزاد بخون(هزینه وحشتناک+شرمندگی جلوی خانواده حین وبعد تحصیل)
ازیه طرف آزاد بخوای بخونی باید بری یه دانشگاه درست وحسابی مثل تهران قزوین یا تبریز که بما نزدیکترن.اما اگه بخوام تو نزدیکترین جای ممکن بخونم(تا هزینه ها بیاد پایین) میشم مثل امروز کارشناسیم که چقدر باید *بعد* فارغ التحصیلی بخونم تا خودمو به سطح دیگرانی که تو دانشگاههای *معمولی* خوندن برسونم.
خودم میخواستم با دردسترس ترین کار ممکن که همان سیم کشی است(چون کار دیگه ای تو دور وبرمون نیست که مربوط به برق باشه:شهرستان همینه دیگه)یه درآمدی داشته باشم وبعد با پولش برم کلاس(تهران) .شاید فرجی شد.
اما فکر نکنم خونواده موافق باشن
میگن بشین درستو بخون(آخه تحمیل هزینه دانشگاه آزاد به خانواده نامردیه وکار درستی نیست اونم تواین اوضاع واحوال گرونی.ازطرفی اکثر دانشگاههای شهرهای کوچکتر فقط به درد وقت تلف کردن میخوره وشهرهای بزرگ هم هزینش خیلی زیاد میشه)
ضمنا متولد66 هستم(عمرم تلف شد ورفت وزیر صفرم.چه بماند به صفر):thumbsdown:

منم 65 م یه راه حل پیدا حتما یه پیام به من بده :cry:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
چرا کسی جواب منو نمیده :cry:
یکی بگه یه منبع تستی خوب واسه مغناطیس و بررسی سیستم های قدرت چیه؟

من الکتونیکم؛ مغناطیس بیخیال شو باور کن یه کلمه است بیخال ،اما زیاد اصرار داری و مثله من فقط حرف خودتو قبول داری و اصرار به خوندن داری پارسه عبدالعالی و باغستانی اون دی وی دی ها رو از همین الان گوش بده و رسیدی به تست زدن از کتاب جهش بزن (به سبک عبدالعالی بخون)

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکی طراح بوده هدتنی نبوده.سوالات امسال هیچ شباهتی به دید مداری هدتنی نداره.من کتابشو خوندم مثالاش مفهومی و با مینیمم محاسبات هستن.
چرا خودش میگف طراح بوده فرموده بودند فصل 12344 رو بخونین با دوبار تاکید روی فصل 4 من باهاش درس نداشتم دوستم داشته من که حتی کتابشو ندیدم ولی میگفتن جالب نیست کتابش!
چرا کسی جواب منو نمیده :cry:
یکی بگه یه منبع تستی خوب واسه مغناطیس و بررسی سیستم های قدرت چیه؟
بررسی من صاحب نظر نیستم چون به نظرم خوب ندادم ولی پوران کتاب خوبیه
دوستان عزیز جواب من رو بدید لطفا
من نمیدونم خوب دادم یا نه برا همین جواب ندادم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خودش میگف طراح بوده فرموده بودند فصل 12344 رو بخونین با دوبار تاکید روی فصل 4 من باهاش درس نداشتم دوستم داشته ولی من کتابشو نگاهم نکردم

بررسی من صاحب نظر نیستم چون به نظرم خوب ندادم ولی پوران کتاب خوبیه

من نمیدونم خوب دادم یا نه برا همین جواب ندادم

بله دست شما درد نکنه ایراندخت خانم بامعرفت میدونستی همین فصلهارو گفته بخونید تا 2 روز بعد از کنکور نیومدی یه اطلاع بدی؟!!!!

reza_razavi_m

عضو جدید
یعنی هیچکی دفترچه اول کد D رو از سایت تقوی دانلود نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این رو لازم دارم شدید ...

Joe_Bel

کاربر ممتاز
کلا با خرسا حال میکنم

۶ ماه میخوابن ۶ ماهم میرن ماهیگیری کلا تو عشق و حالن !!!

حالا بحث های مارو ببین تورو خدا سر دو درصد بیشتر داریم موهامنو سفید میکنیم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی هیچکی دفترچه اول کد D رو از سایت تقوی دانلود نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این رو لازم دارم شدید ...

دادا شما اگه یادته کدومو زدی دیگه فرقی نداره چه دفترچه ای دانلود کنی!!!! ببین گزینه هارو با همون دفترچه هم جوابو میدن دیگه
من سر در نمیارم چرا دنبال D هستی فقط!!!

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دست شما درد نکنه ایراندخت خانم بامعرفت میدونستی همین فصلهارو گفته بخونید تا 2 روز بعد از کنکور نیومدی یه اطلاع بدی؟!!!!

اخه خودمم نخوندم من اصلا کتابشو ندیدم بچه ها هم میگفتن کتابش خوب نیست به نظر شما الان حتما باید کتابشو میخوندید تا خوب میزدید؟

omid-power

عضو جدید
منم 65 م یه راه حل پیدا حتما یه پیام به من بده

یوسف جان
شما درست خوبه(از سوال وجوابا فهمیدم)
ان شاءالله موفق میشی.
آزمون گاز ونیرو شرکت کردی؟(توگاز نامردا ننوشتن چندنفر میخوان تو هرکدوم!)
اگه توشهرهای بزرگ یاصنعتی بودم یه کار موقتی گیر میاوردم.هم یه سابقه کار میشد واسم با حق بیمه(تو استخدامی بدرد میخوره) هم اونوقت ازنظر ذهنی آسوده تر بودم.
اونوقت هم موقع درس خوندن وهم توجلسه آزمون استرس خیلی کمتری داشتم.
من تو کار خودم موندم ودنبال راه حلم
و به خودم اصلا امید ندارم(احساس بیخودی بودن بمن دست داده).
بقول اون یارو:نمیدونم تو زندگی من چرا همش نمیشه!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه خودمم نخوندم من اصلا کتابشو ندیدم بچه ها هم میگفتن کتابش خوب نیست به نظر شما الان حتما باید کتابشو میخوندید تا خوب میزدید؟

من کتابشو داشتم ولی نخوندم کلا کتابش خوب نیست یه جوریه، نچسبه
خب شما میگفتی امثال منم تو کتاب میدیدن میگفتن این فصلها مربوط به این مباحث میشه بعد از هر منبعی دوست داشتی رو اون مباحث بیشتر مانور میدادی، حصود بازی درآوردی به ضرر خودتم شد دیدی؟!:D

reza_razavi_m

عضو جدید
دادا شما اگه یادته کدومو زدی دیگه فرقی نداره چه دفترچه ای دانلود کنی!!!! ببین گزینه هارو با همون دفترچه هم جوابو میدن دیگه
من سر در نمیارم چرا دنبال D هستی فقط!!!

میدونم سوال حرارت ریاضی مهندسی شده بود exp(-1) sinx من تو برگه ای که بیرون با خودم آوردم نوشتم سوال 36 گزینه 4
نمیدونم چرا فکر می کنم تو دفترچه D گزینه 2 این بوده و میخوام مطمئن شم که گزینه رو اشتباه نزده باشم
هرچند که اگه زده باشم هم کار از کار گذشته فقط واسه در اومدن از بلاتکلیفیه

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتابشو داشتم ولی نخوندم کلا کتابش خوب نیست یه جوریه، نچسبه
خب شما میگفتی امثال منم تو کتاب میدیدن میگفتن این فصلها مربوط به این مباحث میشه بعد از هر منبعی دوست داشتی رو اون مباحث بیشتر مانور میدادی، حصود بازی درآوردی به ضرر خودتم شد دیدی؟!:D
حسود بازی چیه بابا اصن برام مهم نبود چون کلا این اواخر مدارو ول کرده بودم بیشتر درگیر بررسی بودم که ...:(
فصل 4 چی بوده ؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
یوسف جان
شما درست خوبه(از سوال وجوابا فهمیدم)
ان شاءالله موفق میشی.
آزمون گاز ونیرو شرکت کردی؟(توگاز نامردا ننوشتن چندنفر میخوان تو هرکدوم!)
اگه توشهرهای بزرگ یاصنعتی بودم یه کار موقتی گیر میاوردم.هم یه سابقه کار میشد واسم با حق بیمه(تو استخدامی بدرد میخوره) هم اونوقت ازنظر ذهنی آسوده تر بودم.
اونوقت هم موقع درس خوندن وهم توجلسه آزمون استرس خیلی کمتری داشتم.
من تو کار خودم موندم ودنبال راه حلم
و به خودم اصلا امید ندارم(احساس بیخودی بودن بمن دست داده).
بقول اون یارو:نمیدونم تو زندگی من چرا همش نمیشه!
نظر لطفتونه ممنون
شرکت گاز نه متاسفانه لامصب شهراش خیلی دروه من استان آذربیجان غربی م همشون شهری جنوبی بودن، تازه تاکید بر سهمیه داره اینم شد کشک
اون چیزای دیگه قبول دارم زندگیه همینه ازت میخوام قویتر باشی خدا بزرگه

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم سوال حرارت ریاضی مهندسی شده بود exp(-1) sinx من تو برگه ای که بیرون با خودم آوردم نوشتم سوال 36 گزینه 4
نمیدونم چرا فکر می کنم تو دفترچه D گزینه 2 این بوده و میخوام مطمئن شم که گزینه رو اشتباه نزده باشم
هرچند که اگه زده باشم هم کار از کار گذشته فقط واسه در اومدن از بلاتکلیفیه
آهان، خب من تا حالا دوتا دفترچه دانلود کردم دفترچه اول D ندارم دومو دارم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسود بازی چیه بابا اصن برام مهم نبود چون کلا این اواخر مدارو ول کرده بودم بیشتر درگیر بررسی بودم که ...:(
فصل 4 چی بوده ؟
شوخی میکنم بابا:smile: نمیدونم کتابام 200 متر دوره ازم دیگه میبینمشون مور مورم میشه!!:cry: احتمالا همون حالت دائمی سینوسی بود دیگه

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخی میکنم بابا:smile: نمیدونم کتابام 200 متر دوره ازم دیگه میبینمشون مور مورم میشه!!:cry: احتمالا همون حالت دائمی سینوسی بود دیگه
نمیدونم ما که میدونستیم هم زیاد برامون مهم نبود چون به نظر من که فقط یه نفر طراح نیست احتمالا باید چند نفر باشن حالا یکیشون یه چیزی بگه الان مثلا فصلای اول که احتمالا مرتبه اول دوم بوده که هیچی نیومده ازش ولی گفته بخونین:razz:

یا مثلا اون سوال اولو مطمئنم هدتنی نداده

Joe_Bel

کاربر ممتاز
تازه خنده دارش اینه که بخواد با اون لباس برقصه
من که میگم انتخاب میشه
ببین اونا به کجاها فک میکنن و ما کجا

آفرین داداش مسعود جون منم منظورم همینه مثلا بخوای با روسری بخونی اینقدر گناه داره که روسری هم نزنی تاثیری نداره حالا بدترم هست چون خودش میگه من اعتقاد اینه آخه خواهر من چرا آبروی اسلام میبری آها میگه شوهرم آلمانیه یعنی غیر مسلمونه تورو خدا آدما عجب اعتقاداتی دارن
گوگوشم از فرصت استفاده کرده کارو سیاسی کرده که اینجا جاش نیست بگم چون من پست هامو دوست دارم نمی خوام حذف بشه

omid-power

عضو جدید
نمیدونم ما که میدونستیم هم زیاد برامون مهم نبود چون به نظر من که فقط یه نفر طراح نیست احتمالا باید چند نفر باشن حالا یکیشون یه چیزی بگه الان مثلا فصلای اول که احتمالا مرتبه اول دوم بوده که هیچی نیومده ازش ولی گفته بخونین:razz:

یا مثلا اون سوال اولو مطمئنم هدتنی نداده

پارسال هم یکی از سوالا بقول گفتنی مفهومی بود (همونکه گراف بودورابطه جریان وولتاژها راخواسته بود) امسال هم سوال یک اونجوری بود که شباهت تفکر طراح(یاطراحان) رابهم نشان میدهد
یه سوال:نمیشد سوال ماقبل آخر مدار را از قضیه مقدارنهایی و.... رفت؟
اگه نه؟چرا؟

آخرین ویرایش:

omid-power

عضو جدید
آفرین داداش مسعود جون منم منظورم همینه مثلا بخوای با روسری بخونی اینقدر گناه داره که روسری هم نزنی تاثیری نداره حالا بدترم هست چون خودش میگه من اعتقاد اینه آخه خواهر من چرا آبروی اسلام میبری آها میگه شوهرم آلمانیه یعنی غیر مسلمونه تورو خدا آدما عجب اعتقاداتی دارن
گوگوشم از فرصت استفاده کرده کارو سیاسی کرده که اینجا جاش نیست بگم چون من پست هامو دوست دارم نمی خوام حذف بشه

آره دیگه عین ترکیه که خانمای باحجاب میان شوهای تلویزیونی وبعد میشن مثل بقیه..............(بقولی همون اسلام آمریکایی! دیگه)

reza_razavi_m

عضو جدید
کسی میدونه الکترنیک روزانه فردوسی و شبانه فردوسی تا چه رتبه ای پذیرش داره ؟
به نظرتون با این در صدا فردوسی قبول میشم الکترونیک
روزانه ؟/؟؟ یا شبانه ؟؟
زبان 30
ریاضی 41
مدار 13.88
کنترل 25
سیگنال 44.44
الک 27.77

با این اوضاع الکترونیک و سیگنال آسون که سر جلسه اشتباهای الکی داشتم
یکیش اینه که 440/22 رو بجای 20 در میاوردم 22 تو سوال آخر الک :( مقاومت بجای 2.5 میشد 2.3

FAEZEH_EE

عضو جدید
یک پیشنهاد امسال ولنتاین جای اینکه پولتونو حروم کادوهای مسخره واسه شریک زندگی آینده مردم کنید واسه مامانتون یه هدیه شیک بگیرید. دستاشم ببوسید بگید : مامان عاشقتم

آخر امضاست !

این قرتی بازیا چیه....!!!:w15: ضمن اینکه تو این گرونی......

وضعیت
موضوع بسته شده است.