گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معدن

hirt

عضو جدید
همه میان اینجا اسپم میکنن، خانوم دستیار مدیر شما هم بیا اسپم بکن و برو! این تالار مدیر نداره که هیچ، هیچ بی پدر و مادری هم نیست اسپمارو حداقل پاک بکنه! اسپم بکن که مهندسان شده اسپم کده!

مهرناز*

عضو جدید
همه میان اینجا اسپم میکنن، خانوم دستیار مدیر شما هم بیا اسپم بکن و برو! این تالار مدیر نداره که هیچ، هیچ بی پدر و مادری هم نیست اسپمارو حداقل پاک بکنه! اسپم بکن که مهندسان شده اسپم کده!
بالا قانین خارابلاما (اعصابین خورد المه ارزشی یوخدی)

mehdi-653

عضو جدید
ببخشيد اشتباه شد. مهرناز بنده خدا فاتي نيست . يكي ديگه بود .

وضيفم بود از مهرناز پوزش بخوام.:redface::(:redface::(:redface::(

KING TIGER

عضو جدید
زندگی مانند
یک کانسار
عظیمی است که باید در آن شادي هاي دارا ي
عیار مناسب را کشف کرد، راه هاي به صرفه ي
رسیدن به آنها را ارزیابی نمود و با محاسبه ي
محیط زندگی و مساحت عمر شکل مناسبی به
شخصیت خود داد. باید بیش از سطح به عمق
اندیشید تا حجم معنویت زیاد شود و باید دانست
اگر هندسه ي کانسار زندگی را خوب حساب کنیم
« مهندس »هستیم. در مرحله ي آماده سازي باید
ظرفیت هاي لازم را در خود ایجاد کرد و با
تجهیزاتی از قبیل تلاش، صبر و بردباري راه هایی
را براي رسیدن به شادي ها احداث نمود و در
مورد مرحله ي استخراج باید این را بدانید که
گاهی براي رسیدن به شادي ها مجبوریم غم ها
را نیز برداشت کنیم ،که باید آنها را در دل شب و
به وسیله ي روشهاي هیدرولیکی(همان اشک) دپو
نمود و در آخر نیز باید حساب عمرمان را داشته
باشیم تا آدم حسابی شویم.

شب نما

عضو
اااااااا سلام يه سلام گرم به تموم معدنيها.....
منم ميخوام كمك كنم يه وب هم ساختم به آدرسshirinmining.blogfa.comيه سري هم اونجا بزنين البته فقط مهندساي معدن....

Green stone

عضو جدید
سلام دوستان على هستم يه تازه وارد بهره بردار معدن گارنت آلماندين و پيروپ قطارگز خراسان رضوى و در زمينه استخراج و تراش سنگهاى قيمتى و نيمه قيمتى فعاليت ميكنم ، البت رشته تحصيلى ام باستانشناسيه اما به شغلم علاقمندم ...

solo69

عضو جدید
سلام بچه
ببخشید1سوال دارم هرکی تونست راهنماییم کنه
من گرایشم استرخراجه و الان که نزدیک امتحاناس درس شیمی فیزیک رو دارن با ترمودینامیک معادل سازی میکنن برامون
حالا بنظرتون این دوتا درس باهم ارتباطی دارن یا نه؟

Hosseinrq

عضو جدید
متن قشنگیه ،شب نما.:book:راستی سلام به برو بچه های معدن.امیدوارم که فعال باشیم;)

solo69

عضو جدید
مرسی که جواب سوالاتو میدین
بعد میان میگن چرا تالار معدن غیر فعاله و کسی نمیاد

msh303

عضو جدید
مهندسی معدن

مهندسی معدن

سلام من ترم2 مهندسی معدنم خوشحالم که به جمع شما پیوستم اما موضوعی که منا ازار میده اینه که بیشتر افراد از رشتشون خیلی انتقاد می کنند وازش بد می گن وبیشترشم به خاطر بازار کارشه اما موضوع اینجاس که این فقط مشگل مهندسی معدن نیس بیشتر رشته ها دچار این مشگل هستند ولی با این حال اینقدر رشتشونا خار نمی کنند الان رشته هایی مثل مهندسی شیمی مهندسی موادمتالوژی مهندسی کشاورزی مهندسی عمران_ اب وفاضلاب مهندسی شهرسازی مهندسی برق _الکترونیک ومهندسی پزشکی وحتی مهندسی نفت وضعیتی خیلی بهتر از مهندسی معدن ندارند در واقع این به خاطر رشته هانیس به خاطر اوضاع مملکته که اینقدر بیکار زیاده باز رشته های فنی یه چهار نفر سر کار میرند رشته های علوم پایه اوضاع وحشتناکی دارند به هر حال کسیکه میاد تو این رشته باید بدونه که معدن جز ده حرفه دشوار دنیا شناخته شده باید بتونه سختی پذیر باشه در هر حال اینا بدونیین اولین جایی که نیاز به مهندس درانجا احساس شد همین معدن بود من که افتخار می کنم در یکی از قدیمی ترین رشته های مهندسی در حال تحصیل هستم.

samira 64

عضو جدید
سلام به همه
من تازه با اینجا اشنا شدم و خیلی خوشحالم از اشناییتون. من فارغ التحصیل ارشد فراوری هستم. همه میگن اخه دختر رشته قحط بود رفتی معدن خوندی؟ :( خوب دوست داشتم مگه زوره؟
البته خودمونیم خیلیم بیراه نمیگن این رشته با توجه به فرهنگ ما خیلی رشته مناسبی برای خانما نیست. خسته شدم بس که شنیدم این محیط کاری مناسب خانما نیست. :w04:

مهرناز*

عضو جدید
سلام به همه
من تازه با اینجا اشنا شدم و خیلی خوشحالم از اشناییتون. من فارغ التحصیل ارشد فراوری هستم. همه میگن اخه دختر رشته قحط بود رفتی معدن خوندی؟ :( خوب دوست داشتم مگه زوره؟
البته خودمونیم خیلیم بیراه نمیگن این رشته با توجه به فرهنگ ما خیلی رشته مناسبی برای خانما نیست. خسته شدم بس که شنیدم این محیط کاری مناسب خانما نیست. :w04:
سلام سمیرا جان خیلی خوش اومدی اانشا... منتظر فعالیت هات تو بخش فراوری هستیم
دوست من شما نباید به حرف دیگران و افرادی که در این زمینه تخصص ندارن گوش بکنی و این که مهم خود ادمه و هدف هاش.مسلماً کسانی که این حرف هارو میزنن افرادی هستن که یا متخصص نیستن یا ...
البته اضافه کنم تو ایران نه تنها رشته معدن بلکه هیچ رشته فنی واسه خانوما مناسب نیست:(و بهترین راهم فرار از ایران هست;)

hirt

عضو جدید
سلام سمیرا جان خیلی خوش اومدی اانشا... منتظر فعالیت هات تو بخش فراوری هستیم
دوست من شما نباید به حرف دیگران و افرادی که در این زمینه تخصص ندارن گوش بکنی و این که مهم خود ادمه و هدف هاش.مسلماً کسانی که این حرف هارو میزنن افرادی هستن که یا متخصص نیستن یا ...
البته اضافه کنم تو ایران نه تنها رشته معدن بلکه هیچ رشته فنی واسه خانوما مناسب نیست:(و بهترین راهم فرار از ایران هست;)
تصحیح بکنم حرفتون رو که تو ایران زندگی کردن کار درستی نیست!

شب نما

عضو
الان واسه ارشد آلمان بورسیه میگیره خود من که میخوام برم ولی وقتی به درجه ای از ترقی رسیدم برمیگردم چون هیچ جا نمیتونه جای مهر خونه رو بگیره.....:w40:

بالا