کلوپ آبیدلان.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بههمه آبیدلای عزیز
ما که کنکورمونو دادیم یه جا واسه خودم تو شریف رزرو کردم هر کی میخواد صندلی بغل دستمو واسش رزرو میکنم:D
به امید موفقیت همه آبیدلان

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بههمه آبیدلای عزیز
ما که کنکورمونو دادیم یه جا واسه خودم تو شریف رزرو کردم هر کی میخواد صندلی بغل دستمو واسش رزرو میکنم:D

سلام من دارم ميام!:w11:

:w42:

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بههمه آبیدلای عزیز

خوش ب حالتون برا ما جمعه ست.......

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاريخ خبر: 1391/11/18

مقدماتی جام ملت های آسیا/پیروزی ایران مقابل لبنان با هت تریک کاپیتان نکونام

تیم ملی فوتبال کشورمان با هت تریک جواد نکونام به یک پیروزی پرگل مقابل لبنان رسید. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه آزادی در نخستین بازی مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا به مصاف تیم لبنان رفت و با نتیجه 5 بر صفر از سد حریف خود گذشت. گل‌های ایران را در این بازی رضا قوچان‌نژاد در دقایق 26 و 62و جواد نکونام،کاپیتان تیم ملی در دقایق 45، 61 و 79 به ثمر رساندند. ایران در دومین دیدار خود باید به مصاف کویت برود. کویت هم در بازی هم‌زمان با نتیجه سه بر یک موفق شد تایلند را شکست دهد.

منبع:وب سایت رسمی باشگاه استقلال

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برهانی به رحمتی گل زد و جایزه گرفت

تمرین تیم فوتبال استقلال باحضور تمامی بازیكنان این تیم به غیر از ملی‌پوشان برگزار شد.
تیم استقلال كه خود را برای دیدار مقابل راه‌آهن آماده می‌كند از ساعت 15 امروز در كمپ زنده یاد حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری كرد.

در تمرین امروز تیم استقلال تمام بازیكنان به جز ملی‌پوشان حاضر بودند و تنها مهران قاسمی هافبك جوان این تیم كه از ناحیه مردمك چشم دچار آسیب‌دیدگی است در تمرین حضور نداشت. *امیر نوری هنرپیشه سینما و تلویزیون قبل از شروع تمرین با بازیكنان صحبت كرده و تمرین امروز را نظاره‌گر شد. *سرمربی تیم استقلال قبل از آغاز تمرین حدود 15 دقیقه با بازیكنان این تیم صحبت كرد. *حدود 30 نفر از طرفداران تیم استقلال امروز در كمپ زنده یاد حجازی حاضر بودند. *مسئولان تیم استقلال و كادر فنی این تیم به خاطر اتفاقات اخیر در تمرینات تصمیم به اجرای دستورالعملی گرفتند كه احتمالاً از روزهای آینده اعمال خواهد شد. ظاهراً خبرنگاران و عكاسان ورزشی تنها می‌توانند روزهای سه‌شنبه تمرین تیم استقلال را پوشش خبری بدهند. *دویدن دور زمین، ارسال پاس‌های كوتاه‌، كارهای تركیبی، شوت به سمت دروازه، سانتر از جناحین و فوتبال درون‌تیمی برنامه‌های تاكتیكی امروز این تیم را تشكیل می‌داد. نكته جالب كركری مهدی رحمتی و آرش برهانی برای یكدیگر بود كه دروازه‌بان تیم استقلال برای مهاجم این تیم خط و نشان می‌كشید و اعلام می‌كرد نمی‌تواند در بازی درون‌تیمی حتی یك گل بزند. رحمتی برای گل‌زنی برهانی جایزه تعیین كرد و می‌گفت اگر به من گل بزنی به تو پیراهن جایزه می‌دهم كه البته در جریان بازی برهانی این كار را انجام داد. *تمرینات تیم استقلال فردا برگزار خواهد شد و این تیم روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف راه‌آهن خواهد رفت. نشست خبری سرمربی تیم استقلال و علی دایی فردا از ساعت 14:00 در محل سازمان لیگ انجام خواهد شد.

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام بههمه آبیدلای عزیز

امتحان شما آسون بود؟
خوش بحالت...

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

[h=1]تبریک آبی ها به جواد نکونام/قلعه نوعی آخرین تمرین استقلال را زیر نظر گرفت[/h]
/www.ojnews.ir/component/k2/item/39903-تبریک-آبی-ها-به-جواد-نکونام/قلعه-نوعی-آخرین-تمرین-استقلال-را-زیر-نظر-گرفت.html

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال پیش از بازی مقابل راه آهن ظهر روز پنجشنبه برگزار شد.

به گزارش اوج نیوز،در این تمرین که از ساعت 12:30 در کمپ زنده یاد ناصرحجازی آغاز شد،ملی پوشان استقلال هم حضور داشتند اما به طور جداگانه به تمرین پرداختند.

جواد نکونام،مجتبی جباری،خسرو حیدری و پژمان منتظری حدود 20 دقیقه در کنار زمین دویدند و پس از آن استراحت کردند.

از سوی دیگر،مربیان و بازیکنان استقلال هم به نکونام به دلیل زدن سه گل به لبنان تبریک گفتند.نکونام در این تمرین از روحیه بالایی برخوردار بود.

امیر قلعه نوعی تمرین روز پنجشنبه را که با حضور حدود 50 نفر تماشاگر برگزار شد،شخصا زیر نظر داشت.

sana.68

عضو جدید
سلام بههمه آبیدلای عزیز

ایشالا هم شما شریف میری هم استقلال قهرمان میشه;)

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]استقلال با گل فرهاد به صدر بازگشت[/h]
[h=2]تيم فوتبال استقلال با تک گل فرهاد مجيدي راه آهن را شکست داد و به صدر جدول بازگشت.[/h]

در ادامه هفته بيست و پنجم ليگ برتر فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادي از ساعت 17 به مصاف تيم راه آهن رفت. بازي با نتيجه يک بر صفر به نفع استقلال به پايان رسيد.

فرهاد مجيدي در دقيقه 71 به ميدان آمد و 9 ثانيه پس از حضورش در ترکيب آبي‌پوشان گلزني کرد. با اين گل فرهاد مجيدي استقلال 49 امتيازي شد و به صدر جدول بازگشت. پيش از اين بازي تراکتورسازي با پيروزي برابر ملوان به لطف تفاضل گل بهتر صدرنشين شده بود.

روي گل راه آهن محمد محمدي دروازه‌بان اين تيم مرتکب اشتباه مسلمي شد. محمدي توپي را که مهار کرده بود از دست داد تا توپ مقابل پاي فرهاد مجيدي قرار بگيرد و او با يک ضربه تک گل آبي‌پوشان را بزند.

راه آهن هم 33 امتيازي باقي‌ماند.

محسن ترکي داور مسابقه در دقيقه 90 به فرهاد مجيدي از استقلال و بهاد عبدي در دقيقه 90_4از راه آهن کارت زرد نشان داد.

همين مسئله و نشان ندادن کارت زرد به بازيکنان باعث اعتراض علي دايي و دستيارانش در جريان بازي شد و در نهايت بهزاد غلامپور مربي دروازه‌باني راه آهن در دقيقه 87 از سوي ترکي اخراج شد.

علي دايي پيش از اين به قضاوت اين داور معترض بود و امروز در پايان مسابقه وي براي اعتراض به نحوه قضاوت ترکي وارد زمين شد و با وي جروبحث کرد.

دايي در جريان بازي بارها به تصمميم‌هاي داور معترض شد. بعد از گل مجيدي علي دايي از اشتباه محمدي هم بسيار ناراحت و عصباني شد و به گلي که از استقلال خورد معترض شد.