خیلی مهم

مریمs

عضو جدید
سلام خوبید یه سوال مهم: بهترین هدیه ای که میشه به یه مرد داد و واقعا خوشحالش کرد چیه؟؟؟؟؟؟؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خوبید یه سوال مهم: بهترین هدیه ای که میشه به یه مرد داد و واقعا خوشحالش کرد چیه؟؟؟؟؟؟؟

بستگی به مناسبت داره؟
بستگی به نوع نسبت با مرد داره؟
.
.
.
.
.
هرچه از دوست رسد نیکوست

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداوكيلي هيچ كاري سخت تر از كادو خريدن براي يه آقا نيست :cry: آدم ميمونه چي بخره

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خداوكيلي هيچ كاري سخت تر از كادو خريدن براي يه آقا نيست :cry: آدم ميمونه چي بخره

عمرررراااااااااااااااااااااااااااااااااا خیلی ریلکس با خودش برین بیرون بعد ا زخودش کمک بگیرین بعدشم با پول خودش براش بخیرین دیگه گریه ندار ه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمرررراااااااااااااااااااااااااااااااااا خیلی ریلکس با خودش برین بیرون بعد ا زخودش کمک بگیرین بعدشم با پول خودش براش بخیرین دیگه گریه ندار ه

آخه قبول نميكنن ... ضايع هست بابا:biggrin:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخه قبول نميكنن ... ضايع هست بابا:biggrin:

من اینکارو میکنم به نظرم اصلا ضایع نیست خیلی هم ازخداش باشه تازه یه شامم ازش میگیرم خیلی هم با صفا هست به نظرم پیشنهاد میکنم شمام این کارو بکنین

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینکارو میکنم به نظرم اصلا ضایع نیست خیلی هم ازخداش باشه تازه یه شامم ازش میگیرم خیلی هم با صفا هست به نظرم پیشنهاد میکنم شمام این کارو بکنین

واااااااااااااااااااااا:eek::surprised:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا سخت نیست چون چند تا گزینه که بیشتر نداری یا پیراهن یا کیف پول یا عطر...اگه خواستی کفشی کت شلواری چمیدونم یا هرچیزی که مارک باشه و قیمت بالا بگیری با خودش برو بهتره به قول دوستمون خودش پولشو میده :D شوخی کردمااااااا

ALI _44

عضو جدید
نترس ما برون بنگریم و قال را شما درون مینگرید و حال را

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا سخت نیست چون چند تا گزینه که بیشتر نداری یا پیراهن یا کیف پول یا عطر...اگه خواستی کفشی کت شلواری چمیدونم یا هرچیزی که مارک باشه و قیمت بالا بگیری با خودش برو بهتره به قول دوستمون خودش پولشو میده :D شوخی کردمااااااا

آره آخه عطر ميگن دوري مياره خوب نيست به عشقت بدي.... ماشالهه همون پيرهن و لباسشونم اينقدر گرونه كه نگو :biggrin: آره بايد با خودش بري با دوتا عزيزم حله:biggrin:

مریمs

عضو جدید

خوب مشکل اصلی همینه دیگه برای خریدن هدیه واسه مردا گزینه ها محدودن و زود تموم میشن.............

بالا